تعارفی که باید شما از سئو بدانید

مقاله سئو سایت در تهران پرفایده ، درباره عملکرد سئو  است که می‌ تواند شما را به رنک های نخست گوگل برساند. این روش ها ها حاصل سال ها تجربه‌ی گروه سئو تهران و خدمات های عملی است که روی پروژه های متفاوت صورت داده است. به کار بردن از این عملکرد ها می‌ تواند بازدید بیشتری برای سایت شما پدید آورد.

اگر در اول مسیر سئو هستید و همینطور در حال آموختن مقدمات سئو، این مقاله سئو سایت در تهران پرفایده را مطالعه فرمایید و موارد آن را با دقت بخوانید ، برای آن که بتوانید سئو را تعریف کنید، احتیاجی نیست که حتما یک کارشناس یا حرفه ای سئو باشید. تمام افرادی که با محیط کسب و کار اینترنتی، تبلیغات، درست کردن محتوا و بازاریابی محتوا مربوط هستند می توانند تعریفی از سئو دارا باشند.

سئو (SEO) مخفف Search Engine Optimization بوده که به مفهوم بهینه کردن موتور های سرچ کننده می باشد و در حقیقت به گفته مقاله سئو سایت در تهران پرفایده به گروه خدمات هایی بیان می شود که برای رسیدن به جایگاه خوب تری در نتایج سرچ گوگل، صورت می گردد. در اول احتمال دارد معنا سئو ساده به گمان بیاد.

ولی همین معنا ساده، دارای پیچیدگی های بیش از انداره و همینطور عملکرد های سئویی است. علم سئو هر روز، بیشتر و عمیق تر از روز پیش می شود و برای درک اساسی آن احتیاج به مطالعه همیشگی و همینطور توجه بیشتری در تغییرات گوگل می باشد.

جهان سئو خیلی فعال است به این معنی که قوانین و روش هایی که امسال برای شما پر فایده بوده است احتمال دارد در سال آینده دارای به کار بردن نباشند.بنابراین در نظر مقاله سئو سایت در تهران پرفایده شما همواره باید به فکر عملکرد های سئویی بروز باشید تا در پردازش آپدیت شدن سئو و به روز شدن آن سبب چالش های سنگین نشوید و سایت شما، همواره حرکت رو به توسعه داشته باشد.

پر اهمیت ترین عملکرد های سئو با تجربه کاربر

یکی از الگوریتم های گوگل به اسم گوگل دنس (google dance)، وظیفه ای خیلی جالب بر عهده دارد. گوگل دنس، سایت ها را در سرچ های جستجو جا به جا می‌کند به این معنی که سایت را از صفحه نخست به صفحه دوم و یا از صفحه دوم به صفحه نخست انتقال می یابد، یا به شکل های متفاوت همین کار را انجام صورت دهید.

حالا شاید پرسش شما این باشد که این چه فعالیت بی فایده ای بوده و کجای این عنوان، یکی از پر اهمیت ترین عملکرد های سئو است.گوگل همواره سایت هایی که در صفحات دوم و سوم هستند، بویژه سایت هایی که قدمت زیادی ندارند را برای مدتی کم به صفحه نخست گوگل می آورد و در معرض دید کاربر ها جای می دهد.

بعد همه رفتار های کاربران را با دقت به عوض شدن جایگاه، ارزیابی و وارسی می کند، و همینطور آنالیز اساسی از تجربه بازدید کننده ها، مربوط بودن لغات جستجو شده با آن سایت ها و نکات دیگری که در ادامه مقاله سئو سایت در تهران پرفایده به آن ها اشاره کرده ایم را مورد وارسی جای می دهد.

موارد مورد وارسی از نظر گوگل

برای گرفتن رنک در گوگل و رسیدن به صفحه نخست، باید روش هایی را که مورد نظر گوگل است و اندازه ای از آن در زیر آمده است را در گمان بگیرید.عملکرد های سئو و نرخ کلیک(ctr) :گوگل پس از آن که سایت ها را با به کار بردن از الگوریتم google dance به صفحه نخست آورد، سپس نرخ کلیک آن ها را مورد وارسی جای می دهد.

تا مشاهده کند این سایت ها تا چه اندازه توانایی دارند برای کاربران جالب باشند و چه انداره کلیک را می توانند به خود مختص کنند. بنابراین یکی از عملکرد های سئو که به طور غیر مستقیم اثر گذار است به کار بردن از عنوان های جالب و بالابردن نرخ CTR است.

مدت ماندگاری مخاطب در سایت (Time on site) : یکی از عملکرد های سئو که در این مقاله سئو سایت در تهران پرفایده بیان شده، وارسی ماندگاری کاربر در سایت می باشد. زمانی که کاربران داخل سایت شما می شوند، باید از روش هایی به کار نمایید که مدت زمان فعالیت کاربر را بیشتر نماید.

به معنی مطالب سایت شما باید به مدلی باشد که برای کاربر جالب بوده و تمایل به مطالعه کردن و صرف کردن در سایت شما را دارا باشد، بطور نمونه یک مقاله 4 هزار لغتی را در گمان بگیرید، کاربری پس از ورود به این صفحه پس از گذشت 40 ثانیه از صفحه بیرون آمده است.

خب از دید الگوریتم های گوگل، محتوای شما نه کاربر پسند بوده، نه عملکرد بوده و نه احتیاج مخاطب را برطرف کرده است.برای این مورد تلاش کنید به گفته مقاله سئو سایت در تهران پرفایده تا آنجایی که ممکن است محتوای صفحه را کاریر پسند بوجود آورید و حتما از این عملکرد ها در سایت خود به کار ببرید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام