پر اهمیت ترین اضلاع سئو

در سئو ضلع هایی موجود هستند که در این قسمت از مقاله سئو در کردستان هدف داریم آنها را به شما بیان کنیم و بگوییم هر یک به چه معنا است.مفهوم از لغت کلیدی همان لغت یا جمله ای است که هدف دارید سایت با آن لغت در صدر نتایج گوگل نشان داده شود. بطور نمونه فردی که کارش کابینت است علاقه دارد با کابینت کاری یا کابیت سازی نشان داده شود.

یکی از پر اهمیت ترین معیار های پیروزی در سئو، انتخاب صحیح لغات کلیدی است. برای این مفهوم پیشنهاد می کنیم بعد از خواندن کامل این مقاله، مقاله های دیگر را مطالعه فرمایید.سئوی داخلی (ON Page SEO) : سئوی داخلی انجام همه ی فعالیت هایی است که در درون سایت به مفهوم بهینه سازی سایت صورت می شود.

هر فعالیتی که در درون سایت صورت دهید برای آن که در صدر نتایج گوگل جای بگیرید، سئوی داخلی اسم دارد که به آن On Page SEO همچنین بیان می شود.در سئوی داخلی معنای دیگری در مقاله سئو در کردستان موجود هستند که به طور خلاصه به آن ها اشاره می کنیم :

تایتل صفحه : مفهوم عنوان صفحه است که باید خیلی جالب نوشته شود و البته خوب است لغت کلیدی در آن باشد.

دسکریپشن : تشریحاتی است که بواسطه موتور های جستجو در صفحات نتایج نشان داده می شود.

تیتر : تیتر متن که در سایت ها بر اصول اولویت از تیتر ۱ تا تیتر ۶ منظم می شوند.

تگ : تگ ها عناصری هستند که بواسطه آن صفحات HTML صورت داده می شوند.

صفحات HTML : صفحات HTML دارای هر صفحه از وب می شوند، همه صفحات وب با HTML درست شده اند.

تگ های متا : تگ های متا برای تشریح یک صفحه HTML موتور جستجو بت کار برده می شود.

تگ تیتر : تگ های تیتر در بالا تشریح داده شد که یک تگ HTML است و در این زبان با نشان داده می شود.

لینک : برای ارتباط میان صفحات سایت از لینک ها به کار می برند. لینک ها توانایی کلیک کردن دارند.

تایتل تگ : اگر تگی تایتل دارا باشد زمانی با ماوس روی آن هاور کنید آگاهی تایتل روی آن نشان داده می شود.

alt عکس : یک خاصیت در تگ img است. تگ img برای نشان دادن عکس در HTML است و خاصیت alt متنی است که اگر عکس لود نشود به جای آن نشان داده می شود.

کش : کشینگ در سایت سبب بالا بردن سرعت در به کار بردن از سایت می شود.

سئوی خارجی (OFF Page SEO)

سئوی خارجی انجام همه فعالیت هایی است که بر طبق مقاله سئو در کردستان در خارج سایت به مفهوم معرفی یک سایت صورت داده می شود. مفهوم از سئوی خارجی معرفی سایت با دادن لینک بدان در سایت های سایر است. هر اندازه سایت هایی که در آن اشتغال به معرفی سایت خود هستید قوی تر باشد و به کار شما مربوط تر باشد کار سئوی خارجی خوب تر انجام می شود.

سئوی محلی یا لوکال سئو (Local SEO) : سئوی محلی یا لوکال سئو به کار سئو به مفهوم جلب بیشتر مخاطبینی که در نزدیکی شما جای دارند بیان می شود. محدوده ی سئوی محلی می شود به گفته مقاله سئو در کردستان محله، شهر، استان، کشور و حتی قاره باشد.

وابسته به مدل جستجوی مخاطبان شما می توانید سایت خود را برای یک منطقه بخصوص بهینه تر کنید که این کار بواسطه سئوی محلی صورت داده می شود.

لینک سازی یا Link Building

بوجود آوردن ارتباط میان صفحات وب بواسطه لینک ها صورت داده می شود. بطور نمونه اگر خواستار باشیم شما را به جهت مقاله درست کردن بک لینک هدایت کنیم لغتی که زیاد تر به این عنوان می خورد را لینک می کنیم تا کاربرانی که هدف بدست آوردن اطلاعات زیاد تر در آن عنوان را دارند بواسطه آن لینک به صفحه مورد گمان هدایت شوند. در بخش مقاله سئو در کردستان به بعضی از نکاتی که باید در لینک سازی شناخت یابید اشاره می کنیم.

لینک فالو : لینکی است که بواسطه ربات های آنلاین دارای پیگیری باشد.

لینک نوفالو : لینکی که بواسطه ربات های اینترنتی پیگیری نشود و از دید آن ها اهمیت نداشته باشد.

وزن لینک : مکان جای گیری لینک در صفحه از اهمیت زیاد تری دارا است. هر اندازه لینک به بالای صفحه نزدیک تر باشد اهمیتش زیاد تر است.

بک لینک : مفهوم کسب لینک از سایتی دیگر به مفهوم معرفی سایت مبدا است.

بازاریابی محتوا یا Content Marketing

زمانی صحبت از سئو در وسط باشد محتوا آن چیزی است که در راس هرم سئوکاران جای می گیرد. مفهوم از بازاریابی محتوا این است که به بیان مقاله سئو در کردستان در سایت و یا بیرون از آن مطالبی نوشته شود که مورد دقت مخاطبان اساسی سایت باشد تا بواسطه آن بتوان کاربران را جلب و به جهت کاربرد از فعالیت یا خرید کالا ها سوق داد.

بازاریابی محتوا باید با یک برنامه صحیح بواسطه یک سئوکار ماهر صورت داده شود. به دلیل آن که محتوا نویسی بدون برنامه نتیجه ی خوبی در بر نخواهد داشت.نداشتن برنامه به مفهوم آن است شکست بدون بازگشت! برنامه به مفهوم دارا بودن نقشه ای که بتوان بواسطه آن راهی را به طور صحیحی پیمود تا به مقصود رسید.

دارا بودن برنامه سئو الزامی است  ، متاسفانه مشاهده می شود که بیشتر دوستان با علم کمی که نسبت به سئو دارند همکاری می کنند و تصور می کنند راه صحیحی را برای موفقیت طی نموده اند. برنامه سئو بواسطه شخصی با تجربه که کمتر از ۴ سال سابقه اجرایی دارد می شود برنامه ریزی شود.

شما با گذراندن یک سطح از سئو نمی توانید برنامه قطعی و موفقیت آمیزی مطابق بیان مقاله سئو در کردستان برای سئوی سایت برنامه ریزی انجام دهید.

هم دوست ، هم دشمن!

اکثر از دوستان خود را تمام کاره می دانند! خیلی دیده شده که مشتریانی با ما تماس گرفته اند و اظهار داشته اند که بک لینک زده اند، محتوا درست کرده اند و در فضا های اجتماعی همچنین خدمات داشته اند، اما نتیجه نگرفته اند و بدنبال جواب می گردند.

در چنین نکاتی فعالیت سئو یک سایت زیاد تر می شود. به دلیل آن که توانایی به انجام خدمات های نادرست از جمله سئو کلاه سیاه نه فقط سبب می شود که سایت شما در نتایج سرچ جایگاه مناسبی پیدا نکند بلکه به گفته مقاله سئو در کردستان سبب جریمه شدن سایت می شود.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام