طراحی اپلیکیشن های موبایل

با توسعه تکنولوژی و فناوری ارتباط های کاربری مختلفی اختراع شده اند از جمله در مقاله طراحی اپلیکیشن در سیستان و بلوچستان کوشی های همراه هوشمند ؛ تبلت ها ، کامپیوتر های دارای حمل کوچک و … در این میان خیلی از اشخاص کار با کامپیوتر های رو میزی را کنار گذاشته و برخی فعالیت های خود را با گوشی های هوشمند که توانایی حمل و استفاده راحت را دارند انجام می دهند.

به همین علت به گفته مقاله طراحی اپلیکیشن در سیستان و بلوچستان خیلی از مدیران سایت ها قصد گرفتند که سایت های خود را برای دسترسی آسان تر کاربران گوشی های همراه هوشمند ، ریسپانسیو کنند .اکنون زیاد تر از 80درصد از مردم دنیا شامل گوشی های هوشمند یا smart هستند که خیلی از فعالیت های روزانه خود را با آن صورت می دهند.

همین طور برخی صاحبان مشاغل قصد کرده اند تا برای کسب کار خود اپلیکیشن گوشی دیزاین نمایند در همین جهت پرسش های بیشتری ایجاد شد . ای نکه سایت ها پر تلاش تر هستند و یا اپلیکیشن ها ، کدام رتبه بندی دارد.در این مقاله طراحی اپلیکیشن در سیستان و بلوچستان ما تلاش داریم تا به وارسی این مهم بپردازیم.

شناخت با اپلیکیشن ها و موارد کاربرد از آن ها

در اول باید به تعریف اپلیکیشن بپردازیم . Application یا نرم افزار برنامه هایی هستند که بر دستگاه های فعال و کامپیوتر ها نصب می گردند و توانایی های متفاوتی را به افراد عرضه می دهند از جمله دیزاین تصویر ، تغییر دادن و تدوین فیلم و … تنوع نرم افزار ها خیلی بیشتر می باشد.

پس از یافتن گوشی های همراه بعضی از اشخاص با سعی های بیشتر تلفن های همراه هوشمند را درست کردند . مفهوم از گوشی های هوشمند گوشی هایی می باشند که شامل سیستم عامل هستند . از این جهت به کفته مقاله طراحی اپلیکیشن در سیستان و بلوچستان برنامه نویسان برای گوشی های هوشمند و دستگاه های دارای حمل هوشمند اپلیکیشن دیزاین نمودند.

در سال های قبل بعضی از صاحبان مشاغل دست به کارایی جالبی زدند و آن هم دیزاین اپلیکیشن برای کالا ها و فعالیتشان بود . از جمله اپلیکیشن های خرید اینترنتی و درخواست خودرو و… . کاربران برای به کار بردن از اپلیکیشن ها باید آن ها را دانلود کنند.

برای دانلود مسیر های متفاوتی موجود است نرم افزار هایی وجود دارند را برای سیستم عامل های متفاوت بوجود آمده اند تا از آن ها اپلیکیشن های مورد مذبور را بتوانند دانلود کند.

فواید اپلیکیشن ها

آشکار شدن اپلیکیشن ها سبب راحتی خیلی از کار ها شده است تا زمانی که خیلی از کاربران کالا های مورد احتیاج خود را از راه آن ها سفارش می دهند از سفارش غذا تا خرید کالا و خرید بلیط های متفاوت بدین صورت فعالیت برای خیلی از مردم راحت شده است.

آشکار شدن اپلیکیشن ها سبب صرفه جویی در زمان شده است . به گونه ای که خیلی از برای خرید کردن از اپلیکیشن های فروشگاه های اینترنتی به کار می برند و برای خرید کالا ها به فروشگاه و مغازه ارجاع نمی کنند . اپلیکیشن ها اضافه بر اینکه برای کاربران پر فایده است برای صاحبان مشاغل همچنین سودآور بوده است.

به گونه ای که در بعضی از حیطه های کسب و کار اپلیکشن ها تغییر به برند شده اند . از راه اپلیکیشن ها صاحبان مشاغل توانایی دارند در نظر مقاله طراحی اپلیکیشن در سیستان و بلوچستان ارتباط زیاد تری با مشتریان خود دارا باشند . تا اندازه ای قیمت تبلیغات برای آن ها کم می یابد . بصورت اساسی زمانی اپلیکیشنی روی دستگاهی نصب باشد به صورت ناخواسته کاربر از آن بازدید می کند.

اکنون دیزاین یک اپلیکیشن برای هر کسب و کاری شامل اهمیات شده است به همین علت اندازه اپلیکیشن ها رو به زیاد تر می باشد .بعضی از اشخاص همجنین به صورت اپلیکیشن ها برای خود کسب و کار بوجود آورده اند و می توان بیان کرد در مقاله طراحی اپلیکیشن در سیستان و بلوچستان درآمد خیلی از آن ها زیاد تر از مشاغل طبیعی است.

اشتباهات اپلیکیشن

همه اپلیکیشن ها برای کاربران و صاحبان مشاغل بی اشکال نیستند . همانگونه که بیان شد برای دانلود اپلیکیشن ها باید به نرم افزار های مرتبط ارجاع کرد که علاقمند ترین آن ها گوگل پلی و اپ استور است متاسفانه در سال های قبل مشاهده کرده ایم که این نرم افزار ها فعالیت خود را برای کشور ایران فیلتر کردند.

و کاربران تنها با به کار بردن از فیلترشکن توانایی داشته اند اپلیکیشن مورد علاقه خود را دانلود نمایند این اشکال هم برای کاربر و هم برای کارفرا اشکال بوجود می آورد با دقت به آن که درج اپلیکیشن در این نرم افزارها کم هزینه است ، صاحبان مشاغل اجبار دارند هزینه ای را در این دفعه پرداخت کنند.

و لازمه آن دارا بودن حساب بانکی در بیرون از ایران است. همینطور نرم افزارهای داخلی که اپلیکیشن عرضه می دهند رایگان نیستند و کارفرما حتما به صورت دوره ای هزینه ای را پردخت کند تا اپلیکیشنش بواسطه کاربران دانلود گردد . از جهتی دیگر در مقاله طراحی اپلیکیشن در سیستان و بلوچستان بعضی از اپلیکیشن ها رایگان نیستند به مفهوم دیگر کاربر برای دانلود آن ها باید هزینه ای را بدهد.

و این مورد همچنین برای خیلی از کاربران بهتر نمی باشد . مورد دیگر حجم اشغال کردن این اپلیکیشن ها در محیط رم گوشی های هوشمند است . خیلی از اپلیکیشن های گوشی حجم زیادی دارند و کاربران پس از زمانی مجبور می شوند که اپلیکیشن مورد مذبور را از گوشی خود پاک نمایند.

همان گونه که بیان کردیم تعداد اپلیکیشن ها در صورت افزایش می باشد به همین علت خیلی از کاربران راغب هستند به اپلیکیشن های متفاوت اعتماد نکرده و کار خود را به روش دیگر صورت دهند . در بالا بیان کردیم که گوشی های هوشمند از سیستم عامل های متفوتی صورت گرفته اند.

مانند اندروید و ios و ویندوز به همین علت صاحبان مشاغل اجبار دارند برای تمام سیستم عامل ها نسخه های مربوط را عرضه دهند این کار قیمت بالایی دارد از یک جهت قیمت ثبت آن ها در در نرم افزار های عرضه دهنده اپلیکیشن و جهت دیگر قیمت دیزاین آن ها است.

مورد پایانی در این مقاله طراحی اپلیکیشن در سیستان و بلوچستان آپدیت اپلیکیشن ها است به گونه ای که تغییراتی در نرم افزار ها بوجود آورد کاربران اجبار دارند که نرم افزار خود را آپدیت کنند در پایان اداره کردن یک اپلیکیشن برای صاحب آن تا اندازه ای سخت می باشد و اگر فردی علمی در این باره نداشته باشد اجبار دارد یادگیری متفاوتی را بگیرد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام