تمام چیزهایی که باید درباره ی سئو بدانید

همانطور که در مقاله سئو در همدان ذکر شده مهم بودن و عملکرد SEO برای کسب و کار های اینترنتی سئو یا استفاده بهینه سایت از جمله پر اهمیت ترین عناوین در حیطه دیجیتال مارکتینگ است که بر عکس تعاریف حقیقی و انتظارات موتور های سرچ، بعضی اوقات فلسفه وجودی و عملکرد آن به علت رقابت‌ های سنگین به بیراهه کشیده می‌شود.

ولی حقیقتا سئو چیست و چه عملکردی دارد؟بدون تردید اگر حتی کمی در مطلب سئو وارد شده باشید می شود در سال 2020، سئو تنها قیمت کردن و گرفتن رنک در موتور های سرچ نیست. سئو در حقیقت مقاله سئو در همدان ترکیبی از علم، حرفه ، تجربه و هنر است که در جریان یک پردازش تخصصی یاری می‌کند تا موتور های سرچ و به خصوص گوگل علاقه شما شوند.

و در نتیجه مخاطبان زیاد تری به شما سر بزنند.سئو چیست؟ممکن است جواب این پرسش ساده به گمان برسد، اما حقیقتا اهمیت و پیچیدگی بیشتری دارد. تعاریف مختلفی از سئو موجود است و هر کارشناس و حرفه ای در این حیطه می‌تواند تعریف خودش را عرضه کند.

ولی بر مبنا مقاله سئو در همدان بعضی اوقات نداشتن درک صحیح از همان تعاریف نخست سبب می‌شود به بیراهه بروید.یکی از مناسب ترین تعاریف بواسطه سایت moz عرضه شده است SEO مخفف Search Engine Optimization ( استفاده بهینه سایت برای موتور های سرچ) است.

و به گروه فعالیتی بیان می‌ شود که سبب بالا بردن کمیت و کیفیت ترافیک گرفتن سایت از نتایج ارگانیک موتور های سرچ می‌ شود.سایت ahrefs همچنین یکی دیگر از اعتبار دار ترین منابعی است که تعریف خود را این مدل عرضه کرده است سئو پردازش استفاده بهینه محتوا با مقصود نمایش ان در نتایج ارگانیک موتور های سرچ هستند.

ولی سایت backlinko تعریف نسبتا مختلفی دارد و بیان می کندسئو، گروه فعالیتی است که برای گرفتن ترافیک مقصود به جهت سایت از رنک بندی ارگانیک موتوروهای سرچ صورت داده می‌ شود. عادی ترین شیوه های این فعالیت دارای خلق محتوای با کیفیت، استفاده بهینه محتوا حول لغات کلیدی بخصوص و بوجود آوردن بک لینک است.

به صورت اساسی در مقاله سئو در همدان سئو به مفهوم بهبود رتبه سایت در قسمت ارگانیک (غیرپولی) نتایج سرچ است.به صورت اساسی سئو به مفهوم گروه پردازش ها و فعالیت های حرفه ای برای جلب دید مخاطبان و موتور های جستجو به مفهوم گرفتن مناسب ترین نتایج در سرچ های ارگانیک.

قسمت اعظمی از این فعالیت پیرامون محتوا می‌ گردد که دارای سئو onpage و offpage می‌ شود. قسمت سوم همچنین دارای موضوعات تخصصی است که به آن سئوی تکنیکال همچنین بیان می‌ شود. در ادامه بیشتر به این نکات خواهیم پرداخت.

عملکرد سئو در چیست

حالا پرسش پر اهمیت اینجاست که زمانی تا این حد روی سئو تاکید داریم و می‌ دانیم چه محیط رقابتی‌ای در آن موجود است، عملکرد سئو در چیست؟ چه اهمیتی دارد و چه فوایدی برای ما به دنبال می‌ آورد. در حقیقت اگر کمی عمیق‌ تر نگاه کنیم خیلی از پاسخ های که می‌ توانیم برای این پرسش داشته باشیم، در درک صحیح از تعریف آن نهفته است.

استفاده بهینه برای موتور های سرچ بواید زیادی برای کسب و کار های عظیم و کوچک دارد. در ادامه مقاله سئو در همدان می‌ توانید عملکرد سئو در قسمت های متفاوت را ببینید:اشخاص بیشتری هستند که همواره برای کالا ها و فعالیت شما در موتور های جستجو سرچ می‌ کنند.

 1. گرفتن ترافیک باکیفیت
 2. بالا بردن نرخ تبدیل
 3. بالا بردن سرنخ‌ های باکیفیت
 4. بالا بردن فروش اینترنتی و آفلاین
 5. کم کردن نرخ جلب مشتری
 6. بالا بردن اعتبار و اعتماد
 7. بوجود آوردن برنامه بلند مدت
 8. اثربخشی بیشتر در تصمیم نهایی خرید
 9. بالا بردن آگاهی از برند
 10. بالا بردن اندازه حضور برند
 11. گرفتن 90 درصد کلیک بیشتر نسبت به تبلیغات کلیکی
 12. بالا بردن اندازه ارجاع به سایت شما
 13. توانایی اندازه‌گیری دقیق فعالیت سئو
 14. مقرون‌ به‌وصرفه‌تر و تاثیر بخش تر نسبت به تبلیغات پولی
 15. بالا بردن سهم بازار و ارزش کسب و کار
 16. رهبری بازار
 17. یکسان سازی خدمات های آنلاین
 18. بهبود نرخ بازگشت سرمایه (ROI)
 19. یکی از مناسب ترین برنامه های PR
 20. بالا بردن فالوئرهای شبکه‌های اجتماعی
 21. بهبود نرخ کلیک
 22. بهتر کردن سرعت سایت
 23. خلق تجربه کاربری خوب تر
 24. سبقت گرفتن از رقبا

سئو فواید و عملکرد خیلی بیشتری دارد که ما فقط به چند مورد آن ها در مقاله سئو در همدان اشاره کردیم. اگر بتوانید به طور صحیحی از این برنامه استفاده کنید، حقیقتا از نتایج به دست آمده متعجب خواهید شد. ولی عنوان بعدی این است که به صورت اساسی چرا سئو مهم است؟

مهم بودن سئو چیست

در بازار رقابتی اکنون که بیشتر کسب و کار ها در محیط اینترنتی حضور دارند، نه‌ فقط نمی‌ توان احتیاج و مهم بودن سئو را نادیده گرفت، بلکه رقابت در این حیطه را همچنین نمی‌ توان کتمان کرد. در طول زمان کاربران خیلی بیشتری هزاران و میلیون‌ ها جستجو در گوگل و دیگر موتور های سرچ انجام می‌ دهند.

اگر سایت، بلاگ یا فروشگاه آنلاین دارد و می‌ خواهید از موتور های سرچ ترافیک مقصود مند و رایگان بگیرید، فقط چاره شما سئو سایت است. استفاده بهینه برای موتور های سرچ اهمیت دارد؛ به دلیل آن که در نظر مقاله سئو در همدان زیاد تر از 65 درصد کاربران موتور های سرچ روی 5 نتیجه نخست صفحه SERP (صفحه نمایش نتایج) کلیک می‌ کنند.

در نتیجه اگر دنبال بازدیدکننده بیشتر یا بالا بردن مشتری برای فروشگاه آنلاین خودتان هستید، باید یکی از این 5 رتبه را به دست بیاورید.سئو نه فقط درباره موتور های سرچ نیست، بلکه سئوی مناسب تجربه کاربری و کاربردی بودن یک وب سایت را بالا می برد.

کاربران به موتور های سرچ اعتماد دارند. فعالیت در شرایط های بالاتر برای لغات کلیدی بخصوص در صفحه نتایج اندازه اعتبار شما و اعتماد آن ها را بالا می برد.سئو سبب ترویج و ترفیع فضا های اجتماعی می‌ شود. اشخاصی که در نتایج گوگل یا دیگر موتور های سرچ شما را پیدا کنند، آسان تر آن را در اینستاگرام، توییتر، لینکدین و… تبلیغ می‌ کنند.

سئوی مناسب سبب قدرت نمایی در برابر رقبا می‌ شود و می شود در وضعیت هماهنگ گوی پیشی را از آن ها بربایید. ترافیک ارگانیک با مهم تر بودن و اساسی تر منبع ورودی‌ های یک سایت است که می شود سرنخ‌ های باکیفیت درست کرده و در آخر نرخ تبدیل و فروش را بالا برد.

سئو یاری می‌کند تا همواره آپدیت باشید، رقبا را زیر گمان بگیرید و به درستی در جریان رخداد های فضا پیرامون قرار بگیرید.در آخر مقاله سئو در همدان باید آن که مورد پر اهمیت را بدانید که اگر یک فروشگاه میلیاردی، قشنگ و لوکس در آخر یک کوچه یا زیر زمین یک مجتمع تجاری درست کنید، شانس بیشتری برای جلب مشتری نخواهید داشت.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام