شیوه های متفاوت درست کردن اپلیکیشن

برای درست کردن اپلیکیشن مختص خودتان، شیوه های متفاوتی می توانید در پیش بگیرید که در این قسمت از مقاله ساخت اپلیکیشن با کیفیت هر یک را بطور کوتاهی وارسی می کنیم.

شیوه اول : استخدام برنامه نویس های تخصصی.

یک برنامه نویس تخصصی تسلط داشته به زبان برنامه نویسی جاوا برای برنامه نویسی اندروید و یک برنامه نویس تخصصی تسلط به زبان برنامه نویسی سویفت برای برنامه نویسی iOS احتیاج خواهید داشت . حقوق ماهیانه هر کدام از این برنامه نویس ها حدود ۵ میلیون تومان خواهد بود.

و درست کردن اپلیکیشن، بر سبب پیچیدگی آن از دو ماه تا چهار ماه احتمال دارد  زمان ببرد.در این شیوه به گفته مقاله ساخت اپلیکیشن با کیفیت، اپلیکیشن شما در کمترین وقت درست می شود و شما پس از لانچ اپلیکیشن می توانید عوض کردن های مورد نظرتان را بطور سریعی در اپلیکیشن انجام دهید یا باگ های درست شده را در کمترین وقت برطرف کنید.

اما قیمت زیادی را بابت این کار انجام خواهید کرد.  اگر پایه اساسی کار و نظر شما روی اپلیکیشن است، (مثل اسنپ یا زودفود) اقدام به جذب برنامه نویس کنید.

شیوه دوم: بیرون سپاری به یک شرکت عظیم.

شرکت های عظیم برنامه نویسی، برنامه نویسان حرفه ای و تخصصی زیادی را در استخدام خودشان دارند و تجربیات خیلی ارزشمندی در حیطه درست کردن اپلیکیشن های متفاوت کسب کرده اند. اما در نظر هزینه برون سپاری به این شرکت ها همواره خیلی زیاد تر از استخدام برنامه نویس بواسطه خودتان است.

ضمن اینکه اگر پس از تحویل اپلیکیشن ، باگ هایی در آن پدید می آید یا درخواست تغییراتی در آن دارا باشید، احتمال دارد اعمال تغییرات مورد مذبور شما تا چند هفته زمان ببرد. به علت آن که این شرکت ها همزمان روی چندین پروژه عظیم فعالیت می کنند.

و فرصت لازم برای رسیدگی به مشکل های رخ داده در پروژه های پیش از این را ندارند و همینطور هماهنگی میان قسمت های متفاوت شرکت احتمال دارد وقت بر باشد.فقط در صورتی که یک سازمان دولتی هستید، یا همه خصوصیت های اپلیکیشن مورد نظرتان را شناسایی می کنید.

و یا اگر یک اپلیکیشن خیلی پیچیده و حرفه ای می خواهید، فعالیت به برون سپاری به شرکت های عظیم برنامه نویسی کنید.

ادامه ی شیوه های مختلف برای ساخت اپلیکیشن

شیوه سوم: برون سپاری به شرکت های کوچک.

شرکت های کوچک برنامه نویسی که در این فعالیت مبتدی نیستند و تجربیات دارای پذیرفتنی دارند، یکی از مورد های شما در مقاله ساخت اپلیکیشن با کیفیت برای درست کردن اپلیکیشن مورد نظرتان است. شرکت های برنامه نویسی به صورت کافی چابک هستند که در وقتی که به یاری آن ها احتیاج دارید.

به سرعت به درخواست های شما جواب دهند و از جهت دیگر قیمت های آن ها در اندازه استخدام برنامه نویس یا برون سپاری به شرکت های عظیم نیست.

شیوه چهارم: برون سپاری به فریلنسر ها.

فریلنسر ها افرادی هستند که به طور مستقل برنامه نویسی می کنند. شما توانایی دارید در تلگرام، اینستاگرام یا سایت هایی مانند پونیشا فریلنسر های مورد مذبورتان برای درست کردن اپلیکیشن را پیدا کنید.فریلنسر ها همواره با هزینه های کمتری فعالیت می کنند اما برخی آن ها برنامه نویس های تخصصی و باتجربه ای نیستند.

و احتمال دارد در نظر مقاله ساخت اپلیکیشن با کیفیت بعد ها اشکالاتی از دید امنیتی یا دیتابیس برای اپلیکیشن شما رخ دهد. همینطور احتمال دارد فریلنسر ها تعهدی برای پشتیبانی های پس از اپلیکیشن شما نداشته باشند.

شیوه پنجم: به کار بردن از اپ ساز ها.

اپ سازها نخستین دفعه بواسطه دانشگاه MIT برای شناخت دانشجویان و برنامه نویس ها با عملکرد ها و شیوه کاری اپلیکیشن های گوشی عرضه گرید اما پس از آن بواسطه شرکت ها برای دیزاین، درست کردن و فروختن اپلیکیشن به کار برده شده است. وب سایت های معروف اپلیکیشن ساز در ایران شامل: پازلی و اپساز.

فواید نسبی اپ ساز ها هزینه ارزان تر و سرعت زیاد در درست کردن اپلیکیشن است. به یاری اپلیکیشن سازها می توانید در نظر مقاله ساخت اپلیکیشن با کیفیت با کمی یادگیری دیدن، یک اپلیکیشن با توانایی های پایه را پیاده سازی کنید. ولی باید قبول کنید که اپلیکیشن شما الزاما بهینه نیست (به دلیل آن که از یک شیوه از پیش آماده و هماهنگ برای همه به کار برده می شود).

محدود به اصول معینی هستید و نمی توانید هر توانایی و دیزاین که به فکرتان می رسد را در این اصول پیاده سازی کنید و پس از آن در صورت رشد و توسعه اپلیکیشنتان به علت محدودیت در اصول اپ ساز ها نمی توانید اپلیکیشن را به شرکت یا برنامه نویس دیگری بدهید.

اگر بودجه خیلی کمی در اندازه یک یا دو میلیون تومان دارید و می خواهید با پایین ترین قیمت، ایده خود را آزمایش کنید، اپ ساز ها می توانند مورد خوبی باشند. همینطور اگر اپلیکیشن شما یک اپ رایج مانند خبرخوان سازمانتان است و در اپلیکیشن خودتان فعالیت بخصوصی ندارید و تصمیم هم نیست دارا باشید، اپ سازها می توانند مورد مناسبی برای آغاز کار باشند.

موارد دیزاین اپلیکیشن

موارد دیزاین کردن اپلیکیشن  در این مقاله ساخت اپلیکیشن با کیفیت تلاش داریم بعضی از خصوصیت هایی را بیان کنیم که سبب بوجود آمدن برتری یک اپلیکیشن نسبت به اپلیکیشن های سایر می شود.

رابط کاربری خوب : کاربران هر اپلیکیشن مشتریان و مخاطبانی هستند که به مفهوم گرفتن یک ارزش بخصوص اپلیکیشن را نصب می کنند.لذا فعالیت با یک اپلیکیشن باید آنچنان راحت باشد که برای تمام مخاطبان دارای فهم باشد.از خصوصیت های یک اپلیکیشن با رابط کاربری خوب سفارش می کنیم نکاتی چون در مقاله ساخت اپلیکیشن با کیفیت گفته شده.

داشتن سیستم رجیستری ساده، دسترسی به قسمت های متفاوت و رعایت مناسب بین ظاهر و مفاهیم (به عنوان نمونه به کار بردن از رنگ های شاد برای اپلیکیشن های نذری پیشنهاد مناسبی نیست.) را حتما مورد دقت جای دهید.با ما در ساخت اپلیکیشن با کیفیت همراه باشید.

حجم خوب و اندازه مصرف انرژی : هر اندازه حجم اپلیکیشن شما زیاد تر باشد سرعت اجرای آن کم تر خواهد بود .و همینطور محیط زیاد تری را برای نصب آن لازم دارد در نتیجه کاربر وقتی که متوجه حجم زیاد اپلیکیشن شود.احتمال دارد از دانلود آن دوری کند . به گونه ای که اپلیکیشن با حجم پایین تر ممکن مدت زمان زیاد تری مورد کاربرد مخاطبان جای خواهد گرفت.

همینطور مصرف کم انرژی همچنین می تواند به گفته مقاله ساخت اپلیکیشن با کیفیت از علل های اثرگذار بر استفاده زیاد تر مخاطب از اپلیکیشن باشد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام