تعریف سئو چیست

سئو SEO مخفف جمله Search Engine Optimization در مقاله سئو سایت در تهران با ارزش و یکی از شیوه های مختلف دیجیتال مارکتینگ در سبب استفاده بهینه وب سایت برای موتور های سرچ و بالا بردن کمیت و کیفیت بازدیدکنندگان سایت و معرفی کالا ها و فعالیت شما از راه بازدید طبیعی موتور های سرچ گوگل، بینگ، یاهو و … است.

به زبان راحت در مقاله سئو سایت در تهران با ارزش، سئو ( یا با تلفظ درست اس ای او) گروهی از روش ها و دستورالعمل هاست که باعث می شود رتبه سایت شما در لغات کلیدی بخصوص بهبود یابد و برای شما زیاد شدن بازدیدکننده و در نتیجه بهتر شدن کسب کارتان را به دنبال دارد.

چرا سئو سایت برای کسب و کار ها پر اهمیت است

نرخ پهنای باند اینترنت و اندازه گوشی های هوشمند در ایران زیاد شده است، ضریب نفوذ اینترنت در سال 1397 به 60 درصد رسیده و اندازه کاربران اینترنت در ایران از مرز 40 میلیون نفر گذر کرده است. میلیون ها مخاطب ایرانی از گوگل برای یافتن جواب پرسش های خود، پیدا کردن کالا ها و .. به کار می برند.

مهم بودن سئو سایت در گوگل : گوگل دومین برند خوب دنیا ، بر اصول یک تعدادی الگوریتم های مختلف بصورت یک موتور سرچ کننده قدرتمند شناخته می شود، که آگاهی سایت ها را می خواند و در سرور های خود ذخیره می کند، بعد طبق گفته مقاله سئو سایت در تهران با ارزش نتایج این آگاهی ها را اصول لغات کلیدی و جملات سوال شده بواسطه کاربران در کمترین زمان احتمالی به نمایش می گذارد.

درآمد زیاد شرکت گوگل از راه تبلیغات در گوگل ادوردز “Google Adwords”، تبلیغات گوگل ادسنس “Google AdSense” و تبلیغات گوگل ادز “Google Ads” است. که به شیوه تبلیغات کلیکی آن ها را به تماشا می گذارد و برابر هر کلیک در آمد بدست می آورد.

به طور اساسی عملکرد بهینه سازی سایت از راه تبلیغات در گوگل برای ایرانیان در طولانی زمان کم قیمت تر است، تبلیغات در گوگل با پایان بودجه معین شده شما در کمپین گوگل ادوردز از نتایج گوگل پاک می شود، ولی سایت هایی که با شیوه سئو به نتایج زیاد گوگل رسیده اند، کارکرد عوض شدن نتایج آن به کندی انجام می پذیرد.

( در گمان داشته باشید در این مقاله سئو سایت در تهران با ارزش انتخاب شیوه سئوسایت یا تبلیغات در گوگل به ارزیابی مدل کسب و کار شما و مقصودتان بستگی دارد و بعضی اوقات احتمال دارد، به کار بردن از شیوه هم زمان مناسب ترین عملکرد برای شما باشد.)بر اصول نتایج سایت رنک بندی الکسا، موتور سرچ گوگل در ایران شامل رتبه یک و مورد علاقه ترین سرویس سرچ آنلاین در دنیا به شمار می آید.

و زیاد تر از 80 درصد ترافیک یک وب سایت از راه گوگل بوجود می آید.حدودا هر کاربری اگر پرسشی برایش رخ دهد، بجای سرچ در کتاب های مرجع مانند دایره المعارف، لغت نامه گوگل و الگوریتم های مشهورش اعتماد می کند و گوگل در زمان محدود از چند ثانیه میان میلیارد ها آگاهی ذخیره شده، مناسب ترین و نزدیکترین جواب را به نمایش می گذارد.

فواید سئو سایت در دیجیتال مارکتینگ

بهتر شدن رتبه سایت در گوگل را می توان در به گفته مقاله سئو سایت در تهران با ارزش یک سرمایه مهم در گمان گرفت، به دلیل این که بالاترین نرخ تبدیل در محیط آنلاین را دارد و به طور اساسی می توان نکات زیر را در گمان گرفت :

  • نرخ تغییر بالا
  • نرخ بازگشت پذیری سرمایه زیاد ( ROI)
  • قیمت کمتر در وقت طولانی

معایب سئو وب سایت در بازاریابی اینرنتی

یکی از غلط ها یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ تمرکز فقط بر سئو است، به دلیل آن که بهینه سازی وب سایت یک پردازش وقت بر بود و شامل ریسک های بالقوه خود است.

  1. احتیاج به مشاور سئو تخصصی
  2. سرمایه گذاری بالا در آغاز خدمات دیجیتال مارکتینگ
  3. خطا عوض کردن الگوریتم های گوگل
  4. وقت طولانی و عدم قطعیت در رسیدن به نتایج

مدل شیوه های متفاوت بهینه سازی وب سایت : قدم نخست طبق بیان مقاله سئو سایت در تهران با ارزش برای یک سئوسایت مناسب، معین بودن برنامه بازاریابی آنلاین، مشتریان مقصود، بودجه کمپین سئو و نکاتی از این دست است که بر اصول آن گروهی از لغات کلیدی و جمله هایی که در کسب و کار شما و میلن رقبا و همکاران زیاد تر مورد سرچ جای می گیرند.

شناسایی و معین می شوند، حال می توان سئوسایت را شروع کرد. به زبان راحت، بهینه سازی بدون دارا بودن برنامه ریزی و برنامه درست همواره نتایج مناسبی ندارد و بعضی اوقات کم کاری و یا حتی به کار بردن بیش از اندازه از بهینه سازی سایت، سرمایه گذاری شما در این قسمت از مقاله سئو سایت در تهران با ارزش را به هدر می دهد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام