نکات کلیدی در انتخاب یک موسسه خوب

ممکن است شما هم از آن دسته اشخاصی باشید که به دنبال صدور گواهی نامه بین المللی عالی از یک موسسه آموزشی مناسب هستند که دوره‌های باریستایی برگزار می‌کند؛ و با یک سرچ ساده در اینترنت با آموزشگاه‌های زیادی روبرو شوید که مدرک می‌ دهند، ولی ماجرای ازآنجا جذاب تر می‌رشود که بعضی مؤسسات ادعا می‌ کنند «گواهی پایان دوره بین‌المللی دارای استعلام» هم به شما می‌دهند.

و شما هم وسوسه می‌ شوید که مدرک را بگیرید، فارق از اینکه این یک دروغ بزرگ است که نه فقط قیمت اضافی برای شما دارد بلکه نوعی کلاهبرداری آموختنی هم هست.ولی شرکت سئو تهران با مدرک معتبر و دارای اعتبار حقوقی و حقیقی یک شرکت برای ارائه مدرک است که شما می توانید در آزمون ها شرکت کنید و مدرک بگیرید .

بگذارید ماجرای یک رخداد ساده که سبب شد این مطلب را بیان کنم برایتان تعریف کنیم.یک روز از طرف یه موسسه به اصطلاح خودشان دارای اعتبار با آکادمی ما تماس گرفتند که اگر مایل باشید می‌ توانیم «در پایان سطح های آموزشی‌ تان گواهی پایان دوره بین‌المللی دارای استعلام به هنرجویان عرضه دهیم».

کنجکاو شدیم و سوال کردم صدور گواهی نامه بین المللی برای کجاست؟ گفتند که گواهی مؤسسات دارای اعتبار کشور هایی مانند ایتالیا، اتریش، آلمان، ترکیه و حتی آمریکا را می‌دهند.اما این ادعا جز دروغ چیز دیگری نبود و برایمان جالب شد بروییم و پیگیری کنیم که این‌ ها چه مدرکی هستند.

پس از چند جستجو ساده فهمیدیم چند مجموعه در شهر های اصفهان، شیراز، تهران و…. هستند که این مدارک را صادر می‌ کنند و بابت هر یک مبالغ متفاوتی هم می‌گیرند. بطور نمونه برای گرفتن مدرک نوبل آلمان باید 300 هزار تومان و یا برای TUV های متفاوت اروپا باید حداقل 240 هزار تومان پرداخت می‌کردید.

خوب ترین جای سرچ آنجا بود که مشاهده کردیم این مؤسسات مدرکی با امضا مشابه قانونی هم صادر می کردند. الحق‌ و الانصاف وسوسه شده بودیم به دلیل آن که می‌ دیدیم تمام مدارک معتبر و هولوگرام دار هستند و با این هرینه ها حقیقتا می‌ارزید. ولی همه مدارک ها جعلی بودند پس خیلی برای مدارک دقت کنید.

انواع مدارک آموزشی

صدور گواهی نامه بین المللی برای خود و یا داشتن مدرک معتبر آموزشی از دید داخلی و بین المللی (در کنار داشتن حرفه) برای تکمیل رزومه شغلی متقاضیان خوب است و شانس آن ها را برای استخدام، توسعه شغلی، مهاجرت و … بهبود می بخشد.به همین مفهوم ارایه گواهینامه معتبر بین المللی و داخلی از خصوصیتی دارا است.

در حال کنون سئو تهران حقیقتا با همه نهاد ها و سازمان هایی که در استرالیا و انگلستان گواهینامه صادر می کنند دارای قرارداد می باشد و می تواند به انتخاب داوطلبیت خود از هر کدام از مراجع بیان شده (با قابلیت استعلام) گواهینامه بگیرد. در این میان دقت به اعتبار مرجع صادر کننده گواهینامه مهم می باشد.

گواهینامه معتبر بین المللی

برای کمک و مشاوره خوب تر در حیطه صدور گواهی نامه بین المللی یا داخلی برای حرفه و یا رشته خودتان با مشاوران سئو تهران تماس بگیرید و یا از راه شبکه های اجتماعی پرسش های خود را بیان فرمایید.شرکت هایی که در ایران خدمات انجام می دهند با بازرسی ها و پردازش های ثبت و … خیلی به سختی درگیر هستند.

و اساسا تحت نظارت یک یا چند سازمان دولتی ایرانی هستند ولی شرکت های جانبی که از اینگونه کشور های جهان اول در ایران خدمات انجام می دهند که یکی از این شرکت ها سئو تهران است که با در نظر گرفتن مجوز های لازم و صدور مدارک بین المللی کشور های انگلستان و استرالیا می تواند شما را در عرصه مهاجرت یاری کند.

صدور گواهی نامه بین المللی، آری یا خیر؟ممکن است تا ده سال پیش و پیش تر از آن بازار گواهینامه های تخصصی بین المللی در کشور تا این اندازه معروف نشده بود و این موضوع صرفاً در بین تعداد کمی از کارشناسان رشته های سخت افزار، نرم افزار و شبکه عنوانی نسبتاً جدی و دارای بحث تلقی می گردید.

ولی جالب آن که در همین چند سال اخیر با واردات حجم زیادی از نام ها و عناوین مدارک و گواهینامه های بین المللی به کشور (بویژه در سطوح مدیریتی) رقابت و سعی برای گرفتن این عناوین تخصصی ای به یکی از دغدغه ها و دلمشغولی های زیادی از متخصصان صنایع متفاوت و فارغ التحصیلان رشته های مختلف تغییر یافته است.

هر اندازه ریشه یابی روانشناختی و جامعه شناسی دلیل واردات بیش از حد این عناوین تخصصی که در موارد مختلفی ذاتاً فاقد هرگونه اعتبار بین المللی می باشند.این مطلب (که اگر تا به کنون در محل کار و در جمع همکاران خود با آن برخورد نداشته اید، یقینا چند ساعتی را به طور شخصی به آن اندیشیده اید) از ابعاد متفاوتی دارای بررسی است.

ابعادی مثل رقابت برای رشد شغلی، بالا بردن رتبه درآمدی، شخصیت و جایگاه اجتماعی، اهمیت شغلی و سازمانی و … . البته در بین متخصصان صنایع متفاوت هستند اشخاصی که در یکی از دو پایان این طیف جای داشته باشند و به هیچ صورت بر سر مواضع خود چانه زنی نمی کنند. با ما در ادامه ی مقاله ی صدور گواهی نامه بین المللی همراه باشید.

تعدادی آنچنان درگیر چشم و هم چشمی های گرفتن این مدارک قرار شده اند که تخصص اساسی خود را پاک از یاد می برند و به هر دری می زنند تا با گرفتن یک مدرک دیگر و صرف زمان و هزینه خود تفاوت رزومه شغلی خود را به رخ دیگران بکشند. تعدادی دیگر همچنین آنچنان با تمسخر و بی اهمیتی به این عنوان می نگرند.

که حتی حاضر نیستند بر عکس گذشت ۲۰ سال از گرفتن آخرین مدرک دانشگاهی خود، یکی از استاندارد ها و مراجع قانونی این گواهینامه ها را ورق بزنند و تا اندازه ای خود را بروز نمایند. البته لازم به بیان است که تمام ما با نکاتی برخورد داشته ایم که یک مدیر فاقد هرگونه صدور گواهی نامه بین المللی تخصصی و به مدد تجارب خود ، خیلی تاثیر بخش تر از اشخاصی که اسم آن ها ده ها گواهینامه و مدرک متفاوت را با خود به یدک می کشد، آشکار شده اند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام