درباره سئو سایت تالار پذیرایی

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی سئو سایت تالار پذیرایی، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین متخصصین سئو سایت در ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئوتهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

در قسمت زیر توسط تیم تولید محتوای مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران قصد داریم تعدادی از تکنیک های سئو سایت تالار پذیرایی را برای شما شرح دهیم ، پس با سئو تهران همراه باشید….

– آدرس سایت (URL)

در زمینه سئو سایت تالار پذیرایی باید آدرس سایت را بهینه سازی نمائیم. یعنی باید آدرس صفحاتمون کوتاهتر و قابل مشاهده تر باشند و زیاد از نشانه ها و لغات غیر مرتبط استفاده ننمائیم زیرا این علاوه بر اینکه عنوان را بهم خواهد ریخت موجب کند شدن قعالیت رباط ها گردیده و صفحات ما را دیر بارگزاری و به مخاطبین نمایش میدهد.

–استفاده از کلمات کلیدی (Keywords)

اصلی ترین موضوع در سئو سایت تالار پذیرایی کلمات کلیدی است زیرا کلمات کلیدی است که بیانگر صفحات و نوشته های ما را نمایان خواهد نمود.

در نتیجه باید کلمات کلیدی را بر طبق بیشترین نتایج جستجو انتخاب نمائیم تا این امکان را داشته باشیم به هدف خودمون نزدیک تر بشویم و ابزارهایی هستند که کلمات کلیدی پرسرچ را در اختیار ما قرار خواهند داد که ما میتوانیم از آنها برای انتخاب نمودن کلمات استفاده کنیم.

– عنوان مطالب مناسب (Content Title)

عنوان مطالب همان موضوعی که در صفحه نتایج موتورها نمایش داده می شود تلاش نمائید عنوان مطالب جذاب و مخاطب پسند انتخاب نمائید تا مخاطبین شما ترغیب شوند به کلیک کردن صفحه شما ادامه دهند.

البته این عنوان همان عنوانی است مخاطبین شما سرچ می کنند و رباط ها آن را مطالعه نموده و به مخاطبینش نمایش می دهند. سعی کنید تعدا کاراکتر این عنوان بین 40 تا 50 کاراکتر باشد.

– محتوای اصلی مطلب (Content)

این محتوا و محصولات است که ارزش و توانایی سئو سایت تالار پذیرایی را نشان می دهد و مخاطب را حفظ و اندازه رضایتش را به موتور جست و جو گوگل می گوید، در نتیجه هر چقدر مدت زمان حضور داشتن مخاطب در سایت بیشتر باشد امتیاز زیادتری به صفحه شما داده خواهد شد.

در نتیجه سعی کنید محتوای مخاطب پسند و قدرتمندی بنویسید تا مخاطبینتان مشتاق به مطالعه شوند، از جهت نگارش نیز سئو سایت تالار پذیرایی را رعایت نمائید و زیاد از جملات غیر مرتبط و سوالی بهره نبرید که کاربران سردرگم شوند.

بیشتر نویسنده های مقالات سئو سایت تالار پذیرایی برای دور زدن مخاطبینشان از کلمات و سوالات زیادی در محتوای خود استفاده میکنند تا تعداد مراجعه به سایت زیادتر گردد ولی این باعث فرار مخاطبین شده و توسط الگوریتم های گوگل صفحه شما جریمه سنگین یا پنالتی می گردد.

در نتیجه سعی کنید محتوای جذاب و مخاطب پسند بنویسید با ملاحظات سئو سایت تالار پذیرایی تا موتورها سریع صفحه شما را نمایش دهند.

– تگ توضیحات سئو سایت تالار پذیرایی (Meta Tags)

تگ توضیحات سئو سایت تالار پذیرایی یا همان توضیحات داخل سئو سایت تالار پذیرایی Description که برای کمک نمودن به رباط ها موقع جستجو استفاده می شود.

در صفحه سرچ هم زیر عنوان مطالب سئو سایت تالار پذیرایی به صورت خلاصه وار انجام می شود که مخاطب هم با مطالعه آن متوجه می گردد که مرتبط با کلمه کلیدی خود بوده و به سادگی کلیک و به سایت مراجعه می کند.

تعداد زیاد کاراکتر تگ توضیحات سئو سایت تالار پذیرایی را نیز بین 155 تا 175 کاراکتر بنویسید و زیاد طولانی ویرایش نکنید که به در نمی خورد و کم هم نباشد تا منظور و خلاصه مطلب و صفحه را برسانید.

– لینک دهی داخلی سئو سایت تالار پذیرایی (Lnternal Linking)

یعنی لینک دادن صفحات داخلی سئو سایت تالار پذیرایی به هم. برای نمونه یک محتوا را در نظر بگیرید که مخاطب به وسیله موتور جستجو پیدا کرده و درون سایت امده در کنارش ما محتوای مرتبط با آن مقاله را هم داریم و به آن لینک داده ایم، از مخاطبین خود می خواهیم که محتوا مرتبط با آن را هم مطالعه نمایند.

این باعث گردش مخاطب در صفحات سایت خواهد شد و وقتی این کار به شکل صحیحی و با محتوا قدرتمند و بهینه صورت بپذیرد بسیار تاثیر گذار خواهد بود و ترافیک و جایگاه صفحه سایت را بالاتر خواهد برد.

این نوع لینک دهی روش های متفاوتی برای استفاده در درون پیج های سایت دارد ولی نباید بیشتر از 5 لینک در صفحات خود استفاده نمائید و این لینک ها برای گوگل بسیار اهمیت خواهد داشت.

– تصاویر در سئو سایت تالار پذیرایی(Image)

توصیه ما این است که دائما در بین مقالات از تصاویر استفاده کنید به این دلیل که تصاویر جلب توجه می نمایند ولی باید تصاویر بهینه شده باشد و از ویژگی alt حتما استفاده نمائید تا عکس ها اسم داشته باشد و مشخص شود که این عکس نشانگر چه چیز هایی است.

نخست اینکه نباید حجم عکس ها بیشتر باشد یعنی حجم تصویر باید زیر یک مگا بایت باشد، دوم اینکه اندازه عادی داشته باشد به شکلی که در کلیه پلتفرم ها به خوبی نمایش داده شود، سوم اینکه تصویر کپی شده در سایت خود قرار ندهید به این دلیل که هر تصویری که در اینترنت وجود دارد به نوعی به اسم یک دامنه ای ثبت گردیده است و اگر شما آن را کپی نمائید و در سایت خود بهره ببرید به ضرر شما تمام خواهد شد پس سعی کنید عکس های جدید خلق کنید یا تغییراتی در عکس های دانلود شده ایجاد کنید تا از حالت کپی خارج شود.

– ریسپانسیو بودن سایت (Responsive)

درجال حاضر بیشتر مراجعه کنندگان به سایت ها از تلفن های همراه استفاده می کنند و برخی مخاطبین هم با تبلت ها و کامپیوترهای خانگی مراجعه و صفحات سایت را مشاهده میکنند.

در نتیجه باید سایتی ریسپانسیو داشته باشید به شکلی که در همه وضعیت ها ترتیب، اندازه و طرز نمایش مناسبی داشته و نیاز به جابجایی یا اسکرول کردن نباشد.

اگر سایت شما ریسپانسیو نباشد مخاطبینی که از تلفن همراه استفاده می کنند سایت را ترک می کنند و این به نفع سایت نخواهد بود در نتیجه UI سایت و ریسپانسیو بودن سایت را از نظر سئو سایت تالار پذیرایی مهم و ضروری در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran