انواع طراحی های سایت

به طور اساسی طراحی اقساطی سایت تکنیکی به سه شیوه انجام می شوند که در ادامه به آن ها می پردازیم ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

1. طراحی سایت استاتیک ( ثابت ) :

یکی از شیوه های طراحی اقساطی سایت تکنیکی، طراحی سایت استاتیک است.وب سایت های استاتیک همواره برای معرفی شرکت، شخصیت و یا خدمات خاص عملکرد دارد. این نوع سایت اصطلاحا تنها یک حالت show دارد.وبسایت های استاتیک به آسانی قابل عوض شدن نیستند و همواره اطلاعات محتوایی ثابتی دارند. چنانچه احتیاج به فرستادن نظر کاربران یا ثبت نام آن ها در وب سایت باشد، حقیقتا این مدل وب سایت عملکردی نخواهد بود.

فواید سایت استاتیک :

این مدل وبسایت همواره زمان کمتری برای طراحی احتیاج دارد و حقیقتا هزینه های کم تری خواهد داشت ، همینطور به دلیل تعداد صفحات محدود، احتیاج به محیط هاست چندانی ندارد.با ما در ادامه ی مقاله ی طراحی اقساطی سایت تکنیکی همراه باشید.

معایب سایت استاتیک :

چنانچه در زمان های خاص احتباج به انجام تغییری در سایت باشد، حقیقتا احتیاج به متخصص طراحی سایت است و هر فردی قادر نخواهد بود آنطور که سایت ها را به روز رسانی کند. در حقیقت وب سایت های ایستا همواراه وابسته به شرکت طراح خواهند بود، و برای همین اکنون کمتر مورد استقبال قرار می گیرند.

طراحی اقساطی سایت تکنیکی

2. طراحی سایت داینامیک ( پویا ) :

با عملکرد کردن سیستم اداره محتوا این مدل طراحی سایت روی کار آمد. این مدل سایت براساس احتیاج مشتری طراحی می شود و بر عکس سایت های استاتیک به آسانی توسط اداره سایت قابل عوض شدن است.مدیر این نوع وب سایت بدون احتیاج به داشتن دانش تخصصی، از راه پنل مدیریت محتوا به صورت مداوم اطلاعات و محتوای این نوع سایت ها را عوض می کند.

و همین کار سبب شده که محبوبیت وبسایت داینامیک هروزه بیشتر شود.لازم به گفتن است در مقاله طراحی اقساطی سایت تکنیکی که طراحی این نوع وب سایت احتیاج به دانش بالایی دارد و شرکت های طراحی سایت تخصصی در بهبود این شیوه طراحی و بوجود آوردن وب سایت های کاربر محور به هم در رقابت هستند.

فواید وب سایت داینامیک :

در این مدل طراحی می توان تعداد صفحات نا محدود بوجود آورد و پنل مدیریت محتوای سایت های داینامیک اساسا اتوماتیک عمل می کنند و کارشناسانی که ورود اطلاعات این وب سایت هارا دارا است به آسانی قادر خواهند بود این فعالیت را انجام دهند.

مدیر وب سایت داینامیک توانا خواهد بود به طور آنلاین در هر وقت و هر موقعیتی به آسانی اطلاعات ومحتوای سایت خود را عوض کند.همراه ما در ادامه ی محتوای طراحی اقساطی سایت تکنیکی باشید.

معایب وبسایت داینامیک یا پویا :

اگر این مدل وب سایت بواسطه یک شرکت معتبر و نیروی حرفه ای طراحی شود همواره بی اشکال است و ممکن است معایبی که بتوان به آن وارد کرد مبلغ بالاتر نسبت به سایت های استاتیک و وقت بیشتری که برای طراحی انجام می شود.ما را در مقاله ی طراحی اقساطی سایت تکنیکی دنبال کنید.

3. طراحی سایت فلش :

این مدل طراحی سایت در سال های قبل رواج پیدا کرده بود و طرفداران ویژه خود را داشت. سایت های فلش خود به دو گروه ایستا و نیمه پویا بخش بندی می شوند. سایت های فلش ایستا همانگونه که از اسمش مشخص است قابل تغییر نیستند و همواره ثابت هستند و برای تغییر احتیاج به آگاهی از علم فلش است.

ولی سایت های فلش نیمه پویا تا اندازه ای قابل تغییر هستند البته این تغییرات محدود است و به راحتی تغییرات وب سایت های داینامیک نیست.

سایت های فلش همواره بواسطه نرم افزار های ویژه طراحی می شوند.

فواید سایت های فلش :

براساس به عقیده بعضی از اشخاص سایت های فلش به دید طراحی زیباترند.

معایب سایت های فلش :

از اساسی ترین معایب این مدل وب سایت این است که موتور های سرچ قادر به معین کردن محتوای این مدل وب سایت نیستند و با روی عمل آمدن سئو و اهمیت زیاد وب سایت ها در نتایج موتورهای سرچ، این مشکل خیلی حائز اهمیت است.اضافه بر این سایت های فلش اساسا سنگین هستند و سرعت آپلود را پایین می آورند.

با اهمیت به تمام نکات بالا، در مقاله طراحی اقساطی سایت تکنیکی گفتنی است که بیشتر شرکت های طراحی سایت معتبر و حرفه ای توانایی طراحی هر سه مدل وب سایت را دارند و بنابه احتیاج مشتری و با اهمیت به نیاز های او از یک وب سایت، انجام به ساخت وب سایت می کنند.

بیشتر بخوانید : ادمین اینستاگرام

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran