امتیازدهی به : post

سئو سایت شخصی یا personal seo چیست؟ و هزینه آن چقدر است؟

سئو سایت شخصی ،  pesonal Search Engine Optimization  و یا بهینه سازی وب سایت برای گوگل است. سئو سایت شخصی شامل کلکسیونی از متد های مختلف است که به وبسایت شما کمک خواهند نمود تا در رتبه بندی موتورهای جستجو مثل : گوگل، یاهو، بینگ و… جایگاه مناسب تری (رتبه­‌ی عالی) داشته باشید.

این موضوع را از یاد نبرید که این پروسه بسیار مشکل است و احتیاج به داشتن علم کافی، تجربه زیاد و صبر و علاقه فراوان دارد. در این محتوای تخصصی تئسط تیم تولید محتوای مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران سعی داریم تا با بیانی ساده، همه آنچه درباره سئو سایت شخصی لازم است بدانید برای شما بیلن کنیم. با مقاله‌ی «سئو سایت شخصی چیست؟ و هزینه آن چقدر می باشد؟» همراه باشید.

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

چرا سئو سایت شخصی مهم است؟

به شکل خلاصه سئو سایت شخصی پر اهمیت است به این دلیل که باعث بیشتر شدن ترافیک سایت خواهد گردید. حالا شاید برای شما که اخیرا با معنای سئو سایت شخصی آشنا گردیده ‌اید این پاسخ کافی و قانع کننده نباشد. حجم ورودی سایت به بیانی گویا به معنای تعداد دفعاتی که در طی روز از سایت شما بازدید انجام می‌شود.

بر اساس آخرین بررسی ها گوگل در سال 2017، 80 درصد از مجموع ترافیک سایت از موتور جستجوی گوگل صورت می پذیرد. این بدین معناست که وبسایت ها حدود 80 درصد از کاربران خود را مدیون موتور جستجوی گوگل می باشند. عدد قابل توجهی‌ست، درست است؟

بگذارید تا با یک نمونه به درک مناسب تری نسبت به اهمیت سئو سایت شخصی برسیم. تصور نمائید که شما یک وب سایت فروش محصولات در ارتباط با پرورش حیوانات خانگی دارید:

  • بر اساس آمار خیالی گوگل، لغت “فروش سگ” ماهیانه به وسیله حدود 40 هزار فرد در موتور گوگل جستجو می‌­شود.
  • اگر وب سایت شما در رتبه بندی گوگل برای لغت “فروش سگ” در رتبه‌­ی نخست حضور قرار داشته باشد و فقط 20 درصد از این اشخاص روی لینک وب ‌سایت شما بزنند، این بدین معناست که چیزی حدود 8 هزار شخص به صورت ماهیانه از وب‌سایت شما بازدید به عمل خواهد آمد.
  • تصور می­‌کنید این اندازه کاربر در ماه چه اندازه ارزش داشته باشد؟
  • تصور نمائید که شما برای هر کلیک روی لینک در ارتباط با لغت واژه­‌ی “فروش سگ” برای مجموعه خودتان باید اندازه حدود 5 هزار تومان پر داخت کنید. این یعنی ورود 10000 نفری به صورت ماهیانه برای شما به صورت تقریبی 50 م تومان هزینه خواهد برد.
  • این پرداختی را فقط برای یک کلمه کلیدی بررسی نمودیم، در حالی که اگر وب سایت شما تمام اصول سئو را رعایت کرده باشد و در واقع SEO Friendly باشد، می‌توانید برای تعداد قابل توجهی کلمه کلیدی در رتبه بندی گوگل برترین باشید!

نتایج طبیعی یا نتایج Paid یا گوگل ادز؟

زمانی که کلمه کلیدی در موتور جستجوی گوگل سرچ می­‌شود، برخی اوقات دو دسته حاصل کار به کاربر نشان داده می­شود. در یک چارت جدا بالای حاصل معمول گوگل، نتایج پولی که با عبارت گوگل ادورز نمونه گذاری شده­‌اند نمایش داده خواهد شد. این لینک‌­ها فقط با پرداخت هزینه‌­های سرسام آور در این بخش نمایش داده خواهند شد و از الگوریتم مالی PPC یا Pay Per Click دنباله روی می نمایند، یعنی به عبارتی کلیک زیاد تر، هزینه‌ی سرسام آور تر.

اما نتایج سئو یا طبیعی، لیست طویلی می باشد که موتور گوگل برای هر کلمه کلیدی به مخاطبین خود نمایش خواهد داد. رتبه بندی سایت ها در موتورهای جستجو برای نمایش در لیست نتایج طبیعی فقط و فقط با رعایت اصول سئو سایت شخصی و الگوریتم­‌های تخصصی به وسیله خود آن‌ها زیاد تر خواهد شد. هیچ مسیر قانونی دیگری برای گول زدن این اصول گوگل وجود ندارد. اینجاست که یک پرسش بسیار پر اهمیت پرسیده می­‌شود!

طرز کار موتورهای جستجو چگونه است؟

زمانی که شما یک لغت مخصوص را در موتور جستجوی گوگل سرچ می­‌ نمائید، یک الگوریتم از پیش تعیین شده در همان موقع فعال خواهد شد و دیتا سنتر گوگل (Index) را که شامل صدها میلیون پیج وب است بررسی می­‌کند و در کسری از لحظه برترین حاصل مربوط به کلمه کلیدی مد نظر شما را نمایش خواهد داد. حالا سوال اینجاست که چیزی این “برترین” بودن را معین می‌کند.

اگرچه معمولا گوگل و دیگر موتورهای جستجو الگوریتم‌­های مخصوص خود را آشکار نمی کنند، اما با استفاده از علوم تجربی و همینطور آزمون و خطاهای صورت پذیرفته به وسیله هزاران متخصص در بخش سئو، می­توان بیان کرد که راستی‌­آزمایی این موتور جست و جوی محبوب برای صفحات وب با توجه به این مشخصه ها صورت می­گیرد.

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

فواید بهینه سازی سایتسئو سایت شخصی به مفهوم بهینه سازی سایت شخصی برای موتور های سرچ است و دارای روش هایی است که سبب می شود به اشخاصی که به دنبال کالا یا فعالیت شما از راه موتور های جستجو مثل bing و yahoo و google هستند، بیان کنند.

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

قرار گرفتن اسم سایت شما در رنک های بالا در صفحات نتایج موتور‌ های سرچ (SERPs) خیلی مهم است.در حقیقت بهبود رتبه سایت در نتایج سرچ یک تبلیغ پر مخاطب و کم مبلغ در مناسب ترین محیط تبلیغاتی دنیا است.

اکنون برای دارا بودن رتبه بالا در گوگل باید مخاطب راضی داشته باشید، هر اندازه تعداد مخاطب سایت شما بیشتر باشد و مخاطبان زمان زیاد تری را در سایت شما بگذرانند، گوگل شما را سایت معتبرتری شناسایی می کند.

براساس الگوریتم های تازه گوگل، محتوای مناسب، پر فایده و کاربرپسند موردی است که سبب بهبود رنک سایت شما خواهد شد. الگوریتم های گوگل همیشه در حال عوض شدن هستند، ولی با دانستن یک تعدادی اصول ثابت سئو و آپدیت کردن سایت همراه این تغییرات، می توانید همواره در صدر اول نتایج باشید.یا ما در ادامه ی مقاله ی سئو سایت شخصی همراه باشید.

پیش از اینکه داخل قسمت تخصصی و شیوه بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو شویم، خوب است توضیح دهیم اصلا چرا سایت شما به سئو سایت شخصی احتیاج دارد؟

افزایش شناخت برند

همانگونه که قبل از این بیان کردم با انجام بهینه سازی سایت، در صفحه نتایج جستجو رتبه مناسب تری بدست می آورید، بدین صورت کاربران، اسم شما را درنتایج سرچ مشاهده می کنند و این کار در شناخت کسب و کار شما اثر زیادی دارد.

مخاطب به مرور زمان، با دیدن اسم برند شما و مطالعه مقالات و محتوای مهم شما، اعتمادش زیاد شده و تغییر به مشتری می شود. البته برندیگ عنوانی فراتر از سئو و احتیاج به برنامه دیجیتال مارکتینگ است، ولی بهبود رتبه سایت اثر مناسبی روی آن دارد.

افزایش بازدید سایت

هدف از انجام سئو سایت شخصی، بدست آوردن رتبه بهتر در نتایج جستجو است. ولی در کنار آن مخاطب شما هم افزایش می یابد. در این صورت مناسب با افزایش بازدید، نرخ تبدیل مشتری همچنین افزایش می یابد.

موردی که قطعا شما را شاد خواهد کرد!اگر هدف افزایش مخاطب سایت خود را دارید، بهینه سازی سایت برای موتور جستجو، مناسب ترین شیوه کسب آن است.

صرفه جویی در مبلغ تبلیغات

مبلغی که در برابر خدمات سئو سایت خود پرداخت می کنید در قیاس با تبلیغات به شیوه سنتی، مثل تبلیغات تلویزیونی و یا بیلبورد ها، خیلی کمتر است و نتیجه آن خیلی بهتر، به دلیل آن که اشخاص، بر اساس احتیاج یا علاقه مندی خود، لغات کلیدی مربوط با کسب و کار شما را سرچ کرده و وارد سایت شما شده اند.

و نهایتا پر اهمیت ترین خصوصیت سئو سایت شخصی، امکان دیدن بصری نتایج فعالیت های شماست. بلعکس تبلیغات سنتی که فقط روش دریافت بازخورد، ارزیابی میزان افزایش فروش در برابر هزینه تبلیغات بود، در سئو به یاری دو ابزار رایگان گوگل (کنسول جستجو گوگل و گوگل آنالیتیکس) می توانید به آسانی نقاط قوت و ضعف خود را یافت و روی بهبود رنک سایت خود کار کنید.

سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه چیست ؟

سئو سایت شخصی به صورت کلاه سفید که بر اصول شیوه های اساسی و صحیح انجام می شود، همواره در دراز مدت پاسخ می دهد و هیچ خطری متوجه سایت نخواهد بود و اثر آن همچنین دراز مدت و دائمی خواهد بود.

سئو کلاه سیاه همواره با بوجود آوردن ترافیک بالا در سایت با گرفتن حجم زیاد لینک های خریداری شده و به کار بردن بیش از اندازه از لغات کلیدی، در کوتاه مدت بدست می آید و احتمال دارد سبب به پنالتی شدن سایت بواسطه گوگل شود.

بوحود آوردن صفحات بهینه شده برای جستجو

تحقیقات لغات کلیدی، نخستین گام برای جذب ترافیک سرچ ارگانیک بیشتر است. باید یقین داشته باشید که صفحات شما به درستی تهیه شده اند و فردی را که در پشت سرچ قرار دارد و مقاله شما را مطالعه می کند راضی باشد. صفحات سایت شما بر اساس رضایت مخاطب، رتبه بندی خواهید شد.

در زمان ورود مخاطب به سایت شما، باید سایت شما به نوعی باشد که کاربر احساس شادی کند و برای وی خسته کننده نباشد. بنابراین شما باید به مخاطب خود یک تجربه ی مناسب را ازسایتتان هدیه بدهید. از مورد های اضافی و یا تبلیغات بیش از اندازه دوری کنید. این فعالیت ها سبب می شود که خوانندگان شما مورد آزار قرار بگیرند.

مشهور ترین شیوه ای که اشخاص در جستجوی شغل شما سرچ می کنند.این احتمال موجود است که بعضی از کاربران شما با به کار بردن از لغات و عباراتی که به آن اشاره کرده اید در سرچ شغل شما باشند.

اینکه بیشتر مردم هستند داستان دیگری است. در نتیجه نخستین گام این است که مختلف ترین شیوه ای را که مردم در سرچ کار هایی می کنند را متوجه شوید.

برای انجام این کار می توانید از نظر هایی که پیش از این معین کرده اید به کار ببرید. با انجام سرچ Google برای یکی از لغات یا عبارات وجود داشته در فهرست خود آغاز کنید. اهمیت ندارد که این عبارت چه اندازه مسخره یا بادآورده است.

مباحث مورد علاقه و جذاب را در حوزه خود پیدا کنید.بازاریابی محتوا هنر بوجود آوردن محتوای مفید و مهم برای جذب مشتری یا مشتری هدف شما است.

بلکه تنها یک وبلاگ را درست نکنید و به مناسب ترین ها امیدوار شوید و بدانید که چه عناوینی مورد علاقه هستند و در حوزه شما جذاب هستند و محتوای مربوط با عناوین بیان شده را بوجود می آورید.

در رسانه های اجتماعی عضو شوید و مشاهده کنید که مردم در مورد چه موردی صحبت می کنند و کدام عناوین محبوب ترین هستند.

شما حتی می توانید بر اصول عناوین برتر تمام زمان ها فیلتر و منظم سازی کنید.معیارهای وجود داشته در پشت لغت کلیدی را که می خواهید بشناسید.بیشتر اشخاص زمان انجام تحقیقات لغات کلیدی اساسا روی دو فاکتور زیر تمرکز می کنند.

  1. حجم جستجو
  2. دشواری در لغات کلیدی

این ها پر اهمیت هستند به دلیل که آن ها بینش مفیدی در مورد پتانسیل لغت کلیدی و رتبه بندی چه اندازه سخت برای آن ارائه می دهند.

ولی، به جای اینکه تنها به حجم سرچ نگاه کنید، باید تلاش کنید پتانسیل ترافیک سرچ حقیقی برای هر لغت کلیدی را دریابید. به این صورت، می توانید سعی های خود را برای رتبه بندی برای اشخاصی که احتمالاً بیشترین هدف را به مقصد خود می فرستند متمرکز کنید.

در آخر شما می توانید با مطالعه این مقاله سئو سایت شخصی، تغییرات خیلی مفیدی در فکر خود و اشخاصبکی که تصوری اشتباه از سئو سایت دارند، بوجود آورید. در ادامه به ارزیابی 3 اصول اولیه و اساسی در این حوزه پرداخته ایم.

اصل نخست: باید بدانید که برای چه فردی تهیه محتوا می کنید

پیش اینکه از دیگر نکات آموزش اصول سئو به کار ببرید، باید به درستی بدانید که برای چه اشخاصی مطلب می نویسید. این به مفهوم آن اسنکت که مشتریان هدف خود را به مناسب ترین شکل باید شخصی سازی کنید.

این لیست بندی کردن ها به شما یاری می کند تا مشکلات اصولی و احتیاج مخاطبین خود را بفهمید و به دنبال همین عنوان می توانید مطالب اساسا مربوط با کاربران تهیه کنید.

شما می توانید با ارزیابی های بیشتر، کاربران هدف خود را شناسایی کنید. در حقیقت موردی که باید آن را به دست بیاورید این است که مخاطبان شما چه موردی را از محتوای سایت شما می خواهند بدست آورند و به دنبال چه عناوینی در کسب و کار شما می باشند.

اصل دوم: متوجه شدن اینکه مخاطبان سایت چه موردی را می خواهند مطالعه کنند

پس از اینکه شما اصل نخست را به درستی انجام دادید، به این معنی که متوجه شده اید که برای چه افرادی تهیه محتوا می کنید، بخش بعدی کار شما این است که بفهمید کاربران سایت شما چه مقاله ای را می خواهند مطالعه کنند.برای انجام این کار باید تحقیق لغات کلیدی را انجام دهید.همراه ما در مقاله ی سئو سایت شخصی باشید.

تحقیق لغات کلیدی یکی از پر اهمیت ترین سرفصل های آموزش تولید محتوا به شمار می رود. با انجام تحقیق لغت کلیدی یا Keyword Reserach شما در حقیقت می توانید اطلاعات مناسبی درباره دشواری لغت کلیدی مورد نظر و چطور بودن رنک مناسب گرفتن برای آن عبارت می باشد.ما را در محتوای سئو سایت شخصی دنبال نمایید.

این مورد در حقیقت به شما یاری می کند تا بفهمید که کاربران هدف شما به جستجو چه عناوینی هستند که می خواهند که چه مقالاتی را مطالعه کرده و از آن ها اطلاعات به دست بیاورند.

در گوگل ابزار های مختلف خیلی زیادی وجود دارد که می توانید از آن ها برای عمل کردن بهتر در این حوزه استفاده کنید. به صورت اساسی شما باید کاربرد درست لغات کلیدی در برنامه تولید محتوا را فرا بگیرید.

اصل سوم: تهیه محتوای ارزشمند و قابل فهم

حال که اصول سئو بیان شده در مقاله سئو سایت شخصی و به خوبی آموخته اید، زمان آن است که روند تهیه محتوای خود را آغاز کرده و محتوایی جدید، خارق العاده، با ارزش و قابل درک درست کنید.

همانگونه که شما در حال انجام تهیه محتوا برای سایت خود هستید، نخست از همه باید کاربر را هدف اصلی خود جای بدهید و بعد از آن باید مطالبی تهیه کنید که برای این کاربر مورد نظر مناسب و جالب باشد.

همه چیز درباره ی سئو کردن سایت شخصی

سئو سایت شخصی اینگونه است که با عمل کار آمد کسب و کار های آنلاین که اکنون طرفدارن ویژه خود را شامل می باشد خیلی از افراد که می خواهند در دنیای کسب و کار آنلاین به موفقیت دست پیدا کنند برای شناخت کسب و کار خود و جذب کاربران بیشتر در فکر طراحی وب سایت شخصی و درست کردن آن می باشند.

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

سئو سایت شخصی که خیلی از اشخاص در فکر آن می باشند باید بر اساس اصول صحیح راه اندازی و طراحی شود تا آن ها توانایی داشته باشند به آنچه که می خواهند دست پیدا کنند.

در مقاله های سئو که در سئو تهران برایتان منتشر کرده ایم درباره طراحی وب سایت های شرکتی و فروشگاهی اطلاعاتی را بیان کرده ایم اکنون و در تکمیل آن مطالب می خواهیم شما را کمک کنیم.

تا بتوانید وب سایت شخصی خود را طراحی و درست کرده و در تخصصی که در آن مشغول می باشید بتوانید مناسب ترین رتبه و جایگاه را بدست آورید.سایت های شخصی پیچیدگی های ویژه ای ندارند و در حقیقت می توان بیان کرد سایت پیچیده ای نمی باشند. هدف از طراحی این نوع سایت ها معرفی اشخاص و خدمات آن ها می باشد.

سئو سایت شخصی باید شامل صفحات اصلی، اطلاعات تماس، پروفایل، گالری و صفحات الزامی باشد.در وب سایت های شرکتی اصول معینی وجود دارد به گونه ای که در طراحی وب سایت فردی اینگونه نیست و طیف زیادی از عملکرد ها در آن اجرا می شود.

در بعضی زمان ها اشخاص برای اینکه بتوانند تخصصی را به شما بیان کنند این وب سایت ها را طراحی و درست می کنند. بطور نمونه پزشکی که می خواهد در حوزه حرفه ای که دارد علاوه بر بیماران خود بیماران زیاد تری را جذب نماید برای خود وب سایت شخصی طراحی کرده و هر آنچه الزام است مخاطبانی که به وب سایت او داخل می شوند اطلاع داشته باشند را در وب سایت خود طراحی می کند.

هر اندازه محتوا ها و اطلاعاتی را که شما در وب سایت شخصی خود به عمل می برید جامع و پر فایده باشد و از روش های صحیح برای سئو سایت خود به کار برده باشید ترافیک وب سایت بالا رفته و رنک جایگاهی را که در گوگل کسب خواهید کرد بهتر خواهد بود.

بعضی زمان ها طراحی و درست کردن وب سایت های شخصی برای بیان حرفه ای شما، ارائه آثار هنری، علمی، فرهنگی و مثل این موارد می باشد و بعضی اوقات هدف از راه اندازی آن مثل دیگر وب سایت ها این است که بتوانید قسمتی از علایق خود را به طور آنلاین پیگیری کنید. به همین علت است که نوع طراحی این وب سایت ها دیگر وب سایت ها مختلف می باشد.

مراحل سئو وب سایت شخصی

برای آن که بتوانید وب سایت شخصی پر فایده و اصولی را طراحی کنید باید براسلس اصول مراحل نخست را طی کرده تا بتوانید با طراحی وب سایت شخصی که برای بیان حرفه خود آن را درست کرده اید به مقصودی که مد نظرتان می باشد دسترسی پیدا کنید.

برای طراحی کردن وب سایت شخصی مراحلی که باید گذارنده شوند شامل: اسم دامنه، انتخاب وب هاستینگ، شکل و لایه بندی سایت، محتوا و بدست آوردن مخاطبان می باشد. که در ادامه مقاله سئو سایت شخصی درباره هر کدام به اختصار شرح داده ایم.

1- اسم دامنه

اسم دامنه که بعضی اوقات به صورت آدرس سایت از آن یاد می شود در حقیقت نخستین گام در سئو سایت شخصی و در کل طراحی وب سایت می باشد.

اسم دامنه باید به محتوای صفحه سایت شما مربوط باشد و تا اندازه امکان تلاش کنید کوتاه و راحت باشد تا به آسانی در خاطره و ذهن اشخاص سپرده شود.انتخاب اسم دامنه مناسب می تواند در رنک بندی و جایگاهی که شما در نتایج سرچ بدست می آورید اثر گذار باشد

2- انتخاب وب هاستینگ

دومین گامی که باید در سئو سایت شخصی در نظر داشته باشید وب هاستینگ می باشد که انتخاب آن هم مثل دامنه اثر زیادی در موفقیت سایت شما دارد این انتخاب در واقعیت به شما محیطی عرضه می دهد تا بتوانید اطلاعات سایت خود را به درستی آپلود کنید.

3- ظاهر و لایه بندی سایت

اثری که تصاویر و ظاهر سایت شما می تواند بر روی مخاطبان بگذارد به مراتب اثرگذار تر از متون می باشد. به کار بردن از رنگ ها، فونت های مناسب، تصاویر و… همه این موارد بر روی مخاطبانی که وارد سایت شخصی شما می شوند اثر گذار می باشد.
برای طراحی وب سایت شخصی تنها نباید به دنبال محبوبیت خود باشید.

و هر آنچه از نظر شما خوب است را انجام دهید بلکه باید به جستجو این باشید که مخاطبان شما چه می خواهند و حس لازم در آن ها را به درستی شناخته و با توجه آنچه مورد علاقه آن ها می باشد را انتخاب کنید.

4- محتوا

قالب وب سایت خود را انتخاب کرده اید؟ دیگر وقت آن شده است که محتوای سایت خود را آپلود کنید. همانگونه که دفعاتی در مطالب پیش در سئو تهران اشاره کرده ایم محتوایی که در صفحه اصلی وب سایت خود به کار می برید خیلی مهم و اثر گذار می باشد.

به دلیل آن که با دیدن نخستین صفحه از وب سایت است که مخاطب تصمیم به ماندن در سایت و یا رها کردن آن می گیرد. محتوایی که به کار می برید باید شامل کیفیت مناسب بوده و در آن از عکس ها و تصاویر مربوطه همچنین به کار برده شده باشد.

5- بدست آوردن مخاطب

بدون تردید این عنوان را به درستی می دانید سایتی را که مخاطبان نتوانند آن را بیایند مورد خوبی نمی باشد. در نتیجه اصول سئو سایت در سئو سایت شخصی همچنین باید لحاظ شود. ممکن است بگویید که چه احتیاجی به این کار است و وب سایت برای یک شخص طراحی شده است و احتیاجی به بررسی سئو سایت نیست.

صحیح است که وب سایت برای شخص فرد طراحی شده است ولی لازم است طراحی آن به طور تخصصی انجام شود تا اعتبار آن شخص همچنین حفظ شود.

پر اهمیت ترین امکانات در سئو وب سایت شخصی

برای سئو سایت شخصی خود باید پیش از هر موردی یک تعدادی امکانات را که می توان بیان کرد از مهم ترین امکاناتی است که می توان در طراحی کردن وب سایت شخصی آن ها را در نظر داشت همچنین پرداخته شود این امکانات عبارتند از:

عرضه کنترل پنل پیشرفته با طرز کار آسان، صفحه رزومه، معرفی آدرس رسانه های اجتماعی، گفتگوی اینترنتی، امکان درج کامنت برای مخاطبان سایت، گالری تصاویر، فرم ارتباطات و تماس با ما، نظر سنجی، خبرنامه ایمیلی، پیامکی و اداره مشتریان.

عملکرد وب سایت شخصی : در مطالب بالا به این عنوان اشاره کردیم که چرا بعضی از اشخاص به سئو سایت شخصی می پردازند. حال درخواست داریم به چند عملکرد درباره این وب سایت اشاره کنیم.از عملکرد های وب سایت شخصی می توان به نکات زیر اشاره کرد.

مناسب برای معرفی خدمات ها و آثار شخصی ، طراحی کردن این وب سایت مناسب هنرمندان، عکاس ها، نویسندگان و… می باشد مناسب برای اساتید دانشگاه، محققان با کارایی های بخصوص برای نشان دادن برجسته رزومه.

دارا بودن وب سایت شخصی به محبوبیت شما یاری می کند؟

سئو سایت شخصی اساسا می توان در روند بهبود شما و تخصصی که در آن فعالیت دارید اثر گذار باشد. شما با طراحی و ب سایت شخصی می توانید رفته رفته شخصیت شما را به برند تغییر دهید.

با طراحی و ب سایت شخصی این کارایی را برای خود به وجود خواهید آورد که در زمینه کاری و فعالیت خود بهتر و بیشتر مشاهده شوید.

در نتیجه اگر می خواهید که روند فعالیت خود را بهبود دهید طراحی وب سایت شخصی می تواند یک انتخاب درست و اثر گذار باشد.

مبلغ سئو سایت شخصی

برای سئو سایت شخصی مبلغی که باید در نظر داشته باشید این است که نسبت به دیگر وب سایت ها مثل وب سایت های شرکتی خیلی پایین می باشد.با پرداخت مبلغ پایین می توانید امکانات زیادی را در اختیار داشته باشید.

برای آن که بتوانید یک وب سایت شخصی با بازدهی که خواستارید طراحی کنید باید با اشخاص و شرکت هایی که در این حوزه دانش و مهارت لازم را شامل می باشند صحبت کرده و با مشورت و یاری آن ها وب سایت خود را طراحی کنید.

پر اهمیت ترین علل در سئو سایت شخصی تخصص شرکت عرضه دهنده خدمات سئو در این حوزه است. چنین شرکتی می‌داند که چطور باید لغت کلیدی مناسب برای جذب ترافیک را انتخاب کند و با برنامه مناسب به بهبود رتبه یاری کند. همینطور با تهیه محتوای مناسب زمان حضور مخاطب در سایت را افزایش می‌دهد.

شرکت سئو تهران یک شرکت تخصصی در حوزه طراحی سایت و خدمات سئو است که گام ‌به‌ گام راه رتبه یک شدن را برای شما می‌ سازد.برای آنکه مشکلات بیان شده در خصوص انتخاب لغات کلیدی مناسب، برایتان رخ ندهد، باید از خدمات سئو، شرکتی متخصص به کار ببرید تا به ‌نوعی اسم سایت و لغات کلیدی شما را معین کند که سبب توسعه سایت شما شود.

از یاد نبرید که راه‌اندازی سایت شخصی و سئو آن گامی مهم در سبب ارتقا نام شما و گسترش تعداد کاربران است. بنابراین شاید وقت آن رسیده که با رجوع کردن به شرکتی کار بلد و توانا برند شخصی خود را تغییر به برندی مورد علاقه در بین مشتریان آنلاین کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran