تمام چیزهایی که باید بدانید

ما در این مقاله سئو سایت در تهران عمومی خواستاریم روش قابل اجراء در سئو را به شما یاد دهیم که می تواند ترافیک سایت شما را به شیوه قابل مهمی بالا ببرد. خبر خوش آن است که این روش ها در سال ۲۰۱۹ به درستی پاسخ گو هستند.بیشتر از این زمان شما را هدر نمی دهیم و اساسا به دنبال بازگو کردن روش ها برای شما مخاطبان عزیز می رویم.

سایت خود را برای RankBrain گوگل استفاده بهینه کنید.

چند زمان قبل گوگل بیان کرد که الگوریتم RankBrain خود را آپدیت کرد، که این آپدیت اصول بازی را عوض کرد RankBrain نخستین الگوریتم آموختن ماشین گوگل است. که با صحبتی دیگر این الگوریتم شیوه ی تعامل شما را با دیگر نتیجه ها در برگه ی نخست اندازه گیری می کند.

عملکرد آن بطور تئوری نسبتا راحت و جذاب است. RankBrain به این گونه است در مقاله سئو سایت در تهران عمومی کاربر لغت کلیدی را در کادر سرچ تایپ می کند، RankBrain آن را به کانسپت هایی تغییر می کند و بعد از آن این این کانسپت ها نتایجی را به مخاطب مشخص می کند.

تا اینجای فعالیت تمام مراحل دارای پیش بینی بود مورد جالب این است که گوگل معین می کند که مخاطب از این نتیجه نشان داده شده راضی بوده است یا نه. به گونه ای که کاربر از نتیجه نشان داده شده رضایت داشته باشد به رنک آن بیفزاید در غیر این مورد از رنک آن کم می کند.

حالا مشاهده می کنید در مقاله سئو سایت در تهران عمومی که هر چه مخاطبان از شما راضی تر باشند گوگل همچنین از شما راضی خواهد بود.البته این را بیان کنم فاکتور رنک گیری مثل بک لینک، لغت کلیدی و دیگر که در گذشته موجود است هنوز هم قسمتی از شیوه های رنک گیری از گوگل هستند.

چطور سایت خود را برای RankBrain استفاده بهینه کنیم

اما RankBrain یکی از ۳ شیوه اساسی رنک گیری در گوگل است(دو شیوه دیگر لینک و محتوا هستند).حال پرسش اساسی در این مقاله سئو سایت در تهران عمومی این است که چطور سایت خود را برای RankBrain استفاده بهینه کنیم؟ برای انجام این کار دو مسیر راحت داریم :

۱. بالا بردن نرخ کلیک ورودی(CTR) بطور ارگانیک.

RankBrain گوگل این است که مشاهده کند کاربران بیشتری بر روی محتوای سایت شما در صفحه سرچ ها کلیک می کنند. در این گونه شما را به مقام رنک نخست نتایج می رساند.یکی از مسیر های بالا بردن نرخ کلیک سایت افزودن عدد به صورت محتوا است.

تحقیقات مشخص می کند در مقاله سئو سایت در تهران عمومی که کاربران علاقه زیاد تری به کلیک کردن بر روی صورت هایی دارند که در صورت عدد ها موجود است. شما با به کار بردن از این شیوه می توانید CTR خود را بالا ببرید.

۲. نرخ پرش سایت خود را بهتر بدهید.

مفهوم از بهبود کم کردن اندازه پرش در سایت است. نرخ پرش یا bounce rate به نرخی بیان می کنند که کاربران داخل سایت شما می شوند ولی پس از ۳ ثانیه از سایت شما بیرون می یابند به دلیل آن که احساس می کنند محتوایی که به جهت آن هستند را در سایت شما آشکار نمی کنند.

تحقیقات مشخص کرده در این مقاله سئو سایت در تهران عمومی که سایت هایی که نرخ پرش کمی دارند در گوگل خوب تر از دیگر سایت هایی که نرخ پرش آن ها زیاد است رنک می گیرند.حال چطور می توانیم نرخ پرش خود را بهتر ببخشیم؟ شما باید مخاطبان را در کمتر از ۵ ثانیه قناعت کنید که سایت شما همان سایتی است که مخاطبان به جهت آن جستجو می کنند.

نخستین گام برای این فعالیت این است که سایت شما باید زود تر بارگذاری شود. پس از UI یا ارتباط کاربری سایت شما باید خوب باشد و کاربر با مشاهده کردن آن فکر نکند سایت شما سایتی الکی و قدیمی است، و در پایان شما باید در همان اول کاربر را قانع کنید که پاسخ پرس و جوی خود را می تواند در سایت شما بیابد، که این فعالیت به هنر درست کردن محتوای شما وابسته است.

سفارش ما این است در مقاله سئو سایت در تهران عمومی که از ببهوده گویی بپرهیزید. اساسا به اصل متن بروید، متن را با زبانی ساده تشریح دهید، از سلام و احوال پرسی با مخاطبان به شدت دوری کنید تلاش نکنید که محتوا را بدون علت زیادی کنید، و مورد پر اهمیت دیگر این است که تلاش کنید در همان اول محتوا به کاربر بیان کند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام