درباره ساختن بک لینک معتبر

ساختن بک لینک معتبر شامل کارهای متفاوتی میباشد برای سئو کردن سایت های مورد نظر. سئو به معنای این می باشد که سایتی را بصورت مداوم در کلمه ای کلیدی بالا بیاوریم.

وقتی آن کلمه ها سرچ شد سایت ما از لینک یک تا ده بالا بیاید، فایده بک لینک اینجاست که سایت ما را روز به روز بالا میاورد ولی این بک لینک ها انواع متفاوتی دارد که در ادامه مطلب به ان می پردازیم.

تیم فنی سئو تهران می تواند در بهبود رنکینگ شما در موتورهای جستجو کمک نماید، کافیست سایت خود را به تیم سئو تهران بسپارید.

ساختن بک لینک معتبر

روش های ساختن بک لینک معتبر

ساختن بک لینک معتبر ها انواع متفاوتی دارد که بصورت اختصاصی و جامه و مفید به توضیح انواع ان می پردازیم:

1.بک لینک به صورت بلاگ: با یک سرچ بسیار ساده بلاگ های تاپ که ارزش و اعتبار بالایی دارند پیدا می کنیم که از انواع ان می توانیم رز بلاگ و پرشین بلاگ را نام ببریم.

سپس بعد از پیدا کردن انها باید کار بک لینک را شروع کنیم یعنی ابتدا در بلاگ ها ثبت نام کرده سپس تولید محتوا انجام می دهیم و روی کلمه کلیدی لینک می دهیم به سایت خودمان.

2.بک لینک به صورت انجمن: در اینجا نیز با یک سرچ بسیار ساده انجمن های تاپ که ارزش و اعتبار بالایی دارند پیدا می کنیم که باید مطمئن باشیم که تایید شده google باشند و دارای اسپم نباشند.

در این جا بعد از پیدا کردن فروم ها که تعداد بسیار بسیار بالایی دارد همانند بلاگ ثبت نام می کنیم و بعد می توانیم لینک سایت خودمان همراه کلمه کلیدی را منتشر کنیم در این صورت بک لینک صورت می گیرد.

3.بک لینک ریپورتاژ: بعضی از سایت های اخباری که تعداد بسیار بالایی دارند و در زمینه های متفاوت میباشند را می توانیم پیدا کنیم.

اینجا باید بگردیم و سایت هایی را پیدا کنیم که موضوعی مربوط به موضوع ما را دارند سپس به مدیر سایت بنا به جاهای مختلف سایت از ما پولی می گیرند و لینک سایت ما را مادام العمر در سایت خودشان قرار می دهند.

بعضی سایت ها بعد از گذاشتن لینک سایت ما در سایت خودشان یک نظر سنجی یا ارسال پست راه می اندازند بعضی افراد ممکن است برای خراب کردن سایت ما پشت ما در آن سایت ها بد بگویند.

هدف آنان این است که جلوی کسب و کار ما را بگیرند در این صورت می توان با مدیر سایت صحبت کرد که لینک سایت ما را از آنجا بردارد. جلوی بک لینک گرفته می شود ولی حداقل اسم برند سایت ما خراب نمی شود.

4.بک لینک شبکه اجتماعی: ما می توانیم لینک صفحه ای یا برگه ای که در آن به بحث اختصاصی در مورد کلمه کلیدی می پردازیم برداریم و سپس در شبکه های اجتماعی پخش کنیم.

نکته قابل توجه اینجاست که باید لینک هایی که در شبکه های اجتماعی پخش میکنیم به صورت کد کوتاه باشد یا همان شرت کد که وقتی آن را میزنیم تصویر صفحه همراه تیکه ای از نوشته بیاید.

پیچیده بودن ساختن بک لینک معتبر

گوگل یک ابزاری را خیلی وقته استفاده می کند به نام ادورز این برای این می باشد که اگر کسی نخواست ساختن بک لینک معتبر انجام دهد با استفاده از گوگل ادورز کارش را انجام دهد.

نحوه کار با گوگل ادورز این گونه است که در زمان های متفاوت و در جاهای متفاوت در کلمه کلیدی متفاوت یعنی بنا به تغیر هر کدام پولی را دریافت میکند سپس در چیزی که می خواهند نمایانتان می کند.

پول دریافتی گوگل ادورز یعنی پول قابل پرداخت برای ادورز به صورت دلار میباشد و نکته جالب اینجاست که ماهیانه پول را دریافت می کند و هنگام سرچ گوشه لینک سایت می نویسد adv این همان ادورز است.

بیشتر بخوانید: ایده بک لینک

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید