اساسی ترین موضوعاتی که هر وب مستر باید اطلاع داشته باشد

یکی از اساسی که هر وب مستر باید اطلاع داشته باشد در مقاله سئو سایت در تهران خوب، این است که، به موارد اصولی سئو اشراف داشته باشد و به طور همیشگی در خصوص روش ها و شیوه های سئو مطالعه و تحقیق کند. در این مقاله تلاش کردم از بروز ترین ترندهای سئو 2020 به دنبال تجربیات خودم برایتان به اشتراک بگذاریم.

کدهای css وjs : کد های css نباید در هیچ برگه ای از سایت موجود باشد و باید در فایل های css اساسی جای گیرد تلاش شود سایت دارای تنها یک فایل css باشد این قضیه برای فایل های js همچنین صادق است. ( Css نباید inlineباشه).

* فایل های css در بخش head سایت و js در آخر body پیش از بسته شدن تگ body جای گیرد.URL ها:اگر هدف دارید در مقاله سئو سایت در تهران خوب سایت چند زبانه باشد، از همون اول URL ها را انگلیسی منتخب کنید.

* اندازه url ها کوتاه باشد و زیاد تر از دوتا اسلش (/) نگیرد. تلاش کنید url ها نفهوم دار باشند و از فعالیت و کالا های شما باشد.

متا تگ ها : متاهای کافی به بیان مقاله سئو سایت در تهران خوب تعریف شود meta در هدر هر صفحه ای جای خواهد گرفت. از متاتگ اپن گراف به کار ببرید.

سئو تصویر :در همه عکس ها تگ alt و title برابر با عنوان مرتبط ( لغات کلیدی مرتبط) جای گیرد.همه تگ های a باید شامل title باشند.همه متا های مورد احتیاج با هر صفحه باید وارسی و در سایت جای داده شود.از نشانه گذاری microdata یا Json ld به کار ببرید.

اسکیما schema 

از schema های متفاوت، مربوط با هر بخش سایت به کار ببرید اسکیما FAQ از مورد علاقه ترین های سال 2019 بود. از اسکیماها در جای صحیح خود به بیان مقاله سئو سایت در تهران خوب به کار ببرید.نقشه سایت site map :سایت حتما شامل sitemap باشد و به جستجو کنسول گوگل متصل داشته باشد.

سایت خود را با به کا بردن از سایت های ارزیابی سئو بسنجید و اشکالات سایت خود را برطرف کنید. بطوور نمونه GT metrix و Google Page speed insights  و دیگر سایت هایی که در پاییین مقاله سئو سایت در تهران خوب بیان شده است.تلاش کنید از هاست یا سرور داخل کشور به کار ببرید تا سرعت خیلی زیاد تری برای بازدیدکننده خود بوجود آورید. همینطور اگر سایت شما از دید متفاوت کشور بازدید دارد از CDN به کار ببرید.

SSL : حتما از SSL در سایت خود به کار ببرید. بنابراین از آن مابقی url ها را به   ://https ریدایرکت 301 کنید.ارور های سایت را برطرف کنید.

موارد سئو داخلی (ON PAGE)

* عنوان باید دارای لغت کلیدی اساسی باشد که هر اندازه این لغت در ابدای عنوان باشد خوب تر خواهد بود. عنوان بیشار 70 کاراکتر است و خوب است با پایپ لاین جدا شود. قبلا گوگل دقت بخصوصی به اسم برندها داشته و خوب است درعنوان اسن برند همچنین باشد.

* به کار بردن از اعداد در عنوان و لغاتی که کاربر را بیشتر برای کلیک راغب می کند. مانند : خوب ترین،برترین، 2020، صفرتاصد، راهنمای جامع، آموزش عکس، رایگان، چک لیست و…..لغات کلیدی : در همه صفحات باید بیشتر 70 کاراکتر و با ویرگول جدا شود.

توضیحات یا Description : بیشتر 250 کاراکتر و دارای همه لغات کلیدی باشد و لغات کلیدی در اول آن قرار گیرد. همچنین تلاش کنید این متن CTA دارا باشد تا کاربر برای کلیک راغب شود.هر صفحه ای که بوجود می آورید، بر نظر مقاله سئو سایت در تهران خوب وروی یک لغت کلیدی مختلف، متمرکز باشد.

از تگ های h1 تا h6  در همه صفحه به کار برده شود اما h1 تنها یک دفعه ولی تگ های دیگر می تواند تکرار داشته باشد. ارتباط مفهومی میان تگ های h1 و h2 و h3 را در گمان بگیرید. تعداد تگ های h2 به طور افراطی بیشتر نباشد ( برای تعداد تگ های h2 می شود به رقبا هم تماشا کرد).

کیورد ریسرچ :هر متنی که نوشتاری شده است، قبلش برای اون متن کیورد ستجو کنید. پیش از نوشتن مقاله مورد گمان رقبا را از دید تعداد لغات مقاله، رعایت تگ ها، وقا نگارش مقاله ، کیفیت مقاله ، به کار بردن از عکس و فایل های چند رسانه ای حتما ارزیایی کنید.

نوشته ها و مقالات سایت به هیچ صورت نباید تکراری یا کپی از سایت دیگر باشد. ( بر اساس الگوریتم پاندا گوگل). همینطور در یک سایت، مقالات با لغات کلیدی تکراری و عنوان تکراری ننویسید، به دلیل آن که به بیان مقاله سئو سایت در تهران خوب سبب پخش شدن امتیاز و بازدید شامل آن لغت و نهایتا کنیبالیزیشن خواهد شد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام