طراحی اپلیکیشن ارزان 

داشتن یک اپلیکیشن ارزان قیمت تخصصی و زیبا و کاربردی برای هر کسب و کاری که در شرف پیشرفت است ، جز واجبات به حساب می آید ، در این مقاله سعی داریم درباره کلیت اپلیکیشن به شما توضیحاتی ارائه کنیم ، لازم به ذکر است برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی می توانید با کاشناسان مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران از طریق راه های ارتباطی که زیر همین مقاله قرار دارد ، مشاوره رایگان تخصصی دریافت کنید. با ما همراه باشید…

گوشی همراه، که در این مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان قیمت عنوان شده ضمن آشنایی کسب‌ و کار های جدید، کسب‌ و کار های قبلی را داخل عصر جدیدی کرده ‌اند. وب‌ سایت‌ ها و پلتفرم‌ های همگانی فقط راه فروش کالا و بالا بردن معیار بخصوص برند نیست. در حال کنون تمام شرکت ‌ها به توانایی اپلیکیشن‌ های گوشی و ظرفیت سودآوری آن ‌ها پی برده ‌اند.

ممکن است برای رسیدن به مقاصد کسب ‌و کارتان همچنان به وب‌ سایت خود پیوسته باشید. ممکن است قیمت مالی و وقت درست کردن برنامه، شما را از این کار منصرف کرده باشد. ولی سوال اصولی در این مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان قیمت این است که قیمت درست کردن یک اپلیکیشنِ سفارشی گوشی مگر چه اندازه ای است که شما را از درست کردن آن منصرف کرده است؟

مستقیم برویم سراغ اصل مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان قیمت وابسته به این است که. هیچ فرمول جادویی و معینی برای تعیین قیمت درست کردن اپلیکیشن وجود ندارد.

پلتفرم برنامه (اندروید، iOS، ویندوزفون و …) پر اهمیت است؛ پیچیدگی برنامه پر اهمیت است؛ مقطع حرفه ای برنامه‌نویس ‌ها پر اهمیت است.

و خیلی از ارزش های دیگر که در معین کردن قیمت درست کردن برنامه دخیل هستند. در این مقاله، ارزش ها و متغیر های اثرگذار بر روی قیمت درست کردن برنامه را وارسی می ‌کنیم تا اگر هدف درست کردن یک اپلیکیشن گوشی داشتید با چشمان باز آغاز کنید.

اپلیکیشن سفارشی گوشی چیست؟

بدون داخل شدن به جزئیات اصولی، اپلیکیشن‌ های گوشی به گروهی از نرم‌افزار ها بیان می‌ شود که بویژه اجرا روی دستگاه‌ های همراه مانند اسمارت‌فون ‌ها و تبلت ‌ها است. سه مدل اپلیکیشن گوشی داریم در مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان قیمت که هر کدام فواید و نقص هایی دارند :

 • Web
 • Native
 • Hybrid

اپلیکیشن زیر نظر وب (Web App)، نسخه‌ی گوشی ‌پسندی از سایت است که مناسب با سایز کوچک گوشی های موبایل نشان داده می ‌شود. نسخه‌ی گوشی سایت، زمان های است که به یک استاندارد تغییر یافته و گوگل همچنین کم‌کم داشتن چنین نسخه‌ای را علل پر اهمیتی در بهتر کردن سئوی سایت معرفی کرده است.

این عنوان در این مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان قیمت سبب شده تا برخی کسب ‌و کار ها شامل  یک اپلیکیشن زیر نظر وب باشند. ولی آمار ها مشخص می کند که استقبال از آپ های موبایل خیلی زیاد تر از وب اپلیکیشن‌ ها است.Native App به اپ ‌هایی بیان می ‌شود که برای سیستم ‌عامل ویژه ای (بطور نمونه iOS یا اندروید) درست می‌ شوند.

و همواره از راه مارکت‌ ها برای دانلود در اختیار مخاطبان جای می ‌گیرد. این مدل برنامه ‌ها بویژه برای برنامه ‌های مختلفی که عناصر بیشتری در آن وجود دارد، تجربه‌ی مناسبی را برای مشتری به وجود می ‌آورند.

ولی عیب اساسی شان، احتیاج به درست کردن نسخه ‌ی مجزای برنامه نه‌ تنها برای پلتفرم‌ های متفاوت (iOS و اندروید و …) بلکه حتی نسخه‌ های مختلف برای سازگاری با دیوایس‌ های متفاوت یک پلتفرم معین است.

اپلیکیشن‌ های هیبریدی (Hybrid App)، اختلاف ساختشان پایین تر است. این برنامه‌ ها فقط با یک زبان‌ برنامه ‌نویسی نوشتاری می ‌شوند که بر روی پلتفرم ‌های متفاپتی توانایی اجرا دارد و کارکرد آن حقیقتا مثل برنامه ‌های Native است. طبیعتا این مدل برنامه ‌ها به دلیل پیشرفت و نگه‌داری ساده تر، بیشتر از دو مدل پیش از این مورد استفبال جای می ‌گیرند.

به چه دلیل کسب ‌و کار شما احتیاج به درست کردن یک اپلیکیشن گوشی است؟

ممکن است تا حال به اندازه‌ی لازم موفقیت اپلیکیشن ‌های گوشی و فوایدشان را مشاهده یا شنیده‌اید. برای یادآوری و آگاهی رسانی به آن ‌هایی که نمی ‌دانند اندازه ای از فواید را در مقالهساخت اپلیکیشن ارزان قیمت معرفی می‌ کنیم :

۱- اپلیکیشن گوشی معیار کسب ‌و کار شما را نزد مشتریان بالا می برد.

گوشی پسند بودن، عنوانی غیرقابل انکار است و برای دادن تجربه‌ی خوب به کاربران حیاتی است. پر اهمیت ترین فایده اپلیکیشن ‌های گوشی، افزایش دسترسی کاربران و بنابراین وسعت بخشیدن به بازار مقصود شماست.

در حال کنون دست هر فردی یک اسمارت‌فون نمایش داده می ‌شود.

و حدودا ۲ ساعت و ۵۱ دقیقه از زمان روزانه مردم صرف کار کردن با گوشی می‌شود.برنامه ‌های گوشی به کاربران می گذارد تا بدون اینکه احتیاج باشد پشت سیستم بروند یا لپ ‌تاپ خود را فعال کنند از درون همان گوشی، هر لحظه و هر جا با شما در ارتباط باشند. بدین ‌صورت شما فرصت خوبی برای ارائه‌ ی فعالیت زیاد تر به مخاطبانتان دارا خواهید داشت از جمله :

 1. دادن تخفیف ‌ها و پیشنهاد های بخصوص
 2. دادن آگاهی درباره‌ی کالا یا فعالیت
 3. عرضه‌ی آگاهی رایگان یا پولی
 4. خوب برای پشتیبانی و بازخورد زود تر از جهت مشتریان

چنین فوایدی سبب تقویت ارتباط با مشتری و توسعه وفاداریشان به برند شما می‌شود. در آخر برنامه ‌های گوشی سبب افزایش معیار مشتری (یا معیار زمان عمر مشتری CLV) که یکی از شاخص‌ های پر اهمیت در توسعه کسب ‌و کار ها است خواهد شد.

حدودا ۹۰ درصد کسب‌ و کار ها با این عنوان که تجربه‌ی مشتری اثر کلیدی روی وفاداری و مراقبت آن ‌ها دارد موافق هستند.

2- برنامه‌ی گوشی بازشناسی برند را بالا می برد.

بازشناسی برند به معنی این که زمانی لوگوی یک شرکت را تماشا کرده اید یادتان بیاید که آن را پیش از این  هم جایی مشاهده کرده اید. اصلا پر اهمیت نیست که عنوان کاری آن برند را به یاد آورید.

همین که نماد به چشمتان آشنا بیاید به معنی این که برند را دوباره شناخته ‌اید.با ما در ساخت اپلیکیشن ارزان قیمت همراه باشید.

برنامه ‌های گوشی، برند شما را زیاد تر در معرض دید کاربران جای می ‌دهد و این به این مفهوم است زیاد شدن احتمال خرید. زمانی نماد برندتان به طور ثابت در قسمتی از برنامه، در نوتیفیکیشن ‌هایی که آشکار می ‌شود و دیگر بخش ها نمایش داده شود، به مرور وقت اسمتان بر سرزبان ‌ها افتاده.

و در یاد اشخاص باقی می ‌ماند. حال زمانی برنامه‌ی شما بواسطه  هزاران کاربر دانلود و بچرخد  در حقیقت بازشناسی برندتان توسعخ خواهد شد. خلاصه‌ی مطلب اینکه برنامه ‌های گوشی معیار بخصوص برند را بالا برده که این عنوان ضمن زیاد شدن نقاط تماس مشتری، چرخه‌ی فروختن را هم کم تر می ‌کند.

خیلی راحت است؛ ارتباط زیاد تر با مشتریان ممکن به معنی این که احتمال زیاد شدن نرخ تبدیل مشتری که به مدل خود فروش زیاد تر و از آنجا  که به گفته مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان قیمت سود زیاد تر را به دنبال خواهد داشت.

ادامه مقاله تخصصی اپلیکیشن ارزان …….

اپلیکیشن ارزان گوشی یا نرم افزار گوشی

با ما در مقاله ی ساخت اپلیکیشن ارزان همراه باشیدتا بگوییم که اپلیکیشن گوشی یا نرم افزار گوشی ,اپلیکیشن گوشی اندروید ,اپلیکیشن IOS ، لغت هایی پرکاربرد در این زمان ها هستند که دلیل محبوبیت گوشی ها، به کار بردن از انواع متفاوت اپلیکیشن های گوشی پرکاربرد و جالب هستند که هرروز ارتقا داده می‌وشوند.از وقتی که اپلیکیشن های گوشی وارد بازار شدند.

سریعا در همه قسمت ها مورد کاربرد قرار گرفتند. بازی و سرگرمی، رسانه های اجتماعی ، اخبار، و حتی برای کسب‌ و کار.این یک حقیقت است که اکنون برای هر موردی یک اپلیکیشن وجود دارد.

در واقعیت مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان شما می‌ توانید همه سفر خودتان را با اپلیکیشن ها برنامه ریزی کنید، رستوران‌ ها، محل‌ های تفریحی ، رزرو هتل و …. .

سیستم عامل گوشی

همه این ابزار ها که در دسترس شما جای گرفته اند اپلیکیشن گوشی یا نرم افزار گوشی اسم دارند که احتمال دارد براساس مدل سیستم عامل یک موبایل همراه، برای اجرا احتیاج به بستر و سیستم عامل مورد احتیاج خود باشند. یک اپلیکیشن گوشی احتمال دارد بر اصول سیستم عامل اندروید باشد که در این صورت به این نرم افزار اساسا اپلیکیشن گوشی اندروید می گویند.

یا احتمال دارد سیستم عاملی که این نرم افزار را اداره می کند بر اصول IOS باشد که در این صورت به آن اپلیکیشن IOS یا اپلیکیشن اپل بیان می کنند. برای دیگر سیستم عامل ها مثل ویندوز فون، بلک بری، جاوا، سیمبین و غیره همچنین اپلیکیشن هایی بسته به مدل بستر سیستم عامل انجام گرفته شده است.

ارتقا دهندگان اپلیکیشن گوشی، همانگونه که تلاش کرده اند به گفته مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان براساس دستگاه های متفاوت ورژن های مختلفی از نرم افزار را عرضه دهند، برای سیستم عامل های متفاوتی که احتمال دارد بر روی گوشی به عمل رود همچنین تلاش می کنند به ساخت و طراحی ورژن های متفاوتی از یک اپلیکیشن گوشی بپردازند.

اپلیکیشن ها در اینترنت یا فروشگاه های آنلاین به آسانی قابل دسترس هستند، اکتر نرم‌افزار هایی که ما در زمان روز از آن‌ ها به کار می بریم در نظر مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان جزو این تعریف به شمار می روند.با افزایش خیلی بیشتر تعداد اپلیکیشن ها، گوگل قصد گرفت تا برای آسانی مخاطبان در فروشگاه گوگل پلی و همینطور یاری برنامه نویسان گروه بندی های را بوجود آورد.

مخاطبان کالا ها شرکت اپل همچنین که شامل سیستم عاملiOSهستند،که می شود برای دانلود اپلیکیشن از سرویس App Store شرکت به کار برد.

در این سرویس هزاران اپلیکیشن برای به کار بردن موجود است.به عنوان نمونه مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان نرم‌افزار تلگرام، فتوشاپ، گوگل کروم، اینستاگرام و یا بازی‌ های رایانه ای همگی اپلیکیشن های وجود داشته در این فروشگاه ها هستند.در ادامه درباره دو سیستم عامل عملکرد گوشی اندروید و سیستم عاملiosشرحیاتی خدمتتان عرض می کنیم:

سیستم عاملiOS

IOS نخستین و تنها نسل سیستم عامل‌ اپل برای گوشی های موبایل و تبلت ها است که بواسطه شرکت اپل در سال بیان گردید .تا قبل از سال همچنین به اسم iPhone OS شناخته می‌ شد.این سیستم عامل تنها برایiphoneطراحی شده است و همین دلیل افزایش یکسانی میان نرم افزار و سخت افزار می شود.

و شامل نسخه های مختلفی است که هر یک از ان ها توانایی ها و خصوصیت های خارق العاده ای را شامل می باشد.فرق وب سایت با وب اپلیکیشن چیست؟

وب اپلیکیشن یک نرم افزار عملکردی است که بعد از ارزیابی و تجزیه تحلیل یک مجموعه و معین کردن دقیق نقش ها، کاربرد ها، عمل گر ها و روال ها برای آن گروه طراحی می شود.

و قابل عرضه در رسانه داخلی و اینترنت می باشد.در نتیجه مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان با اهمیت به احتیاج وب اپلیکیشن به آشنایی مجموعه و تجزیه ارزیابی، طراحی و آماده سازی آن مدت زمان بیشتری احتیاج دارد و مبلغ بیشتری را هم صرف می کند.در مورد تفاوت وب اپلیکیشن با وب سایت نظر ها متفاوت و بعضی زمان ها تفاوت های خیلی ظریف وجود دارد که اساساسا تشخیص فرق هارا خیلی پیچیده می کند.

همواره این دو اصطلاح به صورت اشتباه به جای هم کاربرد دار می شوند و با اهمیت به فرق های تخصصی و ریز و ظریفی که موجود نیست نمی توان به کاربرد اشتباه این دو کلمه با هم اشکال گرفت.

همواره وب سایت به یک برنامه عملکردی بیان می شود که در اینترنت عرضه می شود و به منتشر کردن یک خبر یا یک مطلب و یا عرضه توضیحات در مورد یک فعالیت می پردازد.

پس می توان در مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان بیان کرد که تاکید وب سایت بر محتوا می باشد اما وب اپلیکیشن بر اساس و تعامل تکیه دارد.

یک وب سایت یک مقاله را برای همه بصورت یکسان نشان می دهد اما برای نمونه، یک وب اپلیکیشن ارتباط با کاربر با اهمیت به خصوصیت هایی که در اثر تعامل با مخاطب بدست آورده، اطلاعات را تحلیل می کند.

و مقاله ای را به مخاطب نشان می دهد که مورد احتیاج آن کاربر است و به سلیقه، سن، توانایی مالی و جنسیت او خیلی نزدیک است و این مقاله مختلف با مطلبی است که به یک مخاطب دیگر نشان داده می شود.

یک نمونه دیگر، یک پزشک یک وب سایت دارد و یک تعدادی اطلاعات را از مخاطب می گیرد.ما را در مقاله ی ساخت اپلیکیشن ارزان همراهی کنید.

و بعد یک تعدادی خدمات را به آن ها عرضه می دهد بطور نمونه مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان بعد از ثبت نام کاربر در سایت، مشتری می تواند پرسش های پزشکی خود را سوال کند و پزشک به آن ها جواب دهد.

بعد از زمانی پزشک اطلاعاتی از بیماران و مشتریان سایت خود دارد، که می تواند با طراحی یک وب اپلیکیشن به تجزیه و ارزیابی آماری این اطلاعات بپردازد.

و با اهمیت به سن و جنسیت و شرایط مکانی زندگی بیماران و اشکالاتی که برای آن ها اتفاق افتاده است و در سایت پرسش نموده اند، به شناخت بیماری و شیوه های درمان بهینه تر برسد ویا آن که اتفاق عوارض دیگر را پیش بینی نموده و به بیمار آگاهی بدهد و یا آن که با اهمیت به اشکالات بیمار راهنمایی های ریزبینانه تری را عرضه نماید.

طراحی کردن اپلیکیشن ارزان

در جهانی که در آن زندگی می کنیم با اهمیت به ارتقا و توسعه فناوری و همچنین ساخت اپلیکیشن ارزان، شاهد محبوبیت هروزه موبایل های تلفن هوشمند در میان مردم هستیم. به صورتی که به کار بردن از رایانه و لپتاپ های شخصی نسبت به موبایل های هوشمند کاهش یافته است.

با اهمیت به این عنوان می توان بیان کرد در مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان همگام بودن با فناوری یکی از معیار های موفقیت در هر کسب و کار است و طراحی کردن اپلیکیشن در کنار طراحی سایت یکی از نکاتی است که از اهمیت زیادی دارا است. شما با طراحی اپلیکیشن های مناسب با کسب وکارتان می توانید تعامل مناسب تری با مشتریان خود دارا باشید.

و از رقبای تجاری خود سبقت بگیرید.طراحی کردن اپلکیشن های گوشی همراه واقعیت پردازشی است که برای تهیه و طراحی برنامه های گوشی همراه طی می شود تا آن ها بر روی سیستم عامل های متفاوت موبایل های هوشمند اجرا شوند. به عنوان نمونه همان گونه که می دانید سیستم عامل گوشی های گوگل، اندروید و سیستم عامل گوشی های اپل IOS است.

و هر سیستم عامل خصوصیت ها و قوانین ویژه به خود را دارد و اپلیکیشن های اندروید با زبان جاوا اسکریپ و اپلیکیشن های گوشی در IOS با زبان C نوشته می شوند.کافی است در مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان این را بدانید شما توانایی ندارید یک اپلیکیشن طراحی کنید.

و آن را در همه سیستم عامل های تلفن همراه تطبیق دهید بلکه باید فرق های بین هر سیستم عامل را در نظر بگیرید و برای هر یک از آن ها اپلیکیشن متفاوت ای طراحی کنید.

اپلیکیشن ارزان اندروید

اپلیکیشن اندروید همان نرم افزار موبایل های هوشمند با سیستم عامل اندروید است که این کارایی را برای مخاطبان بوجود می آورد تا با اهمیت به احتیاج ها، خدمات های هروزه خود و عملکرد هر اپلیکیشن، از آن ها به کار ببرند.

همان گونه که در مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان می دانید سازندگان سیستم عامل های گوشی برای دانلود اپلیکیشن های گوشی با اهمیت به بستر آن فروشگاه هایی را برای مخاطبان موبایل های هوشمند در نظر گرفته اند.

که مخاطبان می توانند با رجوع کردن به این فروشگاه ها اپلیکیشن های مورد احتیاج خود را دانلود کنند. اندروید گوگل همچنین با تکیه بر متن باز بودنش این زمان را در اختیار همگان جای داد تا به ارتقا نرم افزار های اندرویدی بپردازند.

بنابراین در آخر فروشگاه اپ اندروید را به اسم Google Play درست کرد که روند رو به جلویی پیدا کرد به صورتی که هر روز به اندازه ارتقا دهندگانی که در گوگل پلی اپ خود را انتشار می دهند.

اضافه می شد. هم اکنون شما همچنین می توانید برای دانلود اپلیکیشن های اندرویدی به گوگل پلی که بواسطه گوگل درست شده است و یا به فروشگاه اپلیکیشن اندروید بازار رجوع کنید. این اپلیکیشن های اندرویدی با اهمیت به نظر ارتقا دهنگان آن ها احتمال دارد رایگان و یا در برابر دریافت پول و مبلغ در اختیار مخاطبان قرار بگیرند.

احتمال دارد فروشگاه اپلیکیشن اندروید گوگل همه برنامه های ایرانی و فارسی را دارا نداشته باشد و شما نتوانید برخی از برنامه های ایرانی را از آن دانلود کنید.

در این نوع خوب است به فروشگاه اپلیکیشن اندروید بازار که اساسا ایرانی است و از زبان فارسی پشتیبانی می کند رجوع کرده و کار به دانلود برنامه های مورد احتیاج خود نمائید.

اپلیکیشن IOS چیست؟

اپلیکیشن iOSاز دید معماری از 4 بخش جدا تشکیل شده است که در مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان عبارتند از:

 • لایه اساسی که هسته سیستم عامل است
 • لایه شبکه ها
 • لایه فعالیت
 • لایه روی که لایه لمسی می باشد

طراحی کردن سیستم عامل iOS برمبنای ارتباط کاربری مستقیم به مفهوم چند لمسی بودن و به کار بردن کردن از حرکات دست و انگشتان می باشد به صورتی که iOS به حرکات دست شامل از عوض کردن سبب در سه بعد و یا تکان دادن دست واکنش نشان می دهد.

همینطور به آن علت که فایل های سیستمی از مخاطبان پنهان شده است، هنگ کردن گوشی های شامل سیستم عامل iOS به اندازه قابل اهمیتی کم می شود.

در iOS شباهت های بیشتری از دید کاربردی و ساختاری با سیستم MacOS موجود است به صورتی که در هر دو سیستم عامل از سافاری برای سرچ وب و از اپلیکیشن آی تیونز برای پخش موزیک به کار برده می شود.

اپل برای مخاطبان خود فروشگاه اپلیکیشن اپ استور را درست کرده است که در اول دارای ۵۵۲ برنامه بود که ۱۳۵ تای آن ها رایگان بودند و در مدت فقط یک هفته تقریبا ۱۰ میلیون دانلود از اپ استور انجام گرفت این کارکرد ادامه پیدا کرد و در آخر اپ استور تا آخر ماه می 2011 زیاد تر از 500 هزار اپلیکیشن را شامل بود.

و این کارایی برای مخاطبان وجود دارد که هر فردی می تواند با ابزار SDK سیستم عامل iOS، اپلیکیشن درست کند و به گونه ای که از اپل مجوز بگیرد اپلیکیشن خود را با هزینه مورد علاقه در App Store به فروش رساند.با ما در مقاله ی ساخت اپلیکیشن ارزان همراه باشید.

چطور می توان از اپلیکیشن به کار برد

شما برای آن که بشود برای برطرف کردن احتیاج های هروزه خود از اپلیکیشن ها به کار ببرید در اول به یک موبایل تلفن هوشمند، تبلت، آیپد و یا …احتیاج دارید.

سپس همان گونه که در قسمت مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان ذکر کردیم همه اپلیکیشن ها بر روی تمام دستگاه ها قابل اجرا نیستند پس باید با اهمیت به سیستم عامل دستگاه خود اپلیکیشن های مورد احتیاج خود را دانلود و نصب کرده و از آن ها به کار ببرید .

حال که به صورت اساسی با دنیای اپلیکیشن ها شناخت بیابید اگر همچنان برایتان پرسشی در مورد اپلیکیشن ها ، طراحی آن ها وسرمایه گذاری در اپلیکیشن ها و … باقی مانده است می شود در دیدگاه بیان کنید در مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان تا در زود ترین وقت ممکن جواب آن را بدهیم.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

بیشتر بخوانید : پشتیبانی سایت

last update : 2/17/2021

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran