طراحی انواع لوگو

طراحی انواع لوگو توسط طراحان تیم سئو تهران در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت انجام می شود و جهت ارائه خدمات می توانید با ما تماس بگیرید.

برای طراحی لوگو شما می توانید طرح دلخواه خود را داشته باشید و لوگوها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن ها یک معنی و مفهوم خاصی دارد.

لوگویی که می خواهید طراحی کنید باید با موضوع کار شما ارتباط داشته باشد و طراحی لوگو باید به دست یک فرد ماهر سپرده شود تا یک لوگو حرفه ای برای شما طراحی نماید.

قالبا لوگوهایی که در جهان وجود دارد به سه دسته تصویری، نوشتاری و ترکیب تصویری و نوشتاری تقسیم می شوند و این را می توانید در لوگوهای معروف جهان ببینید.

طراحی انواع لوگو

لوگو تصویری

لوگو تصویری مانند لوگو شرکت اپل که فقط از یک طرح تشکیل شده است و هیچ نوشته دیگری در آن وجود ندارد و لوگو شرکت اپل با نام خود شرکت همخوانی دارد.

چنین لوگوهایی باید به طور مستقیم با نام و فعالیت آن شرکت ارتباط داشته باشد و زمانی که متقاضیان لوگو شما را دیدند شرکت شما را به خاطر بیاورند.

لوگو نوشتاری

لوگو نوشتاری مانند google می باشد که از یک کلمه برای لوگو خود استفاده می کنند و این لوگو معروف ترین لوگو می باشد و تمامی ما با آن آشنا هستیم.

لوگوهای نوشتاری از یک حرف یا یک یا کلمه تشکیل می شوند و آن حرف می تواند از حرف از نام شرکت یا سایت شما باشد و یا به طور کامل می توانید نام سایت یا شرکت خود را به عنوان لوگو قرار دهید.

لوگو نوشتاری و تصویری

به طور مثال لوگو آدیداس یک لوگو نوشتاری و تصویری می باشد و هم طرح و هم نوشته در آن وجود دارد که به این لوگوها لوگو ترکیبی می گویند.

بسیاری از لوگوها ترکیبی می باشند و این ترکیب به بازدید کننده کمک می کند تا لوگو را راحت تر به خاطر بسپارد و معنا و مفهوم خود را راحت تر به بیننده می رساند.

اثرات تغییر لوگو

لوگوهای زیادی مانند لوگوهای شرکت خودروسازی کشورهای مختلف، لوگوهای سایت های معروف جهان، لوگوهای کمپانی های مختلف و … وجود دارند که از گذشته تا کنون تغییر نکرده اند.

لوگویی که طراحی می کنید باید به گونه ای باشد که تا سال های زیادی از آن استفاده نمایید و تغییر لوگو پس از مدت زمان زیاد اصلا توصیه نمی شود.

تغییر لوگو ممکن متقاضیان شما را دچار تردید و اشتباه کند و حتی ممکن است در این مسیر افراد سودجو و کلاهبردار دست به کارهای خطرناکی بزنند و متقاضیان شما را به اشتباه بیندازند.

طرح لوگو

طرح لوگو می توانید به دلخواه شما باشد و هر طرحی که در ذهن خود دارید می توانید به عنوان لوگو از آن استفاده نمایید اما این طرح باید با توجه به قوائد و اصول طراحی لوگو طراحی شود.

طرح لوگو باید یک طرح ساده و قابل فهم باشد و برای بازدیدکننده نباید پیچیده باشد و باید معنا و مفهوم آن با فعالیت شما ارتباط داشته باشد.

طرحی که انتخاب می کنید باید خاص باشد و نباید مانند لوگوهای دیگر باشد و اگر لوگوی شما کپی از لوگو های دیگر باشد قطعا در ادامه مسیر به مشکل برخواهید خورد.

طرح لوگو باید به گونه ای باشد که در ابعاد مختلف دچار دگرگونی نشود و در هر اندازه ای که می باشد باید طرح خود را حفظ نماید.

برای این کار باید به یک طراح حرفه ای مراجعه نمایید و باید به تمامی قوانین و قوائد طراحی لوگو آشنایی داشته باشد و همچنین در زمینه طراحی لوگو سابقه داشته باشد.

برای این کار می توانید به طراحان تیم سئو تهران مراجعه کرده تا این کار را با صورت حرفه ای و کمترین قیمت برای شما انجام دهند و در صورت نارضایتی می توانید درخواست طرحی دیگری بدهید.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد طراحی انواع لوگو می توانید از مقالات سایت استفاده کرده و نظرات و پیشنهادات خود را با میان به اشتراک بگذارید.

جهت سفارش طراحی انواع لوگو و مشاوره در این زمینه می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار شما قرار دهند.

بیشتر بخوانید: قیمت طراحی لوگو

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید