سئو چیست

به صورت خیلی راحت سئو به همه شیوه هایی در مقاله سئو سایت در تهران با تجربه بیان می شود که سبب زیاد دیده شدن وب سایت شما در جستجو جستجو می گردد. این روش ها شامل تنوع زیادی هستند. بعضی از آن ها در درون سایت اجرا شده که به سئو داخلی مشهور هستند.

بعضی دیگر همچنین مثل لینک سازی در خارج از سایت رخ می دهد که با اسم سئو خارجی معروف هستند .به چه دلیل به سئو احتیاج دارید؟درست کردن وب سایتی با معماری فعال و سیستمی مناسب برای منتقل کردن کاربران میان صفحات سایت، یاری زیادی به ایندکس شدن هر اندازه خوب تر صفحات آن در موتور های سرچ می کند.

همینطور طبق نظر مقاله سئو سایت در تهران با تجربه این خصوصیت ها سبب بدست آوردن رضایت کاربران شده و آن ها را راغب به بازگشت مجدد به وب سایت می کند. باید در گمان داشته باشید که دقت گوگل به رضایت کاربران هروزه در حال زیاد شدن است.اگر دیدی به سهم موتور های سرچ از ورودی سایت بیندازید.

مکن است با رقم قابل مهمی روبرو می شوید که این مسئله در این مقاله سئو سایت در تهران با تجربه خود مناسب ترین گواه اهمیت سئو می باشد. براساس آمار ها فقط در سال 2014، سهم موتور های سرچ از ترافیک وب سایت ها 64% به صورت متوسط بوده است. در صورتی که فضا های اجتماعی فقط 2%، تبلیغات کلیکی 6%، وروردی مستقیم 12% و 15% از دیگر شیوه ها بوده است.

در تحقیق دیگری در مقاله سئو سایت در تهران با تجربه که در سال 2015 صورت داده شده است، سهم گوگل 90% از اساس ورودی وب سایت ها به شمار رفته است. همینطور مطالعات دیگری از وب سایت Advanced Web Ranking مشخص می کند که پنج وب سایت نخست نتایج سرچ، 67.60% ترافیک حاصله از سرچ یک عبارت را به خود مختص می کند.

تمام این اعداد و ارقام نشان از مهم بودن سئو و رتبه سایت در نتایج سرچ دارد.در نتیجه در مقاله سئو سایت در تهران با تجربه حضور در نتایج اولیه جستجو برای بقا و موفقیت وب سایت کاری حیاتی است. ولی چطور به این اهمیت دست یابیم؟ ما در این ارتباط معنایی را برای شما آماده کرده ایم.

این معانی به دو گروه بخش بندی می شوند: مواردی که موتور های سرچ به دنبال آن هستند و برعکس موارد هایی که آن ها علاقه ای ندارند.

موتور های سرچ به دنبال چه مواری هستند

1. ارتباط محتوا با جملات سرچ شده :

موتور های سرچ همیشه در سعی هستند تا مناسب ترین و ارتباط ترین نتایج را به افارادشان عرضه کنند. آن ها هم با پرسش های راحتی مثل “سن رونالدو چه اندازه است” روبرو است و هم آن که بواسطه کاربران پرسش های پیچیده تری مثل “مناسب ترین پیتزا ایتالیایی تهران کدام یک است” در آن ها سرچ می شود.

شیوه عرضه این نتایج بواسطه موتور های سرچ به الگوریتم آن ها وابسته است که یقین داشته باشید هیچ زمان بواسطه آن ها فاش نخواهد شد. ولی معیار هایی موجود هستند که بر روی این نتایج اثر گذارند و اساسا همچنین با معیار “ارتباط محتوا با جملات سرچ شده” مربوط هستند.

2. کیفیت محتوا :

آیا شما به طور همیشگی محتوا های مناسب، ویدئو های با کیفیت و دیگر مدل های علاقمند را در وب سایتتان انتشتر می دهید؟ آیا مخاطبین واقعی شما در نوشتن محتوا، کاربران حقیقی هستند یا اساسا برای موتور های سرچ می نویسید؟ مطالعات قبل که بواسطه Searchmetrics صورت داده شده در مقاله سئو سایت در تهران با تجربه اشاره می کند.

که محبوبیت گوگل به جهت محتوا های زیاد تری رفته است که به جای آن که اساسا مبتنی بر لغات کلیدی باشد، با مقصود جواب به سوال های کاربران بوجود آمده اند. در نتیجه نگران لغات کلیدی نباشید و بر روی احتیاج اساسی کاربران متمرکز شوید.

3. تجربه کاربری :

بوجود آوردن یک تجربه کاربری شگفت انگیز فواید بیشتری به دنبال دارد. در این جهت شما احتیاج به وب سایتی با معماری مناسب دارید که دارای جستجو کردن است و در آن از لینک های داخلی به درستی به کار برده است. در اساس مفهوم هر چیزیست که سبب نگه داشتن افراد در وب سایت شده و آن ها را برای جستجو در وب سایت تشنه تر کند.

4. سرعت وب سایت :

سرعت وب سایت توانایی دارد وجه تمایز میان شما و دیگر رقبایتان باشد. گوگل در صورت آزمایش معیار های مختلفی برای تحلیل سرعت سایت است. سرعت بارگذاری وب سایت اثر به سزایی در تجربه کاربری داشته و اساسا همچنین به.گفته مقاله سئو سایت در تهران با تجربه بر روی رتبه سایت شما تاثیرگذار است.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام