امتیازدهی به : post

درباره سئو مقدماتی 

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت، پشتیبانی، سئو تخصصی، بک لینک و طراحی لوگو ، مقاله ای تخصصی در زمینه سئو مقدماتی آماده نموده است ، تا با استفاده از این محتوای تخصصی بر فراز موتور های جست و جو پرواز کنید ، با سئو تهران همراه باشید

قبل از اینکه به عملکرد سئو مقدماتی بپردازیم به توضیح کلی در این باره می پردازیم ، بیشتر شیوه های بازاریابی اینترنتی مثل تبلیغات و ایمیل مارکتینگ تا وقتی که از آن ها به طور مستمر به کار می برند مهم هستند و به محض متوقف کردن خدمات های خود با افت زیادی یا از دست رفتن آن مجرای بازاریابی روبرو می شویم.

اما بازاریابی محتوایی و سئو برای کسب و کار شما اهمیت افزوده ای پایدار بوجود می آورد که حتی بعد از متوقف کردن فعالیت های خود تا زمان ها برای شما سودآور خواهند بود.

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

موفقیت در سئو احتیاج وقت و سعی زیادی است اما دست یابی به آن پایداری زیادی خواهد داشت.و تا زمان ها به یکی از پر اهمیت ترین مجر اهای بازاریابی شما تغییر خواهد یافت.

برای رسیدن به این نقطه باید استاندارد های سئو را به طور صحیحی بشناسیم، در ادامه مقاله سئو مقدماتی مهمترین خدمات هایی که برای موفقیت در سئو باید انجام دهیم را با هم مرور خواهیم کرد.

مهم بودن سئو در چیست ؟

بیشتر مخاطبان اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتور های سرچ اصلی مثل گوگل، بینگ و یاهو می یابد. از این‌ جهت سئو مقدماتی مناسب کلید شما برای رسیدن به مخاطب بیشتر است. علاوه براین موتور های سرچ همان موردی را در اختیار مخاطبان قرار می دهند که آن ها بدنبالش هستند.

به همین علت در مقایسه با تبلیغات آنلاین مشتریان اعتماد زیای تری به سایت شما خواهند داشت و این کار نشان می دهد که اهمیت سئو چیست و به چه علت باید به آن دقت کرد.

لغات جستجو شده بواسطه کاربران در موتور های جستجو اهمیت زیادی دارند، تجربه نشان داده است که جذب کاربر زیاد از راه گوگل می تواند موفقیت هر شرکتی را ضمانت کند.

بازدید بدست آمده از شیوه های سئو بر هر مدل تبلیغ برتری داشته و در طولانی مدت مبلغ کمتری را همچنین به شما تحمیل خواهد کرد.

چرا موتور های جستجو احتیاج به سئو دارند؟

گوگل موتوری فعال است اما همچنان احتیاج به یاری کاربران دارد، آن ها همواره در تلاشند تا نتایج خوب تری را به مخاطبان اینترنتی عرضه دهند، با این حال محدودیت‌ هایی در این راه وجود دارد که احتیاج به سئو سایت را بوجود می آورد.

سئو مقدماتی اشتباه میتواند شما را از نظر مخاطبان مخفی کرده و همه سعی شما را هدر دهد، در نتیجه رقبای شما با محتوایی ضعیف تر مخاطب و محبوبیت زیاد تری داشته باشند.

ربات های خزنده گوگل معیار هایی نسبتا معینی برای متوجه شدن محتوای صفحه دارند که در صورت توجه آن ها شانس شما برای بدست آوردن جایگاه افزایش می یابد. این معیار ها را اصطلاحاonpageseoنامگذاری می کنیم و برای موفقیت باید حقیقتا بدانیم که این معیار ها در سئو مقدماتی چیست.

سئو کلاه سیاه و کلاه سفید :

استفاده از روش های سئو مقدماتی در سبب رضایت مشتریان و توجه تمام قوانین و اصول در این راه را سئو کلاه سفید نامگذاری می کنند ، اما استفاده از ضعف موتور های سرچ و روش های فریب آن ها در کنار عدم مهم بودن به رضایت مخاطبان را شیوه کلاه سیاه می شناسند.

هرچند ماه یک دفعه گوگل این روش های کلاه سیاه را شناسایی کرده و سایت هایی که از این شیوه استفاده کرده‌اند را تنبیه خواهد کرد. برای دید بهتر نسبت به این مسئله مطالعه مقاله روش های سئو می تواند برای شما پر فایده باشد.

پر اهمیت ترین مراحل سئو سایت چیست؟

سئو مقدماتی و بهینه سازی یک سایت پردازشی وقت بر و همیشگی است. روش ها و شیوه های زیادی برای بدست آوردن جایگاه بهتر در نتایج گوگل وجود دارد که هر یک می توانند اثر مثبتی در این پردازش داشته باشند. برای موفقیت در سئو هر سایت احتیاج به 3 بازوی اصلی هستیم که عبارتند از:

1- سئو تکنیکال :

استانداردسازی کدنویسی سایت، توجه به اصول سئو در طراحی، نماد گذاری استاندارد، بهینه سازی سرعت سایت، طراحی نسخه ریسپانسیو و نکاتی از این دست را سئو تکنیکال نامگذاری می کنند.

برای آغاز فعالیت های مربوط با بازاریابی محتوا قبل از هر مورط به یک بستر قدرتمند و سایت استاندارد احتیاج خواهیم داشت.

2- بازاریابی محتوا :

خدمات هایی شامل شناسایی لغات کلیدی ارزشمند، ارزیایی رقبا، تدوین برنامه محتوایی، تهیه محتوای ارزشمند، برچسب گذاری و دسته بندی، لینک سازی داخلی و … را می شود قسمتی از پردازش بازاریابی محتوا دانست. موفقیت در سئو عدم محتوا تقریبا غیرممکن است.

3- لینک سازی هدفمند :

توجه به استاندارد های سئو مقدماتی تکنیکال و تهیه محتوای ارزشمند می تواند شما را به صفحه نخست نتایج گوگل برساند اما برای بدست آوردن رتبه 1 و رقابت با سایت های قدیمی تر شما احتیاج به لینک سازی خارجی برای سایت خود هستید. فعالیت در رسانه های اجتماعی، فروم های حرفه ای، کامنت مارکتینگ، خرید بک لینک، خرید رپورتاژ خبری و … را اصطلاحا SEO Off-page می نامیم.

بهترین شیوه برای آموختن سئو چیست؟

پردازش آموزش سئو کمی پیچیده و وقت بر است. همواره شما وقتی که به دنبال نکته یا عنوان خاصی هستید با یک مقاله آموزشی در زمینه سئو روبرو می شوید که اطلاعات دقیق اما محدودی را در همان حوزه به شما ارائه می کند.

با مطالعه این مقاله سئو مقدماتی احتمال دارد به مطلب سئو علاقه مند شده و به جستجو مقالات و آموزش های بیشتری باشید.

مطالعه مقالات آموزشی اهمیت و مفید است اما یک اشکال اساسی دارد. پس از زمان ذهن شما را سبب تناقض و پراکندگی خواهد کرد. برای پرهیز از این رخداد پیشنهاد می کنیم بعد از آنکه شناخت اولیه با معانی سئو بدست آوردید به دنبال منابع جامع یا کتاب های آموزش سئو باشید. مناسب ترین راه برای آموختن سئو مقدماتی به توضیح زیر است:

1- مطالعه یک کتاب پایه :

کتاب های آنلاین زیادی هستند که معانی اولیه و عمومی سئو مقدماتی را به شما فرا می دهند. این کتاب ها به شما یاری می کنند که خیلی زود با اصطلاحات معروف این زمینه آشنا شوید و راه درست برای آغاز سئو را فرا بگیرید.

2- مطالعه مقالات یا دیدن ویدئو تخصصی :

بعد از مطالعه کتاب شما شناخت اولیه با مفاهیم را بدست می آورید اما برای استفاده از آن ها خوب است که برای هر یک زمان بیشتری گذاشته و مقالات حرفه ای یا ویدئوهای آموزشی مربوط با آن عنوان را ارزیابی کنید.

3- شرکت در دوره های آموزشی سئو :

وقتی که دانش و تجربه نسبی در حوزه سئو مقدماتی را بدست آوردید دیگر صرف زمان برای آموختن شخصی و مطالعه مقاله منطقی نیست.

شما می توانید با شرکت در دوره های حرفه ای آموزش سئو در وقتی کوتاه دانش خود را کامل کرده و روش های کاربردی زیادی را فرا بگیرید.

مفهوم کلی درباره ی سئو که باید بدانید

سئو مقدماتی دنیای پیچیده و جالبی دارد به صورتی که اشخاص خیلی بیشتری در دنیا برای آموختن و آماده سازی سئو برروی وبسایت و وبلاگ های خود زمان زیادی را صرف می کنند.

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

در ادامه همراه با سئو تهران باشید . سئو که همانگونه از نامش پیداست ، عملکرد های بهینه سازی موتور جستجو است . در مقاله سئو مقدماتی تلاش داریم تا شما را با اصول و اصطلاحات نخست سئو آشنا کنیم .سئو (بهینه سازی موتور جستجو) به مفهوم فریب و یا دستکاری موتور های سرچ با شیوه های غیر اخلاقی نیست.

آن ها برای یاری کردن به بهبود رویت و ارتباط وب سایت ها در نتایج سرچ طبیعی با هدف رسیدن به رنک بندی بالا، بوجود آمده اند.سئو مقدماتی را می توان گروهی از شیوه ها برای عوض کردن استراتژیک وب سایت ها دانست. این پردازش به بیان پر اهمیت ترین علل مربوط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج سرچ، می پردازد.

سئو مقدماتی پردازش راحتی نیست که به آسانی پیاده سازی شود به دلیل آن که نیازمند دانش زیاد، علم پیش زمینه ای و تحمل است. موتور های سرچ با عوض کردن مداوم الگوریتم های رنک بندی خود غیر قابل پیش بینی هستند؛ در نتیجه وظیفه مهندسین سئو آپدیت نگه داشتن اطلاعات خود در این حوزه است.

شیوه کار موتور جستجو

جستجو مانند گوگل از نرم‌افزار های متفاوتی تشکیل شده‌اند که هر یک یک هدف و شیوه کار معینی دارند، ربات یا نرم‌ افزار هایی به اسم spider،crowler،indexer و… (شرح آن ها در این مقاله نمی‌ گنجد!)موتور های جستجو به یاری این ربات‌ ها در صفحات وب به سرچ می‌ پردازند و مطالب صفحات سایت‌ها را گروه بندی و در پایگاه‌ داده‌ی خود ذخیره ‌می‌ کنند.

وقتی که کاربر عبارتی را سرچ می‌ کند، موتور جستجو در پایگاه داده‌ی خود به سرچ عبارت سرچ شده می‌ پردازد و نزدیک‌ترین نتایج را به صورت به شما نشان می‌ دهد.بنابراین برعکس تصور عموم، موتور سرچ از پیش پایگاه داده‌اش را آماده کرده و این نوع نیست که همان زمان سرچ تمام وب را بگردد.

ارتباط موتور های سرچ و سئو مقدماتی چیست ؟حتماً سوال می کنید ربط این داستان به سئو چیست؟ باید اطلاع داشته باشید مسئله‌ای که در این مطلب مهم است همان الویت‌ بندی و ترتیب نمایش نتایج سرچ است. مباحث سئو همیشه به دنبال پیدا کردن عملکرد هایی است که به یاری آن بتواند سایت مدنظر خود را در نتایج سرچ بهبود ببخشد.

موتور های سرچ با یاری مجموعه‌ای از الگوریتم‌ و دستورالعمل‌ ها تلاش می‌ کنند نتایج را بصورتی اولویت‌ بندی کنند که مخاطب با جستجوی خود مربوط ترین نتیجه را بگیرد.این الویت ‌بندی و ترتیب نمایش به معیار های متفاوتی وابسته است. همواره سبب جلوگیری از سوء‌ استفاده، اطلاعاتی درباره‌ی شیوه ی کار الگوریتم‌ ها انتشار پیدا می کنند.

هدف سئو مقدماتی آشنایی و آشنایی این الگوریتم‌ هاست که بتواند سایت مدنظر خود را در رنک بندی بهبود ببخشد و جایگاه بیشتری در نتایج بدست آورد.نخست الگوریتم‌ های موتورهای جستجو چندان توسعه مند نبودند و بعضی افراد با سوء استفاده از اشکالات الگوریتم‌ ها، سایت خود را در وقت کوتاهی به صفحه‌ی نخست گوگل می‌ رسانند.

ولی اکنون با وجود توسعه های اساسی در الگوریتم‌ ها همواره تنها سایت‌ هایی که به طور حقیقی و درست فعالیت دارند به صفحه‌ی نخست راه پیدا می‌کنند.

مهم بودنseoدر چیست؟

در مقاله سئو مقدماتی به صورت کامل به پرسش اصلی یعنی سئو چیست جواب داده شد، احتمال دارد این پرسش به ذهن شما خطور کند که علل اهمیت سئو چیست و به چه علت باید به دنبال سئو سایت باشیم؟در جواب به این پرسش دو علت مهم وجود دارد که اهمیت سئو را بالا می‌ برد:

۱- بیشتر افراد پرسش ها ذهنی، کالا هایی که هدف خرید آن را دارند و خلاصه هر مقاله ای که می‌ خواهند از آن بیشتر بدانند را در اینترنت سرچ می‌ کنند. با سئو مقدماتی و بهینه سازی سایت می‌ توانید در نتایج این سرچ ها ظاهر شوید، کلیک و بازدید زیاد تری بگیرید و کاربر بیشتری داشته باشید.

۲- موتور سرچ همان موردی را به کاربر نشان می‌ دهد که کاربر در سرچ آن بوده است! به این مفهوم که اگر کاربری با سرچ وارد سایت شما شده، به دنبال کالا یا مطلب شما بوده است. بنابراین او یک مخاطب هدفمند است که احتمال تبدیل شدن این فردی به مشتری خیلی بالا می‌ باشد.

به چه علت باید از سئو یاری بگیریم؟!

همواره ادمین‌ های سایت برای فروش زیاد تر، افزایش ترافیک سایت و برند سازی، مبلغ های زیادی را جهت تبلیغات صرف می‌ کنند.

همواره این تبلیغات در بازه‌ی زمانی موقت با صرف مبلغ های زیاد نتایج خوبی را به دنبال دارند ولی به محض قطع این تبلیغات، نتایج دریافتی به طور زیادی افت پیدا می‌ کنند.

یکی از دلیل هایی که سبب شده بیشتر اشخاص به سوی سئو جذب شوند، مبلغ ها به نسبت کمتر و ماندگاری زیاد تری آن است.

سئو مقدماتی اگر با شیوه درست و اصولی انجام شود و ادامه بیابد تا زمان هایی نتیجه‌ی خوبی آن را حس خواهید کرد و در طولانی مدت از نظر مبلغ هم صرفه جویی می‌ کنید. همینطور (همان‌ گونه که بیان شد) ترافیک ورودی سایت هدفمند هستند.

اثر رفتار کاربران بر سئو چیست؟

الگوریتم های جدید گوگل به خصوص الگوریتمRankBrainسعی می کنند تا رفتار مخاطبان زمان سرچ را ارزیابی کرده و متناسب با همان رنک بندی نتایج را بهینه کنند. هر وقت کاربر عبارتی را در گوگل سرچ می کند و یک یا چند نتیجه وجود داشته در پیشنهادات گوگل را انتخاب خواهد کرد.

گوگل به انتخاب مخاطبان دقت زیادی خواهد کرد. بعنوان نمونه اگر یک سایت در رتبه پایینی از نتایج گوگل باشد اما کاربران بیشتری بر روی آن کلیک کنند گوگل جایگاه این سایت را بهبود خواهد داد.علاوه براین وقت حضور مخاطبان در یک سایت تا سرچ مجدد در گوگل اهمیت بخصوصی خواهد داشت.

از وقتی که مخاطب وارد سایت شما می شود تا وقتی که دوباره همان عبارت یا عبارتی شبیه به آن را در گوگل سرچ می کند Dwell Time نامگذاری می شود.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran