اساس دیزاین اپلیکیشن اندروید چیست

با دقت در مقاله طراحی اپلیکیشن در اهواز به توسعه روز افزون محیط مجازی و کسب و کار های دیجیتالی و به گونه دیجیتال مارکتینگ ،بیشتر اشخاص اقدام به دیزاین یک اپلیکیشن سبب عرضه فعالیت مربوط با کسب و کار خود میوکنند، بدون تردید این رقابت خیلی زیاد است.

و شما احتیاج به بوجود آوردن یک برنامه با کارایی زیاد دارید که راه حل های زود و همیشگی برای جوابگویی به احتیاج مخاطبان کسب و کار شما را عرضه می دهد. برنامه شما باید شامل رابط کاربری دیدنی (ui) و تجربه کاربر چشمگیر (ux) باشد. اساس دیزاین اپلیکیشن اندروید آن اندازه چر اهمیت است.

که یک ارتباط کاربر زیرمجموع احتمال دارد علت رد کردن برنامه شما بواسطه فروشگاه های برنامه باشد و در این حیطه استیو جابز بیان می کند:یک ارتباط کاربری مناسب کلید موفقیت یک برنامه است.دیزاین تنها آن چیزی نیست که به گمان می رسد، به گفته مقاله طراحی اپلیکیشن در اهواز دیزاین این است که چطور کار می کند.

اصول دیزاین اپ موبایل

بلکه حقیقتا برنامه ای است که نتایج خود را به صورتی روان و یکدست عرضه می دهد و مخاطب را از یک مرحله به مرحله دیگر با آسانی و رسیدن به هدف کمک می کند. اگر هدف بوجود آوردن برنامه ای برای شغل خود را دارید، به جای خوب آمده اید. ما یک پرونده با دقت از همه اصول دیزاین برنامه تلفن همراه و مناسب ترین فعالیت هایی را که می توانید دنبال کنید درست کرده ایم تا برنامه شما را برای عرضه نرم ترین و عملکرد ترین تجربه کاربری در برنامه خود صورت دهد.

1.گزاره ای از کارکرد اپلیکیشن را بیان کنید :

با یک نمونه در این مقاله طراحی اپلیکیشن در اهواز آغاز می کنیم، در اینجا نمونه ای از Lookout، یک برنامه امنیتی گوشی همراه است. این یک جریان راحت و ساده در شبانه روزی است. نخستین صفحه نمایش که باز می شود به صورت آشکار بیان می کند که این برنامه برای شما چه فعالیتی انجام خواهد داد و چهار صفحه پس از آن چهار شیوه اساسی را که در آن انجام می شود مشخص می کند.

2.اپلیکیشن به طور سریع بارگیری شود :

کاربران در خواست فوریت هستند و تحمل ندارند برای برنامه ای که برای بارگیری آن برای همواره زمان می برد. با بهبود سرعت نت، کاربران به سرعت ثمره می خواهند و از آنجا که اندتزه بیشتری برنامه در آنجا موجود است، کاربران به سرعت به برنامه ای انتقال می شوند که نتایج مهمی را عرضه می دهد.

برای آن کع برنامه شما در دستگاه کاربر باشد باید فعالیتی را اتخاذ کنید که وقت بارگیری را در دید وارسی قرار دهد. وقت زمان بارگذاری صفحه در زیر یک ثانیه استاندارد طلا هم اکنون است.

3.امکان ثبت نام در اپلیکیشن را راحت کنید :

اجبار کردن کاربر برای عرضه آگاهی های فردی بلافاصله بعد از باز کردن برنامه شما سبب به ناراحتی و حواس پرتی می شود. کاربران نگرانند که به اشتراک گذاشتن ایمیل خود سبب به حمله ایمیل های بازاریابی شود. کاربر برنامه شما را با مقصود دوره، خرید، رزرو یا گرفتن آگاهی ها در مورد چیزی بارگیری کرد.

اول به این انتظارات جواب دهید. کاربر پیش از عرضه هرگونه اطلاعات فردی، باید اعتماد کند که برنامه شما اشکال خود را برطرف کند. این نظر مناسبی است که به کاربر خود اجازه دهید یک تور را انجام دهد و برنامه را برای زمانی تجربه کند و بعد به آرامی به آن ها یادآوری کند.با ما در مقاله ی طراحی اپلیکیشن در اهواز همراه باشید.

که بعد از آن ثبت نام همینطور، پر کردن یک فرم ثبت نام، امکان اشتباه ، گذرواژ های یکتا و دردسر های متفاوت دیگر را بوجود می آورد که به صچرت بالقوه می تواند کاربر را دور کند. برنامه هایی که توانایی ندارند به جلو حرکت کنند مگر آن که ایمیل و رمزعبور عرضه شود ممکن است برای یک برنامه جایگزین پاک نمی شوند.

برنامه هایی که جزئیات زیاد تر از حد بیشتری را درخواست می کنند، شامل پردازش احراز هویت رمز عبور پیچیده ای هستند و یا با هر شیوه دیگری سخت می شوند.خصوصیات دیزاین اپلیکیشن تخصصی چیست؟در حال کنون که در این مقاله طراحی اپلیکیشن در اهواز گفته شده صد ها هزار اپلیکیشن در حیطه های مختلف در گوگل پلی و سایر بازار های دانلود اپلیکیشن وجود داشته است.

برخی از این اپلیکیشن ها اندازه دانلود زیادی دارند و کاربران دیدگاه مثبتی درباره آن ها نوشته اند، و برخی دیگر دانلود پایینی دارند.و فردی درباره آن ها دیدگاهی نداده است. بعد برای آن که اپلیکیشن شما موفق شود و افراد از آن استقبال کنند چه فعالیتی باید انجام داد؟

یک اپلیکیشن مناسب باید شامل چه خصوصیت هایی باشد

ممکن است یکی از پر اهمیت ترین پرسش هایی که تولیدکنندگان و کاربران اپلیکیشن با آن مواجه می باشند این باشد که : اپلیکیشن مناسب چیست؟همراه ما در مقاله ی طراحی اپلیکیشن در اهواز باشید.

1- اپلیکیشن برای برطرف کردن چه عنوانی درست شده است :

باید در گمان داشت که نخست کاربر متقاضی به کار بردن از اپلیکیشن چه فردی و در چه جایگاه اجتماعی می باشد و ثانیا این اپلیکیشن چه یاری به او می کند به عنوان نمونه دیزاین یک اپلیکیشن بازی با یک اپلیکیشن فروشگاهی ، که هم گروه مخاطبین متفاوتی دارد.

و هم کاربری مختلف ، باید کاملا متفاوت باشد. در دیزاین اپلیکیشن مناسب بازی باید از الگو های گرافیکی و رنگ بندی مختلف و درعین حال معنایی به کار برد ولی در اپلیکیشن مناسب فروشگاهیباید از تم های رسمی و شامل تنوع  قسمت بندی ولی در عین حال راحتی در به کار بردن آن نمود.ما را در محتوا ی طراحی اپلیکیشن در اهواز دنبال کنید.

2- حجم خوب اپلیکیشن :

اپلیکیشنی حوب است که شامل حجم مناسبی باشد. هر اندازه حجم برنامه زیاد تر رود سرعت اجرای آن ناخودآگاه پایین می آیز. اگر حجم فایل اجرایی اپلیکیشن پایین باشد کاربر برای دانلود آن بیشتر راغب می‌ شود و ممکن است برای مدت زیاد تری از آن به کار می برند. به صورت اساسی در مقاله طراحی اپلیکیشن در اهواز زمانی که دستگاه با کمبود حافظه روبرو شود، کاربر اول برنامه‌ های غیر حیاتی و با حجم بیشتر را پاک خواهد کرد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام