ضررورت پشتیبانی سایت وردپرسی

در پشتیبانی سایت در جریان بودن این پروسه و عدم نفوذ ویروس یا برنامه های تخریب کننده به آن اهمیت بسیار ویژه ای دارا می باشد و پشتیبان سایت باید تمامی فضای میزبانی سایت را کنترل و پشتیبانی بکند و نظارت آن بر سرور و ارتباط پر قدرت آن با پهنای باند عالی به اینترنت و بروزرسانی ضد ویروس بر روی سیستم شامل هاست میباشد.

ضرورت پشتیبانی سایت در حقیقت پیشگیری از نفوذ برنامه های مضر از طریق آپلود برنامه یا پلاگین های مورد دار از طرف مخاطب و یا ارسال فایلهی آلوده به شکل غلط از طرف مدیریت سایت میباشد.(در رابطه با پشتیبان هاست) و دادن آموزشهای مورد نیاز به مدیریت بروز رسانی سایت.

در ضمن ضرورت پشتیبانی سایت منظم و مرتب بودن دیزاین سایت ، به چشم آمدن مناسب سایت در انواع موتور های جست و جو و کلیه مورد هایی که به شکلی در ارتباط با طراحی و برنامه نویسی سایت میباشد را برعهده دارد.

البته به شکلی این مساله به بروزرسانی محتوای سایت نیز گفته می شود، ضرورت پشتیبانی سایت شما میتواند محتوای خوب و مرتبط با کار شما را نیز بارگزاری کند و مزیت آن به بروزرسانان غیر حرفه ای این می باشد که یک پشتیبان سایت خواهد توانست هنگام بارگزاری محنوا ، آن را با کلمان کلیدی تاثیر گذار و عنوان مرتبط غنی نماید که بسیار مطلوب موتورهای جستجو است.

ضرورت پشتیبانی سایت

ضرورت پشتیبانی سایت فنی

هر سیستم نرم افزاری تحت وب یا همان سی ام اس های مطرح مانند وردپرس، نیازمند نگهداری و بروز رسانی برای عملکرد مناسب تر می باشد و وب سایت نیز از این امر مستثنا نیست. یک وب‌ سایت حتی با عالی ترین طراحی اولیه نیز احتیاج به خدمات ضرورت پشتیبانی سایت است، که شامل بخش های مختلفی می شود.

یکی از این قسمت ها پشتیبانی فنی می باشد؛ امکان دارد سایت بعد از زمانی با خطاها و باگ هایی رو به رو شود، وجود این مشکلات تاثیر بسیار بدی روی سئو سایت شما داشته و باعث کاهش رتبه شما در نتایج جستجو خواهد شد، یا شاید بعد از مدتی به این نتیجه دست پیدا کنید که قالب و ظاهر سایت شما کارآمد و کاربر پسند نمی باشد و بخواهید آن را تغییر دهید. یا سرعت بارگذاری سایت شما کند شده و احتیاج به بررسی دارد.

مساله دیگری که در مدت زمان ضرورت پشتیبانی سایت حتما می بایست به وسیله شرکت پشتیبان سایت صورت بپذیرد، ایمن سازی و انجام به روز رسانی های مورد نیاز در سایت می باشد. به طور معمول با تغییر تکنولوژی وطی گذر زمان، باگ های امنیتی و مشکلات سایت خود را نمایش می دهند، که نیازمند این مساله می باشد به روز رسانی کدها انجام بشود تا در آینده وب سایت دچار مشکلات امنیتی و بهینه سازی نگردد.

در ضرورت پشتیبانی سایت وردپرسی، این به روز رسانی ها، اهمیت زیادتری دارد. هسته وردپرس مجموعا ایمن است، اما شما برای استفاده از مشخصه ها و امکانات بیشتر، احتیاج به نصب پلاگین های متفاوت روی سایت خود دارید، بیشترین نفوذ هکرها به سایتهای وردپرسی از راه افزونه ها می باشد، باید با بروز رسانی به موقع آنها، سایت خود را ایمن نمائید.

در اصلپ پشتیبانی فنی سایت یکی از فاکتورهای بسیار پر اهمیت در سئو سایت می باشد .

ضرورت پشتیبانی سایت محتوایی

قسمت دیگر خدمات پشتیبانی، پشتیبانی محتوایی سایت می باشد. به روز نگه داشتن اطلاعات سایت و گذاشتن محتوای مفید و مرتبط با کلمات کلیدی، از مورد های پر اهمیتو  مهم پیشرفت سایت است که توسط سئو تهران برای شما انجام خواهد شد. طراحی سایت و کنار گذاشتن آن برای دیده شدن در وب دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد.

ربات های گوگل به شکل منظم و روتین وب سایتها را مورد چک شدن قرار می دهند و وب سایتی که برای مدت زیادی بدون تغییر باشد، کم کم از لیست نتایج جستجو حذف خواهد شد. پس اگر مقصود شما از طراحی سایت، توسعه کسب و کارتان می باشد، نیازمند پشتیبانی محتوایی هستید.

قرار دادن منظم محتوا، در زمانبندی تعیین شده، روی سئو سایت شما تاثیر گذار است. برای سازمانها و کسب و کارهای عظیم وجود تیم تخصصی تولید محتوا در سازمان بسیار ضروری می باشد، اما برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، برون سپاری پشتیبانی سایت به شرکتهای متخصص و فعال در این حوزه مانند سئو تهران مقرون به صرفه خواهد بود.

پشتیبانی محتوایی سایت شامل گذاشتن داده ها و محتویات (متن ، اینفوگرافیک ، ویدیو و … ) در سایت می باشد، که این مطالب باید آنتایم و به شکل منظم در سایت شما گذاشته شود.

تولید محتوای غیر حرفه ای، کپی محتوا و نشان دادن محتوای نامرتبط با کلمات کلیدی، خواهد توانست باعث از دست دادن رتبه سایت و مراجعه کنندگان شما شود.

با سئو تهران به بهترین ها برسید….

بیشتر بخوانید: پشتیبانی سایت ارزان و تضمینی

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید