درباره سئو سایت ارز دیجیتال

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی سئو سایت ارز دیجیتال، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین متخصصین سئو سایت در ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئوتهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

سئو سایت ارز دیجیتال چیست ؟ بهینه سازی سایت های مرتبط با ارز های دیجیتال برای موتور جستجو (SEO) روشی است از دستیابی به ترافیک پر سود برای یک سایت از طریق رتبه بندی در کلمات کلیدی با ارزش در حوزه ارز های دیجیتال ارگانیک موتور جستجو.

فعالیت های معمول مرتبط با سئو سایت ارز دیجیتال، شامل ایجاد محتوای با کیفیت مناسب، بهینه سازی محتوا در زمینه کلمات کلیدی مخصوص و ایجاد بک لینک می باشد.

به عبارت دیگر:

سئو سایت ارز دیجیتال به معنای بهبود رتبه یک سایت در قسمت ارگانیک (غیر پولی) نتایج جستجو است.

موتورهای جستجو چگونه کار می کند؟

حال که به سوال “سئو سایت ارز دیجیتال چیست” پاسخ دادیم اکنون زمان آن است که بیاموزیم که موتورهای جستجو پر طرفدار مثل گوگل در کل چگونه کار می کنند.

موقعی که شما در گوگل (یا هر موتور جستجوی دیگری) به دنبال عبارت خاصی می گردید، یک الگوریتم سریعا به کار می افتد تا آنچه را که موتور جستجو “مناسب ترین” نتیجه می داند به شما ارائه نماید.

این موتور جست و جوی پر طرفدار “صدها میلیارد” صفحه خود را بررسی می کند تا مجموعه ای از نتایج را بیابد که به بهترین وجه ممکن به جستجوی شما پاسخ دهد.

به چه شکلی گوگل بهترین نتیجه را تعیین می کند؟

اگر چه گوگل به نحو شفاف درباره الگوریتم ها بحثی نمی کند اما ما می دانیم که سایت ها و پیج های وب بر اساس ارتباط (Relevancy) رتبه بندی می گردند.

ارتباط فعال (Relevancy)

اگر به دنبال “دستور پخت بیسکوئیت های شکلاتی” هستید، یقینا دوست ندارید که صفحات مربوط به تایرهای خودرو را ببینید.

به همین علت گوگل پیش از هر چیز به دنبال نتایجی می رود که ارتباط نزدیک با کلمه کلیدی شما هستند.

با این همه توضیح، گوگل به سادگی همه صفحات مرتبط را در بالاترین جایگاه موجود قرار نمی دهد. به این علت که هزاران (یا حتی میلیون ها) صفحه مرتبط با هر لغت جستجو وجود دارد.

نحوه کار کردن سئو سایت ارز دیجیتال

برای اینکه شما این امکان را داشته باشید در موتورهای جستجو مثل گوگل، یاهو، bing، Amazon یا youtube رتبه مناسبی داشته باشید باید سایت ارز دیجیتال و صفحات خود را برای آن ها سئو سایت ارز دیجیتال یا seo کنید.

درنتیجه شما باید محتوا و صفحاتی تولید کنید که مطمئن باشید کلیه فاکتورهای آن موتور جستجو در آن رعایت گردیده است تا سایت ارز دیجیتال شما را به عنوان بهترین نتیجه برای جستجوکننده به نمایش دربیاید.

(به عنوان نمونه، گوگل بیش از 300 فاکتور رتبه بندی را در الگوریتم خود در نظر دارد).

اینکه موتورهای جستجو به چه شکلی “بهترین” نتیجه را مشخص می کنند بر طب الگوریتمی است که اندازه اعتبار، ارتباط صفحه با آن عبارت، سرعت لود سایت  را چک می کند.

در اکثر موارد، زمانی که در مورد “بهینه سازی موتور جستجو” بحث می شود، اشخاص به “سئو گوگل” فکر می کنند. در نتیجه ما در این راهنما به سئو سایت ارز دیجیتال شما برای گوگل خواهیم پرداخت.

نتایج ارگانیک سئو سایت ارز دیجیتال

نتایج جستجوی ارگانیک مواردی می باشند که 100٪ بر طبق شایستگی رتبه بندی می شوند.

یعنی، هیچ مسیری برای پرداخت به گوگل و یا دیگر موتورهای جستجو برای جذب رتبه بالاتر در نتایج جستجوی طبیعی وجود ندارد.

گوگل، نتایج جستجوی طبیعی را بر طبق صدها فاکتور متفاوت رتبه بندی می کند. اما به شکل کلی، نتایج ارگانیک به وسیله گوگل به عنوان مرتبط ترین، قابل اعتمادترین و معتبرترین سایت های ارز دیجیتال و یا صفحات وب در هر بخشی انتخاب می شوند.

مشتریان و کلمات کلیدی ارز دیجیتال

پیش از شروع به پرداختن به قواعد و مبانی تگ های عنوان و HTML، پر اهمیت است که از یک مرحله حساس سرسری عبور نکنیم:

مشتری و تحقیق کلمات کلیدی ارز دیجیتال

اینجا مکانی است که می فهمید مشتریان ارز دیجیتال شما چه چیزی را جستجو می نمایند (کلمات و عباراتی دقیقی که برای جستجو استفاده می گردد). به این ترتیب این امکان را دارید سایت ارز دیجیتال خود را برای مواردی که مشتریان هر روز جستجو می کنند رتبه بندی نمائید.

به نظر جالب میاد؟ دقیقاً طرز انجام این کار در اینجا آمده است.

تحقیق دقیق مشتری (Customer research)

اگر در گذشته یک کسب و کار آنلاین راه اندازی و اداره نموده اید، احتمالاً ایده مناسبی در مورد مشتری هدف خود دارید.

پیدا کردن کلمات کلیدی

در حال حاضر که یک شخصیت مشتری دارید، زمان گام بعدی است: تحقیق کلمات کلیدی.

در اینجا به بررسی کامل و تخصصی کلمات و عباراتی (کوئری های جستجو) می پردازید که مشتریان در قسمت جستجو عبارت سئو سایت ارز دیجیتال را تایپ می کنند.

به شکل کلی، کلمات کلیدی به دو بخش اصلی تقسیم می شوند:

کلمات کلیدی ای که مردم عادی برای پیدا کردن آنچه که شما می فروشی، استفاده می نمایند (کلمات کلیدی محصولات شما، Product Keywords).

شما به همین گونه کلمات کلیدی ای دارید که مشتریان هدف شما موقعی که به طور خاص به دنبال آن چه که شما می فروشید نیستند، استفاده می نمایند (کلمات کلیدی اطلاعاتی تخصصی، Informational keywords).

محتوای مناسب و سازگار با سئو سایت ارز دیجیتال

بر هیچ فردی پوشیده نیست که سئو سایت ارز دیجیتال و محتوا ارتباط تنگاتنگی با هم دارند.

به شکل کلی، هرچه محتوای مناسب تری در سایت قرار دهید، رتبه برتری خواهید داشت. این مفهوم (بدیهی است که) به همین راحتی ها نیست. اما این قانونی کلی است که موقع نوشتن محتوا باید به فاکتورهای سئو سایت ارز دیجیتال توجه داشته باشید.

در آخر، در اینجا جزئیات بیشتری در مورد چگونگی ایجاد محتوای سئو سایت ارز دیجیتال شده آورده ایم.

ایجاد محتوا برای صفحات محصول و خدمات سئو سایت ارز دیجیتال

محتوای پیج های محصول و خدمات باید با کیفیت مناسب باشد. اما این بدان مفهوم نیست که شما می خواهید صفحات محصولتان مثل پست های وبلاگ خوانده گردند.

در حقیقت ، هدف اصلی صفحات محصول شما باید تبدیل اشخاص به لید و مشتری باشد. به همین علت است که باید صفحات محصولتان بر روی مشخصه ها و مزایایی که محصول شما ارائه می نماید، تمرکز کنند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran