فواید سئوی ویدئویی در سال 2019

با ما در مقاله ی سئو سایت در تهران ویژه همراه باشید،یوتیوب دومین موتوری سرچ جهان است. بنا بر گفته Huffington Post، انداره گذران زمان کاربران در یوتیوب امسال نسبت به سال قبل 60 درصد ارتقا داشته است.در واقعیت مردم در یوتیوب هم همزمان با گوگل جستجو می‌کنند!در نتیجه اگر می‌خواهید در سال 2019 ترافیک ارگانیک زیاد تری به دست بیاورید.

از درست کردن محتوا در یوتیوب دور نشوید برخی سایت‌ ها در درست کردن ویدئو تنبلی می‌ کنند، در نتیجه دیده شدن ویدئوی شما کار راحتی است!دارا بودن ویدئو در یوتیوب نه فقط کاربران را به وب‌وسایت شما کمک می‌ کند بلکه 55 درصد نتایج گوگل دارای ویدئو همچنین هست که بیشترشان مرتبط به یوتیوب است!

با دقت به این که گوگل مالک یوتیوب است، در سال 2019 ویدئوهای زیاد تری در نتایج سرچ به تماشا درخواهد آمد!و حتی اندازه بیشتری Video Featured Snippets نشان داده خواهد شد!اگر کاربران مایل زیاد تری به تماشا کردن ویدئو دارند، به دلیل آن که آن را در اختیارشان جای ندهیم؟با ما در مقاله ی سئو سایت در تهران ویژه همراه باشید.

دارا بودن ویدئو Dwell Time را در سایت زیاد می‌ برد و به شما سفارش می‌کنیم در مقاله سئو سایت در تهران ویژه از محتوای ویدئویی در مطالب برگه های خود حتماً به کار ببرید.

Backlink یا Inbound Link : لینک‌ هایی که از سایت‌ های دیگر به سایت شما عرضه می‌ شوند.

Outbound Link : لینک‌ هایی که از سایت شما به سایت‌ های دیگر عرضه می‌ شوند.

 

Outbound Link) OBL) چیست و مدل های آن کدام است

Outbound link) OBL) به لینکی بیان می‌ شود که بازدید کنندگان وبسایت شما را به وبسایت‌های دیگر ارسال می کنند. از OBL همواره برای تایید واقعیت ها و یا هدایت اشخاص به جهت منابع رجوع داده استفاده می‌ شود. لینک‌ هایی که به وبسایت‌های دیگر داده می شود.ما را در مقاله ی سئو سایت در تهران ویژه همراهی کنید.

ما را در مقاله ی سئو سایت در تهران ویژه دنبال کنید.می‌ توانند به موتور‌ های سرچ کننده در درک عنوان صفحه شما یاری کنند. از آنجایی که سایت‌ های اسپم همچنین به منابع معتبر لینک می‌ دهند، لینک‌وهای خروجی از وبسایت شما به دارای اعتبار صفحه‌ تان افزایش نمی کنند. لینک‌ های خروجی دو مدل دارند :

Follow Links / Dofollow Links: این مدل لینک‌ ها به موتور‌ های جستجو بیان می کنند که لینک‌ ها را دنبال کنند. همینطور این لینک‌ ها اعتبار صفحه شما را به صفحه مقصود انتقال می دهند. اگر اشخاص را با Dofollow Link به سایت دیگری انتقال دهید، در واقعیت به آن سایت رای اعتماد داده و اعتبار داده اید.

Hidden Content محتوای مطلبی یا لینک‌ های یک وبسایت است که در کد‌ های منبع موجود است ولی برای بازدید کنندگان دارای مشاهده نیست. Hidden Content بصورت اساسی یک روش سئو‌ی کلاه سیاه به شمار می‌آید. در قبل، مدیران وب به مفهوم گرفتن رتبه‌ های خوب تر، مقالاتی زیادی و بهینه شده برای موتور‌ های سرچ کننده ایجاد می‌ کردند.

که از اعتبار سئو آن کم می کند به دلیل آنکه گوگل اعتقاد دارد که یک سایت وقتی ارزشمند است که منظم به روز رسانی شود و لینک های شکسته به علت عدم آپدیت سایت است.راه حل این اشکال هم خیلی راحت است شما می توانید همه لینک هایی که در سایت موجود است را پاک کرده و آن ها را هدایت کنید و در این باره گزارشی برای گوگل بفرستید.

بالا بردن بازدید سایت

منتقل کردن دامنه سایت : به گفته ی سئو سایت در تهران ویژه اگر دامنه سایت منقضی شده باشد, همه صفحات سایت که پیش از دید گوگل ایندکس گذاری شده بودند،پاک خواهند شد و سایت شما از نتایج گوگل حذف می شود.برای این عنوان راه حلی وجود ندارد تنها می توان بیان کرد باید از آن جلوگیری کرد.

می توانید از تقویم های شامل هشدار به کار ببرید تا پیش از تاریخ انقضای دامنه ان را دوباه تمدید کنید.و مدت وقت بیشتری در صفحه صرف بلعیدن تک‌تک لغت ها می‌ کنید! بنابراین گوگل جایگاه لینک را پیشرفت می‌ دهد. در عوض بدون فکر داخل لینک اول می‌ شوید و با یک محتوای بد روبرو می‌ شوید و سریع صفحه را رها می‌ کنید. بنابراین گوگل جایگاه لینک را کم می‌ کند.

بنابراین طبق گفته ی سئو سایت در تهران ویژه اگر اندازه کاربرانی که زود صفحه را رها می‌ کنند بیشتر باشد، گوگل جایگاه صفحه را پایبن می آورد.در نتیجه rankbrain به دو چیز مهم است :

1- مدت وقت حضور کاربر در صفحه (Dwell Time)

2- نرخ تغییر (CTR)

مهم بودن Dwell Time برای RankBrain خیلی بیشتر است، به دلیل ان که مشخص کننده علاقه داشته‌ شدن محتوا از جهت کاربر است‌. اگر اندازه کاربرانی که مدت وقت بیشتری در برگه می‌ مانند بیشتر باشد، گوگل جایگاه صفحه را پیشرفت می‌ دهد. یک وارسی مشخص کننده که میانگین Dwell Time برای ده نتیجه نخست گوگل 3 دقیقه و 10 ثانیه است.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام