6 مرحله دیزاین یا درست کردن یک اپلیکیشن موفق

قدم 1 در مقاله ساخت اپلیکیشن آموزشی : تخیل مناسب سبب به دارا بودن اپ عالی می ‌شود ، برای اینکه یک اپلیکیشن گوشی موفق بوجود آورید، نخستین چیزی که باید فراموش نکنید این است که :

– اشکالی را که بواسطه اپ شما می‌تواند حل شود، شناخت پیدا کنید
– درباره توانایی های اپ‌تان تصمیم بگیرید

اپ باید برای مشتری مزیت های ملموس دارا باشد، از جمله کم کردن قیمت ها از راه زیاد شدن بازدهی، عایدی جدید و یا بهتر کردن تجربه کاربری.

قدم 2 : شناخت پیدا کنید ، برای درست کردن یک اپ موفق باید :

– کاربران مقصپد اپلیکیشن خود را به طور آشکار بشناسید.یک اپ همیشه باید با در گمان داشتن کاربران مقصود آن توسعه داده شود. دارا بودن در نظر مقاله ساخت اپلیکیشن آموزشی دیدی آشکار از گروه مقصود، نرخ موفقیت اپ را بالا می برد.

– پلتفرم‌ های گوشی و دستگاه ‌هایی را که جای است پشتیبانی شود شناخت پیدا کنید.پلتفرم ‌های گوشی و دستگاه ‌ها باید با در گمان گرفتن کارکرد سخت‌ افزاری، عمر باتری، بنیه و لوازم جانبی مورد احتیاج انتخاب شوند. علل های بخصوصی که باید زمان انتخاب پلتفرم‌ های گوشی در گمان گرفته شود دارای پوشش دهی، پشتیبانی از دستگاه ‌ها، کارکرد و دیگر توانایی ها است.

– نوع سود را بشناسید ، بازار اپ هیچ گاه به این اندازه پر ازدحام نبوده است. برای آنکه از این منبع یقین پیدا کنید و درست سود کنید، کافی است که توسعه دهنده اپ کارکرد خوبی را هماهنگ با اپ برگزیند. نوع های مختلفی از درست کردن سود از جانب اپ‌ های گوشی موجود است.

که دارای اپلیکیشن ‌های پولی، رایگان ‌پایه های اپ غیر یکسان و داخل برنامه ای، تبلیغات، اشتراک و حق دانلود است.این روش می ‌تواند برای درست کردن سود به کار گرفته شود. با این صورت در مقاله ساخت اپلیکیشن آموزشی، کارکرد توسعه‌ دهنده باید با اپلیکیشن یکسان باشد. حیاتی است که توسعه ‌دهنده کاربر را جلب کرده و برای بعد های متفاوت اپلیکیشن هزینه خرج کند.

قدم سومی که شما باید در طراحی یک اپلیکیشن مناسب بردارید

قدم 3 : اپ خود را دیزاین کنید ، دیزاین آپتان همچنین از علل های پر اهمیتی است که در موفقیت اپ در بازار اهمیت دارد. یک پیشرفت کننده اپ باید بر روی دیزاین واسط کاربری و توانایی های چند-لمسی برای دستگاه‌ های لمسی تمرکز کند و استاندارد های دیزاین پلتفرم را همچنین در نظر بگیرد.

در حال کنون تاکید بر روی دیزاین واسط کاربری است به دلیل آن که نقشی ضروری را در موفقیت اپ بازی می ‌کند. دیزاین اپ هروزه علاقمند تر می‌ شود به دلیل آن که اثر آنی بر ذهن کاربر می ‌گذارد و در عین این توانایی به کار بردن از اپ را همچنین تضمین می ‌کند.

قدم 4 : کارکرد خود را برای توسعه اپ شناسایی کنید – بومی (native)، وب و یا هیبرید.منتخب کردن به گفته مقاله ساخت اپلیکیشن آموزشی رویکرد صحیح برای توسعه اپ خیلی پر اهمیت است. به صورت ایده‌آل، کارکرد توسعه اپ باید طبق با محدودیت‌ های وقت و بودجه مشتری باشد.

– اپلیکیشن بومی (Native) : اپ ‌های بومی مناسب ترین تجربه کاربری را به وجود می ‌آورند ولی توسعه آن ها احتیاج مند وقت و مهارت خیلی بیشتری است. این‌ اپ ‌ها بصورت اساسی بخصوصی یک پلتفرم هستند و احتیاج به مهارت کارشناسی و علوم دارند. پیشرفت اپ ‌های بومی هم قیمت بر و هم وقت بر است و مناسب ترین تجربه کاربری را در بین تمام کارکرد های احتمالی، به دنبال دارد.

– وب اپلیکیشن : پیشرفت اپ ‌های وب زود و کم هزینه است و می ‌توانند در این مقاله ساخت اپلیکیشن آموزشی بیان کرد در چندین پلتفرم اجرا شوند. این اپ ‌ها با به کار بردن از کد HTML5، CSS و JavaScript پیشرفت پیدا می‌ کنند. این اپ‌ های وب از اپ‌ های بومی قدرت پایینی دارا هستند .

– اپلیکیشن هیبرید : کارکرد هیبرید بروزترین کارکردی است که برای پیشرفت هر مدل اپ به کار می‌ رود. این کارکرد کانتینر های بومی از قبل ساخته را با کدینگ وب در حال فعالیت ترکیب می‌ کند تا به مناسب ترین خصوصیت های هر دو جهان دست پیدا کند.

در این کار کرد، پیشرفت دهنده کد وب را با زبان بومی عظیم می‌ کند تا توانایی های خارق العاده ای درست شده و به API های بومی که از راه JavaScript در دسترس نیستند، بتواند دسترسی پیدا کند. این شیوه در اول کار است و امکان توسعه زیاد تری دارد.

قدم پنجمی که در طراحی اپلیکیشن رو به رو دارید

قدم 5 : یک مدل نخستین توسعه دهید ، مرحله پس از آن در مقاله ساخت اپلیکیشن آموزشی بعد از شناسایی کارکرد، پیشرفت یک نمونه نخستین است. این کار در حقیقیت فرآیند گرفتن یک نظر و تبدیل آن به اپلیکیشنی با توانایی های پایه‌ ای است. یک مدل نخستین فروش ایده‌تان را به خریداران ممکن آسان می ‌کند.

خریدارانی که توانایی دارند به جای اینکه فقط توصیف کالا را بخوانند یا تجسم کنند، مزیت های ملموس را حقیقتا مشاهده می کنند. این فعالیت در جذب سرمایه گذران و کار با سازندگان و گرفتن گواهی خیلی سودمند است.

قدم 6 : تست کننده ‌های بتا را شناخت پیدا کنید. به بازخوردشان گوش دهید و آن هایی که مربوط هستند به کار بگیرید.بتا تستینگ (Beta testing) نخستین فرصت در مقاله ساخت اپلیکیشن آموزشی برای گرفتن بازخورد از مشتریان مقصود شماست. این عنوان بویژه به این علت پر اهمیت است که ممکن دیده شدن شما در اپ استور را زیاد می کند.

این کار نه فقط ریسک کالا را کم می کند بلکه برای شما انگیزش نخستین را در اپ استور بوجود می آورد. شناخت بتا تستر ها وظیفه پر اهمیت دیگری است که موفقیت اپ را ضمانت می‌ کند.آماده شدن برای درست کردن بتا :

– مشتری قصد را تعریف کنید ، شناختن و تعریف روشن مخاطبین مقصود خیلی پر اهمیتی است. این کار شما را در زمان استفاده‌تان از بتا تستر توانا به شناسایی تستر های صحیح می ‌سازد. تحقیقات بازاریابی پیش از این در درک تحلیل بازار پردازش بتا تستینگ را راحت می ‌کند و یاری شایانی به شما خواهد کرد.

– باگ‌ ها را حذف کنید ، قبل از تست بتای اپ بر روی پلتفرم ‌های مختلف، کافی است که بیشترین دستگاه‌ هایی را که باگ ‌های ویژه را از بین می ‌برند، در گمان بگیرید. آلفا تستینگ با اندازه کمی از کاربران یاری می کند تا باگ‌ های بیشتری را حذف نمایید. در این صورت، برنامه پوشش دستگاه همچنین در این مقاله ساخت اپلیکیشن آموزشی عنوان شده برای اطمینان از کیفیت اپ گوشی اهمیت بیشتری دارد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام