امتیازدهی به : post

ابزار های ارزیابی سایت از دید سئو بودن

شما در صورتی که برای سایت‌تان محتوا تهیه می‌ کنید و آن را سئو در نجف آباد می‌ کنید به یک تعدادی ابزار برای ارزیابی کردن سایت و بررسی نتایج حاصل شده از سئو احتیاج دارید.همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

در این‌جا فهرستی از مناسب ترین ابزار های وجود داشته را آورده‌ایم.گوگل آنالیتیکس: تمام موارد را راجع‌ به مخاطبان سایتتان بدانید.گوگل آنالیتیکس یکی از ابزار های پر اهمیت و پرکاربرد گوگل است. با به کار بردن از گوگل آنالیتیکس می‌ توانید اطلاعاتی درباره به مخاطبان (جنسیت، سن، محل زندگی، مدت زمان ماندن در سایت و… )، آمار دقیق ترافیک سایت، شیوه ورود مخاطبان به صفحه، صفحاتی که مخاطبان پس از ورود به سایت شما دیدن کرده‌اند، نرخ تبدیل مخاطبان به مشتری و اطلاعات دیگر را به‌دست آورید.

Google PageSpeed Insights: تست سرعت صفحات سایت : پیش از این در مورد اهمیت سرعت آپلود صفحات سایت صحبت کردیم؛ شما می‌ توانید با به کار بردن از ابزار Google PageSpeed Insights سرعت سایت‌تان را ارزیابی کنید و یقین داشته باشید که بهینه است. در ضمن این ابزار نقاط ضعف شما را هم بیان می کند و روش کار ها را برای بهبود آن عرضه می‌ دهد.

Woorank: ارزیابی کردن شرایط سئو در نجف آباد ،کافیست وارد سایت Woorank شوید و در نخستین کادری که مشاهده می کنید لینک سایتتان را وارد کنید و اینتر را فشار بدهید. در صفحۀ بعدی فهرست کاملی از ارزیایی قسمت های متفاوت ساییتان را مشاهده می‌ کنید که با سه رنگ متفاوت جدا شده‌اند.

رنگ سبز مشخص کننده شرایط خوب است، رنگ نارنجی نشان دهنده این است که این قسمت احتیاج به بهبود دارد و رنگ قرمز مشخص می‌ کند که روی این قسمت اصلاً کار نشده. با کلیک روی هر قسمت عملکرد هایی به شما داده می‌شود که می‌ توانید از آن‌ ها یاری بگیرید.

گوگل جستجو کنسول: گرفتن اطلاعات اجمالی دربارۀ کاربرد سایت ،گوگل وبمستر تولز یا کنسول سرچ گوگل یکی از پر اهمیت ترین ابزار های گوگل است. اگر مقصود شما تخصصی شدن استفاده از این ابزار را به درستی فوا بگیرید. اطلاعاتی که Google Webmaster Tools در اختیارتان جای می‌ دهد عبارتند از :

• لینک‌ های داده شده به سایت شما

• لینک‌ های داخلی

• جریمه‌های گوگل

• شیوه نمایش در گوشی (ریسپانسیو بودن)

• تجزیه و ارزیابی جستجوها

سئو در نجف آباد

SpyFu یا رصد کردن رقبا

همیشه تلاش کنید در صورتی که مناسب ترین کارتان را انجام می‌دهید حواستان به رقبا هم باشد و آن‌ ها را هم ارزیابی کنید. این ابزار در این فعالیت به شما یاری می‌ کند. به صفحۀ SpyFu بروید و آدرس سایت رقیبتان را بزنید .اسپای‌فو اطلاعاتی مثل لغات کلیدی طبیعی، تبلیغات گوگل ادوردز، برنامه لینک‌سازی، این‌که بیشترین ورودی بر اصول کدام لغات کلیدی بوده و … را به شما نشان می‌ دهد. تصور داریم که در جایی که رقابت شدید است اطلاع داشتن این نکات به شما یاری زیادی بکند.

ابزار های ارزیایی کردن رنک الکسا و اعتبار سایت ،برای ارزیابی کردن رنک و اعتبار سایتتان می‌ شود از این 2 افزونه به کار ببرید.رتبۀ الکسا از آن سبب مهم است که خیلی از مردم برای تصمیم‌گیری در مورد مناسب یا نامناسب بودن یک وب‌سایت به رنک الکسا نگاه می‌کنند!همراه ما در مقاله ی سئو در نجف آباد باشید.

اضافه به این رنک الکسا روی هزینه ای که مخاطبان برای گذاشتن تبلیغ در سایت شما می‌ پردازند اثرگذار است. یک پرسش؛ الکسا چطور سایت‌ ها رنک بندی می‌ کند؟هر یک از الگوریتم‌ های گوگل چه اثری روی سئوی سایت دارند؟یک سئوکار تخصصی باید اطلاعات لازم دربارۀ الگوریتم‌ های گوگل داشته باشد و اخبار آپدیت های جدید گوگل را دنبال کند.

پیش از این که با الگوریتم‌ های سئو در نجف آباد آشنا شوید، به یک سفارش مهم دقت کنید.گوگل در برابر وبسایت‌ ها یک سیاست یکسان و پیوسته دارد. به این معنی که با آن که همواره در حال به‌روزرسانی الگوریتم موتور سرچ است ولی هدفی که دنبال می‌کند و شیوه تعامل آن با وبسایت‌ ها تغییر بیشتری ندارد.

بطور نمونه اهمیت محتوای پر فایده همواره در اولویت گوگل بوده و هست. هیچ زمان این دیدگاه عوض نکرده است. این دیدگاه و سیاست‌ های گوگل پنهان نیست. در وقت های متفاوت گوگل اعلام کرده است مقصودش از آپدیت ها چیست و در آخر می‌ خواهد به کجا برسد.

با اطلاع داشتن و درک دیدگاه گوگل دیگر احتیاج نیست نگران تغییراتش باشید. به دلیل آن که بیشتر تغییرات برای مقابله با دور زدن‌ها و دستکاری‌ ها بوجود می‌ آید یا عملکردی هستند برای دستیابی به مقاصد گوگل.اگر شما در سئوی وبسایت همان خط و سبب گوگل را دنبال کنید بنابراین هیچ دشواری نباید داشته باشید به دلیل آن که می‌ دانید مهندسان گوگل چگونه فکر می‌ کنند.

الگوریتم های سئوی گوگل

الگوریتم Hilltop :

الگوریتم هیلتاپ یا تپه گوگل در سال 2003 بیان شد و از همان وقت تا الان اثرات غیرقابل‌ انکاری روی نتایج سرچ داشته است. هدف الگوریتم هلیتاپ گوگل چه بود؟ مقصود از این الگوریتم شناسایی سایت‌ های رجوع داده و دایرکتوری‌ های معتبری بود که به سایت‌ های کوچک دیگر لینک داشتند.

مزایای شناسایی دایرکتوری‌ های معتبر چه بود؟ با شناخت دایرکتوری‌ های معتبر زمان مناسبی در اختیار سایت‌ های کوچکی که در آن‌ ها لینک داشت جای می‌ گرفت تا بتوانند جایگاه مناسبی در گوگل بدست آورند.همراه ما در محتوای سئو در نجف آباد باشید.

الگوریتم پاندا :

الگوریتم پاندای گوگل روی محتوای متنی صفحات حساسیت نشان می دهد و متن‌های کپی شده، سرشار از تبلیغات و محتوا های بی‌کیفیت او را به طور زیادی عصبانی می‌ کند. بطوری که مورد خشم پاندا قرار گرفتید و جریمه شدید، با اصلاح و آپدیت صفحات ضعیفتان می‌ توانید شانس این را دارا باشید که جایگاه پیشینتان را پس بگیرید.

الگوریتم پنگوئن :

این الگوریتم یک سال چس از پاندا به گوگل افزوده شد و وظیفۀ آن مبارزه با لینک‌ سازی اسپم است. با آشکار شدن الگوریتم پنگوئن گوگل، سایت‌هایی که بک‌لینک‌های زیادی از سایت‌ های بی‌کیفیت و اسپم گرفته بودند از نتایج نخست موتور جستجوی گوگل پاک شدند.

بر اساس سئو در نجف آباد برای این‌که بواسطه الگوریتم پنگوئن گوگل جریمه نشوید، همواره از سایت‌ های معتبر و مربوط با عنوان سایت خودتان لینک بگیرید. ولی اگر جریمه هم شدید یک روش بازگشت دارید؛ لینک سایتتان را از همه صفحات اسپم و بی محتوا حذف کنید.

الگوریتم مرغ مگس‌خوار :

الگوریتم مرغ مگس‌خوار گوگل از همان وقت که آمد تحولات زیادی را در موتور سرچ گوگل بوجود آورد. وظیفۀ این الگوریتم مشخص کردن مربوط ترین و دقیق‌ترین نتایج به مخاطبان است؛ برای همین هم به جای تمرکز روی یک لغت کلیدی خاص، لغات های هم مفهوم را نیز در نظر می‌گیرد.

پس از افزودن الگوریتم مرغ مگس‌خوار به گوگل، تعداد بیشتری از سایت‌ هایی که بیش از اندازه از یک لغت کلیدی خاص به کار برده اند جریمه شدند و جایگاه مناسبشان را در گوگل از دست دادند. این الگوریتم تحولاتی بیشتری را در حوزه بازاریابی محتوا هم بوجود آورده است و شناختن صحیح آن واجب است.امیدواریم که از مقاله ی سئو در نجف آباد راضی بوده باشید.

بیشتر بخوانید : گواهینامه تحصیلی بین المللی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran