دیزاین اپلیکیشن فروشگاهی

در حال کنون و طبق آمار در این مقاله طراحی اپلیکیشن در مرکزی، اشخاص برخی زیاد تر از 100 متر از گوشی های خود دور نمی‌ شوند. این به مفهوم آن است که گوشی یک وسیلۀ همیشه در دسترس بوده و همواره همراه اشخاص است. این عنوان می‌ تواند برای فروشندگان یک فرصت عظیم بیان شود.

از این سبب که می‌ توانند همیشه مشتریان خود باشند. فروش آنلاین 70  درصد از  درآمد های جهان فناوری آگاهی را بر عهده دارد و جزء معدود قسمت هایی از آن است که با دارا بودن فعالان خیلی زیاد این حیطه، بیشتر از سود خوب و سرشاری دارا می‌ شوند.

بدون تردید شما به صورت مدیر یک فروشگاه تمایل دارید در بین رقبا متمایز شده، کسب‌وکار خود را زیاد داده و ارتباط خوب تری با مشتریان داشته باشند شما همینطور خواستار کم کردن قیمت ها و بالا بردن درآمد از راه جذب مشتریان بروز هستید. می‌ خواهید آگاهی اساسی از مشتریان گرفته و آن‌ها را در جریان پایان ترین تغییرات فروشگاه و کالا های خود جای دهید.

به کار بردن از اپلیکیشن فروشگاهی برای افردی که هدف خرید آنلاین دارند، خوب تر است به دلیل آن که اپلیکیشن‌ها همواره بصورت دیزاین می‌ شوند که فعالیت با آن‌ها برای تمام اشخاص راحت و ملموس باشد. در نتیجه به گفته مقاله طراحی اپلیکیشن در مرکزی دیزاین اپلیکیشن فروشگاهی مختص برای هر فروشگاه می‌ تواند به صورت یک فرصت برای جلب مشتریان و در آخر فروش زیاد تر باشد.

 به دلیل آن که اپلیکیشن فروشگاه

به این مورد در این مقاله طراحی اپلیکیشن در مرکزی دقت کنید که در سال ۲۰۲۰ تقریبا ۹۰ درصدِ استفاده از اینترنت از راه گوشی است. از جهتی دیگر طبق آمار های رسمی بانک مرکزی، اندازه فروش آنلاین در ایران تا به الان تقریبا ۵۰۰ بیلیون ریال بوده است.حتماً برای شما هم رخ داده که هدف خرید جنسی را دارا باشید.

اما از فروشگاه نزدیک‌ تر به خود خرید کرده‌اید. بعد در فروش، همواره برد با فردی است که پردازش خرید را برای مشتریانش راحت کرده باشد.حالا گمان کنید که موبایل شما در دستتان است و خواستارید خریدی را صورت دهید و 2 فروشگاه اینتزنتی مناسب را می‌ شناسید. یکی تنها وب سایت دارد و دیگری اپلیکیشن فروشگاهش روی موبایل یا تبلت شما نصب است.

راغب هستید مرورگر گوشی یا تبلت را باز کنید و خرید را به دشواری از راه وب سایت صورت دهید یا به راحتی و با چند انتخاب راحت و سرعت و لذت، خریدتان را از اپلیکیشن فروشگاه با زیزاین و برنامه‌نویسی ویژه گوشی صورت دهید؟این مورد طبق نظر مقاله طراحی اپلیکیشن در مرکزی را در گمان داشته باشید که حتی اگر شما صاحب مناسب ترین کالا و فعالیت باشید.

ولی نتوانید آن‌ ها را به درستی معرفی کنید، فروش کالا و فعالیت شما به شکست سبب خواهد شد، باید عوض کردن را پذیرفت و با تغییرات، آپدیت شد.

فواید دیزاین اپلیکیشن فروشگاهی برای فروش اینترنتی

 • زیاد کردن اعتبار فروشگاه
 • زیاد کردن اندازه وفاداری و رضایتمندی مشتریان
 • بوجود آوردن امکان خرید زود و راحت
 • تبلیغات اثرگذار و هدفمند یا حتی کم هزینه با فرستادن اعلان (پوش نوتیفیکیشن)
 • شیوه عرضه مطلوب فعالیت و کالا
 • بوجود آوردن وجه و اعتبار زیاد تر در میان رقبا
 • آسانی معرفی و تسریع توسعه فروشگاه
 • پنل مدیریتی فعال و راحت با تمام امکانات پیشرفته فروشگاهی
 • پشتیبانی مشتری
 •  امکان متصل شدن اینترنتی اپلیکیشن و وب سایت

در صورت دارا بودن وب سایت فروشگاهی این مسئله خیلی پر اهمیت است که آپدیت و عوض کردن در هر دو پلتفرم به طور هم‌زمان صورت گیرد. ما امکان مرتبط کردن وب سایت فروشگاهتان را در دیزاین اپلیکیشن فروشگاهی در گمان می‌گیریم. با به کار بردن از یک پنل اداره کردن می‌ توانید هر تغییرات و آپدیت هایی که صورت می‌ دهید در وب سایت و اپلیکیشن فروشگاه خود به طور یکسان دارا باشید.

خصوصیت های دیزاین اپلیکیشن فروشگاهی

 1. امکان سفارشی‌ سازی و دیزاین مختص
 2. سیستم اداره کردن فروش آنلاین پیشرفته
 3. بصورت یکسان با سیستم مدیریت فروشگاه
 4. تعریف شیوه های متفاون فرستادن و پرداخت
 5. امکان ثبت نام با شماره گوشی
 6. کاربری ساده و آسان
 7. صرفه‌جویی در قیمت
 8. چت اینترنتی
 9. بهتر کردن تجربۀ کاربری
 10. بازخورد مشتری
 11. پیشرفت پذیری
 12. حسابداری و انبارداری
 13.  سرعت لود فاکتور مهم دیزاین اپلیکیشن فروشگاهی

خوب است بدانید طبق دیدگاه مقاله طراحی اپلیکیشن در مرکزی با داشتن علاقه بیش از پیش اپلیکیشن‌ های گوشی، اندازه کمی از آن‌ ها توانسته‌ اند در فهرست اپلیکیشن‌ های عملکردی که کاربران به طور همیشگی و روزمره به کار می برند، جای بگیرند. عملکرد و سرعت لود اپلیکیشن اثر مستقیمی در تجربۀ کاربری افراد خواهد داشت.

جهان امروز جهان اپلیکیشن‌ ها و وب سایت‌ های ریسپانسیو است و سرعت لود یک معیار خیلی پر اهمیت در تجربۀ کاربری! ما سرعت لود و کارکرد بالا را در دیزاین اپلیکیشن فروشگاهی ضمانت می‌ کنیم!مشتری شما باید بتواند از درون منزل سفارش بدهد!مشتری شما در صورتی که روی مبل راحتی در منزل نشسته.

موبایل خود را بر می‌ دارد، اپلیکیشن شما را باز می‌ کند٬ بین کالا های آن جستجویی می کند و هر چیزی که احتیاج دارد را در سبد خرید خود بیفزاید٬ سفارش خود را ثبت می‌ کند و به طور اینترنتی هزینه آن را پرداخت می‌ کند. تمام این نکات در اپلیکیشن فروشگاه مختص شما رخ خواهد داد!

با فرستادن نوتیفیکیشن به اپلیکیشن، مشتریان را به فروشگاه باز گردانید،با فرستادن نوتیفیکیشن به مشتری، می‌ توانید او را از رخداد های بخصوص فروشگاه خود آگاه کنید. این عنوان در این مقاله طراحی اپلیکیشن در مرکزی باعث می‌ شود مشتریانی که برند شما از فکرشان رفته، دوباره به فروشگاه شما برگردند.

سفارشات خود را بفرستید، از ثبت سفارش سریعا شما اطلاع می‌ یابید٬ سفارش را آماده می‌ کنید و از راه پیک یا پست برای مشتری بفرستید ، همین سازدگی و بدون هیچ تماس فیزیکی!

نسخۀ اندروید و iOS : اندروید پر کار برد ترین سیستم عامل گوشی در ایران است، به ممکن بودن زیاد تر از ۶۰ درصد کاربران شما از نسخۀ اندروید فروشگاه شما به کار ببرند.این که شما برای تمام کاربران آمادۀ فعالیت رسانی باشید خیلی پر اهمیت است. خیلی از مشتریان شما که ممکن است قدرت خرید زیاد تری هم خواهند داشت از موبایل های اپل به کار ببرند.

 WEB APP : نسل بروز اپ‌هاست که از تکنولوژی وب برای عرضه تجربه کاربری مشابه به اپلیکیشن به کار می برند ، سادگی نصب و امتیاز مثبت برای گوگل باعث می‌ شود این شیوه خیلی پر کاربرد باشد.با ما در مقاله ی طراحی اپلیکیشن در مرکزی همراه باشید.

 دیزاین ریسپانسیو و تخصصی : یکی از چالش‌. های اساسی پیشرفت دهندگان اپلیکیشن گوشی، سازگاری اپلیکیشن دیزاین شده در همه صفحات نمایشگر ها با سایز های مختلف است. ما برای دیزاین اپلیکیشن فروشگاهی دارای سازگاری برگه های دیزاین شده در ابعاد متفاوت نمایشگر های گوشی را در نظر مقاله طراحی اپلیکیشن در مرکزی وارسی می‌ کنیم تا تجربۀ کاربری مشتریان زمان به کار بردن از اپلیکیشن، به زیاد ترین مقطع ممکن برسد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام