امتیازدهی به : post

درباره سئو سایت سالن زیبایی

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی سئو سایت سالن زیبایی، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین متخصصین سئو سایت در ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئوتهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

اطمینان دارم در همین لحظه، از شخصی خوشتان می‌آید و بسیار علاقه مند هستید که او هم از شما خوشش بیاید! حالا بیان کنید ببینم برای جلب توجهِ او چکار هایی برنامه ریزی کرده اید تا به شما جلب شود؟ آیا عادی رفتار کردید یا مانند همیشه تابلوبازی درآوردید؟

اوضاع خراب شد! لطفا نگویید پای یک نفر دیگر هم درمیان است چون کار سخت می‌شود…
نه اشتباه نکنید، این یک منوشته عاشقانه نیست! بلکه دقیقا در مورد سئو سایت سالن زیبایی و بهینه سازی سایت برای موتور هایجست و جو است. آیا آگاهی داشتید که وب سایت شما هم یک موجود زنده است و به یک رابطه عاشقانه با گوگل نیاز دارد؟!

اما مساله اینجاست که گوگل عزیز ما خاطرخواه های بسیار زیادی دارند و بدست آوردن قلب ایشان اندکی سخت است. فقط یک مهرۀ مار به نام سئو سایت سالن زیبایی برای موتور های جست و جو می‌تواند وب سایت شما را در دیدگان گوگل عزیز کند!
بنده در تیم تولید محتوای مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در این مقاله توضیح می‌دهم که سئو چیست و چگونه مشتریان وب سایت شما را چند برابر خواهد نمود.

همچنین روش های سئو و انواع  مختلف خدمات سئو را هم به شما بیان خواهیم نمود. این مقاله جدیدترین راهنمای سئو در سال ۲۰۲۱ است. با مطالعه آن همین امروز با گوگل رِل می‌زنید!

سئو سایت سالن زیبایی چیست؟

سئو (SEO) کوتاه شده جمله Search Engine Optimization است. به مفهوم بهینه‌ سازی برای موتورهای جستجو. در اکثر سایت‌ها می‌خوانید که سئو سایت یکسری فعالیت های مخصوص است که با اجرا نمودن آنها ترافیک به سایت شما روانه می‌شود.

به این معنا که سایت شما رتبه مناسب تری در نتایج موتورهای جستجو به دست خواهد اورد و سریعتر نمایش داده می‌شود. اما من تصور می‌کنم سئو بیشتر از این حرف‌هاست.

سئو سایت بیشتر شبیه به یک متد فکری است که به ما می‌آموزد به چه شکلی با دیگران ارتباط برقرار نمائیم.

سئو سایت سالن زیبایی چه کاربرد های مختلفی دارد؟

سئو سایت سالن زیبایی یعنی شما حرف کاربران خود را بشنوید و احتیاجات آنها را درک نمائید. بعد از ان به نیاز آنها جواب بدهید تا یک رابطه عاطفی بینتان شکل بگیرد.

با این فعالیت آنها به شما علاقمند خواهند شد و از شما خرید خواهند نمود. به این شکل مشتریان شما بیشتر خواهد شد و گوگل تشخیص خواهد داد که وب سایت شما مفید است پس آن را در رتبه بهتری نمایش می‌دهد.

زمانی که هم وب‌ سایت شما در نتایج گوگل بهتر باشد، مخاطبین زیادتری شما را مشاهده خواهند نمود و فروش شما بیشتر خواهد شد. این چرخه پیچیده سئو نام دارد. خسته شدید؟ اصلا اجازه دهید از اینجا به بعد قصه لیلا خانم را برایتان بیان کنم. اوکی؟

لیلا خانم اهل تهران بود. درست مثل علی! بعد از اینکه ۴ تا بچه های او ازدواج کردند و به یزد آمدند، او تنها شد. اما لیلا خانم یک پیرزن بد اخلاق خانه‌نشین نبود! او مملو از انرژی بود و دائما کاری برای انجام دادن پیدا می‌ نمود.

۱۰ سال قبل او آغاز به دوختن لباس های محلی یزد کرد. کار و بارش هم مناسب بود. هر روز با رفیقانش بساطشان را سر بازار پهن می‌کردند و حرف می‌زدند.

اما حالا مانند گذشته نیست و کسب و کار لیلا خانم دیگر خوبی پیشین را ندارد. دیگر هیچکس برای خرید کردن به بازار نمی‌آید. کل دوستان لیلا خانم هم فروشگاه اینترنتی راه اندازی نموده اند و او دوباره تنها مانده است…

برای آنکه وب سایت شما در موتورهای جستجو جایگاه خوبی به دست بیاورد می بایست اصول و قوانین طراحی و سئو را در راه اندازی آن رعایت شده باشد در متن زیر چند قاعده نخستین پر اهمیت را برای شما بیان می نماییم:

  • برنامه نویسی HTML وب سایت می بایست بر اساس تگ DIV پیاده سازی شده باشد و از تگ TABLE برای صفحه بندی به هیچ وجه بهره نبرید. تگ TABLE فقط باید برای اطلاعات جدولی مورد بهره قرار بگیرد.
  • آدرس دهی پیج ها باید بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو (SEF) شده باشند.
  • در این مدل آدرس دهی برای هر دسته بندی یک قسمت مجزا در نظر گرفته می شود و اسم پیج ها بر طبق عنوان صفحه در نظر گرفته خواهد شد.
  • به عنوان نمونه برای آنکه اسم صفحه شبیه به index.php?id=22 داشته باشیم از اسم پیج page-title.html استفاده می کنیم. بهره بردن از نام صفحه فارسی تاثیر مناسب تری در ایندکس صفحات وب سایت در موتور جستجو دارد پس حتما به این مساله دقت نمائید.

  • کد نویسی سایت شما باید استاندارد w3c را دارا باشد و بعد از تمام شدن طراح وب سایت حتما وب سایت را می بایست در W3c Validator چک کنید و ارور های سایت را بر طرف نمایید. در حالتی که ارور های وب سایت ازبین برود این وب سایت پیام تبریکی را به شما نمایش خواهد داد. نکته مهم:
  • این وب سایت صفحات وب سایت را به شکل جدا از هم اعتبارسنجی خواهد کرد در نتیجه کار بررسی می بایست بر روی یکایک صفحات وب سایت انجام شود.
  • در نظر داشتن عنوان مناسب برای صفحات وب سایت و استفاده از تگ های H1,H2,H3 و .. در سایت بسیار مورد توجه شما باشد

در کنار رعایت کردن قوانین نخستین و مقدماتی، اصول و موارد پیشرفته تری موجود است در جهان وب که رعایت آنها در کد نویسی صفحات باعث بهتر شدن رنک وب سایت در موتورهای جستجو خواهد شد پس حتما این مساله را در نظر داشته باشید

  • ساخت ورژن موبایلی وب سایت تاثیر بسیار خوبی بر رتبه وب سایت در موتورهای جستجو به همراه خواهد داشت، به این دلیل که یوزر های متعددی از موبایل و تبلت برای جستجوی وب بهره می برند و نمایش صحیح و مناسب سایت در موبایل و تبلت باعث خواهد شد تا مخاطب با ابزارهای موبایلی مدت زمان زیادتری در سایت بماند و همین مسئله تاثیر بسیار مناسبی در رنک سایت خواهد داشت

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran