سئو خارجی یا آف‌ پیج سئو چیست

مفهوم از سئو خارجی در مقاله سئو سایت در تهران تخصصی خدماتی است که بیرون از سایت خودمان صورت می‌ دهیم تا استفاده بهینه خوب تری برای موتور های جستجو دارا باشیم. این خدمات نکاتی مثل رپورتاژ خبری، تبلیغات دیجیتال و لینک‌ ساختن درست خارجی است. در برگه سئو خارجی چیست به صورت کامل به توضیح اینکه در حقیقت آف‌ پیج سئو چیست.

و چطور به صورت درست باید از آن به کار برد پرداخته‌ ایم. یکی از مراحل مهم در سئو، سئو خارجی است که باید با حساسیت زیادی روی آن انجام شود به دلیل آن که زیاده‌ روی در سئو خارجی احتمال دارد سایت شما را با اشکال روبرو کند و پیشنهاد می‌ کنیم در مقاله سئو سایت در تهران تخصصی به درستی درباره‌ی آن مطالعه کنید.

مدل های تکنیک‌ های سئو

برای آماده سازی هر کدام از مفاهیم و حتی روش های سئو، شیوه های متفاوتی وجود دارد ولی باید دقت داشته باشید که بعضی از این مسیر ها، می‌ تواند به ضرر سایت شما پایان یابد . در اینجاست که معنای سئوی کلاه سیاه، سئوی کلاه سفید و سئوی کلاه خاکستری بیان می‌ شود تا با فهمیدن آن‌ ها بتوانید شیوه های خوب تری را برای آماده سازی سئوی سایتتان انتخاب کنید.بخش بندی روش های SEO به طور زیر در مقاله سئو سایت در تهران تخصصی است:

  • سئو کلاه سفید
  • سئو کلاه سیاه
  • سئو کلاه خاکستری

سئوی کلاه سفید

به مدلی می‌ توان بیان کرد که موتور های جستجو اصول و قوانینی را برای SEO تدوین انجام داده اند و اگر برای سئوی سایت خود به صورت اساسی در چهارچوب این اصول تعریف شده گام بردارید بدین مفهوم است که از شیوه سئوی کلاه سفید یا همان White Hat Seo به کار برده اید.

باید دقت داشته باشیم که سئوی کلاه سفید پردازشی وقت بر است و ممکن است نتواند نتیجه‌ی مورد علاقه ما را در زود ترین وقت احتمالی حاصل کند ولی در طول مدت خیلی بیشتر اثرگذار است. در حقیقت طبق بیان مقاله سئو سایت در تهران تخصصی این مناسب ترین روش سئو است.

ولی با این شیوه وقت می‌ برد تا شما به رتبه مناسبی برسید البته پس از رسیدن به رتبه‌ های بالا، ممکن است افت رتبه سایت شما خیلی کم خواهد بود. سئو کلاه سفید مشخص می کند که ارزش حقیقی سئو چیست به دلیل آن که خیلی نزدیک به رفتار کاربر است.

سئوی کلاه سیاه

سئوی کلاه سیاه روشی است که در برابر سئو کلاه سفید جای دارد. در این نوع، به قوانین درست شده بواسطه موتور های جستجو هیچ دقتی نمی‌ شود و سئوکار یا وبمستر تلاش می‌ کند در نظر مقاله سئو سایت در تهران تخصصی با فریب موتور های جستجو و دور زدن اصول معین شده در زود ترین وقت احتمالی به نتیجه‌ی مورد علاقه خود برسد.

به کار برده بیش از اندازه از لغت کلیدی در متن (تراکم بیش از اندازه زیاد)، بهره بردن از تگ‌ های غیر مربوط با محتوا، به کار بردن از مطالب کپی و نمونه های آن از جمله روش های معروف در سئوی کلاه سیاه به شمار می رود. باید دقت داشته باشید که هر اندازه سئوی کلاه سیاه کار را برای شما راحت تر می‌ کند.

و در وقت کمتری هم شما را به نتیجه‌ی مورد علاقه خود می‌ رساند، ولی دوام این موفقیت، همواره زمانی نمی برد و خیلی از جریمه‌ های موتور های سرچ هم جبران‌ناپذیر است؛ بنابراین هیچ گاه پیروی از این شیوه، پیشنهاد نمی‌ شود.

سئوی کلاه خاکستری

ممکن است بتوان سئوی کلاه خاکستری را به شیوه ای میان سئوی کلاه سفید و سئوی کلاه سیاه به حساب آورد. به کار بردن از شیوه سئوی کلاه خاکستری همواره به روش هایی پایان می یابد که اجرای آن، در چهارچوب اصول موتور های جستجو نیست. همواره افرادی که از این شیوه به کار می برند در نطر مقاله سئو سایت در تهران تخصصی تلاش در فریب کاربران خود را دارند.

برای نمونه شخص با جای دادن محتوای دانلود رایگان یک نرم‌افزار از موتور های سرچ داخلی می‌ گیرد و اگر شما به آن سایت داخل شوید، هیچ لینک دانلودی را تماشا نخواهید کرد! باید دقت داشته باشید که خیلی از روش های وجود داشته در سئو کلاه خاکستری، متوجه جریمه‌ های زیادی می‌ شود بنابراین اگر می‌ خواهید از این شیوه بهره ببرید.

حتما باید به همه مبانی وجود داشته در دانش SEO، تسلط یابید یا برنامه کاری خود را با یک مشاور سئوی حرفه ای، درمیان بگذارید.ما سفارش می‌ کنیم در مقاله سئو سایت در تهران تخصصی به دنبال شیوه های سئو کلاه سفید برای استفاده بهینه کارکرد و رتبه‌بندی وب‌سایت خود باشید.

صحیح است که این روش یک مسیر طولانی است ولی یقین یابید شما مزد طی کردن این مسیر طولانی را خواهید گرفت.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام