قدم اول باید اطلاع داشته باشید که برای چه شخصی تولید محتوا می کنید

پیش اینکه از سئو سایت املاک صحبت کنید، باید به درستی بدانید که برای چه افرادی مطلب می نویسید. این به این معنی است که مشتریان مقصود خود را به مناسب ترین شکل باید شخصی سازی کنید. این گروه بندی کردن ها به شما یاری می کند تا اشکالات اساسی و احتیاج مخاطبین خود را متوجه شوید.

و به دنبال همین عنوان می توانید مطالب اساسا مربوط با کاربران تولید کنید.شما می توانید به بیان مقاله سئو سایت املاک با وارسی های بیشتر، مشتریان مقصود خود را شناسایی کنید. در حقیقت چیزی که باید آن را به دست بیاورید این است که کاربران شما چه موردی ای را از محتوای سایت شما می خواهند بدست آورند و به جهت چه عنوانی در کسب و کار شما می باشند.

قدم دوم: متوجه شدن اینکه کاربران سایت چه چیزی را می خواهند بخوانند

پس از آن که شما اساس اول مقاله سئو سایت املاک را به درستی انجام دادید، به این معنی که اینکه فهمیدید که برای چه افرادی تولید محتوا می کنید، بخش بعدی کار شما این است که بفهمید کاربران سایت شما چه مباحثی را می خواهند مطالعه کنند.برای انجام این فعالیت باید تحقیق لغات کلیدی را انجام دهید.

تحقیق لغات کلیدی یکی از پر اهمیت ترین سرفصل های آموزش تولید محتوا به شمار می رود. با انجام تحقیق لغت کلیدی یا Keyword Reserach شما در حقیقت می توانید اطلاعات مناسبی درباره دشواری لغت کلیدی مورد نظر و چگونگی رنک مناسب گرفتن برای آن جمله می باشد.

این مورد در حقیقت به شما یاری می کند تا متوجه شوید که کاربران مقصود شما به دنبال چه عناوینی هستند که می خواهند که چه مطالبی را بخوانند و از آن ها اطلاعات به دست بیاورند. در گوگل ابزارهای مختلف خیلی زیادی وجود دارد که می توانید از آن ها برای کارکرد بهتر در این حوزه استفاده کنید. به صورت اساسی در نظر مقاله سئو سایت املاک شما باید کاربرد درست لغت کلیدی در برنامه تولید محتوا را فرا بگیرید.

قدم سوم: درست کردن محتوای ارزشمند و قابل درک

حال که اساس سئو بیان شده در بالا را به درستی آموخته اید، زمان آن است که روند درست کردن محتوای خود را آغاز کرده و محتوایی جدید، خارق العاده، با ارزش و قابل درک درست کنید . همانگونه که شما در حال انجام درست کردن محتوا برای سایت خود هستید، نخست از همه باید کاربر را مقصود اساسی خود قرار بدهید.

و بعی از آن باید مطالبی درست کنید که برای این کاربر مورد نظر مناسب و جالب باشد.برای انجام این کار باید از مهارت های حرفه ای خود به کار ببرید. این روند نه فقط ارتباط میان شما و مخاطبینتان را بالا می برد، بلکه تصویری خیلی عالی به عنوان یک شخص متخصص از شما در فکر کاربران می سازد.

کاربران شما همچنین که اعتماد لازم به شما و کسب و کارتان پیدا کرده اند، در وقت های بعدی که به اشکالی برخوردند، طبیعتا به وب سایت شما رجوع خواهند کرد. فراموش نکنید که در بازاریابی اینترنتی این شرایط یکی از مناسب ترین وضعیت هایی است که شما می توانید ارتباطات خود را بالا ببرید.

زمانی که هدف تولید محتوا دارید خوب است که علاوه بر متن مقاله خود، به قالب همچنین به گفته مقاله سئو سایت املاک دقت کافی را داشته باشید. بر اساس آمار های جمع آوری شده متوجه شده ایم که اشخاص تقریبا بعد از حدود 8 ثانیه تصمیم می گیرند که در یک صفحه سایت بمانند یا از آن بیرون بیایند.

در نتیجه شما باید علل هایی مانند عنوان، طول پراگراف، مطالب به شکل فهرست و … به کار ببرید تا محتوا و فضا سایت را برای کاربر کاملا جالب و قابل درک کنید.

قدم چهارم: میزان دسترسی به سایتتان را بالا ببرید

پس از آن که در مقاله سئو سایت املاک همانگونه که گفته شد محتوای سایت خود به بهترین صورت تولید کردید و اساسی ترین نکات آموزش اصول سئو را در آن آماده سازی کردید، باید مسیری پیدا کنید تا این محتوای مورد نظر به آسانی به دسترس کاربران هدف شما برسد.

اساسا اشخاص به صورت شانسی نمی توانند به محتواهای با ارزش دست پیدا کنند؛ در نتیجه شما باید از شیوه های آموزش سئو به کار ببرید تا به درستی مطالب سایتتان را با برنامه های مناسب در اختیار بقیه جای دهید.برای آغاز این کار نخست از همه باید اطمینان بوجود آورید که لغت کلیدی اصلی شما باید حدودا 5 تا 10 مرتبه در متن محتوایتان به کار برده شود.

این به اندازه بسته به طول محتوا عوض خواهد کرد. توجه داشته باشید به نکته مقاله سئو سایت املاک که این تعداد تکرار دارای حضور کلمه کلیدی اصلی در تگ های H1 و H2 همچنین می باشد. مورد مهمی که در این حوزه وجود دارد این است که شما هم برای موتور سرچ و هم برای کاربران باید تولید محتوا کنید.

و این جای دادن لغات و عبارات کلیدی در متن نباید به گونه ای باشد که از هدف اساسی مطلب دور شوید. در نتیجه تمرکز شما باید بر روی این عنوان باشد که هر اندازه طبیعی تر لغات کلیدی مدنظر خود را در متن بگنجانید.

قدم پنجم: بوجود آوردن یک تجربه کاربری فوق العاده

اساسا وقتی اشخاص در وب سایت شما جای می گیرند شما تمایل دارد که یک تجربه کاربری خیلی خوشایند برای آن ها به ارمغان بیاورید این مورد دارای موارد متفاوتی مانند سرعت بارگذاری عکس ها می باشد با دقت به آمار های به دست آمده زمانی که یک وب سایت برای بارگذاری صفحه خود وقت زیادی را مصرف می کند.

کاربران بطور سریع خسته و اذیت شده تمایل پیدا می‌کنند که از صفحه سایت مورد نظر بیرون شوند بر اصول یک مطالعه صورت گرفته در این حوزه در مقاله سئو سایت املاک متوجه شدیم که فقط با لا بردن یک ثانیه در زمان بارگذاری صفحه سال میزان بازدید کاربران تقریبا ۷ درصد کاهش پیدا می کند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام