مشاوره سئو سایت

تمام مدیران و افرادی که فعالیت و کالا های خود را بطور اینترنتی و از راه وب سایت عرضه می دهند به بیان مقاله سئو سایت در تهران خصوصی جهت بالا بردن بازدید سایت و حقیقتا زیاد شدن درآمد از راه حضور در رنک نخست گوگل هستند و البته خیلی از اشخاص هم به جهت یک میانبر زود هستند!

حقیقت این است که سئو سایت SEO موردی بیشتر از یک بازی بزرگ است و باید به حرف هر سئوکاری که قول بدست آوردن نتیجه زود می دهد، شک کرد!با این صورا، ما می دانم که چه پرسش هایی در فکر شما می گذرد،در این مقاله سئو سایت در تهران خصوصی مراحل مورد احتیاج برای بهتر کردن سئو سایت و زیاد شدن اندازه دید (visibility) سایت شما در صفحه نخست نتایج موتور جستجوی گوگل را بطور کامل تشریح می دهیم، با ما همراه باشید :

چه وقت لازم است تا رنک بندی سایت خود در گوگل را بهتر بخشیم؟سریع و آشکار پاسخ اساسی این پرسش شما را می دهیم بستگی دارد.با اینکه ممکن است کمی ناامید کننده است ولی، این یک واقعیت است.پروژه سئو SEO همه ابعاد به یک طور انجام نمی گیرد. هر شرایط، گروهی خارق العاده از متغیر ها را پیشنهاد می دهد.

مفهوم از متغیر ها چیست

اراده، بودجه، مقطع رقابت و این که چطور وب سایت شما در صدر رقابت جای می گیرد و دیگر ، می تواند نقش خیلی مهمی را در سرعت بخشیدن به بدست آوردن نتیجه ی مورد مذبور ایفا کند.درنتیجه در مقاله سئو سایت در تهران خصوصی، با دقت به این عناوین، بیایید آن ها را زیاد تر تجزیه و ارزیابی کنیم، تا بتوانید زود تر عمل کرده و وضعیت را بهتر بخشید.

توسعه مستمر سئو ضروری است : در یک مجمع در دفتر مرکزی گوگل وب مستر ( ماه مارس ۲۰۱۸) ، پرسش “چه اندازه زمان می برد تا شاهد توسعه در رنکینگ سایتمان باشیم” بیان شد.جان مولر، یکی از بیان کننده ارشد وب مستر در گوگل، تاکید کرد که این پردازش وقت زیادی احتیاج دارد.

به صورت خلاصه که در این مقاله سئو سایت در تهران خصوصی عنوان شده این وقت بر بودن به این علت است که الگوریتم موتور جستجو (پس از تغییراتی که در سایت می دهید) باید اساس سایت شما را درباره تحلیل کند.با دقت به تعداد بیشتر علل های وجود داشته در بازی (در پردازش سئو )، نباید انتظار تغییرات زود در رنک جستجو SERPs را داشت.

مولر همینطور تأیید کرد که حتی اگر شما عوض کردن ها را جدی در دیزاین و کارکرد اساسی وبسایت تان بوجود آورید، احتمال دارد چند ماه زمان ببرد تا اثرش را مشاهده کنید.او همینطور هشدار داد که پس از آن که سایتتان را آپدیت کردید، نباید تنها بنشینید و منتظر بدست آوردن نتیجه باشید. خوب است همینطور روی بهبود همیشگی سئو وبسایت خود فعالیت کنید.

با این صورت، نظر خوبی نیست که صفحاتی که پایین تر کرول می شوند را به صورت خودکار پاک کنید. بعضی از این صفحات توانایی دارند برای یک سری جملات کلیدی مناسب رنک شوند و پاک کردن آن ها احتمال دارد بر نظر مقاله سئو سایت در تهران خصوصی بر رتبه بندی و ترافیک شما مثل اثر سئو منفی باشد.این خطر یکی از علل های اساسی است که گوگل بهتر مستمر را بجای پاک صفحات سفارش می کند.

چه اندازه زمان می برد تا در گوگل رنک شویم

مطالعه ای از جهت Ahrefs ، آگاهی های جالبی را در این حیطه بیان کرد:به صورت متوسط، سایتی که در ۱۰ رتبه بالا ای داشتند، زیاد تر از ۲ سال سن داشتند. اضافه بر این، میانگین سنی برگ هایی که رتبه نخست را داشتند، نزدیک به ۳ سال بود.
در بین صفحاتی که در ۱۰ رتبه نخست جای داشتند، تنها ۲۲ درصد از آن ها کمتر از یکسال سن دارا بودند.

از بین همه صفحات مورد مطالعه، فقط اندازه ۶ درصد از سایت های زیر در مقاله سئو سایت در تهران خصوصی یک سال برای حداقل یک لغت کلیدی در ۱۰ جستجوی برتر آشکار شدند.با وارسی زیاد تر آن ۶ درصد ، بیشتر آن ها توانایی داشتند در ۲ تا ۶ ماه از ناکجاآباد به ۱۰ رنک بیشتر سرچ برسند.

در نتیجه،گفته های مقالع سئو سایت در تهران خصوصی بر اصول یافته های آن ها، تقریبا ۹۴ درصد از صفحات مورد خوانده شده هیچ گاه در ۱۰ رتبه ی بالا تر سرچ ها ظرف یک سال جای نگرفتند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام