استفاده سایت و الگوریتم گوگل

در اول مقاله سئو در کهگیلویه و بویراحمد که سیستم PageRank ابداع شد فقط گوگل از این تکنولوژی به صورت مقوله ای در استفاده بهینه وب سایت به کار برد ، ولی زمانی دیگر موتور های طرچ متوجه شدند که تا چه حد سیستم PageRank در بالا بردن صحت و توجه گوگل نقش داشته است.

حدودا همه آن ها سیستم PageRank را در قسمتی از الگوریتم خودشان در سئو جای دادند. در قبل در صورتی که خیلی از دیزاین وب سایت ها در حال کار کردن برای اضافه کردن سیستم PageRank به الگوریتم های سرچشان بودند ، بعضی دیگر نتوانستند تحمل کنند تا خودشان درست کنند و سیستم PageRank را از راه گوگل اعمال کردند.

(بطور نمونه سایت یاهو مدتی از این راه عمل می کرد . )صرف نظر از موتور های سرچ ، متخصصان به گفته مقاله سئو در کهگیلویه و بویراحمد استفاده بهینه سایت موتور های سرچ (بهینه سازی سایتs : Search Engine Optimization Specialists ) ، خریداران لینک ، صاحبان سایت ها ، فروشگاه داران ، و هر فردی که به دانستن معیار سایت علاقه مند بود.

به PageRank وب سایت در موتور های سرچ نگاه می کردند تا متوجه شوند یک دیزاین وب سایت تا چه حد پر اهمیت است.

پیج رنک در سئو سایت

وقتی که گوگل در دوران اولیه خود به سر می برد ، PageRank فقط بر نظر مقاله سئو در کهگیلویه و بویراحمد ارزش و فاکتور برای رنک بندی یک دیزاین سایت و سئو سایت به شمار می رود . اما به زودی زمانی که جامعه ی سئوپی به این مساله برد ، تلاش در پیدا کردن مسیر هایی برای بالا بردن مصنوعی و ساختگی PageRank خود کردند.

این دیزاین سایت ها اعتبار زیاد تری پیدا کردند نسبت به اعتباری که گوگل در مطلب سئو وب سایت تصور می کرد باید داشته باشند . در نتیجه گوگل و دیگر موتور های سرچ پی بردند که تا چه اندازه به PageRank اهمیت بدهند و در زمان سال ها اهمیت PageRank کمتری یافت.

یکی از روش های گوگل این است که حدی PageRank هر وب سایت را در نوارابزار خود در سال فقط ۴ دفعه به روز می کند به جای این که هر هفته این فعالیت را انجام دهد .و این فعالیت متخصصان استفاده بهینه سایت موتور های یرچ ( سئو سایت ) را دشوار تر می کند تا حقیقتا بر نظر مقاله سئو در کهگیلویه و بویراحمد بفهمند رتبه حقیقی یک دیزاین سایت و همچنین سئو سایت چند است.

روش دیگر گوگل دوری از دیزاین وب سایت هایی است که انجام به فروش لینک وب سایت های دیگر به مفهوم بالا بردن رتبه در دیزاین سایت خود می کنند . از جهتی گوگل به آسانی نمی تواند از این روش ها استفاده کند به دلیل آن که باید ریسک رتبه خوب ندادن به یک وب سایت خوب را قبول کنند.این یک جنگ میان گوگل و متخصصان سئو سایت است که به طور سریعی پایان نمی پذیرد.

سئو وب سایت و لینک گذاری

به مرحله ای رسیده ایم که شما حقیقتا باید فعالیتی را انجام دهید . هرچند دشوار است اما گرفتن یک PageRank بالا برای دیزاین سایت باید جزو برنامه طولانی مدت شما درسئو و استفاده بهینه وب سایت باشد .ففط مسیری که دیزاین سایت شما توانت است PageRank بدست آورد این است در مقاله سئو در کهگیلویه و بویراحمد که لینک دیزاین وب سایت شما در کمتر یک وب سایت که در حال کنون شامل PageRank است جای بگیرد.

این به این مفهوم که گرفتن یک تن لینک در دیزاین سایت هایی که شامل PageRank صفر هستند به امتیاز وب سایت شما هیچ یاری نخواهد کرد . به گونه ای که جای گرفتن لینک طراحی وب سایت شما در وب سایتی با PageRank شش می تواند به طور سریعی دیزاین سایت شما را به PageRank شش برساند.

اگر دیزاین وب سایت شما بواسطه گوگل از دید سئو سایت وارسی شده و شامل تعداد زیاد لینک به دیگر دیزاین وب سایت ها نباشد.پروسه ی بالا بردن پیج رنک دیزاین سایت و سئو وب سایت به صورت مستقیم به بدست آوردن لینک بستگی دارد . بدست آوردن لینک به مفهوم جای گرفتن لینک دیزاین سایت شما در وب سایت های دیگر به صورت طبیعی و یا از راه خرید لینک می باشد.

ما هر دوی این مطالب را با جزئیات زیاد تر پوشش خواهیم داد و شما باید تر یک از مطالب را در مقاله سئو در کهگیلویه و بویراحمد مطالعه کنید تا با فواید ها و بدی های هر یک از نظر سئو سایت و استفاده بهینه وب سایت آشنا شوید.

تگ عنوان ( title tag ) در استفاده بهینه وب سایت

نخستین و پر اهمیت ترین انجام سئوکه باید بر روی صفحات خود صورت دهید تگ عنوان ( title tag ) می باشد .خیلی از اشخاصی که از راه منابع خارجی و یا ویرایشگر متن WYSIWYG به کار می برند ، جای دادن تگ meta را که می تواند برای آن ها علاقه زیادی در موتور های سرچ و مقوله سئو سایت داشته باشد را از یاد نبرید .

مزایای به کار بردن از تگ های عنوان که در استفاده بهینه سایت به کار برده می شود دارای ۳ قسمت از مقاله سئو در کهگیلویه و بویراحمد می باشد:

۱ – کاربری که برای لغت کلیدی شما سرچ کرده است ، به گونه ای که عنوان دیزاین سایت شما مانند عبارت سرچ شده باشد، لینک و عنوان دیزاین وب سایت شما را به طور معین (هایلایت ، پررنگ ، bold) شده تماشا می کند و این به صورت قطع می تواند اندازه کلیک برای دیزاین وب سایت شما را بالا می برد نسبت به زمانی که از تگ عنوان به کار برده نشده است.

۲ – سبب بالا بردن رتبه بندی ( ranking ) شما در موتور های سرچ خواهد شد.

۳ – به موتور های سرچ یاری می کند تا بین صفحاتی که احتمال دارد شبیه هم باشند اختلاف قائل شود.

بالا بردن تعداد کلیک به سبب سئو

استفاده بهینه سایت در موتور های سرچ فقط جای گرفتن در رتبه های برتر و صفحات نخست موتور های سرچ نیست ، بلکه به مفهوم جلب میزان ترافیکی است که شما از دیزاین سایت خود انتظار دارید . اگر شما برای جمله ” کلاه های رایگان ” رنک سئو در کهگیلویه و بویراحمد دارا باشید ، زمانی که کاربری جمله ” کلاه های رایگان ” را یرچ می کند.

به گونه ای که عبارت سرچ شده در صورت دیزاین وب سایت شما وجود داشته نباشد ، کاربر فرق بیشتری بین دیزاین سایت شما و دیگر دیزاین وب سایت ها بر نظر مقاله سئو در کهگیلویه و بویراحمد تماشا نمی کند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام