قیاس سئو داخلی و سئو خارجی

سئو را می توان در مقاله سئو سایت در تهران مجرب به دو بخش سئو داخلی و سئو خارجی بخش بندی کرد.سئو داخلی بر روی معیار هایی از رنک رتبه بندی گوگل متمرکز است که اساسا به شرایط صفحه مورد مذبور برای استفاده بهینه سازی وابسته است. مثل هدینگ ها، محتوا و درست کردن صفحه.

سئو خارجی بر روی معیار های متمرکز است که گوگل در بیرون از سایت شما به آن دقت می کند. این معیار ها به دیگر منابع مثل فضا های اجتماعی، وبلاگ های پویا در حیطه کاری شما و سابقه شخص جستجو کننده ارتباط دارد.این دو بخش بندی سئو مختلف از یکدیگر هستند، ولی اساسا می بایست در هر دو خیلی خوب عمل کرد.

برای درک خوب تراین ماجرا عنوانی را در مقاله سئو سایت در تهران مجرب خدمتتان عرض می کنیم.گمان کنید که شما صاحب منزلی ای با یک باغچه در رو به روی آن هستید و یک راه همچنین از درب بیرونی منزل تا خود منزل وجود دارد که از این باغچه می گذرد. دو سناریو زیر را در گمان بگیرید.

سناریو نخست: درون خانه شما به صورت شگفت انگیزی مرتب بوده ولی حیاط آن خیلی شلوغ و کثیف است. چیزی که در این سناریو رخ می دهد این است که با دارا بودن تمیز ترین منزل از داخل، ولی به علت کثیف بودن خارج آن، فردی داخل این منازل نمی گردد.

این نمونه که در این مقاله سئو سایت در تهران مجرب آمده مثل عدم صورت دادان سئو و بهینه سازی خارجی سایت است. ممکن است سایت شما محتوا و شکل خیلی خوبی دارا باشد، ولی به مدلی است که هیچ فردی اعتباری برای آن ارزش قائل نمی گردد. فردی وبسایت پر محتوای شما را مشاهده نمی کند به دلیل آن که ترافیکی بدست نمی آیند.

سناریو دوم: حیاط خانه خیلی مرتب، ولی درون خانه پر از هرج و مرج و ازدحام است.حال وضعیت را بر عکس کنید. باغچه شما خیلی مرتب و قشنگ اسن و اشخاص زیادی را به جها آن جلب می کند. ولی درون خانه مثل یک منطقه جنگ زده است و بازدیدکنندگان پس از چند ثانیه کوتاه آن را رها می کنند.

زمانی که کاربری صحیح بعد از داخل شدن به یکی از برگه های سایت آن را رها کند، گوگل آن را به منزله فرار شخص می داند. هر اندازه میزان این فرار (بانس ریت) زیاد تر باشد (اندازه کاربرانی که به سرعت و پس از مشاهده کردن فقط یک صفحه از سایت آن را رها می کنند)، گوگل رنک کم تری به آن صفحه خواهد داد.

به همین علت است به گفته مقاله سئو سایت در تهران مجرب که انجام سئو داخلی و سئو خارجی به همراه یکدیگر اهمیت دارد.

مقاصد وب سایت خود را شناسایی کنید

هر وب سایتی با دیگری مختلف بوده و از این جهت وبمستر سایت باید مقاصد تجاری آن را درک کند. درک این مقاصد به شما یاری می کند تا حیطه های پر اهمیت در سئو را معین کرده و برای خود اررزش هایی تعریف کنید. همینطور این فعالیت به شما اجازه می دهد تا به صورت سئوکار ارزش های دارای تحلیل به روسای خود عرضه دهید.

ارزش هاق شما برای اندازه گیری اندازه موفقیت در سئو کدامند؟ شما باید همواره این ارزش ها را یادداشت کنید. ارزش هاس معروف در این خصوص در مقاله سئو سایت در تهران مجرب عبارتند از :

  • اندازه فروش
  • اندازه دانلود
  • تعداد ثبت نام در خبرنامه ایمیلی
  • ثبت فرم های تماس
  • تماس های تلفنی

ممکن است برای شما جالب دقت بوده باشد که رنک وب سایت و ترافیک آن در این فهرست قرار نداشتندباید بیان کنیم که این کار با اطلاع صورت داده شده است. ولی ممکن است شما در اینجا بیان کنید که “من در اینجا هستم تا با آموختن سئو به افزایش رنک و ترافیک سایتم یاری کنم، ولی شما می گویید که این ها مقاصد زیاد شدن نیستند؟!”

‌اتفاقا شما صحیح شنیده اید. سئو سبب زیاد شدن رتبه وب سایت و در نتیجه آن بدست آوردن ترافیک بیشتر برای آن می گردد. ولی مورد اینجاست که رنک و ترافیک پایان راه حل نیست. اگر با دارا بودن رتبه خوب، فردی بر روی سایت شما کلیک نکند، این رنک اهمیتی نخواهد داشت. همینطور اگر با دارا بودن ترافیک بالا، فردی از فروشگاه اینترنتی شما خرید نکند، این ترافیک همچنین اهمیتی نخواهد داشت.

به عنوان نمونه شما کدام یک از سناریووهای زیر را علاقه دارید

1000 بازدید ماهانه از وب سایت و 3 خرید آنلاین از آن

300 بازدید ماهانه از وب سایت و 40 خرید آنلاین از آن

اگر مقصود شما به کار بردن از سئو برای ترافیک زیاد تر با مقصود فروش زیاد تر باشد، یقینا شما دومین سناریو را منتخب می کنید. پیش از آغاز سئو مقاصد تجاری خود را معین کرده و بعد از سئو برای رسیدن به آن ها به کار ببرید.برنامه ریزی و رسیدن به مقصدمان یکی از پر اهمیت ترین فعالیت هایمان به صورت سئوکار است.با ما در مقاله ی سئو سایت در تهران مجرب همراه باشید.

ما در مقاله مقاصد سئو، پر اهمیت ترین نکاتی که می توانید از آن ها به صورت سرلوحه خود به کار ببرید اسم برده ایم.این کمک به شما یاری می کند در نظز مقاله سئو سایت در تهران مجرب تا در سئو زیاد تر به داده ها تکیه کنید. به جای کارایس گسترده بدون تصور در سئو، خوب است که فعالیت کمتر، ولی هوشمندانه تری صورت دهید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام