‌آیا در صورت پذیرفتن در این امتحان ها مدرک صادر می شود?

هر یک از این دوره های سئو تهران برای صدور مدرک معتبر بین المللی وضعیتی از جمله وضعیت سنی ، تحصیلی و کاری مختلفی دارند که در اول دوره برای شما بیان خواهد شد ، شما باید مدارک پیش نیاز این دوره را ارائه دهید تا برای شما پس از پذیرفته شدن در آزمون مدرک صادر شود.

به گونه ای که نتوانید مدارک پیشنیاز را ارائه دهید مدرکی برای شما صادر نمی شود لذا در زمان مشاوره با ما در شرکت سئو تهران بیشترین توجه را به خرج دهید تا بتوانیم با هم یک همکاری مناسبی را داشته باشیم.مدت زمان برگزاری دوره های مدارک تخصصی بین المللی چه اندازه است؟ جواب : وابسته به حجم دوره مختلف هستند.

همینطور این دوره ها به طور حضوری یا آنلاین ، فشرده و غیر فشرده بخش بندی می شوند . اگر در پردازش مهاجرت هستید و به دنبال صدور مدرک معتبر بین المللی برای خود در زمان کوتاه هستید با ما برای مشاوره تماس بگیرید.

مدرک تحصیلی بین المللی

از کلمه صدور مدرک معتبر بین المللی تحصیلی در شرکت سئو تهران دو مفهوم استخراج می گردد که هر یک توضیح بخصوص خود را داشته و در جایگاه خود مهم است. مفهوم اوّل این است که از جمله مدرک تحصیلی بین المللی، چنین متوجه می شویم که یک مؤسسه، سازمان و یا آموزشگاه چند ملیّتی یا جهانی انجام به اعطای این مدرک کرده.

و مدرک صادره از این دستگاه خاص، شامل اعتبار جهانی یا بین المللیِ هم شأن با اندازه نفوذ سازمان متبوع آن باشد. مفهوم دوّم اندازه ای محدود تر و جزئی تر است. همچنین در همین حیطه و حدود قابل تفسیر است. در این زمان، عنوان “مدرک تحصیلی بین المللی” به مدارکی بیان می شود که از جهت سازمان ها، مؤسسات و آموزشگاه های محلّی و ملّی اعطاء شده، لیکن نزد سازمان ها و مؤسسات علمی خارجی شامل اعتبار بوده و یا پر رتبه باشند.

در این مفهوم، صدور مدرک معتبر بین المللی دارای هر مدرکی است که به درجه و یا نصاب اعتباری مورد گمان یک یا چند سازمان و نهاد علمی بین المللی یا جهانی برسد. لذا چند گروه مدارک وجود خواهند داشت که در مقطع بین المللی دارای اعتبار و مورد وثوق باشند :

مدارک صادره برای دوره های علمی دنیا

این گروه از مدارک دارای تأییدیه و گواهی گذراندن دوره های یادگیری برگزار شده در سطوح بین المللی بواسطه شخص دارنده ی مدرک است. آشکار است که در خیلی از علوم برای همسان سازی علم موجود و همچنین انتقال تجربیات، دوره هایی با شرکت دانشمندان و یا دانشجویانی از سراسر دنیا برگزار می شود. مدارک بدست آمده از شرکت سئو تهران در این دوره ها در زمره ی مدارک بین المللی جای می گیرند.

مدارک صادره از طرف سازمان های چند ملیّتی

سازمان های علمی کثیری در جهان وجود دارند، که کار آموزش حرفه ای و تخصصی را به صورت فرا مرزی و فرا ملیّتی انجام می گیرند. دوره های آموزشی سئو تهران به علت همه گیر بودن و برخورداری از تجربیات دنیا، شامل اعتبار علمی زیادی بوده و طبعاً صدور مدرک معتبر بین المللی این دوره ها همچنین فاکتور پر اهمیتی در بالا بردن کیفیت رزومه ی اشخاص خواهد بود.

مدارک صادره از طرف کنگره های علمی بین المللی

کنگره های علمی بین المللی در خیلی از رشته ها به صورت مرتب و سالانه یا به صورت فصلی برگزار می شود و شرکت کنندگان در این کنگره ها، علاوه بر مشارکت در مطالب علمی، در خیلی نکات گواهی شرکت در کنگره یا گواهی احراز مقامی در ضمن آن کنگره را بگیرند که این مدارک و گواهی ها همچنین در شمار مدارک تحصیلی و علمی بین المللی جای می گیرند.

مدارک صادره از سئو تهران برای خارج از کشور

در اکثر کشور ها، مؤسساتی موجود هستند که در قالب قوانین کشور میزبان، به حیطه خدمات آموزشی و علمی یک سازمان علمی دنیا و یا یک برند معروف علمی آموزشی می پردازند و به مدلی، به نمایندگی از سازمان اصلی، به ساکنان کشور میزبان، مدارک تحصیلی و گواهی های آموختنی اعطا می کنند. این گروه از مدارک همچنین از جمله معروف ترین مدل مدارک تحصیلی بین المللی هستند.

مدارک شرکت سئو تهران مورد تائید جامعه ی جهانی

همینطور که احتمال دارد در هر کشوری مؤسسات خارجی، نمایندگی دارا باشند، سئو تهران در آن کشور همچنین احتمال دارد برای مجامع علمی خارجی معروف شده و مورد تأیید باشند. ضمن اینکه ارتباط دانش کشور های اکنون بیشتر از راه چنین نهاد هایی محتمل و عملی می شود. لذا می­ توان صدور مدرک معتبر بین المللی از این گروه از آموزشگاه ها و مؤسسات داخلی را طلب نمود.

مدارک معادل سازی شده

معادل سازی مدارک آموزشی به دو گونه صورت می پذیرد. در شیوه اوّل مهارت و حرفه فردی که قبل از این آموزش رسمی ندیده، با ارزش های آکادمیک سنجیده شده و تعیین سطح می شود و در صورت رسیدن به آن اندازه نصاب های قانونی، مدرک معادل دانش آموختگی در یکی از مقاطع آکادمیک (دیپلم، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری) به وی ارائه می شود.

این مدارک همچنین درصورتی که از جهت مؤسسات بین المللی صادر شوند، شامل معیار بین المللی هستند.شیوه دوّم وقتی است که فرد در داخل مرز های یک کشور، و براساس قوانین آن سطوح و مدارج آکادمیک را طی نموده و گواهی لازم را بگیرد . ولی مدارک گرفتن وی در خارج از مرز های کشور متبوع وی احتیاج به سنجش علمی و تخصصی بر اساس قوانین کشور میزبان دارد.

لذا، نهاد علمی مرتبط و یا رأسیت وزارت علوم کشور میزبان، انجام به اعتبار سنجی گواهی های گرفتنی و همچنین سنجش علم فرد متقاضی در حوزه تخصصی می نماید. زمانی که فرد بر طبق اصول و قوانین وجود داشته، توانست صلاحیت های دانش خود را ثابت کند،بر همین اصول صدور مدرک معتبر بین المللی شرکت سئو تهران دارای تمامی موارد ذکر شده و انجام شده است.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام