نرم افزار های گوشی چیست

اپلیکیشن‌ گوشی عبارتست در مقاله طراحی اپلیکیشن ارزان قیمت از نرم افزار هایی که مرتبط کردن مستقیم با پردازنده ‎های سیستم عامل موبایل همراه دارند و اساسا درخواست ‎های کاربران را صورت می‌ دهند. اپلیکیشن ها در گوشی به طور مستقیم دستوری را صورت می‌دهند که اساسا برای افراد ملموس و دارای رؤیت است.

اگر خواستار باشیم در مقاله طراحی اپلیکیشن ارزان قیمت در مورد اپلیکیشن گوشی نمونه ای را بیان کنیم به همه نرم افزار های موبایل که کاربر بواسطه آن ها به اجرای فرمانی در موبایل می پردازد اپلیکیشن اسم دارد. برای نمونه شما احتمال دارد برای خدمات های مالی وابسته به حساب بانکی خود احتمال دارد.

از اپلیکیشن گوشی بانک ملی، اپلیکیشن گوشی بانک سامان، اپلیکیشن گوشی بانک ملت، اپلیکیشن گوشی بانک پاسارگاد، اپلیکیشن گوشی بانک اقتصاد نوین، اپلیکیشن گوشی بانک سپه و یا غیره به کار ببرید ـیک اپلیکیشن گوشی احتمال دارد بر اصول سیستم عامل اندروید باشد که به در این صورت به این نرم افزار در لغت به اپلیکیشن اندروید بیان می کنند.

یا احتمال دارد سیستم عاملی که این نرم افزار را ادراه می کند بر اصول IOS باشد که در این صورت به آن اپلیکیشن IOS یا اپلیکیشن آیفون بیان می کنند.به دلیل آن که باید برای فروشگاه اینترنتی، اپلیکیشن هم دارا باشیم؟ درست کردن اپلیکیشن فروشگاه آنلاین یکی از پر اهمیت ترین مقاصد هر کسب و کار آنلاین خواهد بود.

اگر همین حال یک نگاهی به گوشی همراه خودمون بندازیم می فهمیم که اندازه ای اپلیکیشن نصب کردیم که کم تر از 4 الی 5 بار زیاد تر از آن ها استفاده نمی کنیم. اما نه فقط پاک نمی کنیم از روی موبایل بلکه هر زمان که نسخه بروزش میاد، آپدیت هم انجام می دهیم.

در این میان، احتمال دارد در نظر مقاله طراحی اپلیکیشن ارزان قیمت خیلی از اپلیکیشن هایی که به کار می بریم ، شامل سایت فروشگاهی یا آنلاین هم باشند اما به علت سادگی و راحتی، ترجیح ما به کار بردن از اپلیکیشن هست تا سایت فروشگاه آنلاین.

وارسی اپلیکشن فروشگاه ساز

برای وارسی هر اندازه بهتر اپلیکیشن فروشگاهی خوب نخست با شکل اپلیکیشن آشنا بشویم و پس از آن به دنبال تنظیمات اپلیکیشن فروشگاهی  برویم. برای شناخت هر اندازه بیشتر شما با شکل اپلیکیشن، در این مقاله طراحی اپلیکیشن ارزان قیمت با ما همراه باشید.

صفحه اسپلش : در همان اول زمانی اپلیکیش را روی گوشی های همراه run می کنید. برگه ای را تماشا خواهید کرد که ” لوگو ” یا برند کاری شما نشان داده می شود.

مورد 1 :

به گونه ای که فروشگاه ساز هم دارید، خوب است لوگو سایت فروشگاهی را برای اپلیکیشن خود به کار ببرید ـ

مورد 2 :

لوگو نشانه اپلیکیشن شماست. در نتیجه در نظر مقاله طراحی اپلیکیشن ارزان قیمت خوب است یک نشانه ثابتی برای اپلیکیشن خود به کار ببرید.

نشان اسلایدر در اپلیکیشن

نخستین برگه ای که دیدن می کنید اسلایدر شماست. که دارای 5 الی 6 اسلاید مواردی که برای دارا بودن یک اسلایدر باید آن ها را رعایت کنید دارای :

 • حجم عکس ها .
 • به کار بردن از شعار های تبلیغاتی که سبب اعتماد زیاد تر به سایت می شود .
 • تلاش کنید اندازه اسلایدر ها از 5 یا در آخر 6 اسلاید زیاد تر نشود .
 • رنگ هایی که برای اسلاید ها به کار می برید ، ترجیحا رنگ های گرم باشد .
 • شیوه چگونگی فهرست بندی محصولات .

در اپلیکیشن فروشگاهی شما می توایند به سادگی کالا های موجود در سایت تا N مقطع را فهرست بندی کنید. به عنوان نمونه اگر سایت شما در ارتباط با تهیه و توزیع موادغذایی است.

سرعت لود خیلی زیاد اپلیکیشن

یکی از خصوصیت های خیلی خاص که در مقاله طراحی اپلیکیشن ارزان قیمت بیان شده اپلیکیشن فروشگاهی ، سرعت لود زیاد آن است. تصور کنید کاربری هدف دارد، برگه غلات اپلیکیشن شما را تماشا کند. اگر در این برگه 30 کالا غلات داشته باشید، در اول به کاربر 10 کالا نشان داده می شود.

بنابراین از اسکرول کردن 10 کالا دیگر لود می شود و در آخر هم 10 کالا دیگر نشان داده خواهد شد.به این صورت کاربر هر 30 کالا را به یک دفعه دیدن نمی کند، بلکه هر 10 کالا، کالا های دیگر لود می شود. در نتیجه کاربر فرصت لازم دارد که همه کالا ها را وارسی کند.

 • نشان درصد نمایش تخفیف بر روی کالا ها
 • علل های خیلی بیشتری وجود دارد که برای کالا های یک اپلیکیشن تخفیف قائل شوید.
 • زمان هاب عید
 • سالگرد درست کردن اپلیکیشن
 • کمبود اندازه ها
 • و..

تخفیف هایی که برای کالا ها در اپلیکیش قرار میدهید در باکس هر اپلیکیشن به طور جداگانه نشان داده می شود.

شیوه چگونگی نشان دادن کالا

زمانی یک کالا را از سایت انتخاب می کند، برگه ای برای کاربر نشان داده می شود که نشان دهنده عکس کالا است. در این بخش عکس های مختلفی برای نشان دادن بهتر کالا درج شده که کاربر می تواند با اعتماد زیاد تری کالا را خریداری کند.توضیحات هر کالا در اپلیکیشن :

در صفحه مختص هر کالا، بخشی وجود دارد به اسم توضیحات هر کالا. در این بخش همه خصوصیت های کالا ها نوشته شده است. همه این خصوصیت ها به گفته مقاله طراحی اپلیکیشن ارزان قیمت به طور داینامیک دیزاین شده است. به معنی آن که برای هر کالا به طور جداگانه می توانید خصوصیت های خارق العاده آن را یادداشت کنید.

نشان دادن تجربه کاربری یا نظرات کاربران :در بخظ نمایش هر کالا، باکسی جای دارد به اسم ” نظرات کاربران ” . در این بخش شما می توایند دیدگاه خود را به صورت یک کاربر درج کنید. و همینطور نظرات دیگر کاربران از تجربه خریدی که دارا اید مطالعه کنید

جستجو محتوایی در اپلیکیشن : جستجو محتوایی امکانی است که در اختیار افراد جای داده شده است تا بتواند خوب تر کالا های مورد نظر خود را بیابید.جای دهی کالا ها در سبد خرید : برای خرید کالا ها از راه اپلیکیشن می توانیم با به کار بردن از مورد های ( -) و ( + ) اندازه آن ها را معین کنیم.

در این صورت اگر، اندازه کالا ها در اپیلیکشن به اندازه ای که کاربر می خواهد نباشد، پیام ” عدم موجودی ” را برای کاربر به نمایش در می آورد .مورد مهم که در این مقاله طراحی اپلیکیشن ارزان قیمت بیان شده : برخی زمان ها احتمال دارد کاربر تعداد زیادی از کالا را درخواست داشته باشد، در این صورت می تواند به سادگی با کلیک بر روی باکس مرتبط به نمایش کالا، تعداد کالا را تایپ کنید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام