10 خصوصیتی که باعث موفق شدن شما در طراحی اپ می شود

1. رقبای خود را وارسی کنید.

حال که اساسا پر مقاله طراحی اپلیکیشن در اردبیل متوجه شده اید اپلیکیشن شما چه فعالیتی را انجام می دهد، باید مشاهده کنید رقبای شما برای رسیدن به همان مقاصد چه فعالیت هایی را انجام داده اند.در این مرحله نه فقط رقبای محلی، بلکه همه کسب و کارها در مقطع جهانی را وارسی کنید تا بتوانید قسمت هایی از بازار که پوشش داده نشده است.

و یا احتیاج های بخصوصی که به آن ها پرداخته نشده است را شناخت پیدا کنید .به همه خصوصیت ها و کار کرد های اپلیکیشن رقیب توجه کنید و مشاهده کنید که احساس می کنید چه موردی کم است. همه این نکات در این مقاله طراحی اپلیکیشن در اردبیل می تواند در درست کردن اپلیکیشن مورد علاقه به شما یاری کند و در آینده در اندازه موفقیت اپ شما نقش داشته باشد.

2. وایرفریم اپلیکیشن خود را درست کنید.

حال که مقاصد اپلیکیشن خود را معین کرده و کارکرد ها و شرایط رقابت در بازار را معین کرده اید، زمان آن رسیده است که به اپلیکیشن خود یک اسکلت نخستین بدهید و اجزای اپ خود را با به کار بردن از Wireframing در کنار همدیگر قرار دهید. وایرفریم در حقیقت یک کمکی بصری است.

که درست بودن و جریان اپلیکیشن شما را بدون درگیر شدن با طراحی و اجزای گرافیکی نشان می دهد. در حقیقت این مرحله پلی میان نظر های خام شما و کالا نهایی پیش از آغاز مراحل فنی درست کردن اپلیکیشن است.این مرحله به شما یاری می کند تا اندازه صفحاتی که کاربر باید بگذراند.

تا به مقصودش برسد را استفاده بهینه کنید، چندین flow متفاوت برای اپلیکیشن خود درست کنید تا مشاهده کنید کدام خوب کار می کند و در ساعت ها زمان برنامه نویسی صرفه جویی کنید.

خصوصیت شماره سه

3. وایرفریم های اپلیکیشن خود را آزماش کنید.

پس از اینکه flow اپلیکیشن خود را و تجربه کاربری را دیزاین کردید، زمان آن رسیده که این نکات را آزمایش کنید. آزمایش کردن در نظر مقاله طراحی اپلیکیشن در اردبیل به شما یارژ می کند که رفتار کاربران را ارزیابی کنید و سادگی به کار بردن از اپلیکیشن را امتحان کنید. باید مراحل فعالیت با اپلیکیشن را با انتظارات مخاطب مقایسه کنید و هر طور اشکال احتمالی را وارسی کنید.

برای آزمایش کردن وایرفریم شما باید از وسائل بخصوص به این کار استفاده کنید. ابزار های رایگان و اینترنتی بیشتری برای این کار موجوپ است که به شما اجازه می دهد یک پروزه بوجود آورید، وایرفریم خود را آماده سازی کنید و آن را در اختیار دوستان و همکاران خود جای دهید تا به گفته مقاله طراحی اپلیکیشن در اردبیل رفتار آن ها به صورت یک کاربر روی اپلیکیشن خود را آزمایش کنید.

4. بر اصول نتایج تست اپلیکیشن را ارزیابی کنید.

پس از این که در مرحله آزمایش بازخورد ها را جمع اوری کردید، باید همه آن ها بر اصول تشابهات بخش بندی کنید. همه بازخورد های بخش بندی شده را وارسی کنید و از آن ها برای بوجود آوردن آپدیت و بازبینی در وایرفریم خود به کار ببرید ث. پس از بوجود آوردن تغییرات دوباره مرحله آزمایش را تکرار کنید تا وقتی که نتیجه مناسبی برای شما حاصل شود.

5. اپلیکیشن گوشی خود را درست کنید.

این مرحله در مقاله طراحی اپلیکیشن در اردبیل همان مرحله ای است که شما باید درست کردن اپلیکیشن گوشی خود را انجام دهید. برای این فعالیت شما می توانید از یک پلتفرم درست کردن اپلیکیشن به کار ببرید و یا از اصول برنامه خود را کد نویسی کنید. دقت داشته باشید که انجام این مرحله احتیاج به مسلط بودن کامل به برنامه نویسی دارد.

در این زمان شما باید زبان برنامه نویسی و همینطور پلتفرم مورد مذبور خود را انتخاب کنید.اضافه بر این، در این مقاله طراحی اپلیکیشن در اردبیل که سوای از کدنویسی اپلیکیشن احتیاج از از یک دیزاین یا یک گروه دیزاینر بخواهید که UI یا ارتباط کاربری اپلیکیشن را دیزاین کنند. دقت داشته باشید که ارتباط کاربری اپلیکیشن نقش خیلی پر اهمیتی در جذب کاربر دارد و راحتی بیش از اندازه احتمال دارد آن اندازه که فکر می کنید هم جالب بخش نباشد.

ششمین خصوصیت

6. اپلیکیشن لایو خود را آزمایش کنید.

وقتی که پیشرفت و درست کردن اپلیکیشن به پایان رسید، زمان آن رسیده که در اپ خود را در جهان حقیقی آزمایش کنید. این مرحله به شما این یقین را می دهد که اپلیکیشن شما باگی ندارد و تجربه کاربری همانگونه ای است که در وایرفریم معین کرده بودید. در مراحل کاستوم درست کردن اپلیکیشن احتمال دارد لازم باشد زیاد تر از ده دفعه اپلیکیشن خود را آزمایش کنید.

دو مدل آزمایش متفاوت در مقاله طراحی اپلیکیشن در اردبیل وجود دارد: آزمایش داخلی و آزمایش خارجی آزمایش داخلی دارای خود شما و اشخاص گروه شما می شود. مقصود این آزمایش شناسایی و برطرف کردن باگ های وجود داشته است. آزمایش خارجی همچنین دارای آزمایش اپ بواسطه افرادی می شود که آشنایی با شما و اپ ندارند. مقصود این آزمایش شناسایی اشکالات وجود داشته در تجربه کاربری است.

7. یک اکانت برنامه نویس یا توسعه دهندگان درست کنید.

برای اینکه توانایی داشته باشید اپلیکیشن خود را در اختیار بازار دنیا قرار دهید، شما احتیاج دارید در پلی استور یا اپ استور یک اکانت پیشرفت دهندگان دارا باشید. دقت داشته باشید که درست کردن اکانت توسعه دهندگان احتیاج به پرداخت هزینه ارزی دارد که با دقت به تحریم های وجود داشته، امکان افتتاح حساب یا پرداخت ارزی در ایران موجود نیست.

اما این به مفهوم آخر کار نیست! اگر تمایل دارید که اپلیکیشن خود را در یک مارکت جهانی انتشار دهید اما امکان درست کردن اکانت توسعه دهندگان برای شما موجود نیست، می توانید فعالیت منتشر کردن اپلیکیشن خود را به گروه سئو تهران بسپارید.

8. اپلیکیشن خود را انتشار دهید.

بالاخره به مرحله پایانی رسیدید – زمان آن رسیده که اپلیکیشن خود را به دنیا معرفی کنید! اول با دارا بودن اکانت پیشرفت دهندگان، اپلیکیشن خود را در استور مد مذبور خود ثبت کنید و همه موارد مرتبط به بهینه سازی اپلیکیشن در اپ استور را دقت کنید.

وقتی که اپلیکیشن شما در مارکت مورد مذبور قرار گرفت، فعالیت بعدی که باید صورت دهید این است که دقت ها را به اپلیکیشن خود جلب کنید و کاربران زیاد تری را به نصب اپلیکیشن خود تشویق کنید. برای این فعالیت می توانید از ایمیل مارکتینگ، یا شبکات اجتماعی به کار ببرید تا به گفته مقاله طراحی اپلیکیشن در اردبیل اشخاص زیا تری را از اپلیکیشن خود آگاه بسازید.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام