اپلیکیشن چه چیزی می باشد

در جهانی که با اپلیکیشن های متفاوت احاطه شده در نظر مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان ؛ درست کردن اپلیکیشن تخصصی به دغدغه ای بروز برای کارشناسان حیطه ی دیجیتال، تغییر داده شده است. خیلی از شرکت های پیشرفت دهنده ی این اپلیکیشن ها احتمال دارد در سال حتی زیاد تر از بیست تا سی اپلیکیشن همچنین به بازار عرضه کنند.

بیشتر گجت هایی هم که در حال حاضر درست می شوند باید با یک اپلیکیشن درست شوند. از مدل های درون ها گرفته تا خیلی از لوازم خانگی بروز فقط از راه یک اپلیکیشن بر روی موبایل هوشمند شما دارای کنترل هستند.به همین علت در این مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان هدف داریم تا مراحلی که باید برای درست کردن اپلیکیشن تخصصی طی کنید را تشریح دهیم.

در اول اپلیکیشن ها با مقصود سرگرمی کاربران دیزاین و عرضه شدند. آن ها دارای مدل های بازی ها و خیلی از برنامه های راحت کاربردی بودند. ولی با گذر زمان و عوض کردن احتیاج بازار جهانی، پیشرفت دهندگان استراتژی بروزی برای دیزاین اپلیکیشن های خود در جریان گرفتند.

آن ها با وارسی احتیاج های عمومی مردم مثل آنچه که در مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان نام برده شده غذا خوردن، خرید کردن، احتیاج به ورزش کردن و دیگر به این نتیجه رسیدند که می توانند با درست کردن اپلیکیشن های مقصود به این احتیاج ها جواب اثرگذار بدهند. همین خط مشی سبب شد تا اپلیکیشن ها آن صورت ساده ی خود را از دست بدهند.

و ماهیتی محتلف و تخصصی به خود بگیرند.در حال کنون اپلیکیشن ها همه جا موجود است. در رایانه ها، در موبایل های هوشمند، در مترو و حتی در منازل شما. خیلی از کار های روزمره ی ما از راه اپلیکیشن ها صورت داده می شود. مسئله ای که ممکن است بشر بیست سال قبل هیچگاه نمی توانست فکر کند.

اختلاف اندروید و IOS

وقتی است که دو شرکت گوگل و اپل با هم در رقابتی مهم جای گرفته اند. به صورتی که بیشتر شاهد رخدادی غیر منتظره از این دو شرکت هستیم. خیلی از شرکت های مشغول در حیطه ی فن آوری و تکنولوژی برای کالا های خود از سیستم عامل اندروید به کار می برند.

ولی کمپانی اپل با کالا های مختلف خود توانسته بازار بزرگی از مشتریان را در همه دنیا برای خود کند.در ادامه مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان به چند اختلاف اساسی این دو سیستم عامل می پردازیم :

1- رابط کاربری :

سیستم عامل IOS از دید رابط کاربری خیلی راحت و کاربردی است. به صورتی که بیشتر اقشار جامعه از پیر و جوان گرفته تا با سواد و بی سواد توانایی دارند به سادگی با این سیستم عامل تعامل دارا باشند. ولی در این حیطه گوگل بر روی انعطاف سیستم عامل تمرکز دارا است.

باز بودن کد های اندروید این توانایی را به شرکت های متفاوت داده است تا این سیستم عامل را برای شرکت خود تا اندازه ای فردی سازی کنند.

2- منتقل کردن اطلاعات :

به دلیل فیلتر های امنیتی مهمی که اپل بر روی سیستم عامل IOS جای داده است منتقل کردن اطلاعات از راه این دستگاه به دستگاه هایی دیگر از کالا های این شرکت خیلی مشکل است. همینطور اگر بخواهید فایلی را از رایانه شخصی تان، درون کالا های شرکت اپل بریزید بطور کامل با اشکال روبرو خواهید شد.

این به گونه ای است که منتقل کردن فایل از راه سیستم عامل اندروید به رایانه و بالعکس خیلی ساده تر است.

3- فردی سازی :

در حیطه ی فردی سازی و امنیت، درست کردن اپلیکیشن تخصصی در نظر مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان در سیستم عامل IOS انتخاب مناسب تری است. در این سیستم عامل شما حتماً باید اپل آیدی خود را دارا باشید تا بتوانید از فعالیت شرکت اپل به کار ببرید و برای به کار بردن از اپ استور حتما باید این کد را به دنبال پسورد آن داخل کنید.

اما در این حیطه سیستم عامل اندروید کیفیت کم تری از خود مشخص کرده است و همه ی داده های شما را بر اصول سرویس جی میل که امنیت آن همیشه زیر سوال بوده است؛ مراقبت و نگهداری می کند.

مدل های زبان های برنامه نویسی اپلیکیشن

برای درست کردن اپلیکیشن تخصصی باید مدل های زبان های برنامه نویسی اپلیکیشن را بلد باشید تا توانایی داشته باشند برای پلتفرم های متفاوت اپلیکیشن درست کنید. اکنون زبان های برنامه نویسی اپلیکیشن به طور هروزه در حال رشد هستند.از همین جهت ما به شما چند زبان برنامه نویسی پر اهمیت تر که می توان بیان کرد دانستن آن ها برای شما مهم است را توضیح دهیم.

زبان برنامه نویسی Python :

پایتون یکی از فعال ترین و کارایی ترین زبان های برنامه نویسی اپلیکیشن است. در جهان امروز اهمیت آموختن پایتون به اندازه ای است که در بعضی رشته ها مثل مهندسی نرم افزار آن را تدریس می کنند. از راه این زبان برنامه نویسی شما توانایی دارد خدمات هایی مانند آنچه در مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان نام برده شده توسعه وب، پیشرفت اپلیکیشن ها، درست کردن GUI های دسکتاپ، پیشرفت نرم افزارهای کاربردی و ارزیابی داده های عددی و علمی را صورت دهید.

آموختن این زبان برنامه نویسی نسبتاً ساده است و به شما سفارش می کنیم که اگر هدف درست کردن اپلیکیشن تخصصی را دارید حتماً کار با پایتون را فرا بگیرید.

زبان برنامه نویسی Java :

زبان برنامه نویسی جاوا یکی از فعال ترین زبان های برنامه نویسی می باشد. اضافه بر این عنوان، جاوا یکی از علاقمند ترین زبان های برنامه نویسی به شمار می آید. راه آمار بدست آمده سرچ هر ساله جاوا از دیگر رقبایش خیلی زیاد تر است.  ممکن است جالب باشد اطلاع داشته باشید که سیستم عامل اندروید از راه جاوا کد نویسی شده است.

و به همین علت شما می توانید از راه جاوا مدل های اپلیکیشن ها را برای سیستم عامل اندروید درست کنید. همینطور جاوا این توانایی را به شما می دهد که توانایی داشته باشید در مدل های پلترفرم ها اپلیکیشن درست کنید.با ما در ساخت اپلیکیشن ارزان همراه باشید.

زبان برنامه نویسی PHP :

در پیش جاوا، زبان برنامه نویسی PHP یکی از فعال ترین زبان های برنامه نویسی است. برعکس جاوا، PHP در اول فقط برای دیزاین سایت به کار برده می شود و می توانستید با آن مدل های سایت ها را به طور داینامیک دیزاین کنید. ولی با تپسعه فن آوری پدیده ی PHAP آشکار کرد.

و این توانایی را به وجود آورد که در نظر مقاله ساخت اپلیکیشن ارزان بتوان از PHP برای درست کردن اپلیکیشن تخصصی به کار برد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام