موتور های جستجوگر مانند گوگل چطور رتبه بندی می کنند

حال پرسشی که در مقاله سئو سایت در تهران موثر پیش می آید! موتور های جستجوگر مانند گوگل چطور رنک بندی می کنند؟ درباره اینکه حقیقتا موتور های جستجوگر چه فعالیتی می کنند خواهیم در این مقاله به آن بپردازیم با ما همراه باشیدموتور های جستجوگر مانند گوگل شامل یک تعدادی خزنده یا ربات هستند.

این خزنده‌ ها (عنکبوت های گوگل) بر اساس الگوریتم های متفاوت گوگل آغاز به پیدا کردن و کاوش می کنند داخل وب سایت های متفاوت می شوند و آن ها را وارسی می کنند بنابراین به گفته مقاله سئو سایت در تهران موثر این آگاهی که بدست می آورند را در پایگاه های داده بزرگ خود ذخیره می کنند و وقتی که یک کاربر لغتی را جستجو می کند.

گوگل بر اساس الگوریتم ها و وضعیتی که دارد آن ها را رنک بندی می کند و بنابراین به کاربر نشان می دهد.عنکبوت های گوگل که نقش خزیدن در میان برگه های وب WEB را بر عهده دارند، به درستی سایت ها را وارسی می کنند و در این میان تلاش می کنند مناسب ترین آن ها را بر اصول پارامتر های که گمان دارد رنک بندی کند و همیشه در حال سعی هستند که مناسب ترین وب سایت را در مناسب ترین جایگاه جای دهد.

وب سایت ها چطور سئو می‌ شوند

حالا این پرسش در این مقاله سئو سایت در تهران موثر برای شما پیش می آید که خب گوگل که دارد فعالیت خودش را صورت می دهد، بر اساس الگوریتم های که دارد وب سایت ها را وارسی می کند و در آخر آن ها را رنک بندی می کند، ولی بعد نقش صاحبین وب سایت ها و سئوکار ها چه چیزی است؟

سئو به معنی دانستن و انجام معیار های که برای سئو وب سایت شما پر فایده است، شما با آشنایی این ارزش و اجرای آن ها توانایی دارید وب سایت خود را بهبود بخشید این کارکرد می تواند به زود تر نشان داده شدن و توسعه بهتر شما یاری کند و به خزنده های گوگل در آشنایی وب سایت شما یاری مهمی کند.

مهم بودن سئو در وب سایت ها

اکنون خیلی از اشخاص وقتی که پرسشی داشته باشند، یا به چیزی احتیاج داشته باشند یا به جستجو خدمات یا کالا خاصی باشند نخستین مکانی که حضور پیدا می کنند در نظر مقاله سئو سایت در تهران موثر گوگل است! آن ها اول درباره چیزی که احتیاج دارند دنبال می کنند و چند وب سایت را وارسی می کنند و در آخر نتیجه گیری می کنند.

سئو به سه قسمت اساسی تقسیم می شود!ولی رسیدیم در مقاله سئو سایت در تهران موثر به سه قسمت اساسی سئو! باید اطلاع داشته باشید که سئو به سه قسمت اساسی بخش بندی می شود.

1- سئو داخلی (On-page SEO) :

سئو داخلی یا همان On Page SEP به فعالیت هایی بیان می شود که داخل وب سایت خود صورت می دهید تا رنک شما در موتور های جستجوگر بهتر یابد، از مدل این فعالیت ها می توان به : درست کردن محتوا در سایت – لینک دهی میان مطالب – انتخاب لغت کلیدی – معین کردن هدف و راه سایت – سئو عکس ها – لینک سازی داخلی میان صفحات سایت و… .

2- سئو خارجی (Off-page SEO) :

سئو خارجی یا همان Off Page SEO به فعالیت هایی در این مقاله سئو سایت در تهران موثر بیان می شود که خارج از وب سایت خود صورت می دهید تا رنک سایت شما در موتور های جستجوگر بهتر یابد. از مدل های سئو خارجی شامل:  تبلیغات در سایر سایت ها ، رپورتاژ خبری، لینک سازی خارجی، خدمات در فضا های اجتماعی، بوجود آوردن وبلاگ و… .

3- سئو فنی یا تکنیکال (Technical SEO) :

سئو تکنیکال یا همان Technical SEO به هر فعالیتی بیان می شود که با قصد بهبود رتبه سایت در برگه نتایج جستجو صورت داده شود. در تعریفی دیگر در مقاله سئو سایت در تهران موثر : سئو تکنیکال دارای ارزیابی سایت بواسطه ربات های گوگل یا Crawl، ایندکس شدن برگه ها بواسطه گوگل و پردازش این نکات برای وارسی اثر گذار آن ها بر رنک سایت می باشد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام