درباره سئو سایت انگلیسی

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی سئو سایت انگلیسی، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین متخصصین سئو سایت در ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئوتهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

توضیح دقیق مفهوم سئو سایت انگلیسی

موتورهای جستجو که پر استفاده ‌ترین آنها گوگل، فایرفاکس و یاهو می باشند، پیج وب را از سرتاسر جهان اینترنت بر طبق لغات جستجو مرتب نموده و به مخاطبین نشان می‌دهند. در سئو سایت انگلیسی هدف بهتر شدن جایگاه سایت در لیست نتایج موتور جستجو می باشد.

در دیدار های مشاوره برای مشتریان بیشتر با یک مثال دقیق، مفهوم سئو را به نحوی ساده به آنها معرفی می‌ نمائیم.

استفاده از سئو سایت انگلیسی SEO در ارتقای وبسایت در نتایج جستجو، بسیار زیاد شبیه به شرکت در کلاس کنکور و یادگیری متد های مختلف تست‌زنی است.

یقینا، هستند اشخاصی که بدون استفاده از کلاس کنکور و راه ‌های تست‌زنی و فقط با خواندن کتاب‌های درسی، رتبه‌های بسیار خوبی بدست می آورند، اما حقیقتا باید به شما بگویم که این اشخاص زیاد نبوده و بسیار نادرند.

اگر به فکر قبول شدن در کنکور با رتبه تک رقمی هستید، بهره بردن از کلاس کنکور و متد ‌های تست زنی در کنکور در کنار مطالعه دقیق منابع مختلف کمک درسی و جزوات اساتید طراح  کننده پرسش ها یک راه شناخته شده مطمئن برای بدست آوردن نتیجه دلخواه است.

اگر به یاد حضور داشتن در بالای نتایج جستجوی گوگل و بهتر شدن رتبه گوگل هستید باید وب سایت خود را اصطلاحا سئو سایت انگلیسی SEO کنید یا به بیانی دیگر قواعد سئو سایت انگلیسی را بر روی سایت خود بهینه سازی موتور جستجو Search Engine Optimization صورت دهید.

این مقاله سئو سایت انگلیسی برای کیست؟

اگر شما صاحب یا مدیر یا اجرا کننده هر مدلی از محتوا در فضای رسانه‌های آنلاین می باشید یا مالک کسب و کاری هستید و قسمتی از تبلیغات یا خدمات کاری شما آنلاین است و از روش اینترنت کسب درآمد می‌ نمائید، این مقاله سئو سایت انگلیسی برای شما نوشته شده است.

همچنین اگر اهل فن هستید و همه کاره وب سایت خودتان و علاقه دارید از آخرین تجربیات برتر مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در مورد سئو سایت انگلیسی مطلع شوید این مقاله برای شما نوشته شده است.

اما اگر به دنبال مسیری برای توی چشم آمدن کسب و کار خود در منطقه جغرافیایی مخصوصی می باشید باید وارد مبحث سئو محلی یا Local SEO گردید و اطلاعات مورد نیاز را به دست بیاورید، البته نخست بهتر است با  قواعد اصلی این پست آشنا گردید و سپس سراغ موضوعات زیر شاخه مبحث سئو سایت انگلیسی بروید.

اهمیت سئو سایت انگلیسی SEO در چیست؟

موتورهای جستجو برای در چشم ماندن در بین مخاطبین خود باید نتایج پر کاربرد و به درد بخور را در مناسب ترین جای لیست نتایج جستجو به مخاطبین نشان دهند.

برای نمونه موقعی که شخصی در گوگل جست و جو می‌کند بنزین گران یا گران شدن بنزین گوگل باید به شکل دقیق صفحه‌ای را برای مخاطبین به نمایش بگذارد که تعرفه گرانی بنزین یا قیمت بنزین گران شده در سال ۹۸ را به آن ها نشان می‌دهد.

آمار و اطلاعات دقیقق
حدود 95٪ از محتوای بارگزاری شده روی اینترنت ترافیک اورگانیک از موتور جستجو به دست نمی آورند. این یعنی حجم بالایی از محتوای بیهوده روزانه در حال تولید می باشد.

یک موتور جستجو موقعی در به دست آوردن کاربران خود موفق می باشد که در ارتباط ‌ترین و مفیدترین حاصل ممکن را در جایگاه نخست گوگل به شکل یک لینک به مخاطب خود معرفی کند.

مخاطب سایت با کلیک بر روی لینک و بازدید و استفاده از محتوای معرفی شده، اطمینان حاصل پیدا خواهد کرد که موتور جستجو پرسش و خواسته او را به شکل مناسبی درک می کند و از آن موتور جستجو در آینده بیشتر و گسترده‌تر بهره خواهد برد.

عبارهای یک سئو سایت انگلیسی خوب از دید موتور جستجو

اینجاست که بین وبسایت‌های شبیه به هم، رقابتی طاقت فرسا به وجود می آید. با یک عبارت سرچ Search Query که مخاطب آن را وارد می‌کند، موتور جستجو باید کدامین سایت را انتخاب نموده و به مخاطب پایانی نشان بدهد؟ موتور جستجو سایتی را انتخاب می‌کند که:

 • بر روی بیشتر شدن سرعت بارگذاری صفحات خود فعالیت تخصصی کرده باشد و مخاطب مورد نظر را معطل نکند. این یکی از اصلی ترین عوامل تاثیرگذار بر ارتقای سئو سایت انگلیسی است.
 • برای مخاطب طراحی شده باشد و نه برای موتورهای جستجو و گوگل.
 • پیج های سایت قابل خزش Crawlable بوسیله خزنده موتورهای جستجو باشند.

 • رابط کاربری User Interface غیر پیچیده و استاندارد و در عین حال در چشم ماندگاری داشته باشد. بهره بردن از رابط کاربری استاندارد و خوبی یکی از اصول نخستین در بهینه سازی موتور جستجو است.
 • تجربه کاربری User Experience مناسبی را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارد و مخاطب را سردرگم و خسته ننماید.
 • نرخ پرش Bounce Rate کمی داشته و مخاطبین مایل به حضور داشتن در صفحات متفاوت سایت باشند و بلافاصله پس از ورود بیرون نروند. چنین سایتی جذاب و درگیر کننده Engaging کاربران است. کم شدن نرخ پرش، اثر مستقیمی بر سئو سایت انگلیسی دارد.
 • عمر و پیشینه History درازی داشته باشد که خود این موضوع نوعی اعتبار است و اصطلاحا جدید به میدان نیامده باشد.
 • اسم دامنه اینترنتی Domain Name سایت ارتباط مفهومی مناسبی با کلمه و عبارت مورد جستجو داشته باشد.
 • محتوای غیر کپی و یونیک Quality Content با حجم و کمیت قابل قبول به مخاطب ارائه دهد.

 • از محتوای خلاصه شده Thin Content و سطحی خودداری شود به طور جدی. سعی کند اندازه و کمیت محتوا را در کنار محتوای باکیفیت برای بدست آوردن رضایت کاربر مد نظر قرار دهد.
 • محتوای یونیک و دسته اول و کپی نشده ای Unique Content داشته باشد و از محتوای کپی جدا خود داری کنید.
 • مقاله ای مرتبط Relevant Content با پوشش مناسب بر حوزه مورد جستجو ارائه نماید. چنین محتوایی از اعتبار مفهومی Topical Authority مناسب بر حوزه مورد جستجو برخوردار است.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran