دیزاین رابط کاربری (UI) یا ساختن اپلیکیشن

می دانیم در این مقاله ساخت اپلیکیشن مشهد که این مورد احتمال دارد با آنچه تا حال بیان کرده ایم مهم تر به گمان برسد، در نتیجه در حالی که شکل همه چیز نیست، خیلی رابط کاربری (UI)، به آشکار نقش بزرگی را در کیفیت درک استسی از اپلیکیشن شما بازی می ‌کند.

UI و UX را باهم غلط نگیریدهرچند UI و UX در ابعاد خیلی یکسانی دارند، ولی وظایف مختلفی دارند. در صورتی که UX با عرضه برنامه ‌های کاربردی مناسب و یک تجربه خوب برای کاربران، مقطع رضایت آن ها را بالا می برد ، UI شکل برنامه و کارکرد بصری آن را تعریف می کند (نکات انیمیشنی و …).

مرحله 1: بوجود آوردن راهنمای سبک

مرحله 2: درست کردن طرح رندرشده

این مرحله در این مقاله ساخت اپلیکیشن مشهد خیلی راحت است. در اساس باید همه المان ‌ها را از کمکی سبک خود گرفته و آن ‌ها را روی وایرفریم درست کنید ، هرچند خیلی پر اهمیت است که به کمکی روش خود پایبند باشید، ولی برای آپدیت نگه داشتن کمکی سبکتان، از عوض کردن چیز ها نترسید کمکی سبک باید یک قسمت زنده باشد که با عوض کردن شاخصه ‌های برنامه، عوض کند.
مرحله 3: درست کردن یک طرح رندرشده دارای کلیک

پس از رندر تمام صفحات، به نمونه نخست خود بازگشته و دوباره آن را امتحان کنید. این بخشی است که احتیاج است دفعاتی تست کنید، به دلیل آن که هر مدل تغییر بیشتز از این مرحله به صورت چشم ‌گیری گران ‌تر می ‌شود.چند مورد مهم در مقاله ساخت اپلیکیشن مشهد :

به قشنگی آن دقت کنید

می‌ دانیم که بیان کردیم خصوصیت ‌های کارآمد و کارکرد صحیح خوب است. این چیزی است که تماما موعظه می‌ کنند و حدودا اغراق‌آمیز است. ولی وقت آن است که بر روی قسمت قشنگ شناسی تمرکز کنید. می ‌توانید یک گام زیاد تر رفته و از کمی انیمیشن و موارد کوچکی که احتمال دارد اپلیکیشن شما را از دیگر متمایز کند، به کار ببرید.

بروز ترین ایده‌ های UI را دنبال کرده و از آن ‌ها به کار ببرید،در وقتی که همه بیان می کنند ” بیرون از چارچوب” تصور کنید، ما در این مقاله ساخت اپلیکیشن مشهد بیان می کنیم اگر شما بتوانید یک چارچوب مناسب درست کنید، خیلی خوب است که در درون آن جای بگیرید.بوجود آوردن تست بتا پس از انجام آنچه تا حال بیان شد، می توانید از انداره ای از کاربران ممکن یاری بگیرید.

این کار نظری درمورد شیوه کار و شکل برنامه ‌تان به شما می ‌دهد و شما را از هر مدل تغییر عظیمی که لازم است پیش از پیشرفت انجام دهید، اطلاع می یابد.خب شما کمی سعی کردید و بر اصول اپلیکیشن خود را معین کردید. خوب است. حالا زمانی آن را به پیشرفت دهنده ارسال کنید.

در حقیقت به بیان مقاله ساخت اپلیکیشن مشهد مرحله پس از آن یکی از دشوار ترین مراحل در اساس دیزاین اپلیکیشن و پردازش پیشرفت است. مرحله تحویل مدل به توسعه‌ دهنده.تحویل مدل احتیاج به ارتباط همیشگی از مرحله نخست پروژه، میان طراحان و پیشرفت دهنده است.

فقدان این ارتباط سبب به گیج آوردن و بوجود آوردن ریسک می ‌شود، دو چیزی که حقیقتا نمی ‌خواهید در آخر در کیفیت کالا شما ضعف بوجود می آورد.

چگونه از همکاری خوب میان طراحان و پیشرفت دهندگان یقین حاصل کنید

این مراحل را در مقاله ساخت اپلیکیشن مشهد دنبال کنید :

مرحله 1: دیزاین مرتب فایل‌ ها

برگه ها، لایه‌ ها و آرتبورد ها را منظم نگه داشته و به طور صحیحی اسم گذاری کنید. اسم گذتری صفحات باید به صورت طبیعی کارکرد آن‌ ها را تعریف کند. در نتیجه برای فایل ‌ها یا برگه هایی که دارید، به روشی یکپارچه و ثابت، اسم های مفهوم ‌دار بدهید.

لایه ‌ها را به صورت صحیح گروه‌ بندی کنید.اگر با فتوشاپ فعالیت می کنید، از اسمارت آبجکت به کار ببرید به این علت که آن‌ ها مقیاس مناسلی دارند و پیشرفت دهندگان برای این فعالیت علاقمند به شما خواهد شد.گروه‌ ها و لایه‌ ها را بطوری رنگ بندی کنید تا مدل های کلیکی، مدل های شناور و دیگر عناصر تعاملی را مختلف و معین کنید.

مرحله 2: به اشتراک‌ گذاری مقاصد کلیدی کاربر

به اشتراک‌ گذاری مقاصد اپلیکیشن ‌تان با پیشرفت ‌دهندگان، به آن ها این کار را می دهد تا خود را جای کاربر جای داده و صفحات را به منطق نر م‌افزاری تغییر یابند . مقاصد را یادداشت کرده و آن ‌ها را به صورت مرجع با پیشرفت دهندگان به اشتراک بگذارید تا در زمان کد گذاری به آن دقت کنند.

مرحله 3: به اشتراک ‌گذاری مدل نخست با توسعه ‌دهنده

مدل نخست در مقاله ساخت اپلیکیشن مشهد شما به توسعه ‌دهندگان نمادی آشکار از آنچه که قرار است درست کنند می دهد تا در زمان درست کردن به آن توجه کنند.با وجود مدل اولیه، پیشرفت دهندگان می‌توانند به سادگی جریان آگاهی ها و مشخصه‌ های داخلی اپلیکیشن شما را درک کنند.

اگر هر مدل گیج بودن به وجود بیاید، آن ‌ها همواره می ‌توانند به مدل نخست رجوع کنند تا وارسی کنند که جریان برگه های نمایش باید چطور باشد، چه خصوصیت هایی را باید دارا شود، انیمیشن ‌ها، شیوه منتقل کردن صفحات و همه چیز مربوط با هر برگه نمایش باید چه صورتی داشته باشد.

مرحله 4: به اشتراک‌ گذاری مشخصات دیزاین

دارا بودن دانش نخست درباره HTML و CSS به شما یاری می ‌کند ساختار دیزاین اپلیکیشن خود را به صورتی بوجود آورید که کار پیشرفت ‌دهندگان را برای کدگذاری راحت سازد ، همینطور می ‌توانید از کمکی سبک یا سیستم دیزاین که پیش از این به عنوان ابزار درست کرده اید برای به اشتراک گذاشتن عناصر اساسی دیزاین مانند اندازه شفافیت، رنگ ‌ها، فونت ها، ارتفاع و عرض، محوریت، فاصله و دیگر به کار .

در نتیجه در این مقاله ساخت اپلیکیشن مشهد آمده است که، هرچند دیزاینر ها و توسعه‌ دهندگان روی بعد های متفاوتی از یک اپلیکیشن گوشی، کار مختلفی صورت می دهند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام