نکاتی که باید درباره ی بک لینک بدانید

در طراحی کردن سایت بحث ضرورت بک لینک ارزان به جهت سئو از پر اهمیت ترین دغدغه ها در دنیای اینترنت به شمار می آید. همینطور شیوه مناسبی برای بازاریابی آنلاین در مبحث تجارت الکترونیک می باشد. در این مقاله می خواهیم بیان کنیم بک لینک چیست و در استفاده بهینه سایت چه اندازه مهم است.

در اول به تعریف بک لینک می پردازیم بک لینک به پیوندهای بیان می شود که از سایت های دیگر به سایت شما منتقل شده ، وقتی که از سایت خود به سایت دیگر پیوند می دهید، سایت روبرو از سایت شما بک لینک گرفته است.بک لینک چیست و استفاده بهینه سایت چه اندازه پر اهمیت است.

گوگل به بک لینک ها بر اصول اندازه علاقه و تعداد اهمیت می دهد هر نوع لینک به صفحات شما در سایت‌ها و صفحات دیگر که بواسطه موتور‌ های سرچ پیدا شود بک لینک است. سایت هایی که خرید بک لینک طبیعی ،بیشتر دارند و همینطور محتوای تازه و مرتبط قرار می دهند رنک مناسبی دارند.

دقت داشته باشید در مقاله ضرورت بک لینک ارزان که بک لینک را نمی توان از سایت های با پیج رنک زیاد خرید به دلیل آن که گوگل و دیگر موتور های سرچ قدرتمند به آسانی سایت هایی که سبب بدست آوردن رنک بهتر در سرچ اقدام به خرید لینک می کنند را شناخت نموده و از رنک آن ها کم می کند.

البته شایان به گفتن است اگر تقاضا دارید در یک سایت تبلیغات متنی بدهید، با نوفالو سازی لینک می توانید دیگر دغدغه بوجود آمدن اشکالی برای سایت خود نباشید.در طراحی کردن سایت بوجود آوردن مطالب جدید و پر فایده مخاطبان را به قرار دادن لینک های شما در دیگر وبلاگ ها و وب سایت ها می کند.با ما در مقاله ی ضرورت بک لینک ارزان همراه باشید.

ضرورت بک لینک ارزان

مشخصه های لینک بد

می توانید از رسانه های اجتماعی برای بک لینک بیلدینگ سالم به کار ببرید. از مشخصه های لینک بد می توان به موارد زیر از مقاله ضرورت بک لینک ارزان اشاره کرد:

√ لینک شدن لغت پر اهمیت کلیدی سایت: بطور نمونه اگر سایت در مورد سئو هست، در تمام جا به لغت سئو لینک می شود، این لینک غیره طبیعی و بد اطلاق می گردد، به دلیل آن که مخاطبان همواره چنین فعالیتی نمی کنند مگر آن که هزینه ای دریافت کرده باشند.

√ لینک شدن سایت در همه صفحات سایت: این هم یکی از نکاتی است که سبب می شود بک لینک به بک لینک بد تغییر یابد، به دلیل آن که کمتر اداره سایتی حاضر می شود لینک فردی را در همه صفحات سایت خود قرار دهد مگر آن که هزینه ای دریافت کرده باشد.

√ لینک شدن صفحه اصلی سایت: اگر تمام به صفحه اصلی شما لینک بدهند و به مباحث سایت شما لینک ندهند جای دشواری نیست ، به دلیل آن که این مورد هم سبب می شود بک لینک به بک لینک بد تغییر کند.با ما در مقاله ی ضرورت بک لینک ارزان همراه باشید.

√ لینک شدن سایت شما در سایت غیرمربوط به عنوان سایت: همواره مخاطبان در سایت خود لینک هایی را قرار می دهند که با عنوان وبلاگشان مربوط باشد، اگر عنوان سایت شما در مورد استفاده بهینه سایت باشد و در آن سایت اسب فروشی را لینک کنید، آشکار ست که بک لینک بد است.

√ لینک شدن سایت در سایت های کپی بردار و نامناسب: همانگونه که در مقاله ضرورت بک لینک ارزان گفته شد سایت هایی نامناسب خودشان کیفیت زیادی ندارند، لینک هایی که از آن ها به سایت شما فرستاده می شود بد است و اگر آن سایت ها اسپم باشند حتی سبب می شود در وضعیتی به رنک سایت شما ضرر برساند.

√ لینک شدن سایت به طور مخفی: لینک ها را قرار می دهند تا مخاطبان مشاهده کنند و از آن به کار ببرند، اما زمانی که لینک پنهان باشد و قابل نشان دادن نباشد، Backlink غیره طبیعی است.تبادل لینک سبب ازیاد بک لینک اگر به طور نوفالو نباشد، امکان آشکار شدن مشکل به احتمال زیاد است.

اما اگر جهتی لینک ها را به طور نوفالو تغییر بدهند اشکالی از این نظر برایتان رخ نخواهد داد .در این مقاله ضرورت بک لینک ارزان لینک های نوفالو و فالو می توانید با nofollow و dofollow شناخت پیدا کنید.قابل بیان است در طراحی کردن سایت اگر در موارد بالا لینک شما Nofollow باشد، هیچ ضرری رتبه سایت شما نخواهد دید.

دقت داشته باشید که موتور های سرچ به طور مناسبی ارتباط بین وب سایت شما و لغات کلیدی و عبارت کلیدی منتخب شما را معین کرده و از این راه در نظر مقاله ضرورت بک لینک ارزان بواسطه لینک های با ارزش و مربوط با پیج رنک زیادی که به شما پیوند می شوند،حمایت خواهید شد.

بیشتر بخوانید : مدیریت پیج اینستاگرام

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran