اپلیکیشن‌ چه چیزی است

بیشتر نرم‌افزار هایی که ما هروزه از آن‌ ها به کار می بریم در این مقاله طراحی اپلیکیشن در بوشهر دارای این تعریف می‌ شوند و فقط سیستم عامل­ ها و یا زبان‌ های برنامه ­نویسی جزء اپلیکیشن‌ها به شمار نمی روند . تبلت­ ها و گوشی های هوشمند هم مثل هر رایانه ای شامل نرم ­افزار های متفاوت هستند.

در بازار نرم­ افزار های گوشی، در لغت “اپلیکیشن” یا به اختصار App زیاد تر از لغت نرم­ افزار جا افتاده است.و این لغت حقیقتا در مقاله طراحی اپلیکیشن در بوشهر همان مفهوم نرم­ افزار کاربردی را می­ دهد.شما برای دانلود و به کار بردن از یک برنامه، به یک گوشی هوشمند و یا هر دستگاه دارای حمل دیگری که توانایی اتصال به اینترنت را دارا باشد، احتیاج دارید.

همه برنامه‌ ها روی همه دستگاه‌ های دارای حمل فعالیت نمی‌ کنند و باید در زمان خریداری به سیستم عامل دستگاهی که می‌خرید هم تصور کنید.هر کدام از سیستم عامل‌ های Android، iOS و Windows Phone فروشگاه ویژه برنامه‌ های خود را در اینترنت دارند. شما توانایی دارید در این فروشگاه‌ ها به جهت برنامه مورد مذبور خود بگردید و آن را دانلود و نصب کنید.

فروشگاه اپل (App Store) یک سایت عرضه کننده نرم‌افزار دیجیتال برای سیستم عامل iOS است که پیشرفت و نگهداری آن بواسطه شرکت اپل صورت داده می‌ شود. این سرویس از جولای ۲۰۰۸ درست شده و حال دارای بیش از ۱.۲۰۰.۰۰۰ برنامه و بازی می­ باشد.

گوگل پِلِی (Google Play‏) که در این مقاله طراحی اپلیکیشن در بوشهر بیان شده یک سرویس پخش دیجیتال محتوای چند سیستمی از شرکت گوگل است و فعالیت آن از راه برنامه گوشی Play Store در گوشی ها و تبلت‌ های اندرویدی و تلویزیون‌ های گوگلی (Google TV) ، فعال می باشد. این ابزار در ماه مارس ۲۰۱۲ معرفی شد.

و براساس آخرین آمار زیاد تر از ۱.۳۰۰.۰۰۰ برنامه و بازی را در خود درست کرده است.فروشگاه ویندوز فون (Windows Phone Store) ابزاری است که بواسطه مایکروسافت برای سیستم عامل ویندوز فون (Windows Phone) ارائه می‌ شود. بر اساس آمار مایکروسافت، فروشگاه ویندوزفون در حال کنون دارای زیاد تر از ۰۰۰،۳۰۰ برنامه و بازی مختلف است.

همچنین این نکته مقاله طراحی اپلیکیشن در بوشهر را در نظر بگیرید که اپلیکیشن­ ها محدود به گوشی ­ها و تبلت­ ها نیستند و در خیلی از ابزار دیگر همچنین به کار برده می­ شوند. برای نمونه اکنون تلویزیون­ هایی درست می­ شوند که زیر نظر سیستم عامل اندروید بوده و از اپلیکیشن ­های نوشتاری شده برای اندروید به کار می برند.

یا خیلی دیگر از لوازم منزل مثل یخچال و لباس­شوئی و ظرف­شوئی و … اپلیکیشن بخصوص خود را دارند.حتی ممکن است کنترل رفت آمد های منزل و دفتر کار، یا مرتب کردن نور و دمای فضا با به کار بردن از اپلیکیشن­ ها هم بوجود آورده است.گوگل تا الان زیاد تر از ۴ میلیارد دلار در حیطه منازل هوشمند (Smart Home) قیمت کرده است.

اپلیکیشن چیست

در مورد آن که اپلیکیشن (application) چیست و یا اینکه مفهوم اپلیکیشن چه می باشد باید در این مقاله طراحی اپلیکیشن در بوشهر بیان کنیم که در حقیقت بیشتر نرم‌افزار هایی که ما به صورت هروزه از آن‌ ها به کار می بریم دارای این تعریف می‌ شوند و تنها نرم‌افزار های سیستم مثل سیستم عامل و یا زبان‌ های برنامه نویسی جزء اپلیکیشن‌ ها به شمار روند. بیایید با هم بیشتر وارسی کنیم .

تمام ما برای انجام فعالیت های روزمره خود با جهانی از برنامه ها و نرم افزار هایی مواجه هستیم که تماما سبب می شوند تا فعالیت هایمان را راحت تر و زود تر و دقیق تر انجام دهیم . بطور نمونه شما احتمال دارد بخواهید بر روی یک تصویر ویرایش بخصوصی را صورت دهید. برای این فعالیت باید از اپلیکیشن فتوشاپ به کار ببرید.

یا احتمال دارد برای دوره صفحات اینترنتی احتیاج به یک اپلیکیشن مرورگر دارا باشید. برای این فعالیت می توانید از اپلیکیشن کروم یا اپلیکیشن فایرفاکس به کار ببرید. در این گونه در نظر مقاله طراحی اپلیکیشن در بوشهر که بخواهید به دیدن فیلم یا گوش دادن به موسیقی انجام دهید می توانید از اپلیکیشن kmplayer به کار ببرید.

همینطور برای تایپ متون و کار های اداری می توانید از اپلیکیشن office به کار ببرید.نرم افزار ها و اپلیکیشن های دیگری همچنین موجود هستند که بسته به احتیاج کاربران درست شده اند و می توانند پاسخگوی هر احتیاجی باشند. در آخر با دقت به این که احتمال دارد این اپلیکیشن ها برای سیستم عامل های مختلفی عرضه شوند پیشرفت دهندگان نرم افزار تلاش می کنند تا اندازه امکان یک اپلیکیشن را برای سیستم عامل ها و دستگاه های دیجیتال متفاوت عرضه نمایند.

برای نمونه در مقاله طراحی اپلیکیشن در بوشهر یک اپلیکیشن مرورگر اینترنت احتمال دارد هم برای دستگاه های PC عرضه شود، هم برای به کار بردن در تبلت این اپلیکیشن عرضه گردد و هم احتمال دارد دیزاین اپلیکیشن گوشی انجام پذیرد. برای نمونه اپلیکیشن کروم که یک اپلیکیشن جستجو اینترنت می باشد هم بر روی PC وجود داشته باشد.

 هم برای به کار بردن بر روی تبلت این اپلیکیشن آماده سازی شده است و هم می توانید از این اپلیکیشن بر روی گوشی به کار ببرید.

اپلیکیشن گوشی چیست

تبلت ها و گوشی های هوشمند (smart) هم مثل هر رایانه ای شامل نرم افزار ها و برنامه های کاربردی متفاوت و متنوع هستند. در بازار نرم افزار های گوشی و موبایل همراه، لغت ”اپلیکیشن” یا به صورت کوتاه App اکثر از لغت نرم افزار جا افتاده است.

و این لغت همان مفهوم نرم افزار کاربردی را می دهد که همان اپلیکیشن گوشی یا نرم افزار گوشی به آن بیان می شود.اپلیکیشن‌ گوشی عبارت‌ است از از نرم افزار هایی که مرتبط مستقیم با پردازنده ‎های سیستم عامل موبایل همراه دارند و اساسا درخواست ‎های کاربران را صورت می‌ دهند.

اپلیکیشن ها در گوشی به طور مستقیم دستوری را صورت می‌ دهند که اساسا برای کاربران ملموس و دارای رؤیت است. اگر خواستار باشیم در مورد اپلیکیشن گوشی بطور نمونه مثال را بزنیم باید بیان کنیم به همه نرم افزار های موبایل که کاربر بواسطه آن ها به اجرای فرمانی در موبایل می پردازد اپلیکیشن اسم دارد.

برای نمونه شما احتمال دارد برای خدمات های مالی وابسته به حساب بانکی خود احتمال دارد از اپلیکیشن گوشی بانک استفاده نمائید. و یا احتمال دارد شما در طول زمان به استفاده از نرم افزار های دیگری در موبایل همراه خود بپردازید. برای نمونه احتمال دارد برای دنبال کردن اتفاقا ورزشی از اپلیکیشن گوشی شبکه سه استفاده کنید.

و یا برای تماشا کردن برنامه های تلویزیونی احتمال دارد از اپلیکیشن اندروید پخش زنده به کار ببرید همینطور بعضی کاربران که از راه فروشگاه اینترنتی به خرید می پردازند احتمال دارد از اپلیکیشن سایت های مثل اپلیکیشن گوشی دیجی کالا و یا اپلیکیشن گوشی بامیلو به کار ببرند.

همینطور برای نمونه احتمال دارد اپلیکیشن بازی بخصوصی هم برای PC عرضه شود و هم به طور اپلیکیشن گوشی عرضه گردد که در این صورت در نظر مقاله طراحی اپلیکیشن در بوشهر توسعه دهنده نرم افزار تلاش می کند این بازی را بر پایه دستگاه های دیجیتال درست کند.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام