سئو چه می باشد

پاسخ پرسش بیان شده می تواند به درک مناسب تر شما از ضرورت سئو در تهران و شیوه های بالا بردن رتبه وب سایت در گوگل یاری کند. در این مقاله شما علاوه بر یادگیری اینکه بدانید ” سئو چیست ” ، با ۳ مورد کلیدی آشنا می شوید که به شما در بهینه سازی وب سایت یاری می کند.

زمانی شما در گوگل به دنبال عنوانی در سرچ هستید، بعضی از وب سایت ها بر اصول لولویت بندی گوگل به صورت برای شما نشان داده می شود. سایت هایی که در رنک های نخست صفحات اولیه گوگل نشان داده می شوند بر روی بهینه سازی سایت سبب نشان دادن در موتور های سرچ کار کرده اند.

به خدمات هایی که هر وب سایتی برای بدست آوردن مناسب ترین رتبه و جایگاه در صفحات نخست گوگل انجام می دهد سئو سایت بیان می شود.با ما در مقاله ی ضرورت سئو در تهران همراه باشید.

ضرورت سئو در تهران

مغهوم سئو چیست

مفهوم لغوی SEO که مخفف Search Engine Optimization است، بهینه سازی سایت برای موتور سرچ می باشد. همه خدمات هایی شما به گفته مقاله ضرورت سئو در تهران برای بدست آوردن مناسب ترین رتبه در نتایج جستجوی موتور جستجویی مثل گوگل انجام می دهید سئو SEO اسم دارد.

برای آن که موتور سرچ سایتی را در مناسب ترین نتاج سرچ خود معرفی کند، باید وب سایت مورد نظر کارایی مناسبی را در وب سایت خود صورت دهد. نکاتی مانند انتخاب درست عناوین صفحات، تعریف توضیحات صفحات، انجام کد های H1 الی H6 بر روی محتوای صفحات و … که تماما در وب سایت قابل اجرا هستند.

به خدمات هایی که در درون وب سایت برای بهینه سازی وب سایت سبب نشان دادن در رنک های خوب گوگل انجام می شود، سئو در سایت بیان می کنند.در ادامه مقاله ضرورت سئو در تهران به ۳ مورد کلیدی زیر نظر عنوان ” سئو چیست ؟ ” اشاره می کنم:

۱. سئو چیست ؟ سئو به مفهوم بهینه سازی سایت می ماند :

همانگونه که دانستید سئو سایت در واقعیت بهینه سازی سایت برای بدست آوردن مناسب ترین رتبه در نتایج سرچ گوگل است. برای آن که شما بتوانید در گوگل مناسب ترین رتبه را داشته باشید باید با گوگل دوست باشید! یادمان هست در مقاله ضرورت سئو در تهران یکی از کاربران که به صورت مشاور سئو برای سئو سایت آن ها همکاری می کردیم می گفت که: “هر روز صبح صبحانه نون و پنیر و گوگل میل می کند!”

شما هم باید به مثل یک دوست با گوگل ارتباط مناسبی داشته باشید و تلاش کنید همه استاندارد های گوگل را برای وب سایت خود انجام دهید . تلاش نکنید که دوستی با گوگل را با کارایی فریبکارانه مثل خرید بک لینک، تهیه محتوای کپی شده و … به هم بزنید.

گوگل دوستی خیلی حساس است که خدمات های نا به جای شما می تواند او را از وب سایت شما اساسا جدا کند و با هیچ شاخه گلی هم نشود میان شما و گوگل پیوند دوستی دوباره ای آماده سازی کرد.

۲. سئو چیست ؟ سئو به این معنی که با دوستان گوگل رفیق باشید :

شما علاوه بر آن که باید برای سئو سایت با گوگل رفیق باشید، باید با مخاطبان وب سایت خود هم رفیق باشید. این در مقاله ضرورت سئو در تهران به معنی این است که محتوای کاربرپسند برای سایت خود تهیه کنید. بعضی وب سایت ها به جای تهیه محتوا برای گوگل بیشتر سعی می کنند محتوای تهیه وب سایت خود را برای گوگل تولید کنند.

بطور نمونه لغات کلیدی مورد نظر برای سئو سایت را به تعدادی در متن محتوای سایت می آورند و کیفیت محتوای سایت را کم می کند. این عنوان سبب می شود که مخاطبان وب سایت با محتوای وب سایت شما ارتباط نداشته باشد و زود از وب سایت شما بیرون آیند.

یکی از علل موفقیت در سئو حضور زیاد تر مخاطبان در وب سایت است. بنابراین اگر مخاطبان سریعا وب سایت شما را رها کنند، این برای گوگل این مفهوم را دارد که شما لایق دوستی با گوگل نیستید که دوستان گوگل شما را بطور زود ترک کرده اند.

۳. سئو باید صبور بود :

یکی از کارایی سئو سایت بردبار بودن است. شما برای سئو سایت باید تحمل زیادی داشته باشید و انتظار نداشته باشید که بتوانید یک شبه رنک نخست صفحه نخست گوگل شوید. پس به گفته مقاله ضرورت سئو در تهران زیر نظر یک مشاور سئو سایت فعالیت سئو را پیگیری کنید و هیچ زمان از ادامه راه ناامید نشوید!

بیشتر بخوانید : مدیریت پیج اینستاگرام

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran