سئو سایت وردپرس

برای سئو سایت وردپرس باید به تمامی پلن های وردپرس تسلط داشته باشید تا بتوانید یک سایت را به خوبی سئو کنید.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا می باشد که بیش از 80 درصد از کاربران از آن استفاده می کنند و امروز سئو سایت وردپرس بسیار رایج می باشد.

وردپرس یکی از کاملترین سیستم های مدیریت محتوا می باشد که دسترسی آسان به تمام پلن های سایت دارد و می توان به راحتی با آن کار کرد.

اما برای سئو سایت وردپرس باید دانش سئو را داشته باشید تا بتوانید یک سایت وردپرسی را سئو یا همان بهینه سازی کنید.

همان طور که گفتیم برای این کار شما باید ابتدا به تمامی پلن های وردپرس تسلط داشته باشید و سپس باید دانش سئو داشته باشید.

اگر دانش و اطلاعات لازم در مورد سئو را ندارید به هیچ وجه اقدام به بهینه سازی سایت خود نکنید که ممکن در ادامه مسیر مشکلاتی را برای خود به وجود آورید.

اگر سایت شما وردپرس می باشد می توانید سئو ی آن را به تیم تخصصی ما بسپارید تا با کمترین قیمت و با بهترین روش این کار برای شما انجام شود.

سئو سایت وردپرس

بارگذاری محتوا در وردپرس

یکی از مشکلاتی که وجود دارد این است که بسیاری از افراد نمی دانند محتوای خود را چگونه بر روی سایت بارگذاری کنند.

پس از آن که محتوای خود را نوشتید باید محتوا را در قسمت نوشته بر روی سایت بارگذاری نمایید که ابتدا باید محتوا رفع اشکال شود.

ما دو نوع محتوا داریم:

  • محتوای معمولی
  • محتوای مقاله ای

محتوای معمولی باید بیش از 300 کلمه باشد و باید در قالب یک پست در سایت بارگذاری شود و علاوه بر آن باید اصول سئو را در آن رعایت کرد.

یک نوع محتوای دیگر به نام محتوای مقاله ای داریم که بیش از 900 کلمه می باشد و معمولا این محتوا ها ساختار اصلی سایت و موضوع را مشخص می نمایند.

محتوای مقاله ای در سئو سایت بسیار تاثیر گذار می باشد و برای تهیه و نوشتن آن باید دقت لازم را داشته باشید تا بهترین محتوا را بنویسید.

همان طور که گفتیم محتواها نقش بسیار زیادی در سئو دارد و باید محتوایی برای سایت خود انتخاب کنید که گوگل به شما امتیاز مثبت دهد.

نقش کلمات کلیدی در سئو سایت

یکی از مهم ترین موضوعاتی که وجود دارد این است که سایت شما در چه زمینه ای می خواهد فعالیت کند و برای این کار باید برای آن کلمه کلیدی تعریف شود.

کلمات کلیدی موضوعات سایت شما را مشخص می کند و نقش شما را مشخص می کند که بر روی چه مطالبی محتوا بنویسید.

قبل از آن که شروع به نوشتن محتوا کنید، باید کلمات کلیدی را از قبل برای سایت خود تعریف کرده باشید تا گوگل در جریان این موضوع باشد.

پس از آن که کلمات کلیدی را تعریف کردید باید در مورد آن شروع به نوشتن محتوا کنید تا گوگل متوجه شود که شما بر چه موضوعی تمرکز کرده اید.

جهت سئو سایت وردپرس خود می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

بیشتر بخوانید: متخصص پشتیبانی سایت

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید