دیزاین اپلیکیشن

پیش از هر چیز پر اهمیت است در مقاله ساخت اپلیکیشن شرکتی بدانیم که حضور در محیط گوشی از راه درست کردن اپلیکیشن اندروید و ios یک کار اجتناب ناپذیر برای برخی کسب و کار ها است. هر روز که گذر می کند، جهان پیرامون ما به هم پیوسته تر و هماهنگ تر می شود.گوشی ها که ما را به آگاهی های زیادی اینترنت و دیگر انسان ها اتصال می کنند.

هر روز اندازه زیادی از قبل در زندگی روزانه ما نقش مهمی دارند.لذا خیلی از کسب و کار ها به جهت حضور در این محیط و درست کردن اپلیکیشن مختص برای خودشان هستند.اگر شما هم حس می کنید که در آینده به درست کردن اپلیکیشن مختص خودتان احتیاج پیدا خواهید کرد ، مطالعه این مقاله ساخت اپلیکیشن شرکتی می تواند آگاهی های مناسبی را در حیطه دیزاین و درست کردن اپلیکیشن در اختیار تان جای دهد.

اندروید یا آی او اس

اگر از تصمیم خودتان برای دارا بودن یک اپلیکیشن اندروید یا ios یقین پیدا کرده اید ، آغاز این فعالیت را به بعد (بطور نمونه پس از درست کردن و موفقیت سایتتان) موکول نکنید.زمانی که دیزاین و درست کردن اپلیکیشن و وب سایت بطور جدا صورت داده می شوند.

پس از آن هماهنگ سازی این دو به راحتی ممکن پذیر نیست و احتمال دارد قیمت و زمان قابل اهمیتی را به شما تحمیل کند.بصورت نمونه در مقاله ساخت اپلیکیشن شرکتی احتمال دارد ثبت نام افراد شما روی سایت صورت داده شده باشد و اپلیکیشن همچنین باید یک سیستم ثبت نام شبیه آن داشته باشد و به دیتابیس کاربران پیش از این اتصال یابد.

شرکت های تخصصی مانند اسنپ یک سیستم هماهنگ را آزمایش می کنند. به این گونه که یک نسخه زیر نظر وب از اپلیکیشن خود (در معنا وب اپ) دارند که مخاطبان وب سایت با کلیک با روی آن توانایی دارند به فعالیت شرکت دسترسی دارا باشند.

در این گونه همه خدمات ها و پردازش های عملیاتی کسب و کار روی نسخه های متفاوت اپلیکیشن (اندروید، ios و وب) آماده سازی می شود و مسائل مرتبط به محتوا و مشهور شرکت روی وب سایت وردپرسی انجام می شوند.

موارد لازم برای دیزاین اپلیکیشن

  • رابط کاربری صحیح :

به کار بردن هر اپلیکیشن مشتریان و کاربرانی هستند که در نظر مقاله ساخت اپلیکیشن شرکتی به مفهوم گرفتن یک ارزش بخصوص اپلیکیشن را نصب می کنند.انجام کار با یک اپلیکیشن باید به گونه ای راحت باشد که برای تمام کاربران دارای فهم باشد.از خصوصیت های یک اپلیکیشن با ارتباط کاربری صحیح سفارش می کنیم.

نکاتی در مقاله ساخت اپلیکیشن شرکتی مانند؛ شامل بودن سیستم رجیستری راحت، دسترسی به قسمت های متفاوت و رعایت مناسب بین ظاهر و مفاهیم (به عنوان نمونه به کار بردن از رنگ های شاد برای اپلیکیشن های نذری پیشنهاد مناسبی نیست.) را حتما مورد دقت قرار دهید.

  • حجم مناسب و اندازه مصرف انرژی :

هر اندازه حجم اپلیکیشن شما زیاد تر باشد سرعت اجرای آن کم تر خواهد بود . و همینطور محیط بیشتری را برای نصب آن کافی دارد در نتیجه کاربر وقتی که متوجه حجم زیاد اپلیکیشن شود، احتمال دارد از دانلود آن دوری کند. به گونه ای که اپلیکیشن با حجم پایین تر ممکن مدت وقت زیاد تری مورد کاربرد مخاطبان جای خواهد گرفت.همینطور مصرف کم انرژی همچنین می تواند از علل های اثر گذار بر استفاده کثیر مخاطب از اپلیکیشن باشد.

  • معین کردن دقیق مخاطب :

اینکه اپلیکیشن حقیقتا مورد کاربرد چه اشخاصی جای می گیرد و مقصود آن ها از نصب آن چه خواهد بود از جمله نکاتی است در مقاله ساخت اپلیکیشن شرکتی که بواسطه مدیریت و گروه متفاوت بازاریابی معین می شود.خصوصیت های متمایز این اشخاص که بر اصول آن ها می خواهیم به آن ها ارزش ویژه ای را ارئه دهیم.باید در تمام مراحل دیزاین و برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید مورد دقت جای گیرد.

  • دارای اجرا بر روی دستگاه های متفاوت :

در بعضی نکات احتمال دارد اپلیکیشن درست شده تنها روی بعضی از دیوایس ها دارای اجرا باشد. به عنوان نمونه در مقاله ساخت اپلیکیشن شرکتی اپلیکیشنی که برای سیستم عامل اندروید درست می شود. باید روی بیشتر گوشی ها و تبلت هایی که با این سیستم عامل انجام می دهند دارای اجرا باشد.

حتی بعضی ها اعتقاد دارند که یکی از خصوصیت های اپلیکیشن خوب دارای نصب آن بر روی هر دو سیستم عامل Android و ios است.

  • دارا بودن کاربرد مناسب :

در حال حاضر مقطع رقابت در حیطه های متفاوت شدت زیاد تری به خود گرفته است.با دقت به گسترش بازار تجارت الکترونیک در سال های قبل خیلی از سرمایه گذاران تمایل بیشتری به حضور در این بازار دارند .همین کار سبب زیاد شدن کیفیت و کمیت وب سایت ها و اپلیکیشن های متفاوت شده است.مدلی از رقابت در حیطه تجارت الکترونیک بین اپلیکیشن های باربری اینترنتی را می توانید بخوانید.

  • امکان ارزیابی :

امکان ارزیابی مخاطبان یکی از پر اهمیت ترین خصوصیت های حیطه تجارت الکترونیک است که آشنایی مناسبی از مخاطبان را در اختیار دارنده اپلیکیشن جای می دهد . در گرفتن تصمیم های آینده خیلی یاری دهنده خواهند بود. نرم افزار های کثیری هستند که این فعالیت را انجام می دهند.

ادامه ی مواردی که باید در طراحی اپلیکیشن آن ها را رعایت کنید

  • آپدیت اپلیکیشن :

دارا بودن برنامه مرتب برای آپدیت کردن اپلیکیشن ها بویژه وقتی که اپلیکیشن محتوا محور باشد،.یکی از پر اهمیت ترین علل های محبوبیت آن ها می باشد.

  • اختلاف محیط گوشی و محیط وب سایت :

محیط گوشی و اپلیکیشن با محیط فیزیکی یا محیط وب سایت مختلف است و آشنایی این محیط مستلزم آزمون و خطا، بدست آوردن تجربه و آموختن است. هر اندازه که سریع تر داخل این محیط شوید، خوب می توانید رفتار مشتریانتان در گوشی را شناسایی کنید و بر اصول آن اپلیکیشن خود را استفاده بهینه کنید.

در این مدل، وقتی که رقبای شما تازه به ذهن داخل شدن به محیط موبایل می افتند، شما بطور کامل با این فضا آشنا هستید.

  • زبان برنامه نویسی :

برای برنامه نویسی اندروید از زبان جاوا به کار برده می شود ولی زبان برنامه نویسی ios ، آبجکتیو – سی یا سوییفت است . ابجکتیو یک زبان مقطع پایین است . در نتیجه در نظر مقاله ساخت اپلیکیشن شرکتی وقت درست کردن و ساخت آن زیاد تر از جاوا است .

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام