سئو سایت شرکتی سئو تهران

سئو سایت شرکتی یا SEO خلاصه ی عبارت Search Engine Optimization می باشد، به مفهوم بهینه سازی سایت شرکتی موتور جستجو است. شما این امکان دارید برای منافع متفاوتی، شروع به طراحی سایت نمائید. شما این امکان را دارید یک سایت شرکتی داشته باشید و محصولات و خدمات خود را در آن عرضه کنید و به دست مشتریانتان برسانید.

همچنین این توانایی را دارید یک سایت خبرگزاری طراحی نمائید و اخبار و اطلاعات متفاوت دنیا را را بر روی آن به منتشر نمائید. مضاف بر اینها، سئو سایت شرکتی این قابلیت را برای شما به وجود می آورد تا به معرفی توانایی ها و کسب و کار مجموعه خود اقدام کنید و به این نحوه و با حضور بر فراز موتور های جست و جو ، آن را معرفی کرده و ارتقاء دهید.

در هر صورت تفاوتی ندارد که قصد طراحی چه شکل سایتی را در ذهن خود دارید. در هر صورت باید بتوانید رتبه ی سئو سایت شرکتی خود را بالا ببرید تا در صفحات برتر یا صفحه ی نخست موتور های جستجوی شناخته بشوید مانند گوگل.

احتمالاً زمانی که قصد دارید یک وب سایت پویا طراحی کنید، باید برنامه نویسی آن را به یک فرد متخصص یا شرکتمانند سئو تهران واگذار نمائید. این فرد متخصص یا شرکت حرفه ای باید علاوه بر بهره بردن از متد هایی که به قشنگی وب سایت شما کمک کرده و دسترسی به قسمت های متفاوت آن را برای مخاطب آسان می کند، آن را بر طبق قوائد سئو سایت شرکتی طراحی کند.

به یاد داشته باشید که یک وب سایت پویا و بهینه شده می تواند تغییرات متعدد و قابل توجهی در کسب و کار شما به وجود بیاورد و به جذب کاربرانی وفادار و سود دهی شما کمک بسیار زیادی نماید. وب سایت ها ابزار بسیار توانمندی می باشند که این قابلیت را دارند شما را به خوبی وارد بازار فضای گسترده وب کنند.

سئو سایت شرکتی قسمت بسیار پر اهمیتی در طراحی وب سایت ها می باشد و در ادامه ی این مقاله تصمیم داریم بعضی از اصلی ترین المان هایی که باید برای دارا بودن رتبه ی بالای سئو در سایت ما انجام شوند را مورد تحقیق و تفحص قرار دهیم.

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

شیوه ی عملکرد موتور جستجوی گوگل

گوگل به صورت سالیانه بعضی از آیتم های پر اهمیت سئو سایت شرکتی را اعلام می نماید تا طراحی سایت ها بر طبق این اصول انجام شوند.

موتور جستجوی گوگل، پر اهمیت ترین و پر کاربردترین موتور جستجو در جهان وب است. کلیه سایت ها تلاش می نمایند تا برای کلمه یا کلمه کلیدی مخصوص، در صفحه ی اول این موتور جستجوی توانمند حضور داشته باشند و بتوانند تولیدات و خدمات خود را به دایره گسترده ای از مردم معرفی نمایند.

پیش از هر چیزی باید واقف باشید که گوگل اینترنت نمی باشد. این بدان معناست که وبسایت شما در گوگل نمایش داده نخواهد شد، به این معنی نخواهد بود که این وب سایت در اینترنت حضور خارجی ندارد. وب سایت شما می تواند در اینترنت حضور پیدا کند بدون اینکه در جستجوی گوگل و در نتایج کلمات مخصوص کلیدی به نمایش دربیاید. اینکه سایت شما در صفحات بالا به نمایش در بیاید، مربوط به کیفیت سئو سایت شرکتی شما خواهد بود.

متد کار موتور جستجوی گوگل به این شکل است که این موتور جستجو سیستم های کامپیوتری منحصر به فردی دارد که در کلیه ساعات در حال فعالیت می باشند. این مجموعه های کامپیوتری به شکل درهم و تصادفی از وبسایت ها بازدید به عمل می آورند، تصاویری از هر برگه برداشت و آنها را در یک دیتا بیس بزرگ می گذارند.

گوگل بر طبق تصاویری که از صفحه های متفاوت جمع آوری کرده، کلیه متن ها و دیگر محتوا های آنها را چک می کند. این محتوا ها تصویر، فیلم، متن و فایل صوتی است.

فعالیت سئو برای چه سایت هایی مناسب هستند؟

معنای سئو سایت شرکتی برای خیلی از مدیران سایت ها و فعالان اینترنتی کاری شناخته شده و برخی بدیهی به گمان می رسد. احتیاج به سئو در فکر مدیران سایت ها حک شده است.

ولی خدمات سئو همچنان تعریف صحیحی در محیط وب فارسی ندارند.همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

وقتی که تصمیم می گیرید سرمایه گذاری زیاد تری بر روی سئو سایت شرکتی خود داشته باشید مقصود شما بدست آوردن جایگاه بهتر در نتایج گوگل، افزایش بازدید سایت و در نتیجه بالا بردن فروش خواهد بود. اما آیا شناخت صحیحی از راه اجرای یک پروژه و خدماتی که یک متخصص سئو به شما عرضه می دهد دارید؟

برای بدست آوردن نتیجه مناسب باید راه دقیق و معینی را طی کنیم. صحیح است که تنوع عناوین و سایت های اینترنتی سبب می شود تعریف دقیقی از فعالیت سئو نداشته باشیم و سناریوی اجرا برای هر سایت کاملا مختلف باشد؛

اما اگر به طور جامع به خدمات سئو نگاه کنیم می شود به یک ساختار شبیه به و قابل تعریف برای همه پروژه ها برسیم.

به سورت یک متخصص سئو، اگر تخمین صحیحی از خدمات مورد احتیاج سایت نداشته باشیم، اجبار می یابید برای موفقیت پروژه خدمات هایی انجام دهیم که برآورد مبلغ برای آن انجام نگرفته است. این فعالیت حاشیه سود شما را کم می کند.در این مقاله سئو سایت شرکتی سعی می کنیم پر اهمیت ترین خدمات معروف در حوزه سئو و بهینه سازی سایت را بیان کرده و جزئیات هر کدارم را ارزیابی کنیم.

خدمات سئو سایت شرکتی چیست؟

هر خدماتی که با هدف بهبود جایگاه شما در نتایج سرچ انجام می شود را فعالیت سئو می نامیم. به صورت اساسی می توان فعالیت سئو را به 5 دسته اصلی بخش بندی نمود.همراه ما در مقاله ی سئو سایت شرکتی باشید.

 1. سئو تکنیکال
 2. بازاریابی محتوا
 3. لینک سازی
 4. لوکال سئو
 5. آنالیز و مشاوره

پردازش انجام یک پروژه همواره با بهینه سازی ساختار کدنویسی و رعایت استاندارد های سئو در سایت شروع می شود. بعد از آن برنامه محتوایی و تهیه محتوای ارزشمند شروع شده و پردازش ایندکس و بدست آوردن جایگاه در نتایج آغاز می شود. قبل از چند ماه از فعالیت یک سایت، می شود با به کارگیری روش های لینک سازی جایگاه آن را در نتایج سرچ بهبود بخشید.

بعد از بدست آوردن جایگاه در نتایج گوگل و حضور در صفحه نخست پردازش حفظ جایگاه و بهبود آن تا جای ممکن شروع می شود. در این مرحله به طور مداوم در حال ارزیابی لغات هدف و شناسایی فرصت های جدید هستیم و سعی می کنیم تا محتوای خود را مناسب با سرچ مخاطبان بهینه کنیم.

علاوه بر روش مقاله سئو سایت شرکتی همواره برای تجارت هایی که نقطه فیزیکی معینی دارند خدمات سئو محلی همچنین تعریف می شود.

به عنوان نمونه برای یک رستوران که در مکان سعادت آباد تهران واقع شده است خیلی ارزشمند خواهد بود که اطلاعات آن زمان جستجوی عباراتی مثل “رستوران در سعادت آباد” یا “بهترین رستوران تهران” نشان داده شود.

در ادامه مقاله سئو سایت شرکتی نکات از فعالیت سئو که به هر کدام از قسمت های معرفی شده مربوط هستند را بررسی خواهیم کرد.

فعالیت سئو در حوزه سئو سایت شرکتی تکنیکال

 • بهینه سازی سرعت سایت
 • بهینه سازی کد ها و تگ های html
 • سلامت اساسی سایت؛ مدیریت Robots، Sitemaps و Redirects و …
 • آماده سازی نشانه گذاری استاندارد
 • طراحی کردن و کدنویسی نسخه AMP
 • بهینه سازی یا آماده سازی نسخه موبایل سایت

فعالیت بازاریابی محتوا در پروژه های سئو

 • شناخت و ارزیابی لغات کلیدی ارزشمند
 • تدوین ساختار محتوایی سایت و صفحات هدف
 • برنامه زمانی و استاندارد های تولید محتوا
 • تهیه محتوای مستمر مناسب با استاندارد های سئو
 • اداره عنوان و توضیحات مناسب برای سئو
 • تدوین برنامه لینک سازی داخلی سایت

خدمات سئو در حوزه لینک سازی

 • بررسی شرایط فعلی سایت و ارزیابی رقبا
 • تدوین برنامه و برنامه لینک سازی دستی و خدمات در رسانه های اجتماعی
 • تدوین برنامه خرید رپورتاژ خبری براساس بودجه و احتیاج
 • درست کردن برنامه خرید بک لینک براساس بودجه و نیاز
 • پاک کردن لینک های مخرب و ترک از جریمه گوگل

خدمات سئو در حوزه سئو محلی

 • ثبت شرایط در نقشه گوگل
 • اداره نظرات، امتیازات و سوال های کاربران
 • هدف گذاری عبارات محلی در صفحات سایت
 • مشاوره سئو برای پروژه های بزرگ
 • خیلی از شرکت های معتبر و سایت های قدیمی آنلاین، خود شامل تیم های حرفه ای در حوزه تهیه محتوا، برنامه نویسی و سئو هستند.
 • در این وضعیت آماده سازی هر کدام از این فعالیت توسط متخصص سئو غیرممکن به گمان می رسد و احتیاج به همکاری و تعامل بیشتر بین دو مجموعه است.

در چنین پروژه هایی حرفه ای سئو سایت شرکتی نقش مشاور داشته و خدمات هایی که باید برای بهبود شرایط سئو سایت انجام شوند را به طور کاربردی و عملی برای تیم های مربوط در هر قسمت ارسال می کند.

 • مشاوره سئو خوب است همراه با آموزش حرفه ای به نیرو های اجرایی باشد. با اهمیت به این که تقاضا های مشاور بواسطه تیم های محتوایی و تخصصی خود مجموعه آماده سازی می شوند باید دیدگاه مستمر و تعامل مناسبی بین آن ها برقرار شود. در نتیجه پیشنهاد می شود.

در مقاله سئو سایت شرکتی که اول طی جلسات حضوری آموزش های نخست در حوزه کاری هر تیم به آن ها عرضه شده و بعد از آن دستورات اجرایی برای آن ها فرستاده شود.

 • کدام فعالیت برای سایت من مناسب است؟
 • معین کردن آن که چه فعالیتی برای سئو سایت شما خوب است برعهده فرد حرفه ای سئو خواهد بود. البته به صورت کلی این فعالیت برای همه سایت های اینترنتی قابل بیان هستند اما در خیلی نکات احتمال دارد قسمت هایی از آن ها قبلا بواسطه خود شما انجام شده باشد. در نتیجه انجام دوباره بواسطه متخصص و معین کردن مبلغ برای آن منطقی نیست.

برای رسیدن به نتیجه و ارزیابی عملکرد متخصص سئو خوب است پیش از آغازه پروژه ملاک های خود را برای سنجش موفقیت معین کنیم.

شیوه های متفاوتی برای ارزیابی موفقیت شما در سئو وجود دارد که بعضی از آن ها صحیح و بعضی کاملا اشتباه هستند.مهمترین معیار های ما برای موفقیت در سئو یک سایت معیار هایی مثل موارد زیر خواهد بود:

 • افزایش سرعت آپلود صفحات سایت
 • افزایش تعداد مخاطبان سایت از روش موتورهای جستجو
 • افزایش وقت حضور کاربر در سایت و ارتباط بیشتر مخاطبان با آن از طریق فرستادن دیدگاه یا اشتراک گذاری
 • افزایش نرخ CTR براساس اطلاعات بارگزاری شده در گوگل وبمستر
 • افزایش فروش سایت یا شرکت شما

در مقاله ی سئو سایت شرکتی در برابر فاکتور هایی هستند که برخی به صورت ملاک موفقیت سئو عرضه می شوند اما استناد به آن ها کار غلطی بوده و نمی تواند ضمانتی برای افزایش فروش باشد. بعضی معروف ترین فاکتور های اشتباه برای موفقیت در سئو عبارتند از:

 • بهبود رنک الکسای سایت
 • بدست آوردن جایگاه در یک یا چند عبارت کلیدی خاص
 • تعداد محتوای تهیه شده در هفته یا ماه
 • تعداد صفحات ایندکس شده سایت

یاری به خدمات سئو با لینک هایی موجود در سایت

لینک هایی که در سایت خود جای می دهیم چه یاری به موتور های جستجو می کنند؟لینک می گذارد ربات خودکار از موتور های سرچ ، به اسم “خزنده” یا “عنکبوت” برای رسیدن به میلیارد ها اسناد پیوسته در وب سرچ کند. زمانی که موتورها این صفحات را می یابد ، کد آن ها را رمزگشایی می کنند.

و لغات کلیدی انتخاب شده را در پایگاه داده های بزرگ ذخیره می کنند . وقتی که برای پرس و جو سرچ این لغت کلیدی مورد احتیاج است، به آن ها رجوع می کنند.برای انجام این فعالیت شگفت انگیز مهم میلیارد ها صفحه که می توان در یک ثانیه از آن ها دسترسی پیدا کرد به کار برده شد.

شرکت های موتور جستجو پایگاه های داده ای در همه دنیا برای این صفحه ها بوجود آورده اند.این پایگاه های داده انحصاری, شامل هزاران ماشین با حجم خیلی زیاد اطلاعات با سرعت زیاد می باشند.

زمانی یک فرد در هر کدام از موتور های اصلی جستجو می کند، آن ها درخواست نتایج را سریعا می دهند .

موتور های جستجو ماشین های جواب هستند. زمانی که یک شخص جستجوی اینترنتی را انجام می دهد، موتور سرچ یک دسته از میلیاردها اسناد را منظم می کند و دو نتیجه زیر را انجام می دهد:

 • فقط نتایجی را که برای پرس و جو جستجوگر مربوط است یا پر فایده است، باز می گرداند.
 • این نتایج را با اهمیت به محبوبیت وب سایت های فعالیت به اطلاعات رتبه بندی می کند.

این هم اهمیت و مورد علاقه است که این پردازش به نفع جستجوگرها است. با این فعالیت مناسب ترین سایت مربوط برای نتیجه مورد نظر مخاطب را به لینک های بالاتر می اورند.

به په علت وب سایت من به SEO احتیاج دارد؟

بیشتر ترافیک وب بواسطه موتور های جستجو از راه، گوگل، بینگ و یاهو هدایت می شود. اگر چه شبکه های اجتماعی و دیگر انواع ترافیک می توانند بازدید را برای وب سایت شما بوجود آورند.

موتور های سرچ، شیوه اصلی برای هدایت بیشتر کاربران اینترنت هستند.به چه علت موتور های جستجو نمی توانند بدون سئو سایت شرکتی را معین کنند؟

 • موتور های جستجو فعال هستند، ولی همچنان هم احتیاج به یاری دارند تا بتوانند هوشمند تر عمل کنند. موتور های اصلی همیشه سعی می کنند تا فناوری خود را برای ردیابی وب عمیق تر و نتایج مناسب تر را برای مخاطبان به ارمغان بیاورند تا آن ها به نتایج مناسب تری برسند.
 • در صورتی که SEO مناسب می تواند هزاران شخص از بازدید کنندگان سایت شما را افزایش دهد و اهمیت بیشتری را به خود جلب کند، حرکت غلط می تواند سایت شما را در نتایج سرچ پنهان و یا دفن کند، و بازدید آن را به طور زیادی کم کند.
 • علاوه بر بوجود آوردن محتوای در دسترس برای موتور های جستجو همینطور، SEO به توسعه رتبه بندی سایت یاری می کند تا محتوا در جای خوبی قرار بگیرد که جستجوگران آن را آسان تر پیدا کنند.اینترنت به صورت فزاینده ای در حال تغییر یافتن به شکل رقابتی است.

و آن گروه از شرکت هایی که انجام سئو را در نظر می گیرند، در بدست آوردن بازدید کنندگان و کاربران مورد نظر موفق تر هستند.امیدواریم که از مقاله ی ما به عنوان سئو سایت شرکتی راضی بوده باشید.

فعالیت سئو سفید چیست؟

ما کارشناسان تیم سئو تهران قبل از هر توضیحی در بحث سئو سایت شرکتی باید به تهریف سئو سفید بپردازیم ، فعالیت سئو سفید به گروه فعالیت هایی بیان می شود که در جهت قوانین موتور های جستجو بوده و از شیوه ها و روش های حبابی و غیر متعارف به کار برده نشود.

موتوررهای جستجو هوشمند مانند گوگل همواره در صدد آن هستند که با اهمیت به سرچ کاربران مناسب ترین نتایج را در اختیار آن ها قرار دهند.همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

خدمات سئو سفید شیوه های بهینه سازی وب سایت ها بوده که اصول موتور های سرچ را رعایت می کنند و از ماندگاری زیادی دارا هستند.با ما در مقاله ی سئو سایت شرکتی همراه باشید.

فعالیت سئو سیاه چیست؟

فعالیت سئو سیاه به صورت اساسی به فعالیت هایی بیان می گردد که از شیوه های غیر متعارف در صدد فریب موتور های سرچ باشند. فعالیت سئو سیاه یا کلاه سیاه احتمال دارد بطور موقت سبب بهبود رتبه سایت و هدایت ترافیک به سوی سایت گردد اما عمر آن خیلی کوتاه بوده.

و بعد از اطلاع موتور های جستجو از این عنوان، وب سایت مرتکب شده را جریمه خواهند کرد.به چه علت کسب و کار ها به خدمات سئو سایت شرکتی احتیاج دارند؟بطور اساسی شیوه های تبلیغات را می توان به چند مدل بخش بندی نمود: 1- رادیو 2- تلویزیون 3- تبلیغات محیطی و .. یکی از شیوه های تبلیغات سئو می باشد.

سئو سایت شرکتی شامل سه خصوصیت متفاوت است که هیچ یک از شیوه های تبلیغاتی اسم برده شده از آن دارا نمی باشند:

 • سئو یا بهینه سازی سایت مقصود مند است اما دیگر شیوه های تبلیغاتی شامل هدفمندی بیشتری نیستند
 • سئو شامل ماندگاری زیادی است اما همه شیوه های تبلیغاتی به محض اتمام شارژ دیگر کسب و کار دیده نخواهد شد.
 • سئو شامل هزینه های کمتری از شیوه های تبلیغاتی اسم برده شده می باشد.

از این جهت کسب و کار ها به این شیوه تبلیغاتی احتیاج مند می باشند.

چطور به شرکت های خدمات سئو یقین پیدا کنیم؟

یکی از دغدغه های خیلی از اشخاص اعتماد به افراد یا شرکت هایی هستند که خدماتseoعرضه می دهند. برای بدست آوردن یک یقین نسبی اول شما می باید ارزیابی نمایید شرکتی که ادعای عرضه خدمات سئو می نماید خود چه جایگاهی در موتور های سرچ دارد. اگر ترافیک قابل پذیرفتنی از سوی موتور های جستجو داشت.

بعد شما باید بعضی نمونه فعالیت های سئو آن شرکت را ارزیابی نمایید تا بفهمید آیا همان کاری که برای خود انجام داده است، برای کاربران انجام شده است یا نه. حال با ارزیابی موارد پیشین شما می توانید حداقل از این مسئله یقین حاصل نمایید که شرکت مورد نظر شامل توانایی سبب انجام این خدمت می باشد.

اما باز این علت کافی نخواهد بود. از این جهت تضمین های لازم سبب انجام عنوان قرارداد می تواند تا اندازه ای خیال شما را آسوده سازد. یکی از موارد مهمی که صاحبان کسب و کارها باید از آن اطلاع داشته باشند این مسئله است که تنها موتور های جستجو، وب سایت شما تحلیل می کنند.

و جایگاه شما را معین می نمایند از این جهت در خیلی نکات تضمین جایگاهی خاص بواسطه افراد اساسا غیر ممکن خواهد بود.ما را در ادامه ی مقاله ی سئو سایت شرکتی همراهی کنید.

مبلغ خدمات سئو چطور محاسبه می شود؟

مبلغ خدمات سئو سایت شرکتی به اندازه ترافیک لغات کلیدی و سختی و آسانی آن ها بستگی دارد. مبلغ خدمات سئو احتمال دارد برای لغات متفاوت و همینطور نوع وب سایت ها مختلف باشد. مبلغ خدمات سئو همواره توسط ابزار Google Planner تحلیل می شود. این ابزار میزان جستجو لغات کلیدی را در ماه نشان می دهد.

پر اهمیت ترین خدمات سئو : شرکت سئوکار عرضه دهنده خدماتseo، فعالیت های همیشگی و یکپارچه ای را سبب بهبود رتبه سایت در موتور های سرچ انجام می دهد. در ادامه مقاله سئو سایت شرکتی به بعضی از پر اهمیت ترین خدمات سئو اشاره شده است:

برطرف نمودن مشکلات تخصصی سایت : پیش از هر نوع فعالیت بهینه سازی برای وب سایت اول باید زیر ساخت فنی سایت مناسب باشد و به گونه دیگر باید مشکلات تخصصی وب سایت برطرف شود.

شرکت سئوکار اول طی یک چک فهرست کلیه مشکلات تخصصی وب سایت را ارزیابی نموده و بعد به رفع کردن این مشکلات فنی می پردازد. تا وقتی که مشکلات فنی وب سایت بطور کامل برطرف نشده باشد نمی توان در مراحل بعدی به نتیجه مناسبی رسید.

تهیه و مدیریت محتوا : در بحث سئو تهیه محتوا یکی از پر اهمیت ترین ارزش ها می باشد. باید برای وب سایت روی لغات کلیدی مورد نظر محتوای درست آماده نمود. اداره محتوا از جمله وظایف اساسی صاحبان کسب و کار می باشد.

خدمات در رسانه های اجتماعی : خدمات در رسانه های اجتماعی یکی از فاکتور های موتور های جستجو برای قراردادن لغات کلیدی در جایگاه های بالا می باشد. رسانه های اجتماعی با دادن سیگنال های قوی به سمت وب سایت سبب می شود بطور سریع ترافیک مطلوبی به سوی وب سایت هدایت شود.

بوجود آوردن بک لینک های طبیعی : اگر چه بک لینک ها کم کم از اعتبارشان کم می یابد اما همچنان شامل اعتبار می باشند و سبب دادن قدرت به وب سایت و یا به گونه ای دیگر سبب بهبود جایگاه لغات کلیدی در موتور های جستجو می شوند. اما این که از چه وب سایت هایی بک لینک اخذ کرده.

و از چه وب سایت هایی گرفته نشود از جمله نکات حرفه ای است که شرکت سئوکار به آن می پردازد. بوجود آوردن بک لینک های باید بطور طبیعی انجام گیرد در غیر این نوع می تواند صدمات بیشتری به وب سایت وارد نماید.ما را در مقاله ی سئو سایت شرکتی دنبال کنید.

خدمات در دایرکتوری های هدف : دایرکتوری های هدف برای وب سایت ها در زمینه های متفاوت، مختلف می باشند. دایرکتور های هدف با دارا بودن قدرت بیشتر خود می توانند بطور پردازشی به وب سایت ها یاری نمایند. خدمات در دایرکتور های هدف یکی از فعالیت سئو مهم قابل عرضه بواسطه شرکت سئوکار است.

اداره وبلاگ : وبلاگ ها ابزار های فعالی هستند که می توانند به آسانی و به راحتی محیطی را برای شما بوجود آورند که هر نوع محتوایاتی را بتوانید به آسانی انتشار دهید.

از جهتی که دامنه اصلی وبلاگ ها از قدرت بیشتری دارا است از این جهت می توانند به وب سایت هایی که لینک می دهند امتیاز خود را انتقال دهند.

بوجود آوردن وبلاگ های متفاوت برای وب سایت و اداره تمامی آن ها از جمله خدمات سئو قابل ارائه بواسطه شرکت سئوکار است.همراه ما در ادامه ی مقاله ی سئو سایت شرکتی باشید.

کدام یک از انواع خدمات سئو برای وبسایتتان خوب است؟

این عنوان به نوع کسب‌وکار و البته شرایط فعلی سایت‌تان بستگی دارد. برخی از نکات در مورد همه وب سایت‌ ها باید انجام شوند. بطور نمونه سئو تکنیکال برای تمام سایت‌ ها لازم است ولی تمام سایت‌ ها به سئو محلی احتیاج ندارند. برخی از نکات همچنین احتمال دارد قبلا انجام شده باشند و احتیاجی به اجرای دوباره نباشد.

متخصص سئو پیش از آغاز پروژه، موارد مورد احتیاج را ارزیابی می‌ کند و به اطلاع‌تان می‌ رساند. خوب است خودتان هم یک نظر اساسی نسبت به وضعیت سایت و رقبا داشته باشید.

مفهوم این نیست که به طور حرفه ای و عمیق سئو بدانید. با این حال اگر از همه سئو اطلاع داشته باشید فعالیت را هم برای خودتان و هم برای متخصص سئو راحت تر خواهید کرد.

در پروژه‌ های بزرگ، الزام است تیم طراحی سایت، تهیه محتوا و سئو با هم همکاری داشته باشند. در این وضعیت، متخصص سئو برنامه ها را تدوین می‌ کند و در اختیار گروه های دیگر می‌ گذارد.

مبلغ خدمات سئو سایت شرکتی

از تمام این تعاریف که بگذریم، یکی از علل معین کننده در مورد پروژه‌ های سئو، تعرفه خدمات و مبلغ ها است. علل مختلفی در معین کردن هزینه خدمات سئو اثرگذار هستند. می‌ توانیم به نکات زیر اشاره کنیم:

 • نوع و سطح خدماتی که احتیاج دارید (تکنیکال، محلی و … / سئو داخلی یا خارجی)
 • میزان رقابت در لغات کلیدی هدف

با این تعاریف نمی‌توان یک هزینه ثابت را به صورت هزینه خدمات سئو بیان کرد. لازم است اول یک ارزیابی کلی روی وب سایت و وضعیت کسب‌وکارتان انجام شود و بعد مبلغ ها محاسبه شوند.

هر چه تنوع خدماتی که احتیاج دارید بیشتر و رقابت در لغت های کلیدی مد نظرتان دشوار تر باشد، مبلغ ها بالاتر می‌ روند.

همینطور احتمال دارد به جای سپردن پروژه سئو به یک فرد حرفه ای، از او مشاوره بگیرید. در این نوع مشاور سئو نکاتی که باید انجام شوند را به آگاهی تان می‌ رساند ولی خودتان باید آن فعالیت ها را انجام دهید. یقینا در چنین وضعیتی مبلغ ها پایین‌ تر می‌ آید.

در پایان دقت داشته باشید که هیچ فرد نمی‌ تواند ضمانتی به شما بدهد. کارشناس سئو همه نکات لازم را انجام می‌ دهد ولی باز هم نتیجه نهایی صد درصد معین نیست. نتیجه‌رای که خواهید گرفت این است که به شرایط الگوریتم‌ های گوگل و سعی های رقبا همچنین وابسته است.

در مقاله ی سئو سایت شرکتی اگر هم به رتبه مد نظرتان رسیدید، ضمانتی برای ماندن در این رنک وجود ندارد. در واقعیت سئو یک فعالیت و رقابت همیشگی است.

برای استفاده از فعالیت سئو باید آن ها را بشناسیم؟

وقتی که پروژه سئو سایت خود را به یک شخص یا شرکت حرفه ای در این حوزه می سپارید خوب است روش کاری برای نظارت بر کارکرد آن مجموعه داشته باشید.

احتیاجی نیست که شما یک متخصص همه عیار سئو باشید اما درک معنای اولیه و شناخت روش های رایج سئو برای شما مهم است.

شناخت اصول سئو به شما یاری می کند تقاضا های منطقی از متخصص سئو داشته باشید و البته مبلغ های اعلام شده از جهت او را ارزیابی کنید. با آموختن سئو سایت شرکتی، شانس شما برای موفقیت پروژه و بدست آوردن مناسب ترین نتیجه از همکاری با یک متخصص افزایش زیادی خواهد یافت.

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran