سئو سایت کلاه سیاه

سئو سایت کلاه سیاه یا (black hat seo) یکی از روش هایی است که برخی از سئوکاران از آن برای بهینه سازی سایت ها استفاده می کنند.

سئو سایت کلاه سیاه به طور کامل به فعالیت هایی می گویند که google آن ها را برای بهینه سازی سایت ها مجاز نمی دانید و استفاده از آن روش ها تخلف محسوب می شود.

متاسفانه برخی از کسانی که می خواهند سایت خود را به نتیجه ی مطلوب خود برسانند دست به کاری می زنند تا در کمترین زمان این کار عملی شود.

باید بگوییم که گوگل یک سری قوانین وضع کرده است که برای بهینه سازی سایت خود باید از آن ها پیروی کنید و عدم پیروی از آن تخلف محسوب می شود.

اگر سایت شما از طرف گوگل جریمه شود، سایت شما دچار افت شدید می شود و تمامی رتبه و جایگاه کلمات خود را از دست می دهید و جبران آن بسیار سخت می باشد.

برای این که سایت شما از طرف گوگل جریمه نشود از قوانین آن پیروی کنید و هیچ وقت از روش های سئو سایت کلاه سیاه استفاده نکنید که خسارت های جبران ناپذیری برای شما به وجود می آورد.

سئو سایت کلاه سیاه

استفاده از محتواهای کپی

برخی از سئوکاران و بسیاری از افرادی که سایت دارند برای این که در سایت خود مطالب مفید و جدید قرار دهند از سایت های دیگر مطالب مختلفی کپی می کنند و در سایت خود قرار می دهند.

این کار از نظر گوگل یه تخلف محسوب می شود و به مطلب شما امتیاز منفی می دهد و اگر این کار را تکرار کنید جریمه های سنگین تری برای شما اعمال می شود.

شما باید از مطالب مفید و خواندنی در سایت خود استفاده کنید تا مخاطبان بیشتری جذب نمایید و با این کار گوگل به شما امتیاز مثبت می دهد که باعث رشد سایت شما می شود.

استفاده از بک لینک های تقلبی

خرید بک لینک های فیک و تقلبی یکی از روش های سئو سایت کلاه سیاه می باشد و اگر این کار را انجام دهید پس از مدتی سایت شما جایگاه و رتبه خود را از دست می دهد.

بک لینک باید به صورت روزانه و تعداد مشخصی بر روی سایت زده شود و اگر سایت شما برای مثال در یک روز سی هزار بک لینک دریافت کند گوگل این کار را تقلب محسوب می کند.

با خرید بک لینک در نگاه اول شما فکر می کنید که مشکلی برای سایت شما پیش نمی آید ولی پس از منسوخ شدن این بک لینک ها سایت شما دچار افت می شود.

استفاده از ربات در سایت

استفاده هر گونه ربات سئو و یا هر ربات دیگری در سایت تخلف محسوب می شود گوگل برای سایت هایی که این کار را انجام می دهند جریمه های شدیدتری در نظر گرفته است.

ربات های سئو به صورت روزانه کارهایی را انجام می دهند که ربات های گوگل می توانند آن ها را تشخیص دهند و پس از مدتی سایت مورد نظر را جریمه خواهند کرد.

سئو سایت باید به صورت اصولی و طبق قوانین گوگل صورت گیرد تا هر روز نتیجه آن را بتوانید ببینید و در برای این کار باید صبر و حوصله زیادی داشته باشید.

سئو سایت به روش اصولی

اگر می خواهید سایت خود را به صورت اصولی و طبق الگوریتم های گوگل بهینه سازی نمایید می توانید از کارشناسان سئو تهران در این زمینه کمک بگیرید.

جهت همکاری در زمینه سئو سایت می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

شما می توانید از دیگر مطالب سایت بازدید کرده و سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: مزیت پشتیبانی سایت با سئو تهران

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید