سئو مخفف چه کلمه ای است

لغت SEO مخفف جمله Search Engine Optimization است که در مقاله سئو سایت در تهران باکیفیت آمده و می‌ توان آن را به استفاده بهینه سایت برای موتور های دنبال ترجمه کرد. البته خود سئو هم در فارسی خیلی معروف بوده و حتی بعضی اوقات ترکیب‌ های اضافی و تعریفی و جملات فعلی (مثل استفاده بهتر سئو، سئو کردن، سئو سازی) را همچنین با آن درست می کنند و به‌کار می‌ برند.

مقصود شیوه های سئو این است که زمان جستجوی کاربران در گوگل و دیگر موتور های جستجو، این موتور ها رتبه‌ی خوب تری را به مقاله‌ ها و محتوای یک سایت مختص می کنند.تعریف سئو و چند مورد درباره SEO : اگر چه به گمان نمی‌ رسد تاکید بر مهم بودن SEO چندان اهمیتی باشد.

ولی بد نیست دوره ای به بعضی آمار های انتشار شده درباره موتور های جستجو دارا باشیم‌.طبیعی است که با دقت به شیوه اجرای تحقیق، آمار و ارقام عرضه شده بواسطه منابع متفاوت، می‌ توانند اختلاف باشند؛ در نتیجه در مقاله سئو سایت در تهران باکیفیت ممکن است خول باشد به جای تمرکز بر اندازه حقیقی اعداد، اکثرا به مقیاس و مهم بودن نسبی آن ها دقت کنیم :

مردم دنیا روزانه میان ۶ تا ۷ میلیارد دفعه از موتور های جستجو به کار می برند.هفتاد تا هشتاد درصد دنبال کنندگان، به لینک‌ هایی که به طور تبلیغ (با پرداخت هزینه) بواسطه موتور های جستجو از جمله که در مقاله سئو سایت در تهران باکیفیت آمده گوگل، نشان داده می‌ شوند، دیدن نمی‌ کنند.

 فردی که از راه کلیک کردن روی لینک در موتور جستجو داخل محیط اینترنتی شما می‌ شود، در قیاس با فردی که شما برای بازاریابی به دنبال او رفته‌ اید، برای تغییر یافتن به یک مشتری قیمت کمتری خواهد داشت.جستجو بر روی گوشی طی سال‌ های قبل همیشه روندی صعودی داشته و از سال ۲۰۱۵ پس از آن، دنبال گوشی از جستجو دسکتاپ زیاد تر شده است.

همینطور در حال کنون، سهم دسکتاپ در بین ابزار های متصل شدن به اینترنت در مقطع دنیا کمتر از ۵۰ درصد است همان گونه که در مقاله سئو سایت در تهران باکیفیت مشاهده می کنید ، گوگل با دیگر موتور های جستجو فاصله‌ی مفهومی دارد و به همین دلیل، ممکن است همچنان هم – تا وقتی که تغییری مهمی در سهم بازار موتور های جستجو پدید نیامده – باید قبول کنیم که به کار بردن از موتور جستجو و گوگل به صورت تعبیر های مترادف زیاد غلط نیست.

نقش سئو در پیشرفت کیفیت محتوا در سال‌ های قبل

در قبل اشتباه هایی که در الگوریتم‌ های موتور های جستجو موجود است که سبب شده بود یک تعبیر میان تولید کنندگان محتوا معروف شود. آن ها در مقاله سئو سایت در تهران باکیفیت بیان می کردند : نوشتاری برای موتور های جستجو به مفهوم مرتب کردن متن‌ های بدون معنا، تزریق بی اهمیت لغات کلیدی در متن‌ ها، عرضه لینک‌ های بدون کارایی، داخل کردن کاربران به کلیک و عملکرد هایی از این دست بود.

نوشتن برای مخاطبان، هرچند رضایت مخاطبان را تأمین می‌ کرد، ولی لزوما به رتبه‌ی خوب در موتور های جستجو پایان نمی یابد.خوب این است در نظر مقاله سئو سایت در تهران باکیفیت طی سال‌ های قبل، با استفاده الگوریتم‌ های موتور های سرچ و پیشرفت علم هوش مصنوعی و ارزیابی متن، سیب شده است که چنین نکاتی کمتر و کم‌ رنگ‌ تر شوند.

کمی وارسی شما را متقاعد خواهد انجام داد که رعایت اساس سئو و استاندارد های مد مذبور موتور های جستجو، توانایی دارد هر وقت با استفاده سئو سایت، رضایت خوانندگان و مخاطبان شما را همچنین افزایش دهد.همینطور، سعی برای بالا بردن رضایت افراد، همواره به پیشرفت رتبه شما در موتور های جستجو همچنین یاری خواهد کرد.

به همین دلیل، بر خلاف سال‌ های قبل که موتور های جستجو را باعث کم کردن کیفیت درست کردن محتوا در محیط وب می‌ دانستند، اکنون همچین توصیفی خیلی کمتر شنیده می‌ شود و به عمل می‌ رود.

روش های سئو کلاه سیاه در برابر سئو کلاه سفید

یکی دیگر از صحبت های معروف در ارزیابی سئو سایت‌ ها، بخش بندی عملکرپ های سئو و استفاده بهینه وب سایت است. این بخش بندی را همواره به طور روش های سئو کلاه سیاه (Black Hat) در برابر سئو کلاه سفید (White Hat) بیان می‌کنند.اگر خواستار باشیم اختلاف سئو کلاه سیاه و کلاه سفید را خیلی کوتاه تشریح دهیم باید بیان کنیم.

که سئو کلاه سفید، تلاش می کند یک محتوای مهم را به مناسب ترین صورت احتمال دارد به گوگل و دیگر موتور های جستجو معرفی کند.ولی سئو کلاه سیاه، تلاش می کند با شناختن نقطه ضعف‌ ها و تحلیل های الگوریتم‌ های سئو، سایت را به صورت استفاده بهینه کند که رتبه سئو خوب تری به دست بیاورد.

همواره با پیشرفت و فعال تر شدن الگوریتم‌ ها، این شیوه ها هم عملکرد خود را از دست می‌ دهند و محیط به گفته مقاله سئو سایت در تهران باکیفیت برای سئو کار های کلاه سیاه، دشوار تر می‌ شود.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام