ساخت اپلیکیشن چگونه است

درست کردن نخستین اپلیکیشن گوشی می‌ تواند به گفته مقاله ساخت اپلیکیشن تهران چالش‌برانگیز باشد. به مفهوم ارائه‌ی یک دیدگاه همگانی در مورد این پردازش، آن را در ۱۲ گام به طور کمک مقدماتی خلاصه کرده‌ایم. در این مقاله ### خواستاریم به 6 مرحله بپردازیم با ما همراه باشید.

اول خلاصه‌ ای از مراحل قبلی را ارائه می‌ دهیم: شما یک نظر دارید، نظر خود را بر روی یک کاغذ دیزاین می‌ کنید و برای آن یک  وایرفریم دارای آزمایش بوجود می آورید . هرچند احتمال دارد در این مرحله حس کنید که کار شما حدودا پایان یافته است، ولی در واقع، پردازش اساسی در این مرحله شروع می‌ شود.

مرحله‌ی 1- back end اپلیکیشن خود را بوجود می آورید.

در حاضر که اپلیکیشن شما به درستی تعریف شده است، وقت آن رسیده تا back end اپلیکشن خود را بوجود آورید. پیشرفت دهنده شما باید درست کردن سرور ها، پایگاه داده‎ ها ، API ها و مسئله ها را ذخیره‌ سازی را شروع کند.موضوع پر اهمیت دیگر که در مقاله ساخت اپلیکیشن تهران آمده است در لیست انجام فعالیت های شما در این مرحله، ثبت‌ نام حساب کاربری برنامه نویس ها در بازار های مرتبط به اپلیکیشن‌ هایی است که شما در حال پیشرفت آن هستید.

تایید شدن حساب کاربری شما احتمال دارد چند روز زمان ببرپ (که این مسئله وابسته به مدل پلتفرم دارد ) و این کار نباید در وقت های آخر صورت داده شود.

دومین مرحله از ساخت اپلیکیشن

مرحله‌ی 2- شکل اپلیکیشن خود را دیزاین کنید.

وظیفه‌ی دیزاینز شما در حال کنون، بوجود آوردن نسخه‌ ای با وضوح زیاد با دقت به وایرفریم‌ های پیش از این شما است.در این مرحله، در نظر مقاله ساخت اپلیکیشن تهران دقت به نظرات امتحان کنندگان در مورد مدل امتحانی شما از اهمیت خیلی زیادی دارا است. در آخر، مقصود شما، بوجود آوردن اپلیکیشنی است که کاربر مورد مذبور شما از آن به کار ببرد، در نتیجه، بازخورد آن‌ ها باید شما را به جهت بوجود آوردن مناسب ترین رابط کاربری منتقل کند.

مرحله‌ی 3- دوباره آزمایش کنید.

وقتی که دیزاین شما، دیزاین شکل اپلیکیشن شما را به آخر رساند، باید دفعه دیگر اپلیکیشن خود را امتحان کنید. تصور نکنید که با دقت به همه کار هایی که صورت داده‌ اید، حال آماده هستید. برای نخستین بار، به گفته مقاله ساخت اپلیکیشن تهران شما کانسپت اپلیکیشن حقیقی خود را به صورت اساسی و در جای صحیج آن در اختیار دارید.

همه عکس های گرافیکی در جای صحیح خود جای گرفته‌ اند، و متن‌ های مورد احتیاج همچنین هماهنگ با آن‌ ها در محل مورد مذبور خود قرار دارند. و این عنوان بدین مفهوم است که شما بالاخره توانایی دارید اپلیکیشن خود را آن گونه که باید و شاید آزمایش کنید.

اپلیکیشن خود را آزمایش کنید، دو برنامه‌ی خوب برای این فعالیت Solidify و Framer اسم دارند. این برنامه‌ ها به شما اجازه می‌ دهند تا مدل های اپلیکیشن خود را داخل برنامه کرده و در مکانی که لازم است لینک‌ های مورد احتیاج را برای امتحان نقایص اپلیکیشن خود از برگه ای به برگه دیگر برای آزمایش قرار دهید.

این مرحله را با مرحله‌ی قبلی که در مقاله ساخت اپلیکیشن تهران عنوان شده اشتباه نگیرید. در آن مرحله مقصود اساسی بوجود آوردن ظاهر اولیه اپلیکیشن شما بود. ولی در این مرحله، شما مدل های حقیقی را اجرا کرده و آن‌ ها را پویا می‌ سازید.

مرحله‌ی 4- تجدید ایده های خود را انجام داده و به درست کردن ادامه دهید.

وقتی که شما امکان انجام امتحان را برای مدل خود بوجود می آورید و بازخورد های زیادی را از کاربران بعدی خود جمع آوری می‌ کنید، باید از این نظر های بروز به مفهوم آراستن نظر خود به کار ببریدـ شما همانگونه می‌ توانید از مدل های خود بخواهید تا به بوجود آوردن عوض کردن در چیدمان اپلیکیشن شما بپردازد و همینطور می‌ توانید از برنامه نویس خود بخواهید تا مواردی را در مرحله‎ی آخر عوض کند.

مرحله پنجم از مراحلی که باید در ساخت اپلیکیشن آن را رعایت کنید

مرحله‌ی 5- به تعریف هر کدام از جزئیات بپردازید.

همانگونه که شما به درست کردن برنامه‌ی خود ادامه می‌ دهید، باید همیشه اپلیکیشن خود را مورد وارسی قرار دهید. به عنوان نمونه، در اندروید، نصب کردن فایل برنامه‌ی شما بر روی یک دستگاه دیگر به مفهوم آزمایش کردن کارکرد آن در یک فضا دیگر کار راحتی است ولی در iOS این وضعیت اختلاف دارد.

در اینجا شما به یک پلتفرم مثل TestFlight احتیاج دارید تا به دانلود و آزمایش اپلیکیشن خود بپردازید.این مرحله، به عنوان پایانی مرحله در کارکرد پیشرفت اپلیکیشن شما به شمار می رود. شما توانایی دارید تا زمان کامل شدن کالا خود، بر اپلیکیشن خود مراقبت داشته باشید.

مرحله‌ی 6- وقت انتشار.

بازار های مرتبط به اپلیکیشن‌ ها، در مورد انتشار یافتن یک اپلیکیشن، از سیاست‌ های مختلفی برخوردارند. به عنوان نمونه در مقاله ساخت اپلیکیشن تهران، اندروید، اپلیکیشن‌ هایی که به طور جدیدی ثبت شده‌اند را سریعا مورد وارسی قرار نمی‌ دهد. باز هم در اینجا iOS بطور اختلاغی عمل می‌ کند. اپل بعد از ارزیابی و تایید اپلیکیشن شما آن را انتشار می یابد.

و پیش از آن اجازه‌ ی منتشر کردن وجود ندارد. و برای این فعالیت چهارچوب وقتی معینی همچنین در نظر گرفته نشده است، ولی شما باید انتظار داشته باشید تا بعد از گذر یک هفته از آن‌ ها پیامی بگیرید.به مفهوم پشت سر گذاشتن این وقت انتظار، شما همینطور می‌ توانید اپلیکیشن خود را در PreApps جای دهید.

همان گونه که از اسم آن مشخص است، PreApps، یک اپلیکیشن بازاریابی است که به برنامه نویس ها فرصت دستیابی به شرایط پیشگام بودن را عرضه می کند. و در این مورد می‌ توانید در کمترین وقت بازخورد هایی را در مورد شاهکار خود بگیرید. در این مقاله.

ساخت اپلیکیشن تهران بیان شد وقتی که اپلیکیشن شما در اپ استور جای گرفت، نوبت آن فرا رسیده تا برای اپلیکیشن خود بازاریابی صورت دهید تا نشان داده شود.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام