سئو مبتدی چیست و چرا باید با قوائد سئو آشنا باشید؟

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ارائه دهنده خدمات تخصصی سئو در تهران ، برای کسب و کار شما عزیان ، درامد سرشار را تضمین می کند ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

زمانی که به دنبال جواب پرسشی در اینترنت می باشید، این کار را از روش موتور‌های جستجو صورت می دهید و در مدت زمانی اندک، به حجم زیادی از اطلاعات و صفحات متفاوت دست پیدا می کنید که در آن سوی دیدگان شما به ترتیب قرار گرفته اند.

موتورهای جستجو در حقیقت وظیفه بدست آوردن اطلاعات از صفحات متفاوت وب و سیو کردن آن‌ها در بانک‌های اطلاعاتی را به عهده دارند تا این اطلاعات جمع آوری شده را در زمان های مورد نیاز به مخاطبین خود ارائه نماید.

موتور‌های جستجوی متفاوتی در جهان اینترنت موجود هستند که این امکان را دارید از آن‌ها برای سرچ درباره محتویات متفاوت بهره ببرید.

از جمله موتورهای جست و جوی معروف که دائما به مخاطبین زیادی خدمات تخصصی ارائه می‌کنند، می‌توان به Google، Yahoo، Yandex و Naver اشاره نمود. بر اساس مطالعاتی که در ماه ژانویه سال 2017 صورت پذیرفت، متخصصین به این نتیجه دست پیدا کرده ‌اند که 88 درصد از یوزر های اینترنتی، از گوگل برای سرچ استفاده می‌ نمایند.

حضور داشتن در صفحه نخست جستجو، باعث مشاهده شدن و در نتیجه سود بیشتر شرکت شما خواهد شد و این دقیقا همان مساله ای است که در بیزنس های اینترنتی قرار است به آن دست پیدا کنید.

در نتیجه اطمینان حاصل کنید که برای تبدیل شدن به کاربر مورد علاقه گوگل، احتیاج به رمز و راز خاصی ندارید، فقط کافیست قوائد سئو مبتدی را یاد گرفته از آن‌ها برای بهینه کردن سایت خود بهره ببرید.

قسمت های پر اهمیت یک صفحه برای گوگل

پیش از اینکه به سراغ آموزش سئو مبتدی سایت و بحث در زمینه سئو کردن سایت برویم، اجازه بدهید اندکی در زمینه روش کار گوگل و موارد مورد علاقه آن برای شما توضیح تخصصی را توسط تیم تولید محتوای سئو تهران ارائه نمائیم. گوگل به عنوان عنصر اصلی جهان اینترنت، فعالیت خود را در سه مرحله انجام داده و به ارائه فعالیت تخصصی رایگان به ما می‌پردازد.

در مرحله نخست،  از روش لینک های به وجود آمده، صفحات متفاوت به وجود آمده در وب را شناسایی و برای جست و جو و چک کردن به سراغ آن‌ها خواهد رفت. مرحله دوم شامل جمع آوری دیتا از صفحات ایندکس شده و سیو آن‌ها در سرور های اطلاعاتی است تا هر موقع که احتیاج شد این دیتا ها را در اختیار مخاطبین خود بگذارد.

نکته پر اهمیتی که در زمینه این مرحله باید بر آن واقف باشید این است که گوگل برگه های وب را آن‌طوری که شما مشاهده می کنید، نمیبیند! وب‌سایت‌های متفاوت به شکل زیر برای گوگل به نمایش درمی‌آیند:

  • تاریخ به وجود آمدن صفحه
  • تیتر و توضیحات متا
  • بک لینک‌ها و جزئیات مورد نیاز برای موتور های جستجوگر

مرحله پایانی فعالیت گوگل، ارائه اطلاعات به دست آمده به مخاطبینی است که اقدام به سرچ اطلاعات از روش این موتور نموده ‌اند. در این مرحله، گوگل با بهره بردن از الگوریتم‌های منحصر به فرد خود، به دنبال برگه های مرتبط با درخواست مخاطبین رفته و اطلاعات در ارتباط را به آن‌ها ارائه می نماید. در این مرحله بسیار پر اهمیت که برنده رقابت را مشخص می‌ نماید، برگه هایی که با بهره بردن از اصول موجود، بهینه سازی شده باشند، به وسیله گوگل شناسایی و به مشتریان معرفی می گردند.

توضیحات ارئه شده خدمت شما عزیزان، اهمیت آگاهی از قوانین سئو مبتدی را به خوبی بیان نموده و این نکته را نمایان می‌کنند که برای به دست آوردن رتبه نخست گوگل، باید به این قوائد پایبند باشید در غیر اینصورت به پایین ترین حد جدول رقابت سقوط خواهید نمود.

نکاتی درباره ی آموزش اصول سئو مبتدی

آموزش اصول سئو مبتدی به شما یاری می کند که بتوانید یک دید خوبی نسبت به رخداد ها که در موتور های سرچ گوگل است دارا باشید. اساس سئو زیاد سبب تغییر نمی شوند و برخلاف الگوریتم ها که همواره بروز رسانی می شوند این اساس همیشه ثابت می باشند و شما باید ساختار و همه موتور جستجو و کارکرد آن ها را بلد باشید.

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

خیلی از اشخاصی که در حوزه سئو دیدگاه شخصیشان را می نویسند اگر با قوانین و اساس موتورهای جستجو شناخت داشته باشند می توانید دیدگاه صحیحی را در این حوزه انتشار دهید.

و کم اتفاق می افتد که نکات غلط و شایعه را در این حوزه انتشار دهید.آموزش اساسی سئو مبتدی به تدریج سبب تغییر خواهد شد و الگوریتم ها ، احتیاج جامعه و برنامه می باشند که در آینده با عوض شدن مواجه می شوند.

اساس سئو براصول قوانین ثابت و ماندگاری در سئو است که بواسطه آن توانا هستید یک درک مناسبی از عملکرد موتور های جستجو داشته باشید.برای نمونه اگر آگاهی داشته باشید که سئو یک پردازش است و براساس آن فعالیت کنید به شما یاری می کند.

موتورهای جستجو چه مواردی می خواهند؟

ارتباط داشتن محتوا با جمله جستجو شده :

موتور های جستجو همواره سعی می کنند تا بتوانید محتوایی که خوب است و ارتباط با نتایج دارد را به مخاطبان نشان بدهد. شیوه عرضه دادن این نتایج به صورت موتورهای جستجو به الگوریتم آن ها وابسته است و هیچ زمان بواسطه آن ها لو نمی رود. اما معیار هایی هستند که در روی این نتایج اثر دارند و همواره به عبارت سرچ شده ارتباط دارند.

کیفیت محتوا :

شما همواره باید محتوای با کیفیت زیادی مانند ویدیو های با کیفیت بالا و مدیاهایی که طرفداران بیشتری دارد را در سایت منتشر کنید و باید دقت کنید که در وقتی که محتوا می نویسید برای مخاطبان می نویسید یا تنها برای موتور های سرچ این کار را صورت می دهید.

بر اصول تحقیقاتی که صورت گرفته گوگل به محتوا های بلند علاقه بیشتری دارد و فقط نباید براساس لغات کلیدی باشد بنابراین شما نگرانی از بابت لغات کلیدی نداشته باشید و تنها در روی احتیاج کاربر تمرکز کنید.با ما در ادامه ی مقاله ی سئو مبتدی باشید.

لینک سازی داخلی :

لینک سازی داخلی به درست کردن لینک هایی است که تغییر دهنده و نویسندگان در وقت انتشار یافتن محتوا از آن به کار می برید و به محتوا هایی که ارتباط دارد لینک می دهند.این کار سبب انتقال یافتن کاربران به نقاط دیگر سایت می شود و یک سیگنال مناسب از دید گوگل به حساب می رود.

لینک سازی داخلی فواید بیشتری دارد و کاربران را علاقمند به مشاهده کردن صفحات دیگر سایت می کند.هر اندازه ای که ارتباط میان محتوا ها بیشتر شود و انکرتکست خوبی داشته باشد ممکن است اینکه بتوانید نتیجه بگیرید زیاد تر خواهد شد.علاوه بر این با این فعالیت بانس ریت سایت هم کم خواهد یافت.همراه ما در ادامه ی مقاله ی سئو مبتدی باشید.

لینک سازی داخلی سبب بالا رفتن رتبه در سرچ برخی لغات کلیدی می شود.شما با لینک دادن به این جمله به گوگل می گویید که این پست با پستی که لینک داده اید مرتبط هستند و به آن محتوا در سرچ عبارت رتبه مناسب تری خواهد داد.

برخی از متخصصان سئو سفارش می کنند که از انکرتکست های متفاوتی برای لینک دادن به یک صفحه به کار ببرید.

به دلیل آن که به کار بردن از یک انکرتکست ثابت از دید گوگل یک فعالیت مشکوک به حساب می رود.با لینک سازی داخلی ربات های گوگل گردش بیشتری در سایت دارند و سبب ایندکس مناسب تری از سایت می شود.

علاوه بر این اندازه لینک های داخلی که در یک صفحه موجود است به صورت یک معیار برای تحلیل کردن اهمیت یک صفحه هم به حساب می رود.

آتوریتی : 

یک سایتی که از اتوریتی بالایی دارا است مورد اعتماد موتور های سرچ ، سایت های دیگر و مخاطبان می باشد و اگر شما از یک سایتی که اتوریتی زیادی دارد لینک بگیرید یک مورد مثبت از آن سایت به حساب می رود.هر اندازه ای که تعداد لینک هایی که کیفیت دارند زیاد تر شود و محتوای با اهمیتی به دلیل بدست آوردن آنان در سایت تهیه گردد ممکن است اینکه آتوریتی بیشتر شود زیاد است.

سئوی داخلی :

سئو داخلی به سئو تکنیکال و سئوی محتوا بیان می کنند .اگر شما به این دو مورد دقت کنید براساس معیار هایی که موتور های سرچ دارند باعث می شود که بتوانید ورودی زیاد تری را بگیرید و در سئو امتیازتان زیاد تر شود.

از جهت دیگر سئوکارها اعتقاد دارند که محتوا پادشاه می باشد به این علت که با تهیه کردن محتوای مناسب می توانید ضعف خیلی از معیار های سئوی دیگر را پوشش بدهید.

و همه پردازش های سئو را تکمیل نمایید در اساس محتوایی که کیفیت دارا باشد باعث می شود که کار سئو مبتدی به طور هوشمند انجام شود.با انجام این فعالیت ها لینک های خارجی و برندسازی به طور هوشمند به صورت مخاطبان برایتان درست می شود و توسعه خواهید کرد.

سئو خارجی :

سئو خارجی به معیار های اعتباری ، لینک سازی و برندسازی مرتبط است و موتور های سرچ برای آن که کیفیت یک سایت را بفهمند معیار های خارجی را ارزیابی می کنند در اساس سایت هایی که کیفیت دارند سایت هایی هستند که مردم به آن محبوبیت داشته و مردم در مورد آن سخن بگویند.

متا دیسکریپشن و عنوان

دارا بودن یک متادیسکریپشن عللی برای بالا بردن رنک سایت نیست اما شما تلاش کنید که آن را انجام دهید به دلیل آن که نوشتن یک متا دیسکریپشن مناسب سبب افزایش نرخ کلیک روی سایت در نتایج سرچ می شود.متادیسکریپشن یک محتوایی است که در زیر آدرس سایت در نتایج نشان داده می شود.

شما می توانید متن آن را در خیلی از سیستم های اداره محتوا مشاهده کنید .این متن باید بیشتر 160 کاراکتر باشد و متن آن را به طور واضح و مربوط با محتوای صفحه بنویسید.

اساس سئو در همه موتور های سرچ مشابه است و عملکرد آن حتی خارج از سرچ های وب هم است در خیلی از زمان ها که درباره سئو صحبت می کنیم مفهوم ما گوگل است به دلیل آن که مخاطبان زیادی از آن به کار می برند.

و ترافیک اینترنتی بواسطه آن پخش می شود اما اصول سئو در خیلی از زمان ها در محیط های مختلف مشابه است.برای یادگیری اصول سئو می توانید از منابع متفاوتی به کار ببرید یکی از مناسب ترین آن ها برای آموزش سئو گوگل می باشد. این کارایی را دارد گوگل همه نکات را درباره سئو و اساس آن به شما نگوید اما چیزی که بیان می کند درست است.

اساس سئو مبتدی همواره تغییرات بیشتری نمی کنند و به همین دلیل منابع اطلاعاتی گوگل اساسا تغییری نمی کند. اضافه بر آن که می توانید از مقاله های فارسی متفاوتی در این حوزه به کار ببرید.

چرا شما به فعالیت سئو مبتدی احتیاج دارید؟

ساخت یک سئو مبتدی پر قدرت برای سایت و عرضه پردازش یا فعالیت دقیق سایت معین کننده نکات زیر می باشد :

  • شرایط کنونی سایت
  • برنامه ریزی برای بدست آوردن جایگاه والا تر
  • پیگیری راه به موتور های سرچ

تمام این نکات یاری خواهد کرد تا سایت شما به طور زود و به راحتی ایندکس کنند.پر اهمیت تر از آن، بازدید کننده با دارا بودن یک تجربه مناسب با به کار بردن از سایت تشویق خواهد شد که مجدد به سایت شما رجوع کند. زمانی که بازدید کننده به سایت شما می آید ترافیک بیشتری از راه موتور های سرچ به سایت شما ارسال می شود.

دو کارکرد مهم موتور های سرچ در بهینه سازی سئو مبتدی چیست ؟ موتورهای جستجو شامل دو عملکرد اساسی می باشند :

  1. خزیدن و ساختن یک لیست از سایت هایی که به آن ها سر زده اند.
  2. عرضه لیست لغات کلیدی سرچ شده بواسطه کاربران با لیست رتبه بندی وب سایت هایی که سرچ کرده اند.

دنیای وب را به صورت یک شبکه متوقف شده در یک سیستم مترو بزرگ در شهر تصور کنید. هر توقف یک سند خرق العاده می باشد.ما در شرکت سئو تهران با داشتن تیم قوی شما را در بهینه کردن و محتوا و سئو کردن سایتتان کمک می کنیم تا بتوانیم سایت خودتان در صفحات گوگل مشاهده نمایید.

بدست آوردن رتبه و جایگاه در نتایج موتور های سرچ می توانند کمک بسیاری به شما بکنند ولی یک مورد خیلی مهم در تکمیل همه این فعالیت مرتبط به سئو وجود دارد که باید بیان کنیم اگر آن را به طور صحیحی انجام ندهید متاسفانه آنچه به جستجوی هستید را به دشواری بدست خواهید آورد.

این مرحله که پر اهمیت ترین قسمت از فعالیت سئو است به این گونه است که شما به صورت مستقیم خدماتی را روی سایت انجام نمی دهید ولی در تدوین برنامه، وقت بندی و نحوه اجرا شدن فعالیت سئو آموزش های نخست را عرضه می دهید.در این قسمت نه برای کاربر تولید محتوا می کنید.

نه رپورتاژ خبری می روید در واقعیت شما فقط به مشکلاتی که در سایت موجود است اشاره کرده و راه حل های خوبی را برای آن می یابید و از کاربر خود در خواست می کنید با اهمیت به ارزیابی لیستی که شما در اختیار آن ها قرار می دهید فعالیت های لازم را روی سایت خود انجام دهد.با ما در محتوای سئو مبتدی همراه باشید.

اساس سئو مبتدی چیست ؟

یک وب سایت درست شده برای کسب و کار وقتی می تواند با کیفیت باشد که هم از سئو حرفه ای هم از سئو مبتدی برخوردار باشد و سایت را برای موتور های سرچ بهینه سازی کرده باشد ، به این معنی که به یاری استفاده از اساس سئو ، می تواند به آسانی کاربران را به سوی خود جذب کند.

و همینطور رتبه برتر گوگل را از آن خود کند و از دیگر رقیبان خود سبقت بگیرد.همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید… با ما در ادامه ی مقاله ی سئو مبتدی همراه باشید.

در وقت اقدام برای آماده سازی اساس سئو، باید نخسن از همه معین کنید که کاربران شما حقیقتا چه افرادی هستند و چه نیاز و خواسته هایی دارند. شما چطور می توانید به آن ها یاری کنید که هم بتوانید با جذب آن ها درآمد خود را زیاد کنید و هم اینکه رضایت آن ها را جلب کنید.

برای آن که به این مقاصد خود برسید خوب است تصور کنید که شما خودتان به صورت یکی از مخاطبان سایت هستید به این معنی از مقاله سئو مبتدی که با خود را به جای کاربران گذاشتن می توانید آن ها را بهتر بفهمید و حقیقتا عبارت ها و جملاتی را در تهیه محتوای خود و وقت انتخاب لغات کلیدی اصلی به کار می برید که آن ها به جستجویش هستند.

اصول سئو مبتدی برای تهیه محتوا

شما به صورت مدیر وب سایت قصد به تهیه محتوا یا به گونه ای سئو مبتدی دارید باید با در نظر گرفتن همه اصول سئو این کار را آغاز کنیدمحتوا یک پل ارتباطی میان کاربر و سایت می باشد که شما باید با نوشتن یک متن قابل معنا و با کیفیت این ارتباط را به درستی آماده سازی کنید.

محتوا بوجود آورده باید مربوط با زمینه کسب و کار شما باشد و برای اینکه بتواند جوابگوی همه پرسش ها و نیازمندی های مخاطبان باشد حتما طولانی باشد به این معنی که نباید کم تر از 1000 لغت باشد و به نسبت لغات بوجود آمده باید لغت کلیدی که عنوان سایت را توضیح می دهند همچنین در محتوا تکرارکنید تا بتواند به درک مناسب تر کاربران زمان بازدید از سایت یاری کند در غیر این نوع هیچ بار مفهومی برای گوگل و مخاطبان نخواهد داشت.

اساس سئو مبتدی برای تخیه محتوا دارای موارد زیر می باشد

آیاhedingها جزئی از اساس سئو هستند؟هدینگ H1 همان عنوان یا تیتر وب سایت است که حتما باید در اول متن خود بگذارید از تگ های مهم در HTML می باشد تیتر ها می شود دارای تگ H1 تا H2 باشند که تگ H1 پر اهمیت ترین تگ به شمار می رود و تگ H6 بی اهمیت ترین تگ است.

باید حتما و حتما محتوای شما با یک تگ هدینگ آغاز بشود به دلیل آن که به صورت تگ های هدینگ می توانید قسمت ها و بخش های متفاوت محتوای خود را به درستی معین کنید.

باید لغات کلیدی خود را حتما در این تگ به عمل ببرید به دلیل آن که سبب می شود که گوگل درک مناسب تری از وب سایت شما داشته باشد.

و اثر بهتری را هم بر روی سئو می گذارد و برای مخاطبان هم خیلی جالب و قابل اهمیت است.درکل بوجود آوردن تگ های هدینگ یک ساختار یکسان و مناسب به محتوای شما می دهد و سبب می شود که مخاطبان زمان بازدید از سایت با تماشا کردن تگ ها و تیترها، در محتوا سرگردان نشوند و به درستی بفهمند که هر بخش محتوا مرتبط به چه عنوانی می باشد.با این صورت شما موفق به بالا بردن نرخ بازدید و ترافیک سایت شده اید.

متن جایگزین قسمتی از اصول سئو داخلی

متن جایگزین به این معنی که سئو کردن تصاویر در سایت به این مفهوم است که شما باید در وقت آپلود کردن تصاویر در صفحات آن ها را دنبال با تگ ALT منتشر کنید، تگ های ALT شرح هایی در باره عناوین سایت در اختیار مخاطبان قرار می دهد در وقتی که احتمال دارد تصویر برای تعدادی از مخاطبان مشاهده نشود با مطالعه کردن این توضیحات عنوان کسب و کار معین می شود.

قراردادن تصویر و کلیپ در صفحات قسمتی از سئو مبتدی:  یکی دیگر از نکات آماده سازی اساس سئو به کار بردن از محتوای تصویری و ویدئو یی در سایت است به دلیل آن که سبب حفظ و ماندگاری کاربران در سایت می شودو همینطور سبب می شود درک محتوا برای مخاطبان آسان تر باشد.

وقتی که متن شما همراه با تصاویر مربوط و جذاب باشد بر روی بعد بصری افراد اثر مثبت می گذارد مدت زمانی را که مخاطب برای خواندن محتوا در سایت صرف می کند مشخص کننده یک محتوای سرشار و باکیفیت است و همین کار لازم است که گوگل بخواهد رنک وب سایت شما را توسعه بدهد تا بیشتر مشاهده بشوید.همراه ما در محتوای سئو مبتدی باشید.

اثر بوجود آوردن قابلیت ریسپانسیو بر سئو سایت

آماده سازی این فاکتور برای گوگل خیلی مهم می باشد به دلیل آن که بر روی رتبه بندی و سئو اثر گذار است در دنیای اکنون بیشتر اشخاص سرچ های خود را از راه تلفن همراه انجام می دهند در نتیجه شما باید بوجود آوردن قابلیت واکنش گرایی را در سایت خود جز اولویت ها جای بدهید تا مخاطبان به خوبی بتوانند سایت را از راه گوشی همراهشان بازدید کنند.

و احتیاج های خود را برطرف کنند .بوجود آوردن لینک خارجی یا بک لینک سبب می شود که سایتتان بهتر مشاهده بشود و اثر مثبتی بر روی سئو داشته باشد وقتی که محتوای وب سایت های دیگر، برای شما جالب است و هدف دارید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید مناسب ترین کار این است که محتوای مورد نظر را که با سایت شما هم مربوط می باشد را درصفحات خود منتشر کنید.

و لینک سایت مرجع را هم در آن قرار بدهید به این صورت شما می توانید تعامل خود را با وب سایت های دیگر بوجود آورید و حفظ کنید اما همواره در ابتدای کار اعتبار آن سایت را ارزیابی کنید به دلیل آن که میزان معتبر بودن و نرخ بازدید آن می تواند اعتبار شما را در برابر گوگل و کاربران بالا ببرد.

فکر کنید که شما محتوایی را در صفحه خود انتشار داده اید که درباره خواص و فواید مفید سیر نوشته اید، حالا برای آن که بخواهید مخاطبان را در باره معایب سیر آگاه کنید در متن خود یک لینک داخلی به صفحه ایی بوجود می آورید که درباره معایب سیر توضیح داده اید.ما را در محتوای سئو مبتدی دنبال نمایید.

لغت که در لینک داخلی می نویسید باید این باشد ( معایب سیر ) آن زمان کاربر با کلیک کردن بر روی آن به صفحه مورد نظر هدایت می شود.تجربه کاربری مخاطبان از بازدید سایت است. به این معنی که می تواند احساس کاربر را چه مثبت و چه منفی درباره سایت بیان کند حقیقتا احساس رضایت آن ها برای شما مهم است.

بنابراین برای آن که بتوانید به هدف خود برسید باید به احتیاج های مخاطبان توجه کنید و آن را پوشش بدهید به این گونه است که تجربه خوبی را برای آن ها به ارمغان بیاورید .

سئو برای آن که بتواند رفتار کاربران را در سایت ارزیابی کند و اندازه رضایت و عدم رضایت آن ها را چک کند الگوریتم های زیادی از جمله Rank Brain را طراحی کرده است.

اطلاع داشتن این مورد برای شما مهم است که اطلاع داشته باشید یک ارتباط تنگاتنگ میانuxو سئو سایت وجود دارد خوب است این چنین در مقاله سئو مبتدی بیان کنیم هدف از اجرای فعالیت سئو بهینه سازی سایت برای گوگل است و هدف از اجرای روش هایuxبهینه کردن وب سایت خود برای جلب رضایت مخاطبان است و از همه پر اهمیت ترهم این است که گوگل همه توجه و تمرکز خود را برروی اندازه رضایت کاربران گذاشته است.

حالا گوگل چطور رضایت کاربران را ارزیابی می کند؟

با اهمیت به تعداد رجوع کاربر از وب سایت، مدت زمان ماندگاری یک مخاطب در صفحات سایت، یا رها کردن سریع سایت.

UI به عنوان قسمتی از سئو سایت : uiبه مفهوم ارتباط کاربری است مرتبط به شکل گرافیکی و ظاهری سایت می باشد مانند تصاویر، لوگو ها، نمودار، رنگ هایی که در سایت به عمل گرفته شده است.

در حقیقت رابط کاربری برای بوجود آوردن تعامل میان کاربر و کامپیوتر است به گونه ای که سایت به نوعی باید طراحی شود که برای کاربر قابل معنا باشد به این معنی که شما علاوه بر اینکه برای عرضه دادن خدمات و کالا ها به مخاطبان در حال سعی هستید باید شکل سایت خود را همچنین به نوعی طراحی کنید که برای مخاطبان جذاب باشد.

و آن ها را خسته یا سردرگم نکند تا بتوانند به آسانی باسایت ارتباط برقرار کنند، و برای فعالیت کردن با سایت احتیاج به آموزش نداسته باشند. بنابراین ما نتیجه می گیریم که شکل زیبا و کاربر پسند سایت به طور غیر مستقیم بر روی سئو سایت اثر می گذارد.

در این مقاله سئو مبتدی آموزشی درباره اصول سئو و آماده سازی آن برای طراحی سایت شرح دادیم و یاد گرفته اید که اصول سئو سایت دارای: تولید محتوای غنی شده، طولانی و قابل معنا ،برای مخاطبان است به این معنی که همه احتیاج های کاربر و بازار را پوشش می دهد.

باید یک شرح کوتاه درباره کسب و کار خود را در لغات کلیدی قید کنید و همینطور برای استفاده از اساس سئو باید سئو داخلی و خارجی را درسایت صورت بدهید. به سرعت سایت، متن جایگزین و تگ های عنوان و هدینگ دقت کنید به دلیل آن که همه این نکات جز موارد اصلی و کلیدی برای آماده سازی اصول سئو سایت می باشد.

بیشتر بخوانید : ادمین اینستاگرام

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran