درباره سئو سایت روزنامه

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی سئو سایت روزنامه، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین متخصصین سئو سایت در ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئوتهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

اصول سئو سایت روزنامه چیست ؟

اصول سئو سایت روزنامه و بهینه سازی موتور جستجو یا (SEO) سنگ بنای بیزنس های کنونی است.

اگر دارای یک کسب و کار تجارت الکترونیک هستید ، اگر در صفحه سرچ در نتایج جستجو گیر کرده اید ، قطعا نخواهید توانست پایگاه مشتریان ثابت خود را رشد دهید.

بسیاری از بررسی های تخصصی از میان کاربران سایت های خبری قبلاً اهمیت سئو سایت روزنامه را نشان داده اند و در اینجا چند نمونه مهم برای اثبات آن موجود است که عبارتند از:

۱- بصورت تقریبی 95٪ از کل ترافیک از یک موتور جستجو تامین می گردد.

۲- 65٪ از مخاطبین هرگز از صفحه اول نتایج جستجو خارج نمی شوند.

۳- بیشتر از 70٪ از بازاریابان بیان می کنند که بهبود سئو سایت روزنامه و رشد حضور ارگانیک اولویت نخست بازاریابی ورودی از کشور است.

۴- نخستین موقعیت در نتایج جستجوی طبیعی Google در کامپیوتر ، دارای 45 درصد سرعت کلیک است.

 در عناوین زیر مهم‌ترین اصول سئو سایت روزنامه آورده شده اند که هر کدام قسمت عظیمی را شامل می شوندکه باید باید بر روی آن‌ها تمرکز ویژه ای نمائید:

در این قسمت می خواهیم اصلی ترین فاکتورها و اصول سئو سایت روزنامه را برایتان به شکل خلاصه بازگو کنیم. برای آشنایی با اصول سئو سایت روزنامه ، مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران را همراهی کنید.

اهمیت سرچ کنسول گوگل یا وبمستر در سئو سایت روزنامه

نصب کردن گوگل سرچ کنسول (ابزار وبمستر) یکی از اصول سئو سایت روزنامه است. این وسیله به شما کمک می‌کند تا بر حضور و فعالیت سایت روزنامه خود در جستجوی گوگل بررسی کنید و در صورت احتیاج برای حفظ و یا بهتر کردن آن، فعالیت هایی انجام دهید.

ابزار سرچ کنسول جستجو به شما کمک خواهد نمود تا رتبه‌بندی عبارات کلیدی، CTR ها، پنالای های احتمالی Google و تعداد زیادی از اطلاعات مهم دیگر را برای سئو سایت روزنامه فنی تجزیه و بررسی کنید.

دیگر ویژگی‌های مهم این کنسول شامل امکان بهره بردن از محتویات تلفن همراه، انتخاب آنچه شما قصد دارید برای نشان دادن، ارور های سایت، مشکلات داده ساختار یافته و لینک‌هاست.

در حقیقت بدون استفاده از سرچ کنسول و بدون دارا بودن اطلاعات آن، شما این امکان را نخواهید داشت مسیر درستی برای پیشرفت سایت روزنامه خود داشته باشید.

اینکه از چه عبارتی زیادترین کلیک را جذب می کنید، اینکه کدام کلمه بیشترین تاثیرگذاری را به شما می‌دهند، اینکه یک پیج مخصوص از سایت شما با چه عبارات مشخصی وروددی می‌گیرد و یا با چه لغاتی پتانسیل دارد که بالا بروند، اینکه جایگاه تقریبی کلمات کلیدی شما به چه شکلی است، اینکه کدام عبارت و پیج در حال پیشرفت و کدام یک در حال کاهش رتبه هستند، اینکه موقعیت صفحه های سئو سایت روزنامه در موبایل به چه شکلی است، سرعتپیج های سایت روزنامه ما در چه وضعیتی قرار دارد، وموقعیت ایندکس سایت روزنامه و سایت مپ به چه وضعی است و خیلی مسائل دیگر.

یعنی بدون بهره بردن از این ابزار بسیار مفید هرگزاین امکان را نخواهید داشت درک صحیحی از شرایط سایت روزنامه خود داشته باشید. مهم ترین استراتژی های سئو سایت روزنامه، بدون بهره بردن از اطلاعات این ابزار  قابل اجرا شدن را ندارد.

ما در سئو تهران مقاله ای در زمینه سئو سایت روزنامه را برای یکی از پروژه هایمان نوشته و در سایت منتشر نمودیم در مورد سئو سایت روزنامه و عنوان این صفحه (سئو سایت روزنامه چیست؟) است.

پس از گذشت زمان، ما متوجه گردیدیم که این نوشته با تعداد زیادی از کلمات در این بخش پتانسیل رشد مناسب را دارد و برای این لغات impression مناسب دریافت می‌ نماید اما به دلیل اینکه عموما  position خوبی ندارند  click خوبی دریافت نمی‌ نمایند و جایگاه این کلمات بسیار بد میباشد.

ما در مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با توجه به همین موقعیت و اطلاعات این قصد را عملی کردیم که این صفحه را برای این کلمات نیز سئو سایت روزنامه کنیم.

با این فعالیت ما هم رتبه مناسب تری در این عبارات به دست آوردیم و هم تعداد ورودی های بسیار زیادتری را جذب نمودیم. و کلیه این کار ها را با اطلاعاتی که از ابزار تخصصی سرچ کنسول فهمیدیم انجام دادیم.

سرعت وب‌سایت روزنامه

سرعت وب‌ سایت روزنامه یکی از موئلفه های مهم رتبه‌بندی گوگل است،در نتیجه شما دائما باید در ذهنیت بهتر کردن آن باشید.

جالب است واقف باشید بر اساس تحقیقات، مشخص گردیده است که 100درصد از مخاطبین گوگل و وب انتظار دارند که سایت روزنامه و خبری در کمتر از 2 ثانیه باز شود و اگر طی 3 ثانیه باز نشود، کاربران از بازدید سایت روزنامه منصرف خواهند گردید و آن را ترک خواهند نمود.(بنده به شخصه خارج خواهم شد میرم سراغ اون سایت کند دیگه هیچ وقت نمیرم.)

سئو سایت روزنامه و بهینه‌سازی موبایل

حتما در ذهن خود داشته باشید سئو سایت روزنامه برای موبایل، مساله ای ضروری است. علاقه جهانی در حال حرکت از بهره بردن از دسکتاپ به طرف استفاده از تلفن های همراه است. در حقیقت، اجرای یک وب‌سایت روزنامه که برای تلفن های همراه بهینه‌سازی و سئو سایت روزنامه شده بر روی رتبه‌بندی گوگل شما تأثیر بدی نخواهد گذاشت.

گوگل در ماه مارس 2019 آغاز به نمایه‌سازی گوشی ها کرد. اولویت‌بندی نخستین موبایل به این مفهوم است که گوگل از ورژن موبایل وب‌سایت شما برای نشان دادن و رتبه‌بندی مناسب استفاده می‌ نماید.

شما همچنین این امکان را دارید تا AMP (صفحه‌های سریع موبایل) را در انجام دهید. این فعالیت، یک کد HTML می باشد که با مشخصه های سفارشی محبوب شده است و سرعت دادن به محتوای استاتیک را امکان‌پذیر می‌ نماید. این مبحث، در سال 2019، یکی از پروژه‌های اصلی خزش گر های گوگل بود و اگر اهمیتی برای این وجود داشته باشد، آن را مشاهده خواهید نمود.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran