سئو سایت چند زبانه

سئو سایت چند زبانه یکی از چندین خدماتی است که توسط مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران به بهترین شکل ممکن انجام می شود. اگر اقدام به طراحی سایت چندزبانه کرده اید و نیازمند یک تیم حرفه ای برای سئو سایت چند زبانه خود هستید.

توصیه ما به شما انتخاب مجموعه قوی و حرفه ای دیجیتال مارکتینگ سئو تهران است.‌جالب است بدانید که کلیه پرسنل این مجموعه دارای سابقه کاری چندین و چندساله در زمینه سئو سایت هستند و به دلیل برخورداری از مهارت بالا می توانند سئو سایت شما را برای یک مدت طولانی بر عهده بگیرند.

اما سئو سایت چند زبانه چیست؟

سئو به کارگیری مجموعه ای از اصول حرفه ای و تخصصی در یک سایت است تا به واسطه آن افراد بتوانند وب سایت شما را در صفحات اول گوگل مشاهده کنند.‌ در واقع سئو یک ترفند کاربردی برای ارتقاء جایگاه وب سایت شما است.

و می تواند در عرض مدت کوتاهی وضعیت وب سایت شما را از این رو به آن رو کند. از آن جایی که شما دارای دانش و تجربه تخصصی در زمینه سئو سایت چند زبانه نیستید. تنها کسی که می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

کارشناس حرفه ای و متخصص دیجیتال مارکتینگ است که در این زمینه آموزش های لازم را دیده است و می تواند به بهترین شکل ممکن به بهتر شدن وضعیت وب سایت شما کمک کند.

امروزه اکثر افرادی که دارای سایت‌های بین‌المللی هستند تمایل دارند که به سئو سایت چند زبانه خود بپردازند. این امر افزایش ترافیک وب سایت آنها کمک بزرگی می کند اما اینکه چه کسی  فرایند سئو سایت شما را انجام دهد.

بسیار مهم است زیرا هر کسی از دانش و تجربه کافی در این زمینه برخوردار نیست برای انجام سئو سایت چند زبانه باید از فنون و استراتژی های مختلفی برخوردار بود تا بتوان به بهترین شکل ممکن وب سایت را بر اساس اصول و قوانین گوگل سئو کرد. سایت های بین المللی می توانند برای شما بازدهی بسیار بالایی داشته باشند. اما این در صورتی ممکن می‌شود که به صورت کاملا اصولی به سئوی سایت خود بپردازید زیرا یکی از راه حل های مهم و کاربردی برای ارتقاء جایگاه وب سایت های مختلف و افزایش بازدید کنندگان می باشد آرزوی هر وبمستری این است که سایت خود را در صفحات اول گوگل مشاهده کند‌ .

به‌گونه‌ای که روزانه با ترافیک بالای کاربران روبرو شود اما این را بدانید که سئو سایت چند زبانه دارای اصول مشخصی است که باید آنها را رعایت کنید. در ادامه شما را با برخی از مهمترین اصولی که باید برای سئو سایت چند زبانه در نظر بگیرید آشنا می کنیم.

تعیین استراتژی در سئو سایت چند زبانه

اولین و مهمترین کاری که باید برای سه و سایت خود انجام دهید این است که استراتژی معینی داشته باشید در اینجا استراتژی به معنای برنامه ریزی دقیق برای سئو سایت است زیرا سئو یک سایت چند زبانه با سئو یک سایت معمولی بسیار متفاوت است به همین دلیل باید از قبل استراتژی‌های خود را مشخص کنید و بدانید که میخواهید از چه راهبردهایی برای ارتقاء جایگاه وب سایت خود و افزایش ترافیک آن انجام دهید .

بنابراین قبل از اینکه اقدام به سئو سایت چند زبانه کنید استراتژی و برنامه خود را برای افزایش ترافیک یک سایت بین المللی مشخص کنید این امر به شما کمک می کند که در جذب مخاطبین و افزایش ترافیک وب سایت پیشرفت زیادی کنید.

برای مشخص کردن استراتژی سعی کنید دقیقا مشخص کنید که بیشترین حجم ترافیک وب سایت شما مربوط به کدام کشور است. زیرا این امر به شما کمک می کند که ترافیک وب سایت خود را از همان جا آغاز کنید. شما می توانید برای این کار از گوکل آنالیتیکز استفاده کنید‌. با ورود به بخش audience و با استفاده از بخش Geo شما در این بخش با دو گزینه زبان و مکان روبرو می شوید. سعی کنید که هر دو قسمت را بررسی کنید تا دقیقا مشخص شود که وضعیت مخاطبین شما به چه صورت است.

آیا واقعا به سئو سایت چند زبانه نیاز دارید؟

دومین سوالی که باید از خود بپرسید این است که آیا شما واقعا به سئو سایت چند زبانه نیاز دارید یا خیر پس از پرسیدن این سوال از خود اگر جواب بله است باید از تمامی اصول و استراتژی های موجود برای افزایش و ارتقاء جایگاه وب سایت بین المللی خود استفاده کنید. بصورت یک کسب و کار کوچک داری و اقدام به طراحی سایت کردید نیازی به بین‌المللی کردن آن سایت نیست زیرا سئو سایت چند زبانه یک فرایند زمان بر و مشکل است.

بنابراین قبل از اینکه اقدام به این کار کنید و هزینه های جانبی آن را بپردازید دقیقا مشخص کنید که وب سایت شما  چه نوع وب سایتی است و آیا نیاز به بین‌المللی شدن و سئو چند زبانه دارد. شما باید قبل از اقدام به این کار مشخص کنید که وب سایت شما تا چه اندازه پتانسیل بین المللی شدن و سئو سایت چند زبانه را دارد در صورتی که وب سایت تان از ظرفیت کافی برخوردار نباشد امکان اینکه در این امر موفق باشید بسیار زیاد است.

تنها به وب‌سایت‌های میتوانند در عرصه بین‌المللی فعالیت کنند که بسیار گسترده است و کسب و کار آنها ماهیت بین المللی شدن را درون خود دارد بنابراین صاحبان این وبسایت باید برای این کار سرمایه‌گذاری کنند تا بتوانند و افزایش ترافیک وب سایت بین المللی خود بپردازند.

برنامه ریزی برای محتوا چند زبانه

حال که انتخاب خود را کرده اید و می دانید که وب سایت شما و می دانید که وب سایت شما پتانسیل چند زبانه شدن را دارد. به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از انجام این کار مشخص کنید که وب سایت شما باید سئو چه زبان هایی بپردازد می دانید که این طرح پرهزینه و زمان‌بر است بنابراین باید دقیقاً مشخص کنید که می خواهید وبسایت خود را برای چه کشورهایی سئو کنید. زیرا باید تمامی محتواهایی که در وب سایت خود قرار می دهید را برای زبان‌های مختلف ترجمه کنید.

اگر شما یک شرکت بسیار بزرگ هستید و گمان می‌کنید که این ظرفیت را دارید که زبانهای مختلف را هدف قرار دهید می توانید این ریسک را انجام دهید و به سئو سایت چند زبانه خود بپردازید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که شما نیازی به تمامی زبانهای دنیا ندارید همان طور که گفتیم با آنالیز دقیق و بررسی وب سایت خود می توانید مشخص کنید که بیشترین ترافیک شما از چه کشورهایی بوده و باید بیشترین سرمایه گذاری را بر روی سئو چه زبان هایی انجام دهید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran