امتیازدهی به : post

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان سئو تهران در ارتباط باشید

09367511706 – 02144030236

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran

طراحی گرافیک اختصاصی

صفحات مجزای خدمات

بهینه شده برای موبایل

طراحی هدفمند UX و مسیر کاربر

شروع قیمت از 5 میلیون تومان

طراحی گرافیک اختصاصی

بهینه شده برای موبایل

سرعت بالا

طراحی حرفه ای ux بر اساس موضوع

امکان ایجاد وب اپلیکیشن

امکان ایجاد محصولات بدون محدودیت

شروع قیمت از 6 میلیون تومان

طراحی گرافیک اختصاصی

بهینه شده برای موبایل

سرعت بالا

طراحی نقشه و استراتژی UX وبلاگی

شروع قیمت از 5 میلیون تومان

عوامل مختلفی در مورد زمان تکمیل پروژه نقش دارند، مثلا ممکن است پس از ارائه طرح اولیه، مشتری نیازمند تغییراتی باشد که طبیعی است این تغییرات می تواند در زمان تحویل پروژه تاثیر گذار باشد. 

بطور میانگین می توان گفت یک پروژه طراحی سایت مدرن از زمان عقد قرارداد تا تکمیل و تحویل نهایی حدود 1 ماه زمان می برد.

سئو تهران استفاده از CMS های آماده و همچنین سیستم های برنامه نویسی اختصاصی را دارد.

سئو تهران درخواست مشتری را بررسی می کند و در اکثر موارد استفاده از سیستم وردپرس را پیشنهاد می دهد.

سیستم های اختصاصی فقط در شرایطی پیشنهاد می شود که ایده طراحی وب سایت مشتری به حدی پیچیده باشد که نتوان با وردپرس اجرا کرد. طبیعی است که هزینه برنامه نویسی اختصاصی نسبت به سیستم وردپرس معمولا چند برابر بیشتر است.

در صورتیکه قصد دارید تا طراحی وب سایت خود را به سئو تهران بسپارید، اولین قدم ارتباط با کارشناسان سئو تهران است. 

پس از ارسال پیام یا تماس تلفنی، کارشناسان ما درخواست شما را بررسی کرده و هزینه طراحی را برای شما ارسال خواهند کرد.

در صورتیکه نیاز به مشاوره بیشتر دارید با ما تماس بگیرید.

ساخت فروشگاه اینترنتی

ساخت فروشگاه اینترنتی یک فعالیت کاملاً تخصصی است که حتماً باید توسط کارشناس و متخصص حرفه ای در این زمینه صورت بگیرد. اگر به تازگی فعالیت خود را در زمینه فروش اینترنتی آغاز کرده اید و می خواهید با ساخت یک وب سایت به جذب کاربران بیشتری بپردازید با ما همراه باشید تا شما را با اصول مختلف فروش اینترنتی آشنا کنیم.

ساخت فروشگاه اینترنتی یک فعالیت کاملا تخصصی

زمانی که می‌گوییم ساخت فروشگاه اینترنتی یک فعالیت کاملا تخصصی است منظورمان این است که حتما باید توسط افرادی صورت بگیرد که در این زمینه تحصیلات آکادمیک یا تجربه بالایی دارند.

به طور کلی زمانی که برای هر کاری به فرد متخصص و حرفه ای مراجعه کنید بسیار بهتر می توانید نتیجه آن را مشاهده کنید. از آنجایی که بسیاری از افراد برای برطرف کردن نیازهای روزمره خود به خرید اینترنتی روی می پردازنده شما میتوانید از این فرصت به نفع خود استفاده کنید.

در واقع فرصت فراهم شده به نفع افرادی است که در زمینه فروش اینترنتی به فعالیت می پردازند و کسانی که توانسته اند بهترین و مناسب ترین فروشگاه اینترنتی را بسازند و از این طریق به افزایش کاربران خود کمک کنند.

متاسفانه برخی از افراد به جای مراجعه به متخصصین حرفه ای و کارشناسان کاربلد به فراد نابلد و غیر حرفه‌ای اعتماد می کنند و این امر می‌تواند باعث ایجاد یک سری از مشکلات اساسی برای آن ها بشود. یکی از مهمترین مشکلات نرسیدن به سطح فروش مطلوب است.

به طور کلی هدف شما از فروش اینترنتی افزایش سود و رسیدن به جایگاهی است که بتوانید بدون هیچ گونه مشکلی در مخاطبین مورد نظر خود را جذب کنید اما متاسفانه به دلیل بروز یکی از مشکلات اساسی که در ساخت فروشگاه اینترنتی وجود دارد ممکن است نتوانید آن طور که باید به ساخت یک فروشگاه معتبر و تخصصی بپردازید.

به طور کلی فرایند تخصصی ساخت فروشگاه اینترنتی به افراد کمک می‌کند تا بتواند در مدت زمان کوتاهی به آنچه که از قبل برای فروشگاه اینترنتی خود در نظر گرفته اند دست پیدا کنند.

اصول ساخت فروشگاه اینترنتی

اصول ساخت فروشگاه اینترنتی شامل مواردی می شود که می توانید با استفاده درست از آنها به بهترین شکل ممکن مخاطبین خود را جذب کنید به طور کلی بسیاری از افراد به دنبال فروشگاه هایی هستند که توانسته باشند تمامی نیازهای آنها را برآورده کنند.

به طور کلی کاربران انتظار دارند که یک فروشگاه اینترنتی دارای یک سری از ویژگی ها باشد تا بتوانند با خیال راحت به آن اعتماد کنند. داشتن ویژگی های نظیر موارد زیر می تواند شما را به بهترین جایگاه در گوگل برساند:

  • سرعت بالای سایت
  • گرافیک مناسب
  • منوی کاربری مناسب

سرعت بالا سایت

سرعت بالای ساید یکی از مهمترین فاکتورهایی است که باعث می‌شود بتوانید در زمینه فروش اینترنتی به بهترین شکل ممکن عمل کنید. توجه داشته باشید که شما در دنیای مجازی با کاربران روبرو هستید که تمایل دارند تمامی نیاز های خود را به راحتی و در کوتاهترین زمان برطرف کنند.

بنابراین اگر برای مشاهده یک تکه از سایت شما زمان زیادی معطل شوند مطمئناً توانستید در این زمینه به خوبی عمل کنید و نیاز کاربران را برآورده کنید. اولین و مهمترین اصل در ساخت فروشگاه اینترنتی سرعت بالا و توانایی لود صفحات مختلف سایت به بهترین شکل ممکن است.

توجه داشته باشید که کاربران شما باید یک سری از فاکتورهای مهم را در سایت مشاهده کنند تا بتوانند به مشتری دائمی شما تبدیل بشوند اگر نتوانید از عهده فاکتور سرعت سایت بربیایید مطمئناً کاربران شما برای به دست آوردن نیاز های خود دچار مشکل می شوند پس شما نتوانستید به عنوان یک وب سایت معتبر نیاز آنها را براورده کنید.

گرافیک مناسب

گرافیک مناسب نیر به معنای ساختار ظاهری اصولی و درست وب سایت شما است. در واقع هر چه برای وب سایت خود تلاش بیشتری بکنید و ظاهر آن را اصولی تر بچینید بسیار بهتر می توانید در این زمینه به جذب مخاطبین هدف بپردازید.

فراموش نکنید که مخاطبینی که وارد تایید شما می‌شوند تمایل دارند که مطابقت زیادی را بین محتوا و ظاهر سایت مشاهده کنند برای مثال اگر شما دارای یک وب سایت هنری هستید نمی توانید از یک گرافیک نامناسب و غیر مرتبط استفاده کنید .

زیرا کاربران شما انتظاراتی از بین خود شکل داده اند که پس از ورود به سایت تمایل دارند که آن را مشاهده کنند اما اگر گرافیک وب سایت نامناسب و غیر تخصصی باشد به احتمال زیاد کاربران از ورود به سایت شما برای بار دوم خودداری می کنند. بنابراین اصل مهم ساخت فروشگاه اینترنتی داشتن تخصص بالا در زمینه گرافیک سایت است.

منوی کاربری مناسب

منوی کاربری مناسب بدین معنا است که کاربران بتوانند به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی شاخه مورد نظر خود را در منو پیدا کنند به عبارت دیگر شما باید در زمینه ساخت فروشگاه اینترنتی بسیار مهارت داشته باشید و بدانید که کاربران به چه چیزی بیشتر از همه نیاز دارند و چه چیزی شایسته این است که در منوی کاربری قرار بگیرد.

زمانی که قصد ساخت فروشگاه اینترنتی را دارید باید از قبل یک برنامه و پلان مشخص برای تمامی صفحات سایت خود داشته باشید با این کار می توانید بسیار بهتر به جذب مشتریان مختلف بپردازید.

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید منوی کاربری است از آنجایی که کاربران شما پس از ورود به سایت با اولین چیزی که برخورد میکنند منو است باید تمام سعی خود را برای تکمیل تمامی قسمت های آن بکنید.

ساخت فروشگاه اینترنتی و تاثیر آن در تجربه کاربری

تجربه کاربری یکی از مهمترین مواردی است که بسیاری از صاحبان سایت مستدام بی توجه هستند اما باید به این نکته دقت داشته باشید که اگر کاربران مختلف برای برطرف کردن نیاز های خود دچار مشکل بشوند ممکن است در آنها تجربه کاربری منفی شکل بگیرد و این عامل باعث ایجاد یک سری از مشکلات اساسی بر سر راه شما میشود.

اولین نکته ای که باید به آن توجه شود این است که کاربران مختلف کسانی هستند که در دنیای دیجیتال مارکتینگ و فروشگاه های اینترنتی به دنبال بهترین و مناسب ترین فروشگاه هستند .

بنابراین اگر بتوانید به درستی نیاز آنها را برآورده کنید و باعث ایجاد تجربه کاربری مثبت آنها شوید، می توانید به عنوان یک مشتری ثابت به آنها نگاه کنید. مشتریان ثابت شما نیازمند دریافت یک سری از خدمات هستند که اگر به درستی برآورده نشود ممکن است به جای شما وب سایت مشابه با امکانات بیشتر و انتخاب کنند پس سعی کنید برای وبسایت خود وقت بگذارید و اگر به دنبال ساخت فروشگاه اینترنتی حدید مجموعه را انتخاب کنید که به اندازه کافی در این زمینه به کسب تجربه و دانش پرداخته است.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran